Kolor:

Srebrny

Okulary przeciwsłoneczne Polaryzacyjne AVIATOR Pilotki UV400 zestaw XXL z etui, niebieskie lustrzanki

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

119,00 zł

+ 12,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

czw. 1 – pt. 2 października
Nasze najlepszeoferty
Okulary przeciwsłoneczne i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Kingseven - Okulary przeciwsłoneczne - Damskie - Uv400 - Czarne soczewki - Metalowa oprawka - Czarne
Kingseven - Okulary przeciwsłoneczne - Damskie - Uv400 - Czarne soczewki - Metalowa oprawka - Czarne
101,99 zł
2% zniżki
Sprzedawca: SNM
Zdjęcie produktu dla zestaw 4 modnych okularów uni  w stylu vintage z pełną obwódką i lustrzanymi soczewkami, klasyczne
zestaw 4 modnych okularów uni w stylu vintage z pełną obwódką i lustrzanymi soczewkami, klasyczne
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
149,99 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Raptor
Zdjęcie produktu dla Blackview BV100 – inteligentne okulary z asystentem AI, aparatem 8 MP i funkcją otwartego dźwięku – Bluetooth 5.4, 51 godzin odtwarzania muzyki, zestaw głośnomówiący, IP54
Blackview BV100 – inteligentne okulary z asystentem AI, aparatem 8 MP i funkcją otwartego dźwięku – Bluetooth 5.4, 51 godzin odtwarzania muzyki, zestaw głośnomówiący, IP54
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
380,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Zdjęcie produktu dla Okulary przeciwsłoneczne Carrera Carduc 042/S R6S/XT
Okulary przeciwsłoneczne Carrera Carduc 042/S R6S/XT
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
396,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alensa_PL
Zdjęcie produktu dla Okulary przeciwsłoneczne – okulary przeciwsłoneczne z filtrami polaryzacyjnymi – ochrona – UV-400 – trendy – moda – wygoda – jakość
Okulary przeciwsłoneczne – okulary przeciwsłoneczne z filtrami polaryzacyjnymi – ochrona – UV-400 – trendy – moda – wygoda – jakość
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
107,90 zł
Sprzedawca: Wayfarer
Zdjęcie produktu dla Ray-Ban Clubmaster Classic, Dorosły, Uni , Clubmaster, Kwadrat, Półobręcz, Czarny
Ray-Ban Clubmaster Classic, Dorosły, Uni , Clubmaster, Kwadrat, Półobręcz, Czarny
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 71
339,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fashionstore
Zdjęcie produktu dla Okulary Dla Kierowców Polaryzacyjne Do Jazdy Redukują Odblaski Dunlop
Okulary Dla Kierowców Polaryzacyjne Do Jazdy Redukują Odblaski Dunlop
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
18,90 zł
Sprzedawca: Aktro
Zdjęcie produktu dla INF Okulary polaryzacyjne UV400 - czarne / szare
INF Okulary polaryzacyjne UV400 - czarne / szare
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
65,19 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop
Zdjęcie produktu dla Okulary lotnicze, srebrne lustrzane
Okulary lotnicze, srebrne lustrzane
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
47,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ray-Ban Original Aviator RB3025 - L2823 rednica soczewki: 58
Ray-Ban Original Aviator RB3025 - L2823 rednica soczewki: 58
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 62
339,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fashionstore
Zdjęcie produktu dla Damskie okulary przeciwsłoneczne - Duże, okrągłe - Stylowe na lato - Ochrona UV400 - Modny design - Wygodne dopasowanie -
Damskie okulary przeciwsłoneczne - Duże, okrągłe - Stylowe na lato - Ochrona UV400 - Modny design - Wygodne dopasowanie -
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
29,09 zł
5% zniżki
Sprzedawca: EDIBAZZAR
Zdjęcie produktu dla WEDO 271 48599 Okulary przeciwsłoneczne WEDO Cover-up dla kierowców samochodów z okularami
WEDO 271 48599 Okulary przeciwsłoneczne WEDO Cover-up dla kierowców samochodów z okularami
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
90,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Wedo 271 47599, Dorosły, Uni , Owalny, Owijka, Oprawki pełne, Czarny
Wedo 271 47599, Dorosły, Uni , Owalny, Owijka, Oprawki pełne, Czarny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
69,26 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Okulary przeciwsłoneczne "Blues" - Stylowe okulary przeciwsłoneczne na lato z ochroną UV-400 - Idealne dla mężczyzn i kobiet - Czarne
Okulary przeciwsłoneczne "Blues" - Stylowe okulary przeciwsłoneczne na lato z ochroną UV-400 - Idealne dla mężczyzn i kobiet - Czarne
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
25,46 zł
Sprzedawca: elasto
Zdjęcie produktu dla EDIBAZZAR | Czarne okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV400 dla mężczyzn
EDIBAZZAR | Czarne okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV400 dla mężczyzn
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
23,99 zł
5% zniżki
Sprzedawca: EDIBAZZAR
Zdjęcie produktu dla styleBREAKER Okulary przeciwsłoneczne pilotka z polaryzacją uniseks
styleBREAKER Okulary przeciwsłoneczne pilotka z polaryzacją uniseks
236,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestDealsPL
Zdjęcie produktu dla Okulary sportowe - Męskie - Stylowe - Polaryzacyjne - Ochrona - UV-400 - Design
Okulary sportowe - Męskie - Stylowe - Polaryzacyjne - Ochrona - UV-400 - Design
28,99 zł
5% zniżki
Sprzedawca: EDIBAZZAR
Zdjęcie produktu dla Okulary przeciwsłoneczne Alensa Pilot Gold
Okulary przeciwsłoneczne Alensa Pilot Gold
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,90 zł
Sprzedawca: Alensa_PL
Zdjęcie produktu dla EDIBAZZAR | Matrix Neo Cosplay Pilot Sunglasses Men
EDIBAZZAR | Matrix Neo Cosplay Pilot Sunglasses Men
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
49,93 zł
Sprzedawca: FDC

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Okulary przeciwsłoneczne AVIATOR (Pilotki) z polaryzacją, filtrem UV400 (kat.3). Wersja: metal + niebieskie lustrzanki

Przedstawiamy wyjątkowe okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją i filtrem UV400 kategorii 3 od polskiej marki EVI DESIGN - idealne dla osób poszukujących komfortu i jakości w jednym!

EVI DESIGN dba o Twoje oczy i styl, oferując okulary o niezrównanej jakości. Zapewniamy Ci:

  • Brak efektu prześwietlenia: dzięki polaryzacji i UV400 (kat.3), Twoje oczy są chronione przed szkodliwympromieniowaniem słonecznym

  • Duży komfort widzenia: poprawiony kontrast i polepszone widzeniekolorów sprawią, że jazda samochodem stanie się przyjemnością

  • Redukcja odblasków: polaryzacja soczewek niweluje odblaski, które mogą zaburzać widzenie

  • Wygoda użytkowania i noszenia: oprawka metalowo-polikarbonowa i łatwo regulowane noski zapewniają wygodę przez cały dzień

  • Oryginalność: grawer logotypu EVI DESIGN na zausznikach oraz logo na każdym z elementów zestawu gwarantuje autentyczność produktu

  • Bezpieczeństwo (Atesty EU): okulary spełniają europejskie normy EN ISO 12311:2013 i EN ISO 12312-1:2013+A1:2015

 Jesteśmy właścicielem i wyłącznym dystrybutorem marki EVI DESIGN - tylko u nas kupisz produkt oryginalny!

Otrzymasz ZESTAW XXL sygnowany marką EVI DESIGN, a w nim:

  • tekturowe pudełko prezentowe 

  • twarde etui do przechowywania okularów

  • miękkie etui do przechowywania okularów

  • oryginalną instrukcję

  • metkę

  • ściereczkę z mikrofibry

  • oryginalny test na polaryzację

Nie czekaj dłużej! Wybierz okulary przeciwsłoneczne EVI DESIGN i ciesz się doskonałym komfortem widzenia oraz niezrównanym stylem.

Zamów teraz i przekonaj się, jak wiele zmieniają wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne!

