Makaron bezglutenowy Spaghetti 400g - Garofalo

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

10,29 zł

10 290,00 zł / 1kg

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
5h 05m 58s
Nasze najlepszeoferty
Makarony i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Makaron jajeczny Pappardelle Rummo 500 g
Makaron jajeczny Pappardelle Rummo 500 g
23,57 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Seitz bezglutenowy dodatek do zup ABC z mąki kukurydzianej 250g
Seitz bezglutenowy dodatek do zup ABC z mąki kukurydzianej 250g
25,64 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Barilla Spaghetti pełnoziarniste 500 g
Barilla Spaghetti pełnoziarniste 500 g
12,57 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Farfalle senza glutine 400g - Garofalo
Makaron Farfalle senza glutine 400g - Garofalo
10 370,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Fusilli Senza Glutine n48 400g - Rummo
Makaron Fusilli Senza Glutine n48 400g - Rummo
11 890,00 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron fusilli bucati 64 500g - Garofalo
Makaron fusilli bucati 64 500g - Garofalo
17,63 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Senza Glutine Spaghetti 400g
Barilla Senza Glutine Spaghetti 400g
24,16 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
10,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Pennoni 76 500g - Garofalo
Makaron Pennoni 76 500g - Garofalo
17,37 zł/1kg
8,86 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Lasagnoni 87 500g - Divella
Makaron Lasagnoni 87 500g - Divella
25,37 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
13,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Lubella Makaron Spaghetti 400 G
Lubella Makaron Spaghetti 400 G
16,67 zł/1kg
6,67 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Makaron spaghetti 500g - Garofalo
Makaron spaghetti 500g - Garofalo
13,15 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Makaron Tagliatelle Specialita 500 g
Barilla Makaron Tagliatelle Specialita 500 g
19,98 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron - Spaghetti z pełnoziarnistego ryżu, 400g | PPURA
Makaron - Spaghetti z pełnoziarnistego ryżu, 400g | PPURA
36,80 zł/1kg
14,72 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Barilla Makaron Penne Rigate Bezglutenowy 400 g
Barilla Makaron Penne Rigate Bezglutenowy 400 g
28,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron pełnoziarnisty Casarecce 500 g - Garofalo
Makaron pełnoziarnisty Casarecce 500 g - Garofalo
25,43 zł/1kg
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Cavatelli Murgiani N. 137 500g - Granoro
Makaron Cavatelli Murgiani N. 137 500g - Granoro
13,98 zł/1kg
6,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Conchiglioni 2-88 500g - Garofalo
Makaron Conchiglioni 2-88 500g - Garofalo
21,90 zł/1kg
11,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Casarecce n88 500g - Rummo
Makaron Casarecce n88 500g - Rummo
12,69 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
6,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Ditaloni 500g - Garofalo
Makaron Ditaloni 500g - Garofalo
16,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
8,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Makaron bezglutenowy Spaghetti 400g - Garofalo Składniki: Mąka kukurydziana 50,4 % mąka ryżowa łuskana 22 % mąka ryżowa 21,4 % skrobia ziemniaczana mąka z komosy ryżowej 3 %. Stabilizator: E471 mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych. Może zawierać SOJĘ Wartość odżywcza dla 100g: Energia 1517kJ/358kcal Tłuszcz 1,8g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3g Węglowodany 77g, w tym cukry 0,9g, Błonnik 2,8g, Białko 7,0g Sól <0,01g Masa netto: 400g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:

15x Garofalo Pasta di Gragnano IGP Spaghetti Bezglutenowe 400g Italienische Nudeln
Lista składników
Składniki: Mąka kukurydziana 50,4 % mąka ryżowa łuskana 22 % mąka ryżowa 21,4 % skrobia ziemniaczana mąka z komosyryżowej 3 %. Stabilizator: E471 mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych. Może zawierać SOJĘWartość odżywcza dla 100g: Energia 1517kJ/358kcal Tłuszcz 1,8g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3g Węglowodany 77g, w tym cukry 0,9g, Błonnik 2,8g, Białko 7,0g Sól <0,01gMasa netto: 400gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
1 g
Firma spożywcza
Garofalo
Nazwa handlowa
Makaron bezglutenowy Spaghetti 400g - Garofalo
Producent
PASTIFICIO LUCIO GAROFALO
Numer producenta
15xGarofaloSpaghettiSenzaGlutine400g
EAN
8000139929687

