5,0



Na podstawie 1 opinii
Furla Pura Edp Spray 30 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
89,71 zł
2 990,33 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
2h 37m 09s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Xerjoff Alexandria II Perfumy, 50 ml16 188,00 zł/1l
809,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Xerjoff " V " Amabile EDP 100 ml UNISEX6 893,50 zł/1l
689,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Sospiro Afgano Puro EDP 100 ml UNISEX6 255,00 zł/1l
625,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Xerjoff Torino23 EDP 50 ml UNISEX10 573,00 zł/1l
528,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Furla Unica EDP 30 ml W
1 770,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Furla Incantevole 100ml
1 619,50 zł/1l
161,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Furla Adorabile woda perfumowana spray (100 ml)
1 854,00 zł/1l
185,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

VERSET Ceix for Him edp 100ml
1 256,40 zł/1l
125,64 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Lattafa Sakeena, Kobiety, 100 ml
994,00 zł/1l
99,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jameela - EDP, 100 ml
1 232,50 zł/1l
123,25 zł
Sprzedawca: somnia24

Prolixe woda perfumowana spray 15ml
11 620,00 zł/1l
174,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Solaire Brecourt 100 ml
271,98 zł
Sprzedawca: somnia24

Furla - Preziosa EDP 30ml
2 676,67 zł/1l
80,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ferragamo Signorina EDP 30 ml W
5 178,33 zł/1l
155,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

M.Micallef - RedColorado EDP 100ml
5 395,00 zł/1l
539,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

VERSET Ikal edp 50ml
1 236,40 zł/1l
61,82 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Milano Prive woda perfumowana spray 100ml
700,30 zł/1l
70,03 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Roja Aoud Extradiordinaire 50Ml
13 840,00 zł/1l
692,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Homme Perfumy 125 ml
5 799,20 zł/1l
724,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woda perfumowana Pura od Furla to nowa i nowoczesna kompozycja zapachowa dla kobiet, wprowadzona na rynek w 2024 roku. Stworzona przez uznaną perfumiarkę Véronique Nyberg, ta woda perfumowana oferuje świeżą i wyrafinowaną kompozycję, łącząc delikatne nuty kwiatowe z ciepłą, drzewną bazą.
Zapach otwiera się świeżymi i pikantnymi nutami bergamotki, które dodają iskrzącą, cytrusową energię, imbiru, nadającego delikatną pikantność, oraz frezji, która uzupełnia początek subtelną słodyczą kwiatową. Ten harmonijny początek natychmiast przyciąga swoją świeżością i witalnością.
W sercu zapachu rozkwita bogaty bukiet kwiatowy, składający się z jaśminu, gardenii i mimozy, które razem tworzą elegancką i kobiecą kompozycję. Nowoczesny akord mugane dodaje tej kwiatowej mieszance lekki i eteryczny charakter, dzięki czemu zapach jest świeży, a jednocześnie ponadczasowy.
- Wymiary
- 30 ml
- Model
- Pura
- Waga
- 0.158 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiatowy
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT., WODA, PARFUM [KOMPOZYCJA WĄCHOWA], TETRAMETYL ACETYLOKTAHYDRONAFTALENY, PENTAERYTRYTYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, BUTYL METOKSYDIBENZOJLMETAN, ETYLHEKSYL METOKSYCINNAMAT, ETYLHEKSYL SALICYLAT, LINALYL ACETAN, LINALOL, WANILINA, DIMETYL FENETYL ACETAN, HEKZAMETYLINDANOPIRAN, GERANYL ACETAN, BENZYLSALICYLAT, HYDROKSYCITRONELLAL, LIMONEN, GERANIOL, CITRONELLOL, OLEJ Z SKÓRKI POMARAŃCZY, CYTRAL, BENZYLOWY ALKOHOL, PINEN, KETONÓW RÓŻANYCH, OLEJ/EKSTRAKT Z JAŚMINU, ALKOHOL ANYŻOWY, OLEJ/EKSTRAKT Z PŁATKÓW RÓŻ, TERPINEOL, CI 60730 [FIOLET 2].
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 0679602400428679602400428
- Numer producenta
- MA40041252
- Wymiary
- 30 ml
- Model
- Pura
- Waga
- 0.158 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiatowy
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT., WODA, PARFUM [KOMPOZYCJA WĄCHOWA], TETRAMETYL ACETYLOKTAHYDRONAFTALENY, PENTAERYTRYTYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, BUTYL METOKSYDIBENZOJLMETAN, ETYLHEKSYL METOKSYCINNAMAT, ETYLHEKSYL SALICYLAT, LINALYL ACETAN, LINALOL, WANILINA, DIMETYL FENETYL ACETAN, HEKZAMETYLINDANOPIRAN, GERANYL ACETAN, BENZYLSALICYLAT, HYDROKSYCITRONELLAL, LIMONEN, GERANIOL, CITRONELLOL, OLEJ Z SKÓRKI POMARAŃCZY, CYTRAL, BENZYLOWY ALKOHOL, PINEN, KETONÓW RÓŻANYCH, OLEJ/EKSTRAKT Z JAŚMINU, ALKOHOL ANYŻOWY, OLEJ/EKSTRAKT Z PŁATKÓW RÓŻ, TERPINEOL, CI 60730 [FIOLET 2].
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 0679602400428679602400428
- Numer producenta
- MA40041252
Pasuje również do tego
Bestseller




