4,7



Na podstawie 3 opinii
Henna Herbal Time naturalna farba do włosów 2 Cappuccino 75 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
41,64 zł
520,50 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe produkty do pielęgnacji włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Maria Nila Curlicue Cream krem do włosów falowanych i kręconych 100 ml1 338,90 zł/1l
133,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Reuzel - Grooming Tonic - Styling tonic 100ml22,99 zł/1kg
23,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Redken Hydrating Curl Cream krem do stylizacji do włosów kręconych 250 ml623,00 zł/1l
155,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Henna Herbal Time naturalna farba do włosów 9 Bakłażan 75 ml686,00 zł/1l
54,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Herbal Time Naturalna Henna Naturalny Brąz 75 ml
578,67 zł/1l
43,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Herbal Time Naturalna Henna KASZTAN 75 ml
555,20 zł/1l
41,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Henna Herbal Time Natural Hair Color 6 Chocolate 75 ml
383,64 zł/1kg
42,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Herbal Time Naturalna Henna Ognista Czerwień 75 ml
548,67 zł/1l
41,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Herbal Time Naturalny kolor 6WN MOKACCINO
123,00 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Naturalne

Venita Henna Color naturalna farba do włosów 13 - orzechowy brąz (75ml), 13222
210,27 zł/1l
15,77 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Prestige Be Color Półtrwała farba do włosów BC06 naturalna kawa 100 ml
2 080,00 zł/1l
208,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Herbal Time Natural Colour 5WN CHOCOLATE
123,00 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Naturalne

Herbal Time Phytocare trwała farba do włosów naturalna Vegan 6NR nasycony mahoń 130 ml
123,00 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Naturalne

SERUM NA POROST WŁOSÓW 100 ml - GENACTIV (COLOSREGEN)
176,99 zł
Sprzedawca: Bionic

Balsam koloryzujący Leganza Coffee Latte 71, 150 ml
252,53 zł/1l
37,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Delikatny Krem Koloryzujący Do Włosów Joanna Naturia 3024
313,33 zł/1l
23,50 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