Dane techniczne:

  • POLARYZACJA

  • Grawerowane logo EVI DESIGN (oraz parametry okularów)

  • Kolor soczewek: niebieskie lustrzanki

  • Szerokość soczewki: 63 mm

  • Szerokość mostka: 19 mm

  • Długość zausznika: 143 mm

  • Waga: 40g

  • Filtr UV400 kat.3 (dopuszczone w EU jako okulary samochodowe)

  • Materiał oprawki: Metal + Polikarbon

  • Materiał szkieł: Wysokiej Jakości Poliwęglan

  • Sprężynowe zawiasy

  • Atesty Europejskie: EN ISO 12311:2013 i EN ISO 12312-1:2013+A1:2015

Co daje filtr UV400?

Okulary z filtrem UV są kluczowe dla ochrony i zdrowia naszego wzroku. Wybierając okulary EVI DESIGN, zapewniasz sobie ochronę na poziomie UV400, która skutecznie zabezpiecza przed każdym rodzajem promieniowania UV.

Liczba 400 nm (nanometrów) wskazuje na maksymalną długość fali, przed którą chronią nasze okulary z filtrem UV.

Rodzaje promieniowania UV:

  • UVA obejmuje zakres 380 – 315 nm,

  • UVB to zakres 315 - 280 nm,

  • UVC pokrywa zakres 280 - 200 nm.

Okulary EVI DESIGN z filtrem UV400 gwarantują skuteczną ochronę przed wszystkimi rodzajami szkodliwego promieniowania UV! Zadbaj o swoje oczy i ciesz się komfortem podczas korzystania z okularów EVI DESIGN.

Polaryzacja - więcej niż tylko ochrona oczu!

Nawet najlepszy filtr UV nie zapewnia całkowitej ochrony oczu przed oślepiającym światłem odbitym od powierzchni, takich jak droga, elementy deski rozdzielczej, , mokrej nawierzchnia, wody, śniegy czy nawet szyby samochodu.

Aby cieszyć się pełną ochroną i komfortem widzenia, sięgnij po okulary EVI DESIGN z polaryzacją. Polaryzacja tłumi odblaski i refleksy świetlne, które mogą zaburzyć widzenie podczas jazdy, uprawiania sportów czy spacerowania na zewnątrz.

Dla porównania widok z okularów bez polaryzacji (1) oraz widok przez okulary EVI DESIGN - Polarized (2)

EVI DESIGN nie tylko dba o Twoje oczy chroniąc przed promieniowaniem UV, ale także podnosi komfort przez blokowanie reflaksów i intensywnego światła!

Kolor
Srebrny
Grupy docelowe
Materiał
Metal
Waga
0.04 kg
Model
EVI DESIGN
Producent
EAN
5904413391593
Numer producenta
SHP-509

