Dior Forever Glow Maximizer, Płynny, Tubka, Różowy, Pink, Blask, 11 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
180,01 zł
16 364,55 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
8h 34m 27s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Błyszczyki do ust i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Migdałowy balsam do ust - TAMARIND91,30 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Błyszczyk Mary Kay Unlimited – Lilac Love24 823,08 zł/1l
96,81 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Guerlain KissKiss Bee Glow Plump, Kremowy, Warm Glow, Rozjarzony, Kobiety, Płynny, Butelka18 018,95 zł/1l
171,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Błyszczyk do ust Sisley Le Phyto Gloss Intense Glow Lipgloss24 057,14 zł/1l
168,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Addict Lip Maximizer #001 Pink 6 ml
540,40 zł/1kg
202,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clarins Intense Lip Perfector, Różowy, intense smoky rose, Spulchnianie, Kobiety, Płynny, Tubka
10 115,83 zł/1l
121,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Clarins Lip Perfector, Różowy, rose shimmer, Odżywiający, Kobiety, Płynny, Tubka
9 716,67 zł/1l
116,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Błyszczyk do ust Glow (Lip Perfector) 12 ml, 17
8 004,17 zł/1l
96,05 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Dior Addict Lip Maximizer, Brązowy, Bronzed Glow, Kolorujący, Spulchnianie, Nawilżający, Płynny, Połyskujący, 24 h
1 941,90 zł/1kg
194,19 zł
Sprzedawca: BeautyShop

Błyszczyk do ust ( The Lip Volumizer) 7 ml - Odcień: Sheer Berry
51 297,14 zł/1l
359,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

CATRICE Filler Supreme, Różowy, Miss Behave, Nawilżający, Wygładzający, Zmiękczający, Kobiety, 12 h, Tubka
6 785,71 zł/1l
23,75 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Revolution płynna pomadka do ust Pout Tint Sweet Pink
6 496,67 zł/1l
26,09 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,49 zł
Sprzedawca: Revolution

Revlon Super Lustrous Glimmer Gloss, Różowy, Rose Glow, Rozjarzony, Kobiety, Płynny, Połyskujący
17 231,58 zł/1l
65,48 zł
Sprzedawca: somnia24

Bourjois Fabuleux Gloss Nawilżający błyszczyk 003 Rose Charismatic, 3.5ml
8 140,00 zł/1l
28,49 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Christian Dior, Addict, Maximizer, Lip Plumper, 050, Holo Silver, 6 ml
25 491,67 zł/1l
152,95 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Błyszczyk do ust MINERALIST Balsam #enlightenment 4 ml
15 365,00 zł/1l
61,46 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Eveline Cosmetics Błyszczyk do ust z kwasem hialuronowym 11 Rose Nude, 4.5 ml
5 057,78 zł/1l
22,76 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics

Błyszczyk Mary Kay Unlimited 3,9 ml Pink Ballerina (Perłowy)
24 823,08 zł/1l
96,81 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

