Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Waga:
12000 g- 2000 g
- 12000 g
Wolfsblut VetLine Urinary, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, Słodki ziemniak, 12 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
747,99 zł
62,33 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Sucha karma dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg529,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Josera 200062, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe31,72 zł/1kg
396,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Orijen Tundra, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, Ryba, Indyk, 11,4 kg45,61 zł/1kg
519,98 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
Josera JosiDog Active, Dorosły, Każda rasa, Drób, 15 kg21,60 zł/1kg
324,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Słodki ziemniak, 12 kg
25,40 zł/1kg
304,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Belcando 560125, Dorosły, Każda rasa, Drób, 12,5 kg
31,70 zł/1kg
396,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Bozita 9117385, Dorosły, Każda rasa, Jagnięcina, 11 kg
15,93 zł/1kg
175,19 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Sucha karma Wolfsblut Dorośli Mięso Słodki ziemniak 2 kg
47,50 zł/1kg
97,84 zł
-2,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
94,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dorosły, Każda rasa, Koń, 12 kg
26,91 zł/1kg
349,60 zł
-26,65 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
322,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Wolfsblut VetLine Weight Management, Dorosły, Każda rasa, Turcja, 2 kg
223,50 zł/1kg
446,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Sucha karma Wolfsblut Dorośli Słodki ziemniak 12,5 kg
24,48 zł/1kg
305,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Bozita 41232, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, 12 kg
8,92 zł/1kg
106,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

RINTI 91178, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, 4 kg
116,00 zł/1kg
463,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dorosły, Każda rasa, Koń, 395 g
0,05 zł/1l
25,93 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Eukanuba 8710255172149, Dorosły, Każda rasa, 12 kg
25,70 zł/1kg
308,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Josera Optiness, Dorosły, Każda rasa, 12,5 kg
46,33 zł/1kg
579,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Farmina Pet Food Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, 2 kg
49,68 zł/1kg
99,36 zł
Sprzedawca: Unizoo

Farmina Pet Food 8010276042323, Dorosły, Każda rasa, Owoce, Jagnięcina, 5 kg
65,80 zł/1kg
328,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Eukanuba 184784, Dorosły, Maxi (26 - 44 kg), Ryba, 12 kg
34,35 zł/1kg
412,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Belcando 558025, Kaczka, Wątróbka, 12,5 kg, Bezglutenowe
41,12 zł/1kg
514,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Wiek zwierzęcia:
- Dorosły
- Smak karmy:
- Kurczak, Słodki ziemniak
- Waga produktu:
- 12 kg
- Rasa psa:
- Każda rasa
- Specyficzne potrzeby zwierzęcia:
- Kontrola dróg moczowych
- Zawiera witaminy:
- Omega-3, Omega-6, Witamina A, Tiamina, Witamina B12, Witamina B2, Witamina B6, Kwas foliowy, Witamina D3, Witamina E
- Nie zawiera ziarna:
- Tak
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Białko:
- 22%
- Zawartość tłuszczu:
- 14%
- Popiół surowy:
- 8%
- Włókna surowe:
- 3%
- Fosfor:
- 0,9%
- Wapń:
- 1,2%
- Sód:
- 0,7%
- Zawartość magnezu:
- 0,11%
- Zawartość potasu:
- 0,9%
- Zawartość L-karnityny:
- 1000 mg/kg
- Zawartość żelaza:
- 60 mg/kg
- Zawartość cynku:
- 100 mg/kg
- Zawartość manganu:
- 36 mg/kg
- Zawartość miedzi:
- 10 mg/kg
- Zawartość jodu:
- 0,96 mg/kg
- Zawartość selenu:
- 0,23 mg/kg
- Zawartość witaminy A:
- 21871 IU/kg
- Zawartość witaminy D3:
- 1471 IU/kg
- Zawartość witaminy E:
- 710 mg/kg
- Zawartość ryboflawiny (witaminy B2):
- 21 mg/kg
- Zawartość niacyny (witaminy B3):
- 32 mg/kg
- Zawartość witaminy B6:
- 16 mg/kg
- Zawartość kwasu foliowego (witamina B9):
- 0,4 mg/kg
- Zawartość witaminy B12:
- 0,2 μg/kg
- Zawartość chlorku choliny:
- 1,2 mg/kg
- Kwasy tłuszczowe omega-3:
- 0,4%
- Kwasy tłuszczowe Omega-6:
- 2,4%
Opis
- Waga
- 12000 g
- Zawartość wilgoci
- niedostępny
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa pełnoporcjowa
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4260603786534
- Numer producenta
- WB786534
- Producent
- Wolfsblut
- Numer zezwolenia
- nicht vorhanden
- Waga
- 12000 g
- Zawartość wilgoci
- niedostępny
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa pełnoporcjowa
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4260603786534
- Numer producenta
- WB786534
- Producent
- Wolfsblut
- Numer zezwolenia
- nicht vorhanden
Pasuje również do tego

Wolfsblut 2kg Vet Urinary
233,00 zł/1kg
465,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Słodki ziemniak, 12 kg
25,40 zł/1kg
304,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