Kolor
Srebrny
Grupy docelowe
Materiał
Metal
Waga
0.04 kg
Model
EVI DESIGN
Producent
EAN
5904413391593
Numer producenta
SHP-509
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Okulary Dla Kierowców Polaryzacyjne Do Jazdy Redukują Odblaski Dunlop
Okulary Dla Kierowców Polaryzacyjne Do Jazdy Redukują Odblaski Dunlop
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
18,90 zł
Sprzedawca: Aktro
Zdjęcie produktu dla Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 124
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 214
21,89 zł
-26%
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Apple EarPods (USB-C), Przewodowa, Połączenia/muzyka, Zestaw słuchawkowy, Biały
Apple EarPods (USB-C), Przewodowa, Połączenia/muzyka, Zestaw słuchawkowy, Biały
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 382
124,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP
Zdjęcie produktu dla Wedo 271 47099, Dorosły, Uni , Owalny, Owalny, Oprawki pełne, Czarny
Wedo 271 47099, Dorosły, Uni , Owalny, Owalny, Oprawki pełne, Czarny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
88,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lampka do czytania LED z uchwytem zaciskowym - elastyczna gęsia szyja, ściemniana, ładowana przez USB, ochrona oczu, lampa stołowa idealna do czytania i pracy 3W Retoo
Lampka do czytania LED z uchwytem zaciskowym - elastyczna gęsia szyja, ściemniana, ładowana przez USB, ochrona oczu, lampa stołowa idealna do czytania i pracy 3W Retoo
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 95
19,89 zł
-25%
14,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Jack & Jones 12171258_2161_760076.265, Czarny, L, 7 szt.
Jack & Jones 12171258_2161_760076.265, Czarny, L, 7 szt.
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
189,76 zł
Sprzedawca: ARIZONAS
Zdjęcie produktu dla AREBOS 40L cool box | chłodzenie i utrzymywanie ciepła | 12/230V samochód i gniazdko
AREBOS 40L cool box | chłodzenie i utrzymywanie ciepła | 12/230V samochód i gniazdko
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 106
460,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Zdjęcie produktu dla Lattafa Nasheet EDP 100 ml UNISEX
Lattafa Nasheet EDP 100 ml UNISEX
773,70 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 64
79,99 zł
-3%
77,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Grundig MC 3340, Czarny, Niebieski, 4,1 cm, 1,5 mm, Stal nierdzewna, AC/Bateria, 45 min
Grundig MC 3340, Czarny, Niebieski, 4,1 cm, 1,5 mm, Stal nierdzewna, AC/Bateria, 45 min
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 60
103,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Wykrywacz metali VEVOR dla dorosłych Wielofunkcyjny profesjonalny wykrywacz z 7 trybami pracy Wodoodporny wykrywacz metali z cewką 25,4 cm dla większej głębokości, z łopatą i torbą do przenoszenia
Wykrywacz metali VEVOR dla dorosłych Wielofunkcyjny profesjonalny wykrywacz z 7 trybami pracy Wodoodporny wykrywacz metali z cewką 25,4 cm dla większej głębokości, z łopatą i torbą do przenoszenia
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 47
230,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Waga Łazienkowa Elektroniczna Szklana Lcd Do 180kg Grundig
Waga Łazienkowa Elektroniczna Szklana Lcd Do 180kg Grundig
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 387
146,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
32,98 zł/1l
16,49 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA
Zdjęcie produktu dla ZMH Lampy Sufitowe LED 28cm Lampa Sufitowa Okrągła Lampa Sufitowa Ściemnialna Z Pilotem Cienka 30W Lampa Kuchenna Do Salon Sypialnia Czarny
ZMH Lampy Sufitowe LED 28cm Lampa Sufitowa Okrągła Lampa Sufitowa Ściemnialna Z Pilotem Cienka 30W Lampa Kuchenna Do Salon Sypialnia Czarny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 113
139,99 zł
5% zniżki
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: ZMH
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 159,90 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 165
115,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Pelikan 700405, Zestaw pędzli, Mieszany, Włosy kucykyka
Pelikan 700405, Zestaw pędzli, Mieszany, Włosy kucykyka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
26,45 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Przenośny, elastyczny, obracany o 360 stopni wentylator na szyję 5000 mAh, biały - NECKCOLIO
Przenośny, elastyczny, obracany o 360 stopni wentylator na szyję 5000 mAh, biały - NECKCOLIO
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
77,67 zł
-4%
73,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla Zestaw słuchawkowy do gier na PS4 PS5 PC Xbox Komputer i laptop Słuchawki dla graczy Przewodowe z mikrofonem Słuchawki nauszne Wtyk 3,5 mm Czerwony Retoo
Zestaw słuchawkowy do gier na PS4 PS5 PC Xbox Komputer i laptop Słuchawki dla graczy Przewodowe z mikrofonem Słuchawki nauszne Wtyk 3,5 mm Czerwony Retoo
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 157
28,89 zł
-6%
26,89 zł
Sprzedawca: Retoo
A black briefcase containing a 72-piece cutlery set.
Karl Hausmann 72-częściowy zestaw sztućców Lena, polerowane srebro, stal nierdzewna
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
239,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VikingHome
Zdjęcie produktu dla Dmuchane Koło Do Pływania Ponton Dla Dzieci Z Daszkiem Różowy
Dmuchane Koło Do Pływania Ponton Dla Dzieci Z Daszkiem Różowy
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
74,99 zł
-6%
69,99 zł
Sprzedawca: UniMarket
Zdjęcie produktu dla Kingseven - Okulary przeciwsłoneczne - Damskie - Uv400 - Czarne soczewki - Metalowa oprawka - Czarne
Kingseven - Okulary przeciwsłoneczne - Damskie - Uv400 - Czarne soczewki - Metalowa oprawka - Czarne
101,99 zł
2% zniżki
Sprzedawca: SNM
Zdjęcie produktu dla Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
383,11 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla 2000W Elektryczna maszynka do mięsa Krajalnica do warzyw, Multi robot kuchenny 3 w 1 Krajalnica do warzyw Maszynka do robienia kiełbas z 3 perforowanymi tarczami, 4 ostrzami stożkowymi, tamperem
2000W Elektryczna maszynka do mięsa Krajalnica do warzyw, Multi robot kuchenny 3 w 1 Krajalnica do warzyw Maszynka do robienia kiełbas z 3 perforowanymi tarczami, 4 ostrzami stożkowymi, tamperem
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 164
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact
CZEKOLADA GORZKA 71 % BIO 100 g - VIVANI
Vivani 285901, Czekolada czarna, 100 g, 2425 kJ, 585 kcal, 32,5 g, 7 g
122,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla BRAUN BFD104BE BRAUN Scan & Clean Luftreiniger 85 W
BRAUN BFD104BE BRAUN Scan & Clean Luftreiniger 85 W
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
3 250,66 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla Gastronomia Otwieracz do puszek Otwieracz do puszek na stół
Gastronomia Otwieracz do puszek Otwieracz do puszek na stół
3,4Średnia ocena: 3,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
266,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
Zdjęcie produktu dla styleBREAKER Okulary przeciwsłoneczne pilotka z polaryzacją uniseks
styleBREAKER Okulary przeciwsłoneczne pilotka z polaryzacją uniseks
236,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestDealsPL
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 413
45,49 zł
-23%
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Recenzje klientów

