Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Waga:
12000 g- 2000 g
- 12000 g
Wolfsblut VetLine Skin & Coat, Dorosły, Każda rasa, Sielawa, 12 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
738,99 zł
61,58 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Sucha karma dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg529,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Orijen Tundra, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, Ryba, Indyk, 11,4 kg45,61 zł/1kg
519,98 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
Josera JosiDog Active, Dorosły, Każda rasa, Drób, 15 kg21,60 zł/1kg
324,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Josera 15kg JosiDog Adult Sensitive19,73 zł/1kg
295,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dorosły, Każda rasa, Koń, 12 kg
26,91 zł/1kg
349,60 zł
-26,65 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
322,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Słodki ziemniak, 12 kg
25,40 zł/1kg
304,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Bozita 9117385, Dorosły, Każda rasa, Jagnięcina, 11 kg
15,93 zł/1kg
175,19 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dorosły, Każda rasa, Koń, 395 g
0,05 zł/1l
25,93 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Belcando 560125, Dorosły, Każda rasa, Drób, 12,5 kg
31,70 zł/1kg
396,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

RINTI 91173, Dorosły, Każda rasa, Żwacz, 4 kg
120,00 zł/1kg
479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Eukanuba 8710255172149, Dorosły, Każda rasa, 12 kg
25,70 zł/1kg
308,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Josera Help Hypoallergenic, Dorosły, Każda rasa, 10 kg
68,20 zł/1kg
681,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Bozita 41232, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, 12 kg
8,92 zł/1kg
106,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera Optiness, Dorosły, Każda rasa, 12,5 kg
46,33 zł/1kg
579,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Wolfsblut VetLine Weight Management, Dorosły, Każda rasa, Turcja, 12 kg
24,57 zł/1kg
294,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera Lamb & Rice, Dorosły, Każda rasa, Jagnięcina, Ryż, 12,5 kg
52,85 zł/1kg
660,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Belcando 558025, Kaczka, Wątróbka, 12,5 kg, Bezglutenowe
41,12 zł/1kg
514,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Farmina Pet Food Hepatic, Dorosły, Każda rasa, 2 kg
53,20 zł/1kg
217,80 zł
-111,41 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,39 zł
Sprzedawca: Unizoo

Josera JosiDog Adult Sensitive 5x900g
96,44 zł/1kg
433,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

RINTI 97171, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, 12 kg
52,08 zł/1kg
624,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Wiek zwierzęcia:
- Dorosły
- Smak karmy:
- Sielawa
- Waga produktu:
- 12 kg
- Rasa psa:
- Każda rasa
- Specyficzne potrzeby zwierzęcia:
- Sierść i skóra
- Zawiera witaminy:
- Omega-3, Omega-6, Witamina A, Tiamina, Witamina B12, Witamina B2, Witamina B6, Kwas foliowy, Witamina D3, Witamina E, Biotyna
- Efekty zdrowotne:
- Skóra i sierść
- Nie zawiera ziarna:
- Tak
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Białko:
- 20%
- Zawartość tłuszczu:
- 12%
- Popiół surowy:
- 8,5%
- Włókna surowe:
- 3%
- Fosfor:
- 0,75%
- Wapń:
- 1,2%
- Sód:
- 0,3%
- Zawartość potasu:
- 0,6%
- Zawartość biotyny:
- 0,3 μg/kg
- Zawartość żelaza:
- 60 mg/kg
- Zawartość cynku:
- 100 mg/kg
- Zawartość manganu:
- 36 mg/kg
- Zawartość miedzi:
- 10 mg/kg
- Zawartość jodu:
- 0,96 mg/kg
- Zawartość selenu:
- 0,23 mg/kg
- Zawartość witaminy A:
- 21871 IU/kg
- Zawartość witaminy D3:
- 1471 IU/kg
- Zawartość witaminy E:
- 710 mg/kg
- Zawartość ryboflawiny (witaminy B2):
- 21 mg/kg
- Zawartość niacyny (witaminy B3):
- 32 mg/kg
- Zawartość witaminy B6:
- 16 mg/kg
- Zawartość kwasu foliowego (witamina B9):
- 0,4 mg/kg
- Zawartość witaminy B12:
- 0,2 μg/kg
- Kwasy tłuszczowe omega-3:
- 0,8%
- Kwasy tłuszczowe Omega-6:
- 2%
Opis
- Waga
- 12000 g
- Zawartość
- 12 l
- Zawartość wilgoci
- niedostępny
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa pełnoporcjowa
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4260603786497
- Numer producenta
- WB786497
- Producent
- Wolfsblut
- Numer zezwolenia
- nicht vorhanden
- Waga
- 12000 g
- Zawartość
- 12 l
- Zawartość wilgoci
- niedostępny
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa pełnoporcjowa
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4260603786497
- Numer producenta
- WB786497
- Producent
- Wolfsblut
- Numer zezwolenia
- nicht vorhanden
Pasuje również do tego

Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
1 347,00 zł
-348,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dorosły, Każda rasa, Koń, 12 kg
26,91 zł/1kg
349,60 zł
-26,65 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
322,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Słodki ziemniak, 12 kg
25,40 zł/1kg
304,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Designerska umywalka nablatowa Misa umywalkowa 66,5 x 40 cm
971,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Classic Dog Jagnięcina z ryżem 15kg
37,67 zł/1kg
577,99 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
564,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Legowisko dla psa kojec KINGDOG 115x95 cm personalizowane wodoodporne zielone
163,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet

Merax 2-osobowa rozkładana sofa z funkcją spania, regulowane oparcie, uchwyt na kubek, schowki, poduszki, sofa, rozkładana sofa, pościel, szary
2 279,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Wolfsblut 12.5kg Wide Plain Senior
57,77 zł/1kg
1 113,27 zł
-391,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
722,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ekspres do kawy na kapsułki COFFEE B CAFE ROYAL
940,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Wolfsblut 2kg Vet Urinary
233,00 zł/1kg
465,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

2026 Fat Klapprad E-Bike Rower towarowy 20 cali 48 V 21 Ah Akumulator, hydrauliczne hamulce tarczowe Rower elektryczny, elektryczny rower towarowy 180 kg, trójkołowy rower elektryczny
8 160,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: thetopmark

Pufa podłogowa Kingston, beżowa, z wypełnieniem
540,19 zł
-33,83 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
506,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Hubert 15 kg
16,07 zł/1kg
240,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Dywan designerski z wyciętym wzorem, geometryczny wzór w kratkę, kolor czerwony i czarny, wymiary 60x110 cm
689,38 zł/1m²
454,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
179,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

GUESS Eco Brenton Shopper Black
974,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Legowisko dla psa kojec KINGDOG 130x105 cm personalizowane wodoodporne czarne
241,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet

TecTake 402226, 1 szt.
750,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Składane łóżko kempingowe z materacem i sztywną ramą, nośność 150 kg
291,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Choinka LED oświetlona 500 ciepłymi białymi światłami, wysokość 220 cm, gałęzie świetlne są elastyczne, choinka z lampkami choinkowymi
1 288,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerKlasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Dealsupply

HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
1 836,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

JUNG LIFEAIR Mobilny klimatyzator bez węża odprowadzającego powietrze, mobilne urządzenie 3 w 1: klimatyzator, oczyszczacz powietrza, nawilżacz, chłodzenie wodne, do 20 m², timer 15,5 godz.
2 141,51 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A++.
Od A+++ do DSprzedawca: Eurostar

Kuchnia BIANCA I 240 + 160 cm – zestaw kuchenny w kolorze białym z wykończeniem na wysoki połysk – moduł kuchenny – kuchnia do zabudowy
9 929,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
552,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Toaletka VASAGLE z oświetleniem LED o regulowanej jasności, biała
667,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerKlasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Dealsupply

Narożnik KOS PIK z funkcją spania, w kształcie litery L, sofa z pojemnością, sofa do salonu, kanapa, sofa, rozkładana sofa, zestaw wypoczynkowy – czarny, KRONOS 07
3 506,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Alpha Spirit Wild Fish pełnoporcjowa sucha karma 12kg, Dorosły, Każda rasa, Ryba, 12 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,85 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,65 zł/1kg

Brit Care Dog Hypoallergenic z jagnięciną Senior 12 kg
405,32 zł
Sprzedawca: superbrandshop

Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
529,57 zł
Sprzedawca: superbrandshop

CARNILOVE 508822, Szczenięta, Łososiowy, Indyk, 12 kg
490,84 zł
Sprzedawca: superbrandshop
40,90 zł/1kg

Orijen Tundra, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, Ryba, Indyk, 11,4 kg
519,98 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
45,61 zł/1kg

ORIJEN Regional Red sucha karma dla psa 11,4kg
497,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
43,30 zł/1kg

Ochrona Natury Superior Care White Dogs Grain Free Junior Small Białoryba - sucha karma dla szczeniąt - 10 kg
237,88 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
23,79 zł/1l

Josera 200062, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
396,48 zł
Sprzedawca: superbrandshop
31,72 zł/1kg

Bosch Hundefutter Maxi Senior Geflügel, 1er Pack (1 x 12.5 kg), Senior, Drób, Ryż, 12,5 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
311,64 zł
Sprzedawca: superbrandshop
24,93 zł/1kg

Josera 15 kg JosiDog Jagnięcina Basic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
345,54 zł
Sprzedawca: superbrandshop
23,04 zł/1kg

Josera JosiDog Active, Dorosły, Każda rasa, Drób, 15 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
324,07 zł
Sprzedawca: superbrandshop
21,60 zł/1kg

Royal Canin Veterinary VHN Dog Gastrointestinal Low Fat 12kg Sucha Karma Dla Psów z Zaburzeniami Trawienia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
325,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
27,05 zł/1kg

WIEJSKA ZAGRODA Indyk z jagnięciną M - sucha karma dla psów - 20 kg
348,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
348,99 zł/1kg

ACANA sucha karma dla psa Grass-fed Lamb 17kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
469,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
27,32 zł/1kg

ORIJEN sucha karma dla psa Original Dog 11,4kg
355,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
30,96 zł/1kg

Sucha karma Wolfsblut Dorośli Słodki ziemniak 12,5 kg
305,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
24,48 zł/1kg

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Słodki ziemniak, 12 kg
304,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
25,40 zł/1kg

Alpha Spirit 8436586310301, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, 12 kg, Bezglutenowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,66 zł/1kg

Pokusa Premium Selection Wołowina z łososiem dla dorosłych psów - sucha karma dla psów - 12 kg
225,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera 15kg JosiDog Master Mix



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
252,62 zł
Sprzedawca: superbrandshop
16,84 zł/1kg