GOSH | BŁYSZCZYK PEPTYDOWY | Usta
3 775,71 zł/1l
26,43 zł
Sprzedawca: Tersorte
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Materiał:
- Płynny
- Typ dozownika:
- Tubka
- Grupa kolorów:
- Różowy
- Nazwa koloru:
- Pink
- Efekt:
- Blask
- Lustro:
- Nie
- Pojemność:
- 11 ml
- Skład:
- #19837 AQUA (WATER) • CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE • C9-12 ALKANE • DICAPRYLYL ETHER • COCO-CAPRYLATE/CAPRATE • PROPANEDIOL • POLYGLYCERYL-6 POLYRICINOLEATE • DISTEARDIMONIUM HECTORITE • SILICA • POLYGLYCERYL-2 ISOSTEARATE • LECITHIN • EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX EXTRACT • GLYCERIN • PENTYLENE GLYCOL • POLYGLYCERYL-10 DECAISOSTEARATE • HIBISCUS SABDARIFFA FLOWER EXTRACT • IRIS FLORENTINA ROOT EXTRACT • SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE • SODIUM CHLORIDE • HYDROXYACETOPHENONE • ETHYLHEXYLGLYCERIN • ETHYLENE BRASSYLATE • POTASSIUM SORBATE • PROPYLENE CARBONATE • PARFUM (FRAGRANCE) • TIN OXIDE • TOCOPHEROL • SODIUM MYRISTOYL GLUTAMATE • HYDROLYZED VIOLA TRICOLOR EXTRACT • CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE • POLYHYDROXYSTEARIC ACID • ALUMINUM HYDROXIDE • 1,2-HEXANEDIOL • CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID • ISOSTEARIC ACID • POLYGLYCERYL-3 POLYRICINOLEATE • SODIUM BENZOATE • [+/- CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE) • CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE)]
- Aplikator:
- Tak
- Kolor
- Różowy
- Waga
- 0.08 kg
- Zawartość
- 11 ml
- Składniki
- Składniki: woda (aqua) • mieszanina węglowodorów C9-12 • dieterylowy eter • kokosowy kaprylan/kaprynat • propanodiol • mika • poliglceryl-6 polirycynoleinian • syntetyczny fluorflogopit • disteardymonium hektorit • poliglceryl-2 izostearynian • lecytyna • ekstrakt wosku Euphorbia cerifera (kandelila) • gliceryna • pentyleny glikol • poliglceryl-10 decaisostearynian • ekstrakt kwiatu Hibiscus sabdariffa • ekstrakt z korzenia Iris florentina • krzemionka • chlorek sodu • hydroksyacetofenon • etyloheksylogliceryna • etylenobromowodorkiś • sorbinian potasu • węglan propylenowy • myrystylo glutaminian sodu • zapach (parfum) • tokoferol • hydrolizat ekstraktu Viola tricolor • wodorotlenek glinu • trójgliceryd kaprylowy/kaprynowy • kwas polihydrokstearynowy • tlenek cyny • 1,2-heksanodiol • kaprylo glikol • kwas cytrynowy • kwas izostearynowy • poliglceryl-3 polirycynoleinian • benzoesan sodu • [+/- tlenek tytanu (ci 77891) • chlorek bismutu (ci 77163) • tlenki żelaza (ci 77491)].
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3348901713573
- Numer producenta
- 043600011
- Kolor
- Różowy
- Waga
- 0.08 kg
- Zawartość
- 11 ml
- Składniki
- Składniki: woda (aqua) • mieszanina węglowodorów C9-12 • dieterylowy eter • kokosowy kaprylan/kaprynat • propanodiol • mika • poliglceryl-6 polirycynoleinian • syntetyczny fluorflogopit • disteardymonium hektorit • poliglceryl-2 izostearynian • lecytyna • ekstrakt wosku Euphorbia cerifera (kandelila) • gliceryna • pentyleny glikol • poliglceryl-10 decaisostearynian • ekstrakt kwiatu Hibiscus sabdariffa • ekstrakt z korzenia Iris florentina • krzemionka • chlorek sodu • hydroksyacetofenon • etyloheksylogliceryna • etylenobromowodorkiś • sorbinian potasu • węglan propylenowy • myrystylo glutaminian sodu • zapach (parfum) • tokoferol • hydrolizat ekstraktu Viola tricolor • wodorotlenek glinu • trójgliceryd kaprylowy/kaprynowy • kwas polihydrokstearynowy • tlenek cyny • 1,2-heksanodiol • kaprylo glikol • kwas cytrynowy • kwas izostearynowy • poliglceryl-3 polirycynoleinian • benzoesan sodu • [+/- tlenek tytanu (ci 77891) • chlorek bismutu (ci 77163) • tlenki żelaza (ci 77491)].
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3348901713573
- Numer producenta
- 043600011
Pasuje również do tego

Dior Forever Glow Maximizer - Limited Availability, Płynny, Pałeczka, Złoto, Gold, Blask, 11 ml
16 659,09 zł/1l
183,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Czarny
4 999,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Gastromark

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
4 099,50 zł/1l
245,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Dior J'adore, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Ylang-ylang, Ylang-ylang, Różowy
5 822,20 zł/1l
291,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Dior Forever Glow Maximizer - Limited Availability, Płynny, Pałeczka, Beżowy, Peach, Blask, 11 ml
17 072,73 zł/1l
187,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Addict Lip Maximizer Błyszczyk wypełniający usta
5 662,42 zł/1kg
186,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Dior Forever Glow Maximizer - Limited Availability, Płynny, Pałeczka, Różowy, Rosy, Blask, 11 ml
19 604,55 zł/1l
215,65 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Sokowirówka do warzyw i owoców Frutti LHOSJ-6045, o mocy 600 W, łatwa do czyszczenia i zapobiegająca kapaniu, 2 ustawienia prędkości, Lehmann
139,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
5 777,67 zł/1l
519,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Dior Addict Max Barra De Labios 010 1un
6 156,06 zł/1kg
203,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace Versense Woda toaletowa, 100ml
2 900,00 zł/1l
290,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Garderoba Fortuna Lai, przenośny system półek, 8-sześcienna szafa z tworzywa sztucznego z 1 drążkiem na ubrania, szafa do sypialni, biała, 136 x 69 x 50 cm
501,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Remzetta

