4,6



Na podstawie 283 opinii
Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
245,97 zł
4 099,50 zł / 1l
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo8 095,40 zł/1l
404,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Perfumy Dior Sauvage Elixir w sprayu (150 ml)7 744,33 zł/1l
1 161,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray2 859,90 zł/1l
285,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Więcej informacji o reklamie
Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml9 599,70 zł/1l
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Sauvage Woda perfumowana, 200 ml
3 569,50 zł/1l
713,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 60 ml
8 194,50 zł/1l
491,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
8 050,00 zł/1l
483,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 200 ml
4 609,20 zł/1l
921,84 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
2 490,00 zł/1l
249,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Dior Sauvage, Mężczyźni, 30 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Spray, #16095 ALCOHOL • PARFUM (FRAGRANCE) • AQUA (WATER) • LIMONENE • LINALOOL • BUTYL..., 1 szt.
12 800,00 zł/1l
384,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
2 992,70 zł/1l
299,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Skóra, Fioletowy
6 526,67 zł/1l
489,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Versace - Eros Flame EDP 100ml
2 399,90 zł/1l
239,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Philipp Plein No Limits Woda perfumowana, 50ml
3 056,80 zł/1l
152,84 zł
Sprzedawca: somnia24

Diesel Loverdose woda perfumowana dla kobiet 30 ml
4 350,67 zł/1l
130,52 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Gisada Ambassador Men 100ml edp
3 954,50 zł/1l
395,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
4 723,00 zł/1l
236,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Montblanc Explorer, Mężczyźni, 60 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Szałwia muszkatołowa, Różowy pieprz, Skóra, Wetiwer, Akigalawood, Ambroxan, Kakao, Paczula
3 011,67 zł/1l
180,70 zł
Sprzedawca: MANADA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Sauvage to woda perfumowana od marki Dior. Orientalno - fougere zapach przeznaczony dla mężczyzn, który powstał w 2018 roku.
Wyjątkowo, długotrwałe perfumy, które są przeznaczone dla odważnych i zdecydowanych panów.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: bergamotka
Nuta serca: lawenda, pieprz syczuański, anyż gwiazdkowaty, gałka muszkatołowa
Nuta bazy: ambroksan, wanilia
Uwolnij swoją wewnętrzną dzikość i zostań alfą stada dzięki Sauvage marki Dior. Ten remiks Eau Sauvage z 1996 roku jest nowoczesną interpretacją oryginalnego zapachu "Fresh Wild" z lat 12-tych, zainspirowanego dzikimi równinami i dzikimi przestrzeniami dzikich terenów, które uwolnią Twoją niesforną stronę dzięki pierwotnemu i zwiewnemu zapachowi
Christian Dior Sauvage.
Woda perfumowana dla mężczyzn.
60 ml
Woda perfumowana Sauvage marki Dior (Christian Dior) została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. To opakowanie zawiera 60 ml wybranego zapachu.
Woda perfumowana Sauvage marki Dior (Christian Dior) została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 60 ml.
Dior Sauvage Edp Spray
Dior Sauvage woda perfumowana 60ml
Nuty głowy: Bergamotka: Nuty środkowe: Gałka muszkatołowa, anyż gwiaździsty, lawenda, pieprz syczuański: Nuty bazy: Wanilia, Ambroksan
Dior Sauvage Edp Spray F078522009 FRANCE karton @ 1 butelka x 60 ml
- Waga
- 0.07 kg
- Zawartość
- 60 ml
- Składniki
- Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 150 ml
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3348901368254
- Numer producenta
- 078522009
- Waga
- 0.07 kg
- Zawartość
- 60 ml
- Składniki
- Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 150 ml
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3348901368254
- Numer producenta
- 078522009
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 859,90 zł/1l
285,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
8 050,00 zł/1l
483,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
4 066,30 zł/1l
406,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
2 992,70 zł/1l
299,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
4 723,00 zł/1l
236,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
2 490,00 zł/1l
249,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Skóra, Fioletowy
6 526,67 zł/1l
489,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior - Sauvage EDT 100ml
2 878,50 zł/1l
287,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
3 305,44 zł/1l
297,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sigma-Markt

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
3 729,00 zł/1l
372,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
818,90 zł/1l
81,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dior Sauvage, Mężczyźni, 60 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Pieprz, Bergamotka, Cytryna, Ambroxan, Drewniany
4 050,67 zł/1l
243,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Lacoste Live Pour Homme woda toaletowa dla mężczyzn 60 ml
1 780,00 zł/1l
106,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Bissell CrossWave Pet Pro, Odkurzacz pionowy, Bez worka, Czarny, Niebieski, Srebrny, 0,82 l, 0,62 l, Suchy i Mokry
2 283,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
131,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Komfortec, wodoodporna ochrona na materac, 90x200 cm | Oddychająca, bezgłośna, O
105,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 200 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
990,95 zł/1l
198,19 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, Letnie, 100 ml, Jabłko, Cytryna, Bambusowy, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Drzewo cedrowe, Moss
2 699,90 zł/1l
269,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 60 ml
8 194,50 zł/1l
491,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Versace - Eros Eau de Parfum EDP 50ml
4 730,00 zł/1l
236,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Tefal Duetto+ G732S3, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 250 °C
292,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

De’Longhi EN 80.B, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1260 W, Czarny
318,24 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable
2 635,50 zł/1l
263,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Joop! Homme Woda toaletowa, 200ml
552,00 zł/1l
110,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
2%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
2%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
5%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu idealny
Ta cena jest po prostu nie do pobicia. Podoba mi się opakowanie: kompaktowe, bez ozdób. Przyjemna siła rozpylania i czysty, rozpoznawalny zapach. Po prostu mój kierunek, potwierdzony przez mojego partnera, w spoczynku i w stresie. Daj się mile niespodziankę.
Oceniono dnia 23 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Idealnie
Na początku obawiałam się, że to podróbka. Ale całkowicie się myliłam - to oryginał, jedne z moich ulubionych perfum. :)
Oceniono dnia 12 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne perfumy
Perfumy mają bardzo przyjemny zapach, niezbyt przenikliwy jak niektóre inne. Wyraźna rekomendacja do zakupu!
Oceniono dnia 6 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Eau de Parfum Dior
Jestem bardzo zadowolony z artykułu, jest to również wyjątkowy zapach. I jak zawsze szybka dostawa.
Oceniono dnia 16 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały zapach
Nie tylko dla mężczyzn – jeśli ktoś lubi nieco wyraziste zapachy, to ten zapach jest odpowiedni również dla kobiet
Oceniono dnia 3 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry i tani
Wygląda bardzo ładnie, jeśli chodzi o zapach jest trochę intensywny, świetny prezent!
Oceniono dnia 28 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ulubiony zapach w najlepszej cenie
Dostawa była świetna! Cena również na najwyższym poziomie. Perfumy całkowicie spełniają moje oczekiwania.
Oceniono dnia 4 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny prezent świąteczny
Oryginalnie zapieczętowany, bardzo dobrze zapakowany i szybko dostarczony. Cena jest nie do pobicia
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 095,40 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Bohoboco Kaffee Weiß e Blumen Extrait De Parfum 50 ml
515,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 303,40 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Lattafa Afeef, Kobiety, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(89)Liczba wystawionych ocen: 89
175,75 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 757,50 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(127)Liczba wystawionych ocen: 127
519,99 zł
Sprzedawca: motivoo
5 777,67 zł/1l

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(662)Liczba wystawionych ocen: 662
109,39 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l