Na podstawie 25 opinii

Zdjęcia klientów

Oceniono dnia 5 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Jestem zachwycony okularami przeciwsłonecznymi.
Kolor Srebrny
Oceniono dnia 27 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Okulary przeciwsłoneczne
Kolor Czarny
Oceniono dnia 26 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Najlepszy produkt
Kolor Czarny
Oceniono dnia 27 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Okulary przeciwsłoneczne
Kolor Srebrny
Oceniono dnia 6 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wyglądają naprawdę szykownie, okulary przeciwsłoneczne przyciągają wzrok. Ochrona UV 400 jest oczywiście również na najwyższym poziomie
Kolor Niebieski
Oceniono dnia 1 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Piękne, eleganckie okulary przeciwsłoneczne, niestety dostępne tylko w jednym rozmiarze
Kolor Czarny
Oceniono dnia 7 listopada 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Okulary przeciwsłoneczne
Kolor Srebrny
Oceniono dnia 15 czerwca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo dobrze chronią
Kolor Czarny
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Okulary przeciwsłoneczne męskie Hugo Boss BOSS 1918/S Gold 57/17/150
Okulary przeciwsłoneczne męskie Hugo Boss BOSS 1918/S Gold 57/17/150
837,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alensa_PL
Zdjęcie produktu dla MOSCHINO SUNGLASSES Okulary przeciwsłoneczne MOS196_S_807-9O_53
MOSCHINO SUNGLASSES Okulary przeciwsłoneczne MOS196_S_807-9O_53
777,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alensa_PL
Zdjęcie produktu dla Okulary przeciwsłoneczne David Beckham DB 7158/S RHL/IR
Okulary przeciwsłoneczne David Beckham DB 7158/S RHL/IR
909,90 zł
-172,90 zł
737,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alensa_PL
Zdjęcie produktu dla Okulary Przeciwsłoneczne Kingseven Drewniane Uv400
Okulary Przeciwsłoneczne Kingseven Drewniane Uv400
131,99 zł
2% zniżki
Sprzedawca: SNM
Zdjęcie produktu dla Okulary przeciwsłoneczne Bolle Icarus Photochrome Black Phantom Brown Red/CAT 2-3 Black Phantom Brown Red/CAT 2-3
Okulary przeciwsłoneczne Bolle Icarus Photochrome Black Phantom Brown Red/CAT 2-3 Black Phantom Brown Red/CAT 2-3
657,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alensa_PL
Zdjęcie produktu dla Okulary przeciwsłoneczne Carolina Herrera HER 0327/S 086/HA
Okulary przeciwsłoneczne Carolina Herrera HER 0327/S 086/HA
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
583,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alensa_PL
Zdjęcie produktu dla Julbo Camino Black/Smoke/Multilayer Blue Outdoor rzeciwsłoneczne okulary
Julbo Camino Black/Smoke/Multilayer Blue Outdoor rzeciwsłoneczne okulary
521,53 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Zdjęcie produktu dla JULBO Okulary JULBO MONTEROSA 2 - M
JULBO Okulary JULBO MONTEROSA 2 - M
365,32 zł
Sprzedawca: RozlomitySport
Zdjęcie produktu dla Okulary Przeciwsłoneczne Kingseven Uv400 Pilotki
Okulary Przeciwsłoneczne Kingseven Uv400 Pilotki
131,00 zł
2% zniżki
Sprzedawca: SNM
Zdjęcie produktu dla Okulary przeciwsłoneczne Carrera Carrera 1007/S 003/9O
Okulary przeciwsłoneczne Carrera Carrera 1007/S 003/9O
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
598,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alensa_PL
Zdjęcie produktu dla Okulary przeciwsłoneczne Carrera Carrera 1007/S 807/9O
Okulary przeciwsłoneczne Carrera Carrera 1007/S 807/9O
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
598,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alensa_PL
Zdjęcie produktu dla Julbo Camino Spectron 3 Black/Gray Outdoor rzeciwsłoneczne okulary
Julbo Camino Spectron 3 Black/Gray Outdoor rzeciwsłoneczne okulary
314,35 zł
Sprzedawca: RozlomitySport
Zdjęcie produktu dla Okulary rowerowe ROCKBROS Road-to-Sky Okulary fotochromowe do uprawiania sportów na świeżym powietrzu. biały
Okulary rowerowe ROCKBROS Road-to-Sky Okulary fotochromowe do uprawiania sportów na świeżym powietrzu. biały
261,43 zł
-13,43 zł
248,00 zł
Sprzedawca: RockBros_Europe
Zdjęcie produktu dla Okulary przeciwsłoneczne Carrera Carduc 056/S 003/UZ
Okulary przeciwsłoneczne Carrera Carduc 056/S 003/UZ
480,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alensa_PL
Zdjęcie produktu dla Inteligentne okulary z AI i sterowaniem dotykowym, wodoodporne okulary smart IPX5, okulary Bluetooth z AI – AISENSE
Inteligentne okulary z AI i sterowaniem dotykowym, wodoodporne okulary smart IPX5, okulary Bluetooth z AI – AISENSE
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
133,80 zł
-6,69 zł
127,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla Blackview BV100 – inteligentne okulary z asystentem AI, aparatem 8 MP i funkcją otwartego dźwięku – Bluetooth 5.4, 51 godzin odtwarzania muzyki, zestaw głośnomówiący, IP54
Blackview BV100 – inteligentne okulary z asystentem AI, aparatem 8 MP i funkcją otwartego dźwięku – Bluetooth 5.4, 51 godzin odtwarzania muzyki, zestaw głośnomówiący, IP54
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
380,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Zdjęcie produktu dla Blackview BV100 – inteligentne okulary z asystentem AI, aparatem 8 MP i funkcją otwartego dźwięku – Bluetooth 5.4, 51 godzin odtwarzania muzyki, zestaw głośnomówiący, IP54
Blackview BV100 – inteligentne okulary z asystentem AI, aparatem 8 MP i funkcją otwartego dźwięku – Bluetooth 5.4, 51 godzin odtwarzania muzyki, zestaw głośnomówiący, IP54
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
426,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Zdjęcie produktu dla Okrągłe okulary przeciwsłoneczne z 9-stopniową regulacją jasności, okulary przeciwsłoneczne z regulowaną oprawką wykonaną z tytanu - TINGLAS
Okrągłe okulary przeciwsłoneczne z 9-stopniową regulacją jasności, okulary przeciwsłoneczne z regulowaną oprawką wykonaną z tytanu - TINGLAS
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
142,44 zł
-7,12 zł
135,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla Okulary Przeciwsłoneczne Lenonki Kingseven Uv400
Okulary Przeciwsłoneczne Lenonki Kingseven Uv400
131,00 zł
2% zniżki
Sprzedawca: SNM
Zdjęcie produktu dla Okulary przeciwsłoneczne Guess GU7645 01B
Okulary przeciwsłoneczne Guess GU7645 01B
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
381,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alensa_PL