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

(The Hydrating Infused Emulsion) 125ml
4 309,42 zł/1kg
1 034,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

La Mer dla kobiet 100
3 527,45 zł/1kg
1 799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sunnydays

Szklany czajnik Ecosa z ustawieniem temperatury | 40°C - 100°C | 1,8 L | 2200 W | Wyświetlacz LCD | Oświetlenie LED | Wysokiej jakości stal nierdzewna
126,86 zł
Sprzedawca: Enstore

Relaxdays 10023277, 1 szt.
92,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Valentino Donna Born In Roma Woda perfumowana, 100ml
4 785,00 zł/1l
478,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior Addict Lip Maximizer (Hyaluronic Lip Plumper) 6 ml, 002 Opal
32 606,67 zł/1l
195,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Christian Dior, Addict, Glow, Lip Balm, 058, Opal Pearl, 3.2 g
49 978,13 zł/1kg
159,93 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

HOME DELUXE - Zewnętrzny daszek przeciwsłoneczny z hydromasażem AQUASUN - do SPLASH i Drop -125 x 185 x 140 cm, kolor: szary
431,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Zestaw 2 szt. zasłon zewnętrznych z woalu, beżowych, wodoodpornych, przezroczystych, z pętelkami na rzepy; montaż bez konieczności demontażu karnisza; do ogrodu, tarasu, balkonu, pergoli; szer. x wys.: 132 x 213 cm
60,30 zł/1m
128,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

Clarins Double Serum, Kobiety, Skóra uniwersalna, 75 ml
466,67 zł/100ml
350,00 zł
Sprzedawca: gg-market

Cecotec Konvektoren ReadyWarm 6720 Crystal Connection
453,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Cecotec_Official_Store

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balsam do ust o smaku mandarynki - LOTOS
91,30 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

NUTRAKISS Lip Plumper "classic" - 4 ml
91,20 zł
Sprzedawca: Nutralash
22 800,00 zł/1l

Medipharma Cosmetics Hyaluron Lip Volume Care marsala, krem 7 ml
53,24 zł
Sprzedawca: apohealth
3 327,50 zł/1kg

Migdałowy balsam do ust - NUDE
91,30 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Migdałowy balsam do ust - TAMARIND
91,30 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Migdałowy balsam do ust SANTAL WOOD
91,30 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Balsam do ust w odcieniu migdałowym - Almond Tinted Lip Balm - ORCHID
91,30 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,50 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

MARTINELIA | Balsam do ust Jednorożec - 1,5 g - Zabawa dla dzieci - Nietoksyczny i przyjazny dla skóry
9,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
6 326,67 zł/1kg

Balsam do ust o smaku grejpfruta i ryżu (Ceylon)
55,67 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Christian Dior Dior Addict Lip Maximizer Plumping Gloss 012 Rosewood 6ml/0.2oz
150,00 zł
-35,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 300,00 zł/1kg

Błyszczyk Mary Kay Unlimited – Lilac Love
96,81 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
24 823,08 zł/1l

Błyszczyk do ust Mary Kay Unlimited Pink Ballerina (Pearl) 3,9 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
24 246,15 zł/1kg

Błyszczyk do ust Mary Kay Unlimited 3,9 g Nude Blush (kremowy)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
24 246,15 zł/1kg

Guerlain KissKiss Bee Glow Plump, Kremowy, Warm Glow, Rozjarzony, Kobiety, Płynny, Butelka
171,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
18 018,95 zł/1l

Martinelia My Best Friends błyszczyk dla dzieci zegarek | Zegarek z kosmetykami do makijażu | Prezent
10,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 099,00 zł/1l

Dior Forever Glow Maximizer, Płynny, Tubka, Różowy, Pink, Blask, 11 ml
180,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
16 364,55 zł/1l

Pigment do ust Nars Powermatte
169,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
30 892,73 zł/1l

Wunder2 Wunderkiss Lip Plumping Gloss Plum (4 ml)
155,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
38 937,50 zł/1l

Zestaw 8 błyszczyków do ust, o efektownym, lśniącym wykończeniu, nawilżający, o długotrwałym działaniu, nieklejący
216,44 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
27 055,00 zł/1kg

Błyszczyk do ust Yves Saint Laurent Loveshine Plumping Lip Oil 03
189,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
31 648,33 zł/1l