4,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Zawartość:
100 ml- 30 ml
- 100 ml
Women'Secret Rouge Seduction Woda perfumowana, 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
96,31 zł
963,10 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Annayake Kogai For Her woda perfumowana 100 ml2 879,90 zł/1l
287,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
VERSET Woda perfumowana dla kobiet Radiance 100 ml1 130,80 zł/1l
113,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Penhaligon's Empressa Woda perfumowana, 100 ml11 755,60 zł/1l
1 175,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Loewe 001 Woman EDT 50 ml W9 064,60 zł/1l
453,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Women'Secret Rose Seduction Woda perfumowana, 30ml
3 466,00 zł/1l
103,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Women'Secret Gold Seduction Woda perfumowana, 100ml
841,60 zł/1l
84,16 zł
Sprzedawca: Sykz

Women'Secret Gold Seduction Woda perfumowana, 30 ml
1 734,00 zł/1l
52,02 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Verset Parfums Rouge woda perfumowana dla kobiet 100ml
1 153,30 zł/1l
115,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Fasio The Secret Pour Femme By Emper woda perfumowana dla kobiet 100 ml
772,90 zł/1l
77,29 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Chifon Rouge By Emper woda perfumowana dla kobiet 100 ml
1 000,00 zł/1l
100,00 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Franck Olivier Women Woda perfumowana, 25 ml
2 691,60 zł/1l
67,29 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Excentric Women woda perfumowana spray 200ml
534,35 zł/1l
106,87 zł
Sprzedawca: somnia24

Women'Secret Intimate Woda perfumowana, 100ml
739,50 zł/1l
73,95 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Rasasi Ibreez Pour Femme woda perfumowana dla kobiet 100 ml
840,50 zł/1l
84,05 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Attri Thara Women Woda perfumowana, 100 ml
1 092,70 zł/1l
109,27 zł
Sprzedawca: somnia24

For Women woda perfumowana spray 25ml
3 480,00 zł/1l
87,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Victoria's Secret Bombshell Paris woda perfumowana dla kobiet 100 ml
2 543,30 zł/1l
254,33 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

50 Women woda perfumowana spray 100ml
400,00 zł/1l
40,00 zł
Sprzedawca: BeautyOK

Woda perfumowana Secret Potion N.1 100 ml
3 060,00 zł/1l
306,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Riiffs Imperial Rouge woda perfumowana dla kobiet 100 ml
621,00 zł/1l
62,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Woda perfumowana dla kobiet
- Kwiatowo-owocowy, zmysłowy zapach
- Nuty głowy: porzeczka, gruszka
- Nuty serca: piwonia, jaśmin
- Nuty bazy: karmel, paczula, wanilia
Woda perfumowana Rouge Seduction od Women'secret o kwiatowo-owocowym zapachu. Jest nasycona magnetyzmem i siłą, których nie można zignorować. Kompozycja zapachowa rozpoczyna się od nut głowy porzeczki i soczystej gruszki, które uzupełniają zmysłowe nuty kwiatowe piwonii i jaśminu. Nuty karmelu, wanilii i paczuli zapewniają ciepło i trwałość kobiecego, tajemniczego zapachu Rouge Seduction. Czerwony kolor odsłania zmysłowość, kuszenie i siłę.
Dokładny opis produktu: woda perfumowana
1
Do użytku zewnętrznego, unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami, natychmiast przepłukać wodą.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci i bezpośredniego światła słonecznego.
png WOMEN'SECRET Rouge Seduction EDP 100ml Women'secret 8436581949056
Women´Secret Rouge SeductionWomen’secret Rouge Seduction woda perfumowana dla kobiet, to świeża kompozycja zapachowa, która łączy słodycz owoców z białymi kwiatami.
Nuty zapachowe:
- nuty głowy: Gruszka, bergamotka, czarna porzeczka
- nuty serca: Konwalia, jaśmin, piwonia
- nuty podstawy: Paczula, wanilia, piżmo, karmel
Rouge Seduction to zmysłowe i wyrafinowane perfumy damskie stworzone przez Jordi Fernández'a.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: czarna porzeczka, gruszka, bergamotka
Nuta serca: jaśmin, piwonia, konwalia
Nuta bazy: wanilia, karmel, paczula, piżmo
Woda perfumowana marki Women'Secret została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Woda perfumowana marki została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
- Waga
- 0.13 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Women'Secret Rouge Seduction Woda perfumowana, 100 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8436581949056
- Numer producenta
- 2026194
- Waga
- 0.13 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Women'Secret Rouge Seduction Woda perfumowana, 100 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8436581949056
- Numer producenta
- 2026194
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Women'Secret Rose Seduction Woda perfumowana, 100ml
862,60 zł/1l
86,26 zł
Sprzedawca: Sykz

Guess Girl woda toaletowa dla kobiet 100 ml
874,50 zł/1l
87,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

FunCakes Fondant Rosa Pastel Pink 250 g
707,60 zł/1kg
176,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Victoria´s Secret - Amber Romance Odżywczy spray do ciała 250ml
334,36 zł/1l
83,59 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Helene Fischer That's Me Edp Spray
3 708,00 zł/1l
185,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
917,50 zł/1l
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
726,50 zł/1l
72,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Smartwatch damski z funkcją telefonu, 20 trybów sportowych zegarek na rękę z cyklem menstruacyjnym monitor snu krokomierz fitness zegarek damski na Androida iOS, złoty
200,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

WOMEN'SECRET Rouge Seduction EDP spray 30ml
1 511,67 zł/1l
45,35 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Women'Secret Kiss Moments spray do ciała dla kobiet 250 ml
200,12 zł/1l
50,03 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

ESCADA Celebrate N.O.W., Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Cynamon, Tonkowiec wonny, Magnolia, Spray
1 266,25 zł/1l
101,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Women'Secret Rose Seduction Woda perfumowana, 30ml
3 466,00 zł/1l
103,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

BRUBAKER 101-częściowy zestaw bombek choinkowych z czubkiem na choinkę Kremowo-białe ozdoby choinkowe
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Zestaw bombek świątecznych czerwony 100 plastikowych bombek świątecznych - do użytku wewnątrz i na zewnątrz - matowe, błyszczące, brokatowe, ażurowe - Ø 3/4/6 cm
195,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
127,84 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Inteligentny hula-hoop, regulowany, do ćwiczeń, fitness, trening brzucha, obręcz do gimnastyki - SPINSLIM, różowy
60,40 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Stół do jadalni VASAGLE, 80 x 75 cm (Ø x H), okrągły stół kuchenny, industrialny design, brąz vintage
302,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
50%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
bardzo urocze opakowanie
Zawartość 0,03 l
bardzo owocowy, nie nadaje się do codziennego stosowania, nieco zbyt słodki
Oceniono dnia 23 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Bestseller
Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżki

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 040,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 401,10 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
960,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 602,30 zł/1l