5,0



Na podstawie 13 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
400,07 zł
1 000,17 zł / 100ml
+ 35,59 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Więcej informacji o reklamie
Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor Ivory 0299,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Więcej informacji o reklamie
PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml1 645,24 zł/100ml
822,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml87,99 zł/100ml
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Inne-pielęgnacja twarzy Thalgo Hyalu-Procollagene Wrinkle Correcting Rich Cream
945,06 zł/100ml
472,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Thalgo Source Marine Hydrating Melting Cream 50 ml
331,86 zł/100ml
165,93 zł
Sprzedawca: VISO

Thalgo Silicium Marin Lifting & Firming Rich Cream 50 ml
615,76 zł/100ml
307,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Thalgo Pureté Marine Perfect Matte Fluid 40 ml
540,25 zł/100ml
216,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Thalgo Spiruline Boost Energetyzujący żel-krem
522,44 zł/100ml
261,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Thalgo Cold Cream Marine Nutri-Comfort Rich Cream 50ml
314,52 zł/100ml
157,26 zł
Sprzedawca: VISO

COMPLEXION RESCUE Naturalny, matujący, koloryzujący krem nawilżający SPF 30 #1 .5, brzoza, 35 ml
575,34 zł/100ml
201,37 zł
Sprzedawca: somnia24

Nuxe, Creme Prodigieuse Boost, Multi-Correction, Gel Cream, For Face, 40 ml
154,42 zł/1kg
77,21 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Super Multi Corrective Cream Spf 30 Odżywczy krem do skóry
664,74 zł/100ml
332,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Odnawiający krem rozświetlający Aveda Tulasara Renewing Radiance Creme
5 692,00 zł/1kg
284,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

#2 Nude Embryolisse CC Cream
535,47 zł/100ml
160,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

TOCOBO Multi Ceramide Cream 50ml
458,92 zł/1kg
97,29 zł
Sprzedawca: somnia24

Thalgo Lumiére Marine Brightening Fluid 50 ml
507,94 zł/100ml
253,97 zł
Sprzedawca: VISO

Dermalogica, Stabilizing, Repairing, Cream, For Face, 50 ml
659,50 zł/100ml
329,75 zł
Sprzedawca: somnia24

Clinique Even Better Clinical Brightening Moisturizer Cream - rozjaśniający krem nawilżający
460,44 zł/100ml
230,22 zł
Sprzedawca: VISO

Paese BB Cream Naturalny krem BB z kwasem hialuronowym 03 Natural, 30 ml
126,33 zł/100ml
37,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kosmetyki dekoracyjne w naszym asortymencie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych.
Naturalny krem rozświetlający Thalgo Illuminating Multi-Perfection BB Cream SPF15
Thalgo Illuminating Multi-Perfection SPF15 Natural THAVT17012 - VT17012 FRANKRIJK karton @ 1 stuk x 40 ml
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 15
- Waga
- 40 g
- Zawartość
- 40 ml
- Składniki
- Informacje o składnikach można znaleźć na dostarczonym produkcie i/lub jego opakowaniu. Zaleca się, aby zawsze sprawdzać informacje o składnikach bezpośrednio na produkcie.
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3525801665557
- Numer producenta
- 64033
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 15
- Waga
- 40 g
- Zawartość
- 40 ml
- Składniki
- Informacje o składnikach można znaleźć na dostarczonym produkcie i/lub jego opakowaniu. Zaleca się, aby zawsze sprawdzać informacje o składnikach bezpośrednio na produkcie.
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3525801665557
- Numer producenta
- 64033
Pasuje również do tego

Inne-pielęgnacja twarzy Thalgo Hyalu-Procollagene Wrinkle Correcting Rich Cream
945,06 zł/100ml
472,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Podkład Thalgo Illuminating Multi-Perfection BB Cream SPF15
452,70 zł/100ml
181,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
273,33 zł/100ml
82,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Skinkura-Koreanskincare

Kamień mentolowy, kamień migrenowy, odświeżający i chłodzący makaron mentolowy do smarowania czoła i karku 2x6g
43 600,00 zł/1kg
261,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Thalgo Pureté Marine Powder Lotion 200 ml
100,43 zł
Sprzedawca: VISO

Thalgo Silicium Marin Intensive Lifting & Firming Serum 30 ml
381,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Thalgo Cold Cream – krem odżywczo-zmiękczający z ekstraktami morskimi
312,42 zł/100ml
156,21 zł
Sprzedawca: VISO

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - emulsja nawilżająca w odcieniu kości słoniowej dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml
922,37 zł/100ml
368,95 zł
Sprzedawca: VogueVista

