4,8



Na podstawie 49 opinii
Hugo Boss Alive mleczko do ciała dla kobiet 200 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
77,28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,96 zł-6%
359,80 zł / 1l
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Balsamy do ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Versace Yellow Diamond balsam do ciała 200ml1 062,25 zł/1l
212,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Lloyd Alpenkrauter Balsam do masażu 200 ml172,60 zł/1l
34,52 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Victoria's Secret Temptation Body Lotion 236ml899,05 zł/1kg
237,35 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
Dsquared2 Wood mleczko do ciała dla kobiet 200 ml755,40 zł/1l
151,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Intensywnie pielęgnujące mleczko do ciała Cocoa Radiant 400 - Vaseline
241,82 zł/1l
96,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Kremowy, Kobiety, Uspokajający, Nawilżający, Skóra sucha, 500 ml, 480 g
0,14 zł/1kg
68,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Gucci, Guilty, Moisturizing, Body Lotion, 50 ml
79,42 zł/1kg
39,71 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

EMULSJA DO CIAŁA ECO 200 ml - WELEDA
315,95 zł/1l
63,19 zł
Sprzedawca: taleoo

Jean Paul Gaultier Scandal, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 200 ml, Butelka
672,55 zł/1l
134,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Australian Gold Hot! Excellent Do Opalania Aloe
1 179,96 zł/1l
294,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Paco Rabanne Lady Million, Balsam do ciała, 200ml
542,50 zł/1l
108,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Gloria Vanderbilt Vanderbilt BL 100 ml W
225,90 zł/1l
22,59 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Clinique Aromatics Elixir, Balsam, Kobiety, 200 ml, Tubka, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 szt.
0,59 zł/1kg
117,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

Chopard - Casmir Body Lotion 150ml
158,33 zł/1l
23,75 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Chloé Nomade, Balsam, Kobiety, Wygładzający, Zmiękczający, Uniwersalne, 200 ml, Frezja
680,00 zł/1l
136,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Thierry Mugler Alien Balsam do ciała, 200 ml
810,80 zł/1kg
202,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Rabanne Olympéa, Balsam, Kobiety, Wygładzający, Uniwersalne, 200 ml, Butelka
563,00 zł/1l
112,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior J’adore Les Adorables Body Milk, Mleko, Kobiety, Nawilżający, Skóra uniwersalna, 200 ml, Buteleczka z pompką
1 441,50 zł/1l
288,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera Good Girl Balsam do ciała, 200ml
589,75 zł/1l
117,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Balsam do ciała dla kobiet
jabłko, czarna porzeczka, śliwka, cynamon, wanilia
jaśmin, tymianek
cedr, drzewo sandałowe, drzewo oliwne, nuty drzewne
Balsam do ciała Boss Alive oferuje aromatyczno-drzewny zapach dla kobiet. Głowa zawiera jabłko, czarną porzeczkę, śliwkę, cynamon i wanilię z Madagaskaru. W sercu wyczujesz połączenie jaśminu sambac i tymianku. Oliwka, cedr, drzewo sandałowe i inne nuty drzewne dopełniają kompozycję. Balsam do ciała nawilża skórę, pozostawiając ją miękką, elastyczną i pachnącą.
Hugo Boss Alive Perfumowany balsam do rąk i ciała 200ml
Hugo Boss Bath & Body dla kobiet 200 ml
Mleczko do ciała Alive marki Hugo Boss. Wybrany produkt ma pojemność 200 ml.
Perfumowany balsam do rąk i ciała Hugo Boss Alive zawiera mieszankę delikatnych i mocnych nut. Nutę głowy stanowi jabłko. Nutami serca są jaśmin i drzewo cedrowe. Nutami bazy są wanilia i drzewo sandałowe. Balsam nawilża skórę i pozostawia na niej cudowny zapach.
- Model
- Boss Alive
- Waga
- 245 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- EAN
- 361422966038803614229660388
- Numer producenta
- 99350138771
- Model
- Boss Alive
- Waga
- 245 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- EAN
- 361422966038803614229660388
- Numer producenta
- 99350138771
Pasuje również do tego

Hugo Boss Deep Red Woda perfumowana, 90ml
3 133,44 zł/1l
282,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Hugo Boss Zestaw Boss Alive Edp 50ml Body 75ml@
121 664,99 zł/1l
243,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss - Alive EDP 80ml
3 419,25 zł/1l
273,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hugo Boss - Alive Deospray 100ml
930,00 zł/1l
114,00 zł
-21,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
93,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Hugo Boss, The Scent, Cleansing, Shower Gel, 50 ml
37,88 zł/1kg
18,94 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Walizka z twardą skorupą FCH, zestaw walizek podróżnych, zestaw na wózek, 3 szt., z płynnie obracającymi się kółkami 360°, ABS
405,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 249,07 zł/1l
168,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Oryginalna ładowarka Apple iPhone 12 20 W
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Hugo Boss Zestaw Alive - woda perfumowana i balsam, 50 + 75 ml
9 345,20 zł/1l
467,26 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Koc plażowy Bez piasku 200 x 200, 2-6 osób Wodoodporny koc piknikowy Odporny na piasek koc kempingowy XXL Ultralekki kompaktowy koc Retoo
19,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Hugo Deep Red woda perfumowana 50 ml
4 438,80 zł/1l
221,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
4 583,33 zł/1l
275,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

2 sztuki Sportowa orteza stawu kolanowego Orteza stawu kolanowego Ochrona stawu kolanowego Fitness Nakolannik szary L
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Wierzba całolistna - 2 szt - Salix integra 'Flamingo' - W90-110cm - ⌀19cm
231,60 zł
Sprzedawca: Bloomique

Magic Gel zestaw 1 bandaży na ramię dla kobiet i mężczyzn - gorący i zimny kompres - bandaż chłodzący na ramię - orteza na ramię - bandaże na ramię
645,09 zł/1m
273,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Zestaw poduszek do siedzenia z palet 3 szt
Używany
214,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Tefal SM1552, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Ready, 230 x 130 mm, 700 W, Typu C
145,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

TurboTronic czajnik elektryczny – TT-LED01 – szklany czajnik 2200 W, pojemność 1,7 l, niebieskie oświetlenie LED wewnątrz, bez BPA
138,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24

Dolce & Gabanna Lb Summer Jelly 150ml
1 192,47 zł/1l
178,87 zł
Sprzedawca: somnia24

Hugo Boss - Alive Gift set EDP 30 ml and body lotion 50 ml 30ml
8 111,00 zł/1l
243,33 zł
Sprzedawca: VISO

Bosch 0.603.3E0.000, Czarny, IPX5, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), 1500 mAh, 3,6 V
161,79 zł
Sprzedawca: HammerArzt

Makita Adventskalender 24 Türchen
525,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

DOLCE&GABBANA Light Blue Eau Intense EDP 100ml
4 277,80 zł/1l
427,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Hugo Boss Jour pour Femme - Woda perