Makaron bezglutenowy Linguine 400g - Garofalo

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

11,85 zł

11 850,00 zł / 1kg

+ 15,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
4h 39m 41s
Nasze najlepszeoferty
Makarony i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Makaron jajeczny Pappardelle Rummo 500 g
Makaron jajeczny Pappardelle Rummo 500 g
23,57 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Spaghetti pełnoziarniste 500 g
Barilla Spaghetti pełnoziarniste 500 g
12,57 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Farfalle senza glutine 400g - Garofalo
Makaron Farfalle senza glutine 400g - Garofalo
10 370,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Casarecce n88 500g - Rummo
Makaron Casarecce n88 500g - Rummo
12,69 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
6,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron   Spaghetti n15 Gluten Free 400g - La Molisana
Makaron Spaghetti n15 Gluten Free 400g - La Molisana
9 670,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Linguine 500g - Garofalo
Makaron Linguine 500g - Garofalo
15,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
7,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
MAKARON (JAGLANY) RAMEN BEZGLUTENOWY BIO 280 g - DIET-FOOD
MAKARON (JAGLANY) RAMEN BEZGLUTENOWY280 g - DIET-FOOD
74,61 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
20,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Rummo Spaghetti n.3 włoski makaron długi 500g
Rummo Spaghetti n.3 włoski makaron długi 500g
13,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron  Gigantoni 500g - Garofalo
Makaron Gigantoni 500g - Garofalo
22,29 zł/1kg
11,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Lasagnoni 87 500g - Divella
Makaron Lasagnoni 87 500g - Divella
25,37 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
13,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron pełnoziarnisty Casarecce 500 g - Garofalo
Makaron pełnoziarnisty Casarecce 500 g - Garofalo
25,43 zł/1kg
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Tagliatelle - makaron jajeczny 500g
Tagliatelle - makaron jajeczny 500g
22,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,40 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Barilla Makaron Penne Rigate Bezglutenowy 400 g
Barilla Makaron Penne Rigate Bezglutenowy 400 g
28,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Ditalini Rigati n. 55 500g - Garofalo
Makaron Ditalini Rigati n. 55 500g - Garofalo
14,98 zł/1kg
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Penne Ziti Rigati 500g - Garofalo
Makaron Penne Ziti Rigati 500g - Garofalo
15,78 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Cavatelli Murgiani N. 137 500g - Granoro
Makaron Cavatelli Murgiani N. 137 500g - Granoro
13,98 zł/1kg
6,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Makaron Tagliatelle Specialita 500 g
Barilla Makaron Tagliatelle Specialita 500 g
19,98 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron - Fusilli z pełnoziarnistego ryżu, 400g | PPURA
Makaron - Fusilli z pełnoziarnistego ryżu, 400g | PPURA
36,80 zł/1kg
14,72 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Makaron - Rigatoni, 500g | BYODO
Makaron - Rigatoni, 500g | BYODO
22,80 zł/1kg
11,40 zł
Sprzedawca: taleoo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Bezglutenowy makaron linguine 400g - Garofalo

Włoski makaron bezglutenowy od Garofalo.

Składniki: Mąka kukurydziana, mąka ryżowa łuskana, mąka ryżowa, skrobia ziemniaczana, mąka quinoa Wartość odżywcza na 100g: Wartość energetyczna 1517kJ/358kcal Tłuszcz 1,8g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3g Węglowodany 77g w tym cukier 0,9g Białko 7g Sól 0,01g Masa netto: 500g Kraj pochodzenia: Włochy Przechowywanie: Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego Data ważności:

15x Garofalo Pasta di Gragnano IGP Linguine Gluten Free 400g Italienische Nudeln
Lista składników
Składniki: Mąka kukurydziana, mąka ryżowa łuskana, mąka ryżowa, skrobia ziemniaczana, mąka z komosy ryżowejWartość odżywcza w 100g:Wartość energetyczna 1517kJ/358kcalTłuszcz 1,8g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3gWęglowodany 77g w tym cukry 0.9gBiałko 7gSól 0,01gMasa netto: 500g Kraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
1 g
Firma spożywcza
Garofalo
Nazwa handlowa
Makaron bezglutenowy Linguine 400g - Garofalo
Producent
PASTIFICIO LUCIO GAROFALO
Numer producenta
15xGarofaloLinguineSenzaGlutine400g
EAN
8000139929717

