5,0



Na podstawie 11 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Seren Thalgo Cold Cream Marine Nutri-Comfort Oil-Serum
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
595,99 zł
1 986,63 zł / 100ml
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Purito Deep Sea Pure Water Cream 50ml1 368,20 zł/1kg
71,82 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
68,41 zł
Sprzedawca: ISEI

Więcej informacji o reklamie
Mary Kay TimeWise Repair Revealing Facial Peel 48g6 088,54 zł/1kg
292,25 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml1 000,17 zł/100ml
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
HY5 Eye Contour Serum 15 ml402,87 zł/100ml
60,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London

Thalgo Silicium Marin Lifting & Firming Rich Cream 50 ml
612,00 zł/100ml
306,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Thalgo Source Marine Hydrating Melting Cream 50 ml
307,30 zł/100ml
153,65 zł
Sprzedawca: VISO

Thalgo Pureté Marine Perfect Matte Fluid 40 ml
514,50 zł/100ml
205,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Thalgo Cold Cream Marine Nutri-Comfort Rich Cream 50ml
313,26 zł/100ml
156,63 zł
Sprzedawca: VISO

Thalgo Source Marine Smoothing Eye Care 15 ml
3 373,27 zł/100ml
505,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Inne-pielęgnacja twarzy Thalgo Eveil A La Mer Refreshing Exfoliator
1 185,98 zł/100ml
592,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Lumiere Marine Clarifying Lotion and Spray for Women 125 - Thalgo
129,50 zł/100ml
161,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Thalgo Lumiére Marine Cream Krem rozjaśniający 50 ml
520,12 zł/100ml
260,06 zł
Sprzedawca: VISO

COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream 80 g
1 135,61 zł/1kg
121,51 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Medicube Collagen Jelly Cream
89,23 zł/100ml
98,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr. Grandel Pro Collagen Cream
603,98 zł/100ml
301,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Medisco Peelieve Cica Cream
201,62 zł
Sprzedawca: somnia24

Babor Vitalizing Cream Rich
391,12 zł/100ml
195,56 zł
Sprzedawca: VISO

Ahava Men T.T.E. Age Control krem nawilżający SPF15
232,32 zł/100ml
116,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Seren Babor SeaCreation The Serum
1 955,13 zł/100ml
586,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Thalgo Cold Cream Marine Nutri-Comfort Oil-Serum
- Waga
- 30 g
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Cold Cream Marine Complex, Marine Pro-Ceramide, olej z dzikiej róży, olej z ogórecznika lekarskiego, olej jojoba, witamina E, mikronizowany filtrat z alg
- Producent
- EAN
- 3525801693970
- Numer producenta
- 59064
- Waga
- 30 g
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Cold Cream Marine Complex, Marine Pro-Ceramide, olej z dzikiej róży, olej z ogórecznika lekarskiego, olej jojoba, witamina E, mikronizowany filtrat z alg
- Producent
- EAN
- 3525801693970
- Numer producenta
- 59064
Pasuje również do tego

Thalgo Cold Cream – krem odżywczo-zmiękczający z ekstraktami morskimi
311,18 zł/100ml
155,59 zł
Sprzedawca: VISO

Thalgo Silicium Marin Lifting & Firming Rich Cream 50 ml
612,00 zł/100ml
306,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Thalgo Cold Cream Marine Nutri-Comfort Cream - wkład uzupełniający
1 233,98 zł/100ml
616,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml
1 000,17 zł/100ml
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista

Thalgo Cold Cream Marine Nutri-Comfort Rich Cream 50ml
313,26 zł/100ml
156,63 zł
Sprzedawca: VISO

Thalgo Exception Marine krem liftingujący pod oczy 15 ml
4 373,27 zł/100ml
655,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Thalgo Hyalu-Procollagen Intensywne serum korygujące zmarszczki 30 ml
25 899,67 zł/1l
776,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Thalgo Source Marine Hydrating Melting Cream 50 ml
307,30 zł/100ml
153,65 zł
Sprzedawca: VISO

