4,8



Na podstawie 4 opinii
Balsam koloryzujący Leganza Pearl 91, 150 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
38,35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,88 zł-32%
172,53 zł / 1l
+ 27,01 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe produkty do pielęgnacji włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Goldwell - Stylesing Smooth Shine Spray 150ml54,99 zł/1kg
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Reuzel - Grooming Tonic - Styling tonic 100ml21,99 zł/1kg
22,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Balsam koloryzujący Leganza Coffee Latte 71, 150 ml252,53 zł/1l
37,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Więcej informacji o reklamie
Leganza Colour Balm Shimmering Blonde 92, 150 ml252,53 zł/1l
37,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Leganza Farbbalsam Honey Tician 40, 150 ml
172,53 zł/1l
25,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Balsam koloryzujący Leganza Jasny Brąz 30, 150 ml
252,53 zł/1l
37,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Balsam koloryzujący Leganza ciemny mahoń 61, 150 ml
794,40 zł/1l
39,72 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Leganza Balsam koloryzujący Dark Cherry 51, 150 ml
339,20 zł/1l
50,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Leganza Farbbalsam Kastanie 32, 50 ml
252,53 zł/1l
37,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Leganza Colour Balm Dark Chocolate 31, 150 ml
619,93 zł/1l
92,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Odżywka Novex My Curls 300ml
26,17 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Skoncentrowana kuracja przeciwłupieżowa Broaer Treatment 12 x 10 ml
1 125,42 zł/1l
135,05 zł
Sprzedawca: somnia24

Odżywka „As I Am Rosemary” 237 ml
202,53 zł/1l
48,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Bingospa Bierhefeextrakt 30% 100 ml
422,50 zł/1l
42,25 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

GLOVIS Thickener Spray zagęszczający włosy 100 ml - HELLBLOND
672,00 zł/1kg
84,00 zł
Sprzedawca: FiberSpa

Novex Novex My Curl Intense Leave In, 500 g
72,68 zł/1kg
37,15 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,34 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Murmelin Emulsion Arlberger 60 ml
616,83 zł/1l
37,01 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Natucain - MKMS24 Hair Activator Serum 100ml
2 830,00 zł/1l
283,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Spray dwufazowy b/spł.COLOR GLOW K-SPRAY '02 Artego 150ml
276,59 zł/1kg
46,19 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa curl Neutralizer Fixacja pielęgnacyjna 1000 ml
85,32 zł/1l
85,32 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kosmetyki do włosów Leganza, sprawdzone przez włoskich fryzjerów, pomagają rozwiązać konkretne problemy z włosami. Łączą w sobie aktywne formuły, bogate w jedne z najcenniejszych produktów naturalnych, które przywrócą zdrowie i piękno Twoim włosom! Kolorowanie przy użyciu olejków. Unikalna kremowa formuła, w której pigmenty koloryzujące są rozpuszczone w kombinacji siedmiu organicznych, czystych, w 100% naturalnych olejków. Bez amoniaku i nadtlenku wodoru. Nowy system koloryzacji opracowany w oparciu o technologię 7 oils color, czyli koloryzację olejami. Unikalna kremowa formuła, w której pigmenty koloryzujące są rozpuszczone w mieszance siedmiu organicznych, czystych, w 100% naturalnych olejów, przenosi pigmenty koloryzujące bezpośrednio do struktury włosów, zapewniając nasycenie koloru i intensywny połysk. 7 oils color to specjalna kompozycja siedmiu rodzajów olejków: arganowego, makadamia, awokado, shea, jojoba, oliwkowego i migdałowego. Przeznaczona jest do włosów rozjaśnianych, jasnoblond, ciemnoblond, brązowych i siwych. Sposób użycia: Załóż rękawiczki ochronne i fartuch. Nałóż równomiernie na czyste i wilgotne włosy. Czas działania określ zgodnie z tabelą. Po farbowaniu spłucz włosy wodą, aż woda będzie czysta. W przypadku bardzo jasnych lub mocno rozjaśnionych włosów można uzyskać bardzo intensywny odcień. Test wrażliwości: Nałóż niewielką ilość balsamu na miejsce poddane działaniu alkoholu w zgięciu łokcia. Jeśli po upływie 24 godzin nie pojawi się podrażnienie ani zaczerwienienie, można użyć tego produktu. Zalecane czasy działania: Jasny blond 10 min, Ciemny blond 10 min, Siwe 30 min, Rozjaśnione 5 min, Jasny brąz x, Brąz x.
- Model
- 91 Pearl
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 0.15 l
- Producent
- ROSAIMPEX
- EAN
- 3800010505857
- Numer producenta
- 91 Pearl
- Model
- 91 Pearl
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 0.15 l
- Producent
- ROSAIMPEX
- EAN
- 3800010505857
- Numer producenta
- 91 Pearl
Pasuje również do tego