60 płatków pod oczy, płatki pod oczy ze złotym kolagenem na zmarszczki, drobne linie, cienie pod oczami, zmniejsza opuchliznę, łagodzi zmęczenie
240,80 zł/1kg
72,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Trendy-Shop

Thalgo Cold Cream Marine Nutri-Comfort Rich Cream 50ml
314,52 zł/100ml
157,26 zł
Sprzedawca: VISO

SanDisk 128GB Extreme microSDXC, 128 GB, MicroSDXC, Klasa 10, 100 MB/s, 90 MB/s, Class 3 (U3)
167,36 zł
Sprzedawca: Mycotech

Thalgo Source Marine Hydrating Melting Cream 50 ml
331,86 zł/100ml
165,93 zł
Sprzedawca: VISO

Thalgo Imperfector Concealer 15ml
529,00 zł/100ml
79,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maska Thalgo Spiruline Boost Rediance Peeling Pro Mask
2 496,80 zł/1l
124,84 zł
Sprzedawca: VISO

REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
105,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Thalgo Source Marine Revitalising Night Cream 50 ml
457,22 zł/100ml
228,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Thalgo Silicium Marin Krem liftingująco-ujędrniający 50 ml
508,94 zł/100ml
254,47 zł
Sprzedawca: VISO

Thalgo Silicium Marin Lifting & Firming Rich Cream 50 ml
615,76 zł/100ml
307,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Thalgo Prodige Des Océans krem regenerujący Le Créme 50 ml
1 053,90 zł/100ml
526,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Thalgo Exception Marine Intensive Redensifying Serum vyživující krém Redensifying Rich Cream 50 ml
662,82 zł/100ml
331,41 zł
Sprzedawca: VISO

3x Szampon Czosnkowy 500 ml Bioblas, Bezzapachowy, Przeciw Wypadaniu Włosów Kobiety Mężczyźni
51,70 zł/1l
77,55 zł
Sprzedawca: mk-tronic

odkurzacz bezprzewodowy SMARTAI 650W 65000Pa, odkurzacz ręczny z 2 diodami LED, odkurzacz bezprzewodowy, odkurzacz bezworkowy 8 w 1, dotykowy, cichy odkurzacz z filtrem powietrza
699,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

60 płatków pod oczy, żelowe płatki pod oczy z kolagenem z wodorostów na zmarszczki, drobne linie, cienie pod oczami, zmniejsza opuchliznę, łagodzi zmęczenie
144,48 zł/1kg
72,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Trendy-Shop

Vertus Sole Patchouli EDP 100 ml UNISEX
5 463,50 zł/1l
546,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

UGG Buty Classic Short II, 1016223BLK
927,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Szlafrok damski, męski pluszowy z polaru Spa S/M
102,82 zł
Sprzedawca: wydrowski

Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 159,90 zł/1l
115,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Serum Thalgo Prodige Des Oceans Serum
1 861,40 zł/100ml
558,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Stojak na pranie, wieża, 172 cm, z kółkami, składany, 3 poziomy, 32 metry długości suszenia, suszarka stojąca do 40 kg, oszczędza miejsce, wieszak na ubrania, Retoo
26,17 zł/1m
45,01 zł
Sprzedawca: Retoo

Ergonomiczny materac z zimnej pianki 120 x 200 cm - komfort leżenia H3 - wysokość 11 cm, oddychający z pokrowcem nadającym się do prania - wyprodukowany w Niemczech
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection
świetny krem na dzień, który sprawia, że cera staje się wyraźnie bardziej jednolita - bardzo lekki, bez uczucia makijażu
Oceniono dnia 11 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Krem do skóry
Jak zawsze! Używam tego produktu już od kilku lat.
Oceniono dnia 12 października 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Thalgo
Super szybka dostawa, produkt bez zarzutu i dużo tańszy niż w innych sklepach internetowych
Oceniono dnia 7 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 17 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(55)Liczba wystawionych ocen: 55
191,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
85,33 zł/100ml

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
584,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
116,96 zł/100ml

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 896,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 958,66 zł/100ml

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
896,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
179,22 zł/100ml

Strivectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
316,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
632,46 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
806,02 zł/100ml

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml

CHEPLAPHARM PC 30 krem pielęgnacyjny do skóry suchej i zestresowanej, 75 ml
58,09 zł
Sprzedawca: apohealth
691,55 zł/1kg

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 275,83 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
822,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 645,24 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg

41S701 La Mer Tonik równoważący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
668,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
445,43 zł/100ml

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

SKIN79 BB Cream Golden Snail Intensive Beblesh Balm Cream SPF50+ PA+++ 45g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Skin79
220,00 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
386,34 zł/100ml

Limba Cosmetics INSTANT TRANSFORMATION Peptide Hair Mask 30 ml
99,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
333,30 zł/100ml