Thalgo Silicium Marin Krem liftingująco-ujędrniający 50 ml
517,22 zł/100ml
258,61 zł
Sprzedawca: VISO

Wysokowydajny krem ujędrniający Bodylotion Thalgo
3 174,95 zł/1l
634,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Maska Thalgo Cold Cream Marine Nutri-Comfort Pro Mask
11 199,80 zł/1l
559,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Thalgo Source Marine Revitalising Night Cream 50 ml
1 377,98 zł/100ml
688,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Thalgo Eveil A La Mer micelarna woda oczyszczająca
511,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Thalgo Silicium Marin Lifting & Firming Night Care 50 ml
581,32 zł/100ml
290,66 zł
Sprzedawca: VISO

Thalgo Exception Marine Intensive Redensifying Serum vyživující krém Redensifying Rich Cream 50 ml
660,30 zł/100ml
330,15 zł
Sprzedawca: VISO

Thalgo Exception Marine Redensifying Cream 50 ml
660,30 zł/100ml
330,15 zł
Sprzedawca: VISO

Podkład Thalgo Illuminating Multi-Perfection BB Cream SPF15
511,80 zł/100ml
204,72 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

FableKids MIKA fotelik samochodowy czarny | 76-150 cm | Od 15 miesięcy | ECE R129/03
290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Thalgo Éveil Á La Mer Long Lasting Make-up Remover Cleansing Gel Oil 125 ml
574,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Thalgo Éveil Á La Mer Delikatny krem złuszczający 50 ml
2 511,40 zł/1l
125,57 zł
Sprzedawca: VISO

Thalgo Éveil à la Mer Resurfacing Cream 50 ml
2 328,80 zł/1kg
116,44 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Thalgo Spiruline Boost Anti-Fatique Eye Care 15 ml
1 574,87 zł/100ml
236,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Balsam do ust Thalgo Cold Cream Marine Nutri-Comfort
5 185,33 zł/1l
77,78 zł
Sprzedawca: VISO

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 140 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
318,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Augencreme Thalgo Silicium Lift Lifting & Firming Eye Cream Liftingujący i ujędrniający krem pod oczy
4 246,60 zł/100ml
636,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Thalgo Silicium Marin Intensive Lifting & Firming Serum 30 ml
378,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetna pielęgnacja
Bardzo dobrze dogaduję się z tym olejkiem. Bogata pielęgnacja zimą, bez podrażnień. Z przyjemnością ponownie.
Oceniono dnia 4 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo przyjemny
Używam tego olejku od dłuższego czasu. Jestem bardzo zadowolona. Idealny do suchej skóry, dobrze się wchłania, pozostawia przyjemne uczucie na skórze.
Oceniono dnia 2 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Oil-Serum
Bardzo dobry
Oceniono dnia 31 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
84,00 zł/100ml

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
163,65 zł
-16,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,28 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
2 945,60 zł/1kg

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
894,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
178,95 zł/100ml

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 903,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 961,21 zł/100ml

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
804,83 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
804,83 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
804,83 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 804,29 zł/1kg

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,18 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 273,93 zł/1kg

La Roche-Posay - Hydraphase BB Cream SPF 15 - Hydratační BB krém 40 ml
113,08 zł
Sprzedawca: apohealth
113,08 zł/1kg

Etre Belle Hyaluronic 3 Krem na dzień i na noc 50 ml - Krem nawilżający



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
284,27 zł
Sprzedawca: mk-tronic
568,54 zł/100ml

Valmont Vitalitä t Vitalitä t Regenera I Rich 50 ml
874,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 749,14 zł/100ml

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
823,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 647,38 zł/100ml

Valmont Vitalitä t Vital 24 hours light 50 ml
795,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 590,86 zł/100ml

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg

41S701 La Mer Tonik równoważący
669,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
446,01 zł/100ml

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

Farmona | Krem do twarzy - Efekt liftingu - 50ml - Z astaksantyną - Ujędrnia skórę i redukuje zmarszczki
52,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
105,98 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
192,88 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
385,76 zł/100ml