African Pride Moisture Miracle Leave-In Cream 15oz
105,12 zł/1kg
46,57 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Global Keratin, Cashmere, Hair Styling Cream, 50 ml
94,98 zł/1kg
47,49 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Natucain - MKMS24 Hair Activator Serum 100ml
2 830,00 zł/1l
283,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
HERBAL TIME to innowacyjna henna w kremie, która łączy w sobie zalety nowoczesnej technologii i starożytnych naturalnych tradycji farbowania włosów. Jej unikalna formuła jest łagodna dla włosów i skóry, nie zawiera amoniaku, utleniaczy ani szkodliwych substancji chemicznych, dzięki czemu delikatnie koloryzuje i jednocześnie pielęgnuje włosy. Kremowa henna utrzymuje zdrowy wygląd włosów, nadaje im połysk, miękkość i elastyczność.
Działanie składników aktywnych:
Ekstrakt z pokrzywy: wzmacnia cebulki włosów i poprawia ich strukturę jakościową, nadaje objętość i połysk. Ma właściwości przeciwłupieżowe i przeciwzapalne, dzięki czemu jest idealny dla osób o wrażliwej skórze głowy.
Witamina F: Jest mieszanką kwasów tłuszczowych Odżywia włosy, nadaje im elastyczność i zapobiega ich łamaniu. Dzięki niej włosy są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne.
Oliwa z oliwek: Głęboko nawilża i regeneruje włosy, nadając im naturalny połysk i elastyczność. Zawarte w niej przeciwutleniacze chronią włosy przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.
Bezbarwny i naturalny ekstrakt z henny (Cassia Fistula, Cassia Italica): Delikatnie koloryzuje włosy, wzmacnia je, poprawia ich elastyczność i zdrowy wygląd, nie naruszając ich naturalnej struktury.
Olej rycynowy: odżywia i wzmacnia włosy oraz zapobiega ich nadmiernemu wypadaniu. Nawilża również skórę głowy.
Stosowanie:
Umyj włosy szamponem z linii HERBAL TIME, a następnie dokładnie osusz je ręcznikiem i pozostaw lekko wilgotne. Przygotuj się do farbowania w rękawiczkach ochronnych i pelerynie, aby uniknąć zabrudzeń.
Wyciśnij kremową hennę z tubki na grzebień lub pędzelek Dye i nałóż równomiernie na włosy. Pozostaw produkt na włosach na 30-90 minut, w zależności od pożądanego efektu. Dokładnie spłucz włosy wodą, aż woda będzie czysta.
INCI: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Ricinus Communis Seed Oil, Ceteareth-25, Amodimethicone, C 11-15 Pareth-7, Laureth-9, Glycerin, Trideceth-12, Polyquaternium -22, Silicone Quaternium 20, Urea, Urtica Dioica, Lanolin, Cassia Fistula Fruit Extract, Lawsonia Inermis, Parfum, Glyceryl Linoleate, Olea Europaea Fruit Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Diazolidinyl Urea, Hc Red 3, Basic Orange 31
Najważniejsze korzyści dla użytkownika:
Naturalna pielęgnacja: Henna HERBAL TIMENie zawiera amoniaku ani środków utleniających, dzięki czemu jest łagodna dla włosów i skóry głowy.
Efekt zdrowych włosów: Henna i ekstrakty z pokrzywywzmacniają strukturę włosów oraz nadają im połysk i elastyczność.
Łatwy w użyciu: Gotowa formuła kremowej henny pozwala na szybką i wygodną koloryzację włosów bez długich przygotowań.
Wielofunkcyjność: Idealna do całkowitego farbowania, utrzymania koloru między farbowaniami i melioracji.
Bezpieczna dla skóry: Produkt jest odpowiedni dla osób o: wrażliwej skórze i alergików, minimalizując ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych.
Średnia trwałość koloru: Kolor utrzymuje się do 3-6 myć, pozwalając na regularne odświeżanie wyglądu bez długotrwałych zobowiązań.
Pojemność: 75 ml
Kraj pochodzenia: Bułgaria Dystrybutor: E-Dystrybucja Jarosław Brzozowski ul. Lisia 19 05-270 Marki
- Waga
- 0.08 kg
- Zawartość
- 0.08 l
- Składniki
- Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Ricinus Communis Seed Oil, Ceteareth-25, Amodimethicone, C 11-15 Pareth-7, Laureth-9, Glycerin, Trideceth-12, Polyquaternium-22, Silicone Quaternium 20, Urea, Urtica Dioica, Lanolin, Cassia Fistula Fruit Extract, Lawsonia Inermis, Parfum, Glyceryl Linoleate, Olea Europaea Fruit Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Diazolidinyl Urea, Hc Red 3, Basic Orange 31
- Producent
- ROSAIMPEX
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 3800010501057
- Numer producenta
- ED1057
- Waga
- 0.08 kg
- Zawartość
- 0.08 l
- Składniki
- Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Ricinus Communis Seed Oil, Ceteareth-25, Amodimethicone, C 11-15 Pareth-7, Laureth-9, Glycerin, Trideceth-12, Polyquaternium-22, Silicone Quaternium 20, Urea, Urtica Dioica, Lanolin, Cassia Fistula Fruit Extract, Lawsonia Inermis, Parfum, Glyceryl Linoleate, Olea Europaea Fruit Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Diazolidinyl Urea, Hc Red 3, Basic Orange 31
- Producent
- ROSAIMPEX
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 3800010501057
- Numer producenta
- ED1057
Pasuje również do tego

Herbal Time Naturalna Henna KASZTAN 75 ml
555,20 zł/1l
41,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Herbal Time Naturalna Henna Naturalny Brąz 75 ml
578,67 zł/1l
43,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Henna Herbal Time Natural Hair Color 6 Chocolate 75 ml
383,64 zł/1kg
42,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Henna Herbal Time Natural Hair Color 7 Black 75 ml
378,55 zł/1kg
41,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Herbal Time Naturalna Henna Ognista Czerwień 75 ml
548,67 zł/1l
41,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Herbal Time Naturalna Henna WIŚNIA 75 ml
555,20 zł/1l
41,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Narożnik Masseno KOS PIK z funkcją spania w kształcie litery L, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa rozkładana, zestaw wypoczynkowy - jasnoszary, PAROS 05
1 399,00 zł
Sprzedawca: masseno

Vitadote® Shilajit Pure Original - 100% Naturalna Żywica z Himalajów i Ałtaju - Mumio - 85+ Minerałów - Booster Energii - 30g
11 933,60 zł/1l
298,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vitadote

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Wodoodporny ochraniacz na materac 90x200 firmy Mister Sandman
174,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Venita 100% Ziołowa farba do włosów 3.0 Czarna czekolada, 100g
172,65 zł/1kg
34,53 zł
Sprzedawca: Katomix

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Venita Henna Color Balsam Koloryzujący Do Włosów 75 Ml Czarna Wiśnia
252,40 zł/1l
18,93 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24