Lista składników
Składniki: Mąka kukurydziana, mąka ryżowa łuskana, mąka ryżowa, skrobia ziemniaczana, mąka z komosy ryżowejWartość odżywcza w 100g:Wartość energetyczna 1517kJ/358kcalTłuszcz 1,8g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3gWęglowodany 77g w tym cukry 0.9gBiałko 7gSól 0,01gMasa netto: 500g Kraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
1 g
Firma spożywcza
Garofalo
Nazwa handlowa
Makaron bezglutenowy Linguine 400g - Garofalo
Producent
PASTIFICIO LUCIO GAROFALO
Numer producenta
15xGarofaloLinguineSenzaGlutine400g
EAN
8000139929717
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Makaron bezglutenowy Caserecce 400g - Garofalo
Makaron bezglutenowy Caserecce 400g - Garofalo
11 370,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron bezglutenowy Penne Rigat 400g - Garofalo
Makaron bezglutenowy Penne Rigat 400g - Garofalo
12 690,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron   Spaghetti n15 Gluten Free 400g - La Molisana
Makaron Spaghetti n15 Gluten Free 400g - La Molisana
9 670,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron bezglutenowy Mafalde Corte 400g - Garofalo
Makaron bezglutenowy Mafalde Corte 400g - Garofalo
13 470,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
BAJGLE Z SIEMIENIEM LNIANYM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 190 g - INCOLA
BAJGLE Z SIEMIENIEM LNIANYM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 190 g - INCOLA
93,63 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,79 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Mutti Cherry Tomatoes, Pomidor, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g
Mutti Cherry Tomatoes, Pomidor, 400 g, 28 kcal, 117 kJ, 0,5 g, 0,1 g
28,63 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Mezzi Rigatoni senza glutine n51 400g - Rummo
Makaron Mezzi Rigatoni senza glutine n51 400g - Rummo
21 470,00 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Rummo Spaghetti n.3 włoski makaron długi 500g
Rummo Spaghetti n.3 włoski makaron długi 500g
13,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Elicoidali n49 Senza glutine 400g - Rummo
Makaron Elicoidali n49 Senza glutine 400g - Rummo
13 190,00 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron bezglutenowy Spaghetti 400g - Garofalo
Makaron bezglutenowy Spaghetti 400g - Garofalo
10 290,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
10,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Bezglutenowy makaron penne rigate nr 20 400g - la Molisana
Bezglutenowy makaron penne rigate nr 20 400g - la Molisana
9 070,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,40 zł
-12%
9,07 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron bezglutenowy Gnocco Sardo 400g - Garofalo
Makaron bezglutenowy Gnocco Sardo 400g - Garofalo
12 490,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka owsiana 350g
Mąka owsiana 350g
33,11 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Dr. Schär Petit al cioccolato, Ciastko, Czekolada, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
Dr. Schär Petit al cioccolato, Ciastko, Czekolada, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
137,69 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo
MAKARON (JAGLANY) RAMEN BEZGLUTENOWY BIO 280 g - DIET-FOOD
MAKARON (JAGLANY) RAMEN BEZGLUTENOWY280 g - DIET-FOOD
74,61 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
20,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Makaron Farfalle senza glutine 400g - Garofalo
Makaron Farfalle senza glutine 400g - Garofalo
10 370,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron bezglutenowy Fusillone 400g - Garofalo
Makaron bezglutenowy Fusillone 400g - Garofalo
13 290,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
13,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron bezglutenowy Anellini 400g - Garofalo
Makaron bezglutenowy Anellini 400g - Garofalo
12 890,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Linguine 500g - Garofalo
Makaron Linguine 500g - Garofalo
15,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
7,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Spaghetti Alla Chitarra  500g - Garofalo
Makaron Spaghetti Alla Chitarra 500g - Garofalo
16,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
8,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Conchiglioni 2-88 500g - Garofalo
Makaron Conchiglioni 2-88 500g - Garofalo
21,90 zł/1kg
11,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Makaron Penne Rigate Bezglutenowy 400 g
Barilla Makaron Penne Rigate Bezglutenowy 400 g
28,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka do pizzy Fioreglut gluten free 1kg- Caputo
Mąka do pizzy Fioreglut gluten free 1kg- Caputo
31 990,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
31,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Seitz bezglutenowy dodatek do zup ABC z mąki kukurydzianej 250g
Seitz bezglutenowy dodatek do zup ABC z mąki kukurydzianej 250g
25,64 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Garofalo 8000139001314, Tagliatelle, Krótki makaron, 500 g, 7 min, 351 kcal, 1489 kJ
Garofalo 8000139001314, Tagliatelle, Krótki makaron, 500 g, 7 min, 351 kcal, 1489 kJ
14,79 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
MĄKA BEZGLUTENOWA DO WYPIEKU CIAST MIX 1KG SCHAR
Mąka Bezglutenowa Do Wypieku Ciast Mix 1Kg Schar
24 440,00 zł/1l
24,44 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Divella 81 - Mafaldine, Mafaldine, Makaron długi, 500 g, 8 min, 355 kcal, 1508 kJ
Divella 81 - Mafaldine, Mafaldine, Makaron długi, 500 g, 8 min, 355 kcal, 1508 kJ
16,46 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mc Vities Digestive Original
Mc Vities Digestive Original
52,56 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
13,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Makaron Spaghetti Gragnanese XXL 4-23 500g - Garofalo
Makaron Spaghetti Gragnanese XXL 4-23 500g - Garofalo
15,76 zł/1kg
8,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
MAKARON (JAGLANY) NOODLE BIO 250 g - DIET-FOOD
MAKARON (JAGLANY) NOODLE250 g - DIET-FOOD
55,28 zł/1kg
13,82 zł
Sprzedawca: Katomix

Recenzje klientów

Na podstawie 3 opinii
Oceniono dnia 3 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 października 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum
Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,24 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana
Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,10 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo
Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,29 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g
Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa
Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,56 zł/1kg
MAKARON (SEMOLINOWY TRÓJKOLOROWY) DISNEY AUTA BIO 300 g - DALLA COSTA
Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
34,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
74,99 zł
-28%
53,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
107,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo
Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,18 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g
Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (1 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (1 mm) 400 g - FARMER
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
7,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,92 zł/1kg