Leganza Colour Balm Shimmering Blonde 92, 150 ml
252,53 zł/1l
37,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Balsam koloryzujący Leganza Platynowy Blond 90, 150 ml
143,87 zł/1l
21,58 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Balsam koloryzujący Leganza popielaty blond 94, 150 ml
264,80 zł/1l
39,72 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Balsam koloryzujący Leganza Ruby Red 60, 150 ml
173,33 zł/1l
26,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Leganza Farbbalsam Honey Tician 40, 150 ml
172,53 zł/1l
25,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Balsam koloryzujący Leganza Coffee Latte 71, 150 ml
252,53 zł/1l
37,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Balsam koloryzujący Leganza Chłodny Blond 93, 150 ml
252,53 zł/1l
37,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Leganza Balsam koloryzujący Czarny Tulipan 20, 150 ml
173,33 zł/1l
26,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Łóżko podwójne IKAROS 90 x 200 cm, biały/dąb truflowy Materac: bez materaca, Stelaż: bez stelaża
428,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Special Blonde dla kobiet 60 - 12/96 - Wella Professionals
514,50 zł/1l
30,87 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mit OZEMPIC schlank wie die Promis
51,08 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Mit OZEMPIC schlank piksen wie Elon Musk
51,65 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Plecak podróżny Delgeo dla mężczyzn i kobiet, duży plecak na bagaż podręczny, rozszerzana torba na bagaż podręczny, 17-calowy plecak na laptopa do podróży, beżowy
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo

Balsam koloryzujący Leganza ciemny mahoń 61, 150 ml
794,40 zł/1l
39,72 zł
Sprzedawca: Inaris_International

GLORIA Prima 5, Ręczny opryskiwacz ogrodowy, 7 l, 5 l, Niebieski, Żółty, Plastik, Mosiądz
193,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24

Leganza Balsam koloryzujący Dark Cherry 51, 150 ml
339,20 zł/1l
50,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Al Wataniah Sabah Al Ward EDP 100ml
702,00 zł/1l
70,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw 4 szasz?yków do grilla Bremermann z 2 pó?kami do przechowywania, uchwyt na szasz?yki do grilla
83,22 zł
Sprzedawca: eluno24

Wieszak na ubrania, metalowa konstrukcja z dwiema listwami na wieszaki, półka na ubrania, półka na buty, idealny do sypialni, Retoo
33,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Balsam koloryzujący Leganza Jasny Brąz 30, 150 ml
252,53 zł/1l
37,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Brązowy Koc Ciepły Gruby Miękki Narzuta Pled Na Łóżko Kanapę 160X200 Liv
109,97 zł
Sprzedawca: Spod-Igly

La Rive Taste Of Kiss Woda perfumowana, 100ml
548,11 zł/1l
49,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 150 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 246,67 zł/1l
187,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

La Rive Cute For Woman Woda perfumowana, 100ml
510,00 zł/1l
51,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Mini projektor przenośny Korekcja Keystone 4K 200 ANSI Inteligentny projektor WiFi Projektor 10000:1 1280x720 px 4k Kino domowe Full HD Inteligentne kino domowe Retoo
129,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Nadstawka do szafy szerokiej 136 cm FUNZA 4 - dąb wellington
338,00 zł
Sprzedawca: VenetiPL
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw narzędzi do przedłużania włosów V Light:
1 290,00 zł
-100,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 190,00 zł
Sprzedawca: FEROTRADE
59 500,00 zł/1l

Krem do stylizacji No.Breaker (Bonding & Styling Leave-In Cream) 145 ml
103,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
714,07 zł/1l

Kuracja wygładzająca Keratin Therapy Lisse Design



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
213,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 156,70 zł/1kg

OWAY Bungee Fiber Pasta do włosów 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
3 161,60 zł/1l

Główka fryzjerska 80% ludzkich włosów z zaciskiem biurkowym i akcesoriami do stylizacji - Główka fryzjerska - Główka fryzjerska do ćwiczeń - Brązowa - 60 cm



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
259,95 zł
Sprzedawca: SassyGoods
317,01 zł/1kg

OLIVIA GARDEN Expert Blowout Hitze Nylgard - Borsten od 65 mm
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
139 989,99 zł/1l

Tresemmé | Spray termoochronny - 236 ml - Z keratyną i olejkiem marula - Pielęgnacja włosów - Do wszystkich rodzajów włosów
43,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
182,16 zł/1l

Manipulator Obrotnik spawalniczy Obrotowy pozycjoner spawalniczy 15W
1 411,69 zł
Sprzedawca: Easybuy

Grzebień Babyliss GUNSTEEL FX M3843E
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
849,90 zł/1kg

Włosy Syntetyczne Do Warkoczyków Doczepiane Blond 120 Cm



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,99 zł
Sprzedawca: HomeMarkt24

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resurfacing Agent, 190 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
69,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
368,37 zł/1l

Marmurowa gra planszowa Oryginalny rozmiar: 39 * 33 * 1,5 cm model gry
203,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
288,35 zł/1kg

Olivia Garden Finger Brush Szczotka do włosów Large



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
63,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63 990,00 zł/1l

Masażer głowy na podczerwień, wspomagający wzrost włosów i regenerację



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
104,00 zł
-5,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,80 zł
Sprzedawca: Mormark

Reuzel Hair Tonic, Balsam do włosów, Mężczyźni, 350 ml, Butelka, Water (Aqua), Alcohol Denat., Glycerin, Polysorbate-20, Fragrance (Parfum), Disodium EDTA,..., 1 szt.
41,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
117,11 zł/1l

Goldwell - Stylesing Smooth Shine Spray 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
54,99 zł/1kg

Vichy Aminexil Clinical 5 kuracja przeciw wypadaniu włosów damski płyn 21 ampułek x 6ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
273,92 zł
Sprzedawca: apohealth
919,19 zł/1kg

Alfaparf Milano Invisible Root Red Copper – szminka do włosów do odrostów i siwych włosów, 75 ml
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
759,87 zł/1l

Refectocil Klej do liftingu i trwałego podkręcania rzęs, 4 ml
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
10 497,50 zł/1l

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Light Brown 55 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
278,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 055,64 zł/1l