Venita Henna Color Balsam koloryzujący z ekstraktem z heny 115 Czekolada, 75ml
22,88 zł
Sprzedawca: Katomix

FableKids MIKA fotelik samochodowy czarny | 76-150 cm | Od 15 miesięcy | ECE R129/03
290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Venita Henna Color Ziołowy balsam koloryzujący z ekstraktem z henny 15 Brąz, 75ml
273,07 zł/1l
20,48 zł
Sprzedawca: Katomix

Kanapa Platan Sofa Jaś 01 rozkładana z funkcją spania odcienie szarości
899,00 zł
Sprzedawca: PlatanSofa

Venita Henna Color Balsam koloryzujący z ekstraktem z heny 112 Ciemny Blond, 75ml
273,07 zł/1l
20,48 zł
Sprzedawca: Katomix

Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Ekspres do espresso, 1,4 l, Kawa mielona, 1350 W, Stal nierdzewna, Biały
569,60 zł
Sprzedawca: PolisElectro

2x Nowoczesna lampa ścienna LED Czarna Wewnętrzna lampa ścienna z pilotem Oświetlenie ścienne do salonu Sypialnia Przedpokój, Kolor światła: RGB
111,91 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
161,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Czarny
4 999,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Gastromark

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 140,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

SONGMICS Wieszak na ubrania 2 półki metalowa rama oszczędność miejsca
253,49 zł
-35,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
217,77 zł
Sprzedawca: Lumarko

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Komora Fresh zone, Szary, Metaliczny
1 499,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Philips 2200 series Automatyczne ekspresy do kawy z serii 2200 EP2224/10, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
1 192,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw narzędzi do przedłużania włosów V Light:
1 290,00 zł
-100,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 190,00 zł
Sprzedawca: FEROTRADE
59 500,00 zł/1l

Krem do stylizacji No.Breaker (Bonding & Styling Leave-In Cream) 145 ml
103,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
715,10 zł/1l

Główka fryzjerska 80% ludzkich włosów z zaciskiem biurkowym i akcesoriami do stylizacji - Główka fryzjerska - Główka fryzjerska do ćwiczeń - Brązowa - 60 cm



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
259,95 zł
Sprzedawca: SassyGoods
317,01 zł/1kg

Kuracja wygładzająca Keratin Therapy Lisse Design



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
213,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 156,70 zł/1kg

Tresemmé | Spray termoochronny - 236 ml - Z keratyną i olejkiem marula - Pielęgnacja włosów - Do wszystkich rodzajów włosów
43,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
182,16 zł/1l

Pasemka do przedłużania włosów, 100% włosy Remy, 35 cm, średni brąz/jasny blond
295,44 zł
Sprzedawca: FLBcommerce
11 817,60 zł/1kg

Włosy syntetyczne do nadania objętości
312,83 zł
Sprzedawca: FLBcommerce
5 793,15 zł/1kg

Topik – włókna do włosów, zapewniające pełniejszy wygląd
312,83 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

Manipulator Obrotnik spawalniczy Obrotowy pozycjoner spawalniczy 15W
1 411,69 zł
Sprzedawca: Easybuy

Włosy Syntetyczne Do Warkoczyków Doczepiane Blond 120 Cm



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,99 zł
Sprzedawca: HomeMarkt24

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resurfacing Agent, 190 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
71,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
378,89 zł/1l

Olivia Garden Finger Brush Szczotka do włosów Large



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
72,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
72 990,00 zł/1l

Grzebień Babyliss GUNSTEEL FX M3843E
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
849,90 zł/1kg

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Light Brown 55 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
278,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 063,09 zł/1l

Marmurowa gra planszowa Oryginalny rozmiar: 39 * 33 * 1,5 cm model gry
203,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
288,35 zł/1kg

Vichy Aminexil Clinical 5 kuracja przeciw wypadaniu włosów damski płyn 21 ampułek x 6ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
273,85 zł
Sprzedawca: apohealth
918,96 zł/1kg

PHILIP B Weightless Mega Curl Enhancer krem do stylizacji do włosów falowanych i kręconych 178 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
235,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 325,79 zł/1l

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Dark Brown 55 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
245,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 464,18 zł/1l

Reuzel Hair Tonic, Balsam do włosów, Mężczyźni, 350 ml, Butelka, Water (Aqua), Alcohol Denat., Glycerin, Polysorbate-20, Fragrance (Parfum), Disodium EDTA,..., 1 szt.
42,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
119,97 zł/1l

Refectocil Klej do liftingu i trwałego podkręcania rzęs, 4 ml
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
9 997,50 zł/1l