5,0



Na podstawie 1 opinii
Treaclemoon Brazilian Love, Kremowy, Unisex, Odżywiający, Wygładzający, 75 ml, Aqua (Water), Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil,..., 1 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
119,35 zł
159,13 zł / 100ml
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
3h 29m 26s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Balsamy do ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
L'Occitane Amande Soothing & Firming Milk Concentrate 200 ml201,79 zł/100ml
403,57 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
Victoria's Secret Temptation Body Lotion 236ml899,05 zł/1kg
237,35 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml164,15 zł/1kg
87,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Więcej informacji o reklamie
Grown Alchemist, Grown Alchemist, Allantoin, Soothing, Body Gel, After Sun, 120 ml243,24 zł/1kg
121,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Balsam Do Ciała Treaclemoon Shea Butterfly 250 Ml
153,28 zł/1kg
38,32 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Weleda Citrus Hydrating Bodylotion (400 ml)
194,80 zł/1l
77,92 zł
Sprzedawca: apohealth

Eudermin VITAL OILS, Krem, Unisex, Każdy rodzaj skóry, Nawilżający, Naprawczy, Zmiękczający, 100 ml, 1 szt
15,68 zł/100ml
15,68 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Midnight Romance Luminous Moisture Sheabutter-Körperlotion 300 ml
371,97 zł/1l
111,59 zł
Sprzedawca: somnia24

Ziaja - Tělo Orange Butter 400 ml 400ml
181,45 zł/1l
72,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

L'Occitane Néroli Orchidée (Neroli Orchid), 250 ml, 1 szt.
408,64 zł/1l
102,16 zł
Sprzedawca: VISO

Jurlique, Rare Rose, Hydrating, Lotion, 50 ml
3 301,20 zł/1l
165,06 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

COCOSOLIS GLOW Shimmer Oil 110 ml
99,14 zł/100ml
109,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Molton Brown, Japanese Orange, Hydrating, Body Lotion, 100 ml
202,00 zł/1l
20,20 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

I LOVE Elderflower Fizz, Masło, Nawilżający, Odżywiający, Regeneracja, 300 ml, Kokos, Masło shea
105,23 zł/1l
31,57 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Clarins Eau Dynamisante BL 200 ml UNISEX
994,55 zł/1l
198,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Molton Brown, Orange & Bergamot, Hydrating, Body Lotion, 300 ml
522,93 zł/1l
156,88 zł
Sprzedawca: VISO

Bio-Oil, Bio-Oil, Hydrating, Daily, Gel Cream, 200 ml
49,34 zł/100ml
98,68 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Jurlique, Citrus, Lavander, Refreshing, Body Lotion, 300 ml
630,50 zł/1l
189,15 zł
Sprzedawca: somnia24

Dermasence Adtop Creme 250 ml
38,78 zł/100ml
96,95 zł
Sprzedawca: apohealth

I Love, Mango & Papaya, Hydrating, Body Butter, 200 ml
260,50 zł/1kg
52,10 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Model:
- Kremowy
- Odpowiedni dla:
- Unisex
- Efekt pielęgnacji:
- Odżywiający, Wygładzający
- Perfumowane:
- Tak
- Pojemność:
- 75 ml
- Skład:
- Aqua (Water), Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Ceteareth-20, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Caprylic/Capric Triglyceride, Benzyl Salicylate, Citric Acid, Coumarin, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Limonene, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
TREACLEMOON Krem do rąk Brazilian Love - pielęgnacja i nawilżenie
TREACLEMOON
️
Zregeneruj i nawilż swoją skórę dzięki kremowi do rąk Brazilian Love od TREACLEMOON! Ten krem to prawdziwa uczta dla zmysłów i idealne rozwiązanie dla suchych i spragnionych nawilżenia dłoni. Formuła bogata w składniki odżywcze zapewni Ci długotrwały komfort i miękkość.
- Intensywnie nawilża i regeneruje skórę dłoni.
- Zatrzymuje wilgoć, zapobiegając przesuszeniu.
- Szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy.
- Delikatny zapach otulający zmysły.
- Wygodne opakowanie idealne do torebki.
Inspiracją do stworzenia kremu Brazilian Love była bujna, tropikalna przyroda Brazylii. Wyobraź sobie ciepłe, przyjemne uczucie na skórze, podobne do delikatnego powiewu wiatru pośród bujnych, zielonych lasów. To właśnie ta niezwykła energia i naturalne piękno zainspirowały TREACLEMOON do stworzenia produktu, który zapewni Ci nie tylko skuteczną pielęgnację, ale również chwilę relaksu i odprężenia w ciągu dnia.
Krem do rąk TREACLEMOON Brazilian Love to starannie opracowana formuła, stworzona z myślą o zapewnieniu Twojej skórze najlepszej pielęgnacji. Wypróbuj go już dziś i przekonaj się o jego wyjątkowych właściwościach.
| Właściwość | Szczegół |
|---|---|
| Marka | TREACLEMOON |
| Pojemność | 75ml |
| Zapach | Brazilian Love |
| Rodzaj | Krem do rąk |
| EAN | 96202272 |
| Producent | TREACLEMOON |
- ️
️
- Dodatkowe informacje.
TREACLEMOON Krem do rąk Brazilian Love - pielęgnacja i nawilżenie
TREACLEMOON Numer: 96202272, PG-276754. Ilośc dzni do wysyłki:3. Waga: 0.08 kg.- ️ Kremy do twarzy
- ️ Innowacyjne technologie i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że produkt wyznacza nowe standardy na rynku.
- ️ Każdy element został starannie dopracowany, aby zapewnić maksymalną wygodę, trwałość i satysfakcję z użytkowania.
- ️ Wybierając TREACLEMOON Krem do rąk Brazilian Love - pielęgnacja i nawilżenie, inwestujesz w produkt, który spełni najwyższe oczekiwania i sprawdzi się w każdej sytuacji.
- Waga
- 80 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- w Opisie
- Producent
- Treaclemoon
- Zakres dostawy
- 1 szt
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 000009620227296202272
- Numer producenta
- TMBL010
- Waga
- 80 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- w Opisie
- Producent
- Treaclemoon
- Zakres dostawy
- 1 szt
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 000009620227296202272
- Numer producenta
- TMBL010
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Clarins - Moisture Rich Body Lotion ( Dry Skin ) 400ml
31,31 zł/100ml
125,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

L'Occitane Shea Butter Ultra Rich, Kremowy, Unisex, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Skóra sucha, 200 ml, Masło shea
100,50 zł/100ml
201,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 400 ml
343,76 zł/1kg
154,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hugo Boss Alive mleczko do ciała dla kobiet 200 ml
359,80 zł/1l
77,28 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,96 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Eucerin Urea Repair Plus Lotion 10 Urea 1l
15,84 zł/100ml
158,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr. Hauschka Renewing Night Conditioner Kuracja na noc w ampułkach, 50x1ml
2 777,30 zł/1kg
277,73 zł
Sprzedawca: taleoo

Biała wazelina 5 kg – czysta, do pielęgnacji skóry, ochrona tatuaży, baza kosmetyczna, do ciała – GiDeli
33,65 zł/1kg
168,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Clinique Aromatics Elixir, Balsam, Kobiety, 200 ml, Tubka, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 szt.
0,59 zł/1kg
117,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

ISDIN Isdinceutics Regenerating Cream Auriderm Post-Intervention Care 50 ml
3 040,00 zł/1l
152,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

ARTYZINT Żel na stawy i mięśnie (50 ml)
3 691,56 zł/1kg
166,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

Gloria Vanderbilt Vanderbilt BL 100 ml W
225,90 zł/1l
22,59 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Rochas Eau De Rochas Woman balsam do ciała 500ml
200,19 zł/1kg
118,11 zł
Sprzedawca: Sykz

Acqua di Parma Crema mani alla Colonia, Kremowy, Unisex, Ochrona, Zmiękczający, 300 ml, Buteleczka z pompką, Wetiwer, Paczula, Drzewo sandałowe
675,07 zł/1l
202,52 zł
Sprzedawca: somnia24

doTERRA Deep Blue Rub, 113 ml
2 460,18 zł/1l
278,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sunnydays

Sisley Soir de Lune krem do ciała dla kobiet 150 ml
2 784,67 zł/1l
417,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nuxe, Nuxuriance Ultra, Firming, Body Milk, 400 ml
389,02 zł/1l
155,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Eucerin Urearepair Plus Lotion 10% 400 ml
121 429,99 zł/1l
121,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Perfumowanie Thierry Mugler Angel Krem do ciała
1 735,25 zł/1l
347,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
125,52 zł/1l
31,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml
1 056,15 zł/1l
211,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Estée Lauder Youth-Dew, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Wygładzający, Zmiękczający, Uniwersalne, 200 ml, Słoiczek
1 081,95 zł/1l
216,39 zł
Sprzedawca: somnia24

Dior J’adore Les Adorables Body Milk, Mleko, Kobiety, Nawilżający, Skóra uniwersalna, 200 ml, Buteleczka z pompką
1 447,80 zł/1l
289,56 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Kremowy, Kobiety, Uspokajający, Nawilżający, Skóra sucha, 500 ml, 480 g
0,14 zł/1kg
68,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Medicube Hypochlorous Acid Body Peel Shot 280 ml
301,29 zł/1l
84,36 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Vaseline | Balsam do ciała - 600ml Maxi Size - Z witaminą B3 - Ochrona przed promieniowaniem UV - Szybko się wchłania i nie jest tłusty
172,22 zł/1l
103,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Żel do ciała Hondroten o działaniu rozgrzewającym | 50 ml
2 400,00 zł/1l
165,00 zł
-45,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
120,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

EMULSJA DO CIAŁA ECO 200 ml - WELEDA
315,95 zł/1l
63,19 zł
Sprzedawca: taleoo

Ducray Kertyol Pso Balsam nawilajcy 400 ml
15 338,00 zł/100ml
153,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

La Mer The Reparative Body Lotion, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 160 ml, Butelka
4 061,69 zł/1l
649,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Alyssa Ashley, balsam do rąk i ciała, 500 ml
294 541,67 zł/1kg
70,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybko się wchłania i ma bardzo przyjemny zapach
Bardzo podoba mi się ten produkt
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Avene XeraCalm A.D Balsam uzupełniający lipidy, 400 ml
117,38 zł
Sprzedawca: apohealth
293,45 zł/1l

Versace Yellow Diamond balsam do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
212,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 060,40 zł/1l

Artovitel 50 Ml/Bóle Stawów/Zapalenia Stawów



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
140,00 zł
Sprzedawca: UnicornGroup
139 999,99 zł/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,60 zł
-18,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
205,59 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
205 589,99 zł/1l

Palmer's Krem do Rozciągniętych Niedbałych Skutków 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
153,96 zł/1l

Mary Kay TimeWise – tonik o ukierunkowanym działaniu, 236 ml
183,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
741,58 zł/1l

Victoria's Secret Temptation Body Lotion 236ml
237,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
899,05 zł/1kg

Vaseline - Balsam do Ciała z Olejkiem Migdałowym 600ml - Intensive Care Almond



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
74,98 zł/1l

Sisley Soir D'Orient, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
344,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 293,60 zł/1l

VARITONE – krem do pielęgnacji nóg – 50 ml
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1kg

Krem Varikosette – wsparcie dla nóg, krążenia krwi i codziennej pielęgnacji skóry, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
154,08 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 081,60 zł/1kg

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
87,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
164,15 zł/1kg

3 x Balea MED - Balsam do ciała Ultra Sensitive z Morza Martwego (3 x 300 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
165,56 zł/1l

Sisley Izia, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka
288,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 922,80 zł/1l

Balsam do ciała Byredo Gypsy Water



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
295,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 314,36 zł/1l

Lloyd Alpenkrauter Balsam do masażu 200 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
34,52 zł
Sprzedawca: apohealth
172,60 zł/1l

5 x Balea MED - Mleczko do ciała błyskawiczna pielęgnacja 2w1 z 15% mocznikiem 5 x 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
128,47 zł
Sprzedawca: Kpictiah
102,78 zł/1l

Byredo Rose Of No Man's Land krem do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
271,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 356,50 zł/1l

Masło do ciała Declaré Caviar Perfection Luxury Anti-Wrinkle Body Butter (200 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
279,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 396,40 zł/1l

Arthrovia Cream – 50 ml – Orzeźwiający komfort dla stawów
153,01 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 060,20 zł/1kg