1,0



Na podstawie 1 opinii
Jack Links Beef Jerky Original lekko wędzona słodycz 60g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
24,99 zł
249,90 zł / 1kg
+ 5,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
10h 55m 48s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Zanęty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Danie liofilizowane LYO Food (215) Gulasz Wieprzowy 83G
554,10 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: HWESTA

Sensas Fouillix Suszony Patent 33g
1 469,39 zł/1kg
48,49 zł
Sprzedawca: Rybina

Dynamite Baits Frenzied Hemp Original Hemp Food 700 g
121,09 zł/1kg
84,76 zł
Sprzedawca: MisterShopping

Sensas Bentonite Jíl 1kg
16,05 zł/1kg
16,05 zł
Sprzedawca: Rybina

FeederBait Methodmix Tygří Ořech 800 g
26 670,00 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Rybina

MVDE Method Mix Hi-Pro Carp 2kg
19,31 zł/1kg
38,61 zł
Sprzedawca: VISO

MVDE Method Mix Classic 2kg
24,04 zł/1kg
48,07 zł
Sprzedawca: VISO

Dynamite Baits Frenzied Hempseed Garlic 700 g
132,04 zł/1kg
92,43 zł
Sprzedawca: MisterShopping

MVDE Method Sticky Mix 900g
38,18 zł/1kg
34,36 zł
Sprzedawca: VISO

Booster Dopalacz Dynamite Baits Garlic Cheese
86 320,00 zł/1kg
86,32 zł
Sprzedawca: MisterShopping

Atraktor Jaxon Premium 100g Wanilia – Aromatyczny dodatek do zanęt
8,25 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Dynamite Baits Marine Halibut Pellets 21mm 900g
108,33 zł/1kg
97,50 zł
Sprzedawca: MisterShopping

MVDE TTX Grof 1 kg
17,66 zł/1kg
17,66 zł
Sprzedawca: VISO

Mivardi Mieszanka pokarmowa V1 Carp 2850 g miodowa
9,18 zł/1kg
26,15 zł
Sprzedawca: Rybina

Cukk – przynęta typu „foukaná” Puffi – kiełbaska – średnia
12,82 zł
Sprzedawca: Rybina

Mivardi Mieszanka do karmienia V1 Carp 2850 g Extra
9,18 zł/1kg
26,15 zł
Sprzedawca: Rybina

MVDE Carp Groundbait Strawberry 1kg
26,85 zł/1kg
26,85 zł
Sprzedawca: VISO

Carp Old School - Kukurydza 1kg Banan
14 960,00 zł/1kg
14,96 zł
Sprzedawca: Na-Karpie

Dynamite Baits Attractors Halibut Pellet 250ml
361,40 zł/1l
90,35 zł
Sprzedawca: MisterShopping

Carp servis Václavík Mieszanka do PVA 1 kg Biotrus Meat
285,80 zł/1kg
28,58 zł
Sprzedawca: Rybina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Jack Links Beef Jerky Original lekko wędzona słodycz 60g
Gotowy na prawdziwy smak? Jack Link's Beef Jerky Original to delikatna wołowina, delikatnie suszona i uszlachetniona lekko dymną słodyczą - coś w sam raz dla każdego, kto kocha czysty mięsny smak.
Dlaczego Jack Link's?
Tutaj 100% wołowiny spotyka się z autentycznym kunsztem. Rezultat: obfita przekąska, bogata w białko, o intensywnej głębi smaku i przyjemnie słodko-pikantnej nucie, która utrzymuje się przez długi czas.
Co jest w środku:
Najlepsza wołowina - wysokiej jakości, chuda, pyszna
Typowa wędzona słodycz dla wyjątkowego smaku
Bogata w białko, idealna między posiłkami
Bez sztucznych barwników
Idealna porcja 60 g - więcej przekąsek, więcej przyjemności
Dla kogo przeznaczony jest Jack Link's Beef Jerky Original?
Idealne dla każdego, kto ma dużo planów: Sportowców, fanów outdooru, zapracowanych ludzi - lub po prostu koneserów smaku. Ta przekąska premium to właściwy wybór, jeśli podróżujesz i chcesz skupić się na jakości.
Zamów już teraz Jack Link's Beef Jerky Original 60 g - na prawdziwie mięsne chwile
Smak, który trwa. Energia, która działa.Smak, który przekonuje.
teraz i poczuj czystą mięsną moc!
Nie czekaj, zamów już dziś LSI Beef Jerky Original! Poczuj smak prawdziwej wołowiny!
{PRODUCT_NAME}
{PRICE}
{DESCRIPTION_TITLE}
{PRODUCT_DESCRIPTION}
{SPECIFICATIONS_TITLE}
- {COLOR_LABEL}: {COLOR}
- {MATERIAL_LABEL}: {MATERIAL}
- {DIMENSIONS_LABEL}: {DIMENSIONS}
- {WEIGHT_LABEL}: {WEIGHT}
- {MANUFACTURER_LABEL}: {MANUFACTURER}
{REVIEWS_TITLE}
{CUSTOMER_1}: {REVIEW_1}
{CUSTOMER_2}: {REVIEW_2}
{CUSTOMER_3}: {REVIEW_3}
{CTA_TEXT}
- Producent
- Jack Link`s
- Waga
- 0.1 kg
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- EAN
- 4251097420035
- Numer producenta
- 91031-1
- Producent
- Jack Link`s
- Waga
- 0.1 kg
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- EAN
- 4251097420035
- Numer producenta
- 91031-1
Pasuje również do tego

LSI Beef Jerky Sweet & Hot suszona wołowina 60g
367,50 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: HWESTA

Wołowe Jerky Teriyaki LSI wysokobiałkowa przekąska 60 g
367,50 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: HWESTA

Suszona wołowina Beef Jerky Original 25 g
366,33 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: HWESTA

Wild West Beef Jerky Original 60g
764,17 zł/1kg
45,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Jack Links Beef Jerky Sweet&Hot 25g
439,60 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: HWESTA

Jack Links Beef Jerky suszona wołowina o smaku teriyaki 25g
366,33 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: HWESTA

Wild West Beef Jerky Honey BBQ 60g
764,17 zł/1kg
45,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kabanosy klasyczne z szynką 180 g Krakus
114,11 zł/1kg
21,68 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
11,76 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezprzewodowy, Połączenia/muzyka, Słuchawki, Biały
753,00 zł
Sprzedawca: MMGlobalTrade

JACK LINK'S Beef Jerky Original 12x25g suszona wołowina przekąska fitness
750,30 zł/1kg
225,09 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Jack Link's Beef Jerky Sweet & Hot 12 pack (12 x 25 g) Wysokobiałkowe suszone mięso wołowe Suszone wysokobiałkowe suszone mięso wołowe
643,03 zł/1kg
192,91 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci O16439
295,38 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 138,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Zestaw hantli SONGMICS, hantle z łączącą stalową rurką, hantle 2 w 1, 2 x 15 kg, trening, trening fitness, podnoszenie ciężarów w domu
278,74 zł
Sprzedawca: Lumarko

Aga Wentylator domowy 41 cm Biały
269,69 zł
Sprzedawca: Aga24

Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
100,18 zł/1kg
11,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Suszarka do grzybów TurboTronic owoców dehydrator 350W 14L
296,27 zł
-36,28 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
259,99 zł
Sprzedawca: TurboTronic

Projektor gwiaździstego nieba w planetarium, projektor Galaxy na sufit w sypialni, projektor LED gwiaździstego nieba dla dzieci, prezent dla dorosłych
152,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kauf-CR07

Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
89,07 zł/1kg
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 370,50 zł/1l
137,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
22,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
100%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Coppens Halibut Base Pellet - 19kg - 20mm - Pellet rybny - Karma dla karpi / sumów
285,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl
15,05 zł/1kg