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2420)Liczba wystawionych ocen: 2420




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(625)Liczba wystawionych ocen: 625




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(134)Liczba wystawionych ocen: 134




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(115)Liczba wystawionych ocen: 115




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(336)Liczba wystawionych ocen: 336




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(418)Liczba wystawionych ocen: 418




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(980)Liczba wystawionych ocen: 980




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(1004)Liczba wystawionych ocen: 1004




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(281)Liczba wystawionych ocen: 281




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(440)Liczba wystawionych ocen: 440Bestseller




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(1500)Liczba wystawionych ocen: 1500




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(375)Liczba wystawionych ocen: 375




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(339)Liczba wystawionych ocen: 339




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(1134)Liczba wystawionych ocen: 1134




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(112)Liczba wystawionych ocen: 112




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(251)Liczba wystawionych ocen: 251




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(63)Liczba wystawionych ocen: 63




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(319)Liczba wystawionych ocen: 319




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2420)Liczba wystawionych ocen: 2420




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(52)Liczba wystawionych ocen: 52




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(663)Liczba wystawionych ocen: 663




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(245)Liczba wystawionych ocen: 245




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(625)Liczba wystawionych ocen: 625

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 138,50 zł/1l
113,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Furla Unica EDP 30 ml W
1 770,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

VITALmaxx – Szczotka do stylizacji włosów – 3 nasadki – antracyt/różowe złoto. Elektryczna szczotka do stylizacji, lokówka, szczotka z ciepłym powietrzem
152,67 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Lattafa Musamam White Intense, Kobiety, 100 ml
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Victoria, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Wanilia
862,90 zł/1l
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Furla Pura EDP 100 ml W
1 039,80 zł/1l
103,98 zł
Sprzedawca: Tersorte

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 393,50 zł/1l
139,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 148,00 zł/1l
414,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 115,00 zł/1l
66,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
781,80 zł/1l
78,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MARS-VENUS

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Montblanc Signature, Kobiety, 30 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
3 980,00 zł/1l
119,40 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
1 072,80 zł/1l
107,28 zł
Sprzedawca: Tersorte

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 708,50 zł/1l
770,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Lattafa Angham Second Song woda perfumowana dla kobiet 100 ml
860,90 zł/1l
86,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Arabiyat Prestige Nyla woda perfumowana dla kobiet 80 ml
1 361,00 zł/1l
108,88 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
942,50 zł/1l
94,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Peace & Love, Kobiety, 100 ml
1 279,00 zł/1l
127,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
915,50 zł/1l
91,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Furla Unica, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Ambrox, Vaniglia, Spray
2 651,80 zł/1l
132,59 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Furla Autentica Woda perfumowana, 30ml
2 401,67 zł/1l
72,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 249,07 zł/1l
168,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Furla Unica, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Ambrox, Vaniglia, Spray
611,00 zł/1l
61,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa His Confession Woda perfumowana, 100 ml
1 466,80 zł/1l
146,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne perfumy, dyskretne na co dzień
Zawartość 0,1 l
Wspaniałe perfumy
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 204,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 040,30 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
722,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 991,33 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,70 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 098,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,90 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 855,20 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 035,60 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(93)Liczba wystawionych ocen: 93
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

The Different Company Sublime Balkiss woda perfumowana unisex 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
493,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 939,80 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 019,80 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,68 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 729,07 zł/1l

Tiziana Terenzi Gumin Ekstrakt perfum, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 062,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 623,80 zł/1l