4,0



Na podstawie 4 opinii
Wella Professionals Koleston Perfect Me Pure Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 8/04 60 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
35,68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,03 zł-4%
567,17 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Koloryzacja i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g89,99 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L´Oréal Professionnel Inoa Color profesjonalna permanentna farba do włosów 9.0 60 g883,17 zł/1l
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L´Oréal Professionnel Majirel profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 4 50 ml839,80 zł/1kg
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Trwała koloryzacja Majirel L'Oreal Professionnel Paris Nº 6,0 (50 ml)859,80 zł/1l
42,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Rich Naturals dla kobiet 60 - 9/97 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, Blond, 10/00, Natural Light Blonde, Kobiety, 60 ml, Do wszystkich włosów
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Pure Naturals dla kobiet 60 - 3/00 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Pure Naturals dla kobiet 60 - 9/00 - Wella Professionals
56,72 zł/100ml
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Koleston Perfect ME+ farba do włosów 66/46 Intensywny Czerwony 60ml
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals, Illumina Color, Permanent Hair Dye, 8/3 Light Blond, 60 ml
1 460,00 zł/1l
87,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Schwarzkopf Live Urban Metallic Farba do wosw U67 Blue Mercury
590,77 zł/1l
57,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Wella Professionals, Koleston Perfect Me+, Permanent Hair Dye, 12/07 , 60 ml
612,17 zł/1l
36,73 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Wella Professionals Color Touch Rich Naturals profesjonalna demi- permanentna farba do włosów z wielowymiarowym efektem 7/89 60 ml
645,00 zł/1l
38,70 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Orientana - organiczna henna do włosów mahoniowa czerwień w proszku do włosów długich Trwała roślinna farba do włosów w 100% wegańska i naturalna - 100g
359,90 zł/1l
35,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

WELLA COLOR TOUCH farba do włosów kolor 9/86 60ml
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals, Koleston Perfect Me+, Trwała farba do włosów, 55/0 Jasny Kasztan Naturalny Intensywny, 60 ml
623,17 zł/1l
37,39 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Pure Naturals dla kobiet 60 - 77/02 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Koleston Perfect farba do włosów 60ml odcienie od 0 do 5 profesjonalna farba do włosów
567,17 zł/1l
35,68 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Koleston Perfect farba do włosów 60ml odcienie od 6 do 9 profesjonalna farba do włosów
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
WellaKoleston Perfect ME+ | Trwała farba do włosów 8/04 60ml
Marzysz o bogatych, mocno nasyconych kolorach? Chciałabyś mieć przyjemny i łatwy proces koloryzacji w domu? W takim razie Wella Koleston Perfect jest właśnie dla Ciebie! Produkt gwarantuje 100% pokrycie siwych włosów. Kolor można zmienić nawet o trzy odcienie, a dzięki temu, że farba zawiera składniki pielęgnacyjne, nie narazisz swoich włosów na uszkodzenia. Formuła farby oparta jest na innowacyjnej cząsteczce pigmentu ME+, dzięki czemu produkt nie uczula i nie powoduje alergii. Delikatny, kwiatowy zapach nie podrażnia nosa i z pewnością jest jego ogromną zaletą.5 prawdziwych efektów- dokładne pokrycie, - pielęgnacja, - zdrowy, intensywny kolor, - brak podrażnień, - delikatny, kwiatowy zapach.zawartość60ml
UWAGA: Farba nie zawiera utleniacza. Należy go dokupić osobno.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Koloryzacja marki Wella Professionals z kolekcji Koleston Perfect Me zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających wszystkie rodzaje włosów.
Marzysz o bogatych, mocno nasyconych kolorach? Chciałabyś mieć przyjemny i łatwy proces koloryzacji w domu? W takim razie Wella Koleston Perfect jest właśnie dla Ciebie! Produkt gwarantuje 100% pokrycie siwych włosów. Kolor można zmienić nawet o trzy odcienie, a dzięki temu, że farba zawiera składniki pielęgnacyjne, nie narazisz swoich włosów na uszkodzenia. Formuła farby oparta jest na innowacyjnej cząsteczce pigmentu ME+, dzięki czemu produkt nie uczula i nie powoduje alergii. Delikatny, kwiatowy zapach nie podrażnia nosa i z pewnością jest jego ogromną zaletą.5 prawdziwych efektów- dokładne pokrycie, - pielęgnacja, - zdrowy, intensywny kolor, - brak podrażnień, - delikatny, kwiatowy zapach.zawartość60ml
UWAGA: Farba nie zawiera utleniacza. Należy go dokupić osobno.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Koloryzacja marki Wella Professionals z kolekcji Koleston Perfect Me zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających wszystkie rodzaje włosów.
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 60 ml
- Składniki
- Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Ammonium Hydroxide, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distrearate, Lanolin Alcohol, 2-Methoxymethyl-p-Phenylenediamine, Sodium Lauryl Sulfate, Resorcinol, Sodium Sulfate, Sodium Cocyl Isethioate, Sodium Sulfite, Ascorbic Acid, m-Aminophenol, Parfum, Hydroxyethyl-3, 4-Methylenedioxyaniline HCI, Disodium EDTA, 2-Methylresorcinol, Tocopherol
- Producent
- PADU
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 8005610663456
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 60 ml
- Składniki
- Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Ammonium Hydroxide, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distrearate, Lanolin Alcohol, 2-Methoxymethyl-p-Phenylenediamine, Sodium Lauryl Sulfate, Resorcinol, Sodium Sulfate, Sodium Cocyl Isethioate, Sodium Sulfite, Ascorbic Acid, m-Aminophenol, Parfum, Hydroxyethyl-3, 4-Methylenedioxyaniline HCI, Disodium EDTA, 2-Methylresorcinol, Tocopherol
- Producent
- PADU
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 8005610663456
Uwaga!
P102: Chronić przed dziećmi.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
H317: Może powodować reakcję alergiczną skóry.Pasuje również do tego