LEGAMI - Zestaw 10 żelowych długopisów wymazywalnych, długopisy wymazywalne, długopisy z wymazywalnym tuszem, długopisy żelowe wymazywalne bez użycia papieru, końcówka 0,7 mm, różne kolory tuszu i motywy zwierzęce
466,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Cotton Prime® podkolanówki 3 pary, bawełniane podkolanówki w paski 39-42
438,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

trendteam Wohnen Podstawa pod telewizor BrandsonBaxter White dekor 177 x 65 x 41 cm
1 747,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

200*70*110 cm pokrowiec na rower (uniwersalny) 210T wodoodporna plandeka ochronna na rower górski rower szosowy rower szosowy rower szosowy
70,32 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
68,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Classic Dog Jagnięcina z ryżem 15kg
37,67 zł/1kg
577,99 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
564,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

De’Longhi ECAM 22.110.SB, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny, Srebrny
1 488,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Piórnik 3-komorowy z wyposażeniem Coolpack Jumper 3 bear
56,88 zł
Sprzedawca: KRAINA_MISIA_KRZYSIA_MAG

Kask Abus Smiley 3.0 dziecięcy niebieski motyw wieloryba wielkość M (50-55 cm) 67262
176,35 zł
Sprzedawca: Mandarin

Pilot SAMSUNG BN59-01385B, TM2280E
213,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: dse-one

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

heimtexland ® Koc SUPER SOFT Flanell Koc domowy XL Koc na sofę Narzuta Uni Typ380 Antracytowy Szary 200 x 150 cm
478,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw ogrodowy z polirattanu Fort Myers 200160, 4-częściowy zestaw mebli ogrodowych z sofą, 2 fotelami i stołem
816,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Szafka RTV Selsey Veldio, biała, z frezowanym frontem, szerokość 175 cm
1 156,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Stół Sit-Möbel 160 x 85 cm, blat z drewna akacjowego z krawędzią z wyhodowanego drzewa, metalowa rama lakierowana na czarno
3 224,99 zł
-241,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2 983,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Toaletka VASAGLE z oświetleniem LED o regulowanej jasności, biała
667,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Dealsupply

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Biały, Analogowa/Cyfrowa, Przycisk Home, Przycisk zasilania, Przyciski
1 695,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Alpha Spirit Wild Fish pełnoporcjowa sucha karma 12kg, Dorosły, Każda rasa, Ryba, 12 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,85 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,65 zł/1kg

Brit Care Dog Hypoallergenic z jagnięciną Senior 12 kg
405,32 zł
Sprzedawca: superbrandshop

Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
529,57 zł
Sprzedawca: superbrandshop

CARNILOVE 508822, Szczenięta, Łososiowy, Indyk, 12 kg
490,84 zł
Sprzedawca: superbrandshop
40,90 zł/1kg

Orijen Tundra, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, Ryba, Indyk, 11,4 kg
519,98 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
45,61 zł/1kg

ORIJEN Regional Red sucha karma dla psa 11,4kg
497,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
43,30 zł/1kg

Ochrona Natury Superior Care White Dogs Grain Free Junior Small Białoryba - sucha karma dla szczeniąt - 10 kg
237,88 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
23,79 zł/1l

Josera 200062, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
396,48 zł
Sprzedawca: superbrandshop
31,72 zł/1kg

Bosch Hundefutter Maxi Senior Geflügel, 1er Pack (1 x 12.5 kg), Senior, Drób, Ryż, 12,5 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
311,64 zł
Sprzedawca: superbrandshop
24,93 zł/1kg

Josera 15 kg JosiDog Jagnięcina Basic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
345,54 zł
Sprzedawca: superbrandshop
23,04 zł/1kg

Josera JosiDog Active, Dorosły, Każda rasa, Drób, 15 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
324,07 zł
Sprzedawca: superbrandshop
21,60 zł/1kg

Royal Canin Veterinary VHN Dog Gastrointestinal Low Fat 12kg Sucha Karma Dla Psów z Zaburzeniami Trawienia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
325,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
27,05 zł/1kg

WIEJSKA ZAGRODA Indyk z jagnięciną M - sucha karma dla psów - 20 kg
348,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
348,99 zł/1kg

ACANA sucha karma dla psa Grass-fed Lamb 17kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
469,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
27,32 zł/1kg

ORIJEN sucha karma dla psa Original Dog 11,4kg
355,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
30,96 zł/1kg

Sucha karma Wolfsblut Dorośli Słodki ziemniak 12,5 kg
305,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
24,48 zł/1kg

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Słodki ziemniak, 12 kg
304,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
25,40 zł/1kg

Alpha Spirit 8436586310301, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, 12 kg, Bezglutenowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,66 zł/1kg

Pokusa Premium Selection Wołowina z łososiem dla dorosłych psów - sucha karma dla psów - 12 kg
225,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera 15kg JosiDog Master Mix



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
252,62 zł
Sprzedawca: superbrandshop
16,84 zł/1kg