Lista składników
Składniki: Mąka kukurydziana 50,4 % mąka ryżowa łuskana 22 % mąka ryżowa 21,4 % skrobia ziemniaczana mąka z komosyryżowej 3 %. Stabilizator: E471 mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych. Może zawierać SOJĘWartość odżywcza dla 100g: Energia 1517kJ/358kcal Tłuszcz 1,8g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3g Węglowodany 77g, w tym cukry 0,9g, Błonnik 2,8g, Białko 7,0g Sól <0,01gMasa netto: 400gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
1 g
Firma spożywcza
Garofalo
Nazwa handlowa
Makaron bezglutenowy Spaghetti 400g - Garofalo
Producent
PASTIFICIO LUCIO GAROFALO
Numer producenta
15xGarofaloSpaghettiSenzaGlutine400g
EAN
8000139929687
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Makaron Farfalle senza glutine 400g - Garofalo
Makaron Farfalle senza glutine 400g - Garofalo
10 370,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron bezglutenowy Gnocco Sardo 400g - Garofalo
Makaron bezglutenowy Gnocco Sardo 400g - Garofalo
12 490,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron bezglutenowy Penne Rigat 400g - Garofalo
Makaron bezglutenowy Penne Rigat 400g - Garofalo
12 690,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron bezglutenowy Linguine 400g - Garofalo
Makaron bezglutenowy Linguine 400g - Garofalo
11 850,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron bezglutenowy Caserecce 400g - Garofalo
Makaron bezglutenowy Caserecce 400g - Garofalo
11 370,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
27,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Senza Glutine Spaghetti 400g
Barilla Senza Glutine Spaghetti 400g
24,16 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
10,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron bezglutenowy Fusillone 400g - Garofalo
Makaron bezglutenowy Fusillone 400g - Garofalo
13 290,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
13,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron bezglutenowy Mafalde Corte 400g - Garofalo
Makaron bezglutenowy Mafalde Corte 400g - Garofalo
13 470,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron bezglutenowy Fusili Molisana n28 400g - La Molisana
Makaron bezglutenowy Fusili Molisana n28 400g - La Molisana
9 490,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron fusilli bucati 64 500g - Garofalo
Makaron fusilli bucati 64 500g - Garofalo
17,63 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Pasta Mista 82 500g - Garofalo
Makaron Pasta Mista 82 500g - Garofalo
17,59 zł/1kg
8,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Makaron Penne Rigate Bezglutenowy 400 g
Barilla Makaron Penne Rigate Bezglutenowy 400 g
28,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Seitz bezglutenowy dodatek do zup ABC z mąki kukurydzianej 250g
Seitz bezglutenowy dodatek do zup ABC z mąki kukurydzianej 250g
25,64 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bezglutenowy makaron penne rigate nr 20 400g - la Molisana
Bezglutenowy makaron penne rigate nr 20 400g - la Molisana
9 070,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,40 zł
-12%
9,07 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Pappardelle 500g - Garofalo
Makaron Pappardelle 500g - Garofalo
19,52 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
10,15 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Conchiglioni 2-88 500g - Garofalo
Makaron Conchiglioni 2-88 500g - Garofalo
21,90 zł/1kg
11,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Elicoidali n49 Senza glutine 400g - Rummo
Makaron Elicoidali n49 Senza glutine 400g - Rummo
13 190,00 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
BAJGLE Z SIEMIENIEM LNIANYM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 190 g - INCOLA
BAJGLE Z SIEMIENIEM LNIANYM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 190 g - INCOLA
93,63 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,79 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla [400g/ 200g ATG ] City Aroma Cognac Noodles Shirataki "Udon-Form" LOW CARB
[400g/ 200g ATG ] City Aroma Cognac Noodles Shirataki "Udon-Form" LOW CARB
39,15 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
8,11 zł
-3%
7,83 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Divella 42 - Mezze Penne Rigate, Penne, Krótki makaron, 500 g, 11 min, 355 kcal, 1508 kJ
Divella 42 - Mezze Penne Rigate, Penne, Krótki makaron, 500 g, 11 min, 355 kcal, 1508 kJ
4,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Spaghetti Al Bronzo Długi makaron z semoliny z pszenicy durum 400g
Barilla Spaghetti Al Bronzo Długi makaron z semoliny z pszenicy durum 400g
14,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
5,80 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega
Zdjęcie produktu dla Rummo Spaghetti n.3 włoski makaron długi 500g
Rummo Spaghetti n.3 włoski makaron długi 500g
13,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Mezzi Rigatoni senza glutine n51 400g - Rummo
Makaron Mezzi Rigatoni senza glutine n51 400g - Rummo
21 470,00 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Makaron Fusilli Senza Glutine n48 400g - Rummo
Makaron Fusilli Senza Glutine n48 400g - Rummo
11 890,00 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Divella 81 - Mafaldine, Mafaldine, Makaron długi, 500 g, 8 min, 355 kcal, 1508 kJ
Divella 81 - Mafaldine, Mafaldine, Makaron długi, 500 g, 8 min, 355 kcal, 1508 kJ
16,46 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Penne Rigate n66 Senza glutine 400g - Rummo
Makaron Penne Rigate n66 Senza glutine 400g - Rummo
10 090,00 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,09 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Rigatoni, Rigatoni, Krótki makaron, 500 g, 13 min, CE
Barilla Rigatoni, Rigatoni, Krótki makaron, 500 g, 13 min, CE
11,22 zł/1kg
6,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Divella 91 - Wholemeal Tagliatelle, Tagliatelle, Makaron długi, 500 g, 8 min, 9 min, 347 kcal
Divella 91 - Wholemeal Tagliatelle, Tagliatelle, Makaron długi, 500 g, 8 min, 9 min, 347 kcal
15,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Recenzje klientów

Na podstawie 3 opinii
Oceniono dnia 3 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 października 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum
Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,24 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana
Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,10 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo
Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,29 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g
Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa
Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,56 zł/1kg
MAKARON (SEMOLINOWY TRÓJKOLOROWY) DISNEY AUTA BIO 300 g - DALLA COSTA
Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
34,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
74,99 zł
-28%
53,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
107,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo
Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,18 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g
Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (1 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (1 mm) 400 g - FARMER
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
7,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,92 zł/1kg