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Rich Naturals dla kobiet 60 - 9/97 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Pure Naturals dla kobiet 60 - 3/00 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Rich Naturals dla kobiet 60 - 6/1 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Koleston Perfect Me+ Vibrant Reds, Czerwony, 66/55, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów, Świecący
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, Blond, 10/00, Natural Light Blonde, Kobiety, 60 ml, Do wszystkich włosów
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Schwarzkopf Igora Vario Blonde Super Plus 450 g
173,31 zł/1kg
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Pure Naturals dla kobiet 60 - 9/00 - Wella Professionals
56,72 zł/100ml
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Koleston Perfect Farba Do Włosów 60 ml 7/38
567,17 zł/1l
35,68 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
89,99 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Lampa sufitowa LED Lampa sufitowa 6067-8 100x80x17cm LED 148W pilot zdalnego sterowania kolor światła/jasność regulowana ściemnialna biała lakierowana metalowa rama lampy
650,43 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Eurotondisplay

Zestaw Leifheit CLEAN TWIST Mop dyskowy Ergo
144,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Vileda 1.2 Spray Max, Mikrofibra, Plastik, Laminat, Drewno, Suchy i Mokry, Czerwony, Biały, Pudełko
88,49 zł
Sprzedawca: Metler

Wella Koleston Perfect Me+ Farba do włosów Nr 7/07 blond naturalny brązowy
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Wzmacniacz WiFi 2,4 GHz 300 Mbit/s Wzmacniacz WLAN Port Ethernet Punkt dostępu WPS Tryb repeatera Urządzenia LED Wzmacniacz internetowy IEEE 802.11 b/g/n Retoo
19,79 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
1 391,80 zł/1l
139,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Vibrant Reds dla kobiet 60 - 7/34 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
100,10 zł/1l
100,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

SONGMICS Wieszak na ubrania 2 półki metalowa rama oszczędność miejsca
253,49 zł
-35,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
217,77 zł
Sprzedawca: Lumarko

Wodoodporny ochraniacz na materac 90x200 firmy Mister Sandman
174,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Pure Naturals dla kobiet 60 - 8/03 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Special Blonde dla kobiet 60 - 12/96 - Wella Professionals
514,50 zł/1l
30,87 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 6/2 60 ml
486,14 zł/1kg
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Rich Naturals dla kobiet 60 - 9/3 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Koleston Perfect ME+ 60ml Vivid Red Tones 8/43
567,17 zł/1l
35,68 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
25%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super szybko i taniej.
Wszystko super
Oceniono dnia 26 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 17 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Natureza Cosmeticos Natural Therapy Escova de Biotina Biotyna do włosów 1l
400,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
400,99 zł/1l

Ybera GENOMA Fio Líquido Pro-Geno Molecular 500 ml - rekonstrukcja włosów
360,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
721,98 zł/1l

CACAU DO BRASIL HAIR TREATMENT Natureza keratyna do włosów
265,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
531,98 zł/1l

Natureza Btox Cenoura Marchewka
250,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
501,98 zł/1l

Love Potion Love Tox Brunette Botoks do Włosów 1000 ml
260,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
260,99 zł/1l

Love Potion Love Tox Blond 1000 ml do włosów
229,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
229,99 zł/1l

Goldwell Topchic Lotion 20 VOL 6% 2x 1000ml
112,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
56,50 zł/1l

LOVE POTION Gelatina Matizadora 300 ml
105,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
353,30 zł/1l

Loreal Majirel Cool Cover 8.1 3x50ml
133,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
893,27 zł/1l

Goldwell Men Reshade Odsiwiacz dla mężczyzn 6CA, 4x20ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
94,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
474,95 zł/1kg

Loreal Majirel 7.44 3x50ml
127,99 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
773,27 zł/1l

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
89,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,99 zł/1kg

Loreal Majirel Cool Cover 8.1 2x50ml
88,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
889,90 zł/1l

Loreal Majirel 9.3 2x50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
809,90 zł/1l

Loreal Majirel 6.3 2x50ml
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
849,90 zł/1l

Loreal Majirel 5 2x50ml
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,90 zł/1kg

Loreal Majirel 6 2x50ml
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
829,90 zł/1l

Loreal Majirel 8.34 2x50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,90 zł/1l

Loreal Majirel 10.21 2x50ml
75,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
759,90 zł/1l

Loreal Majirel 7,12 średni blond popielaty irisé 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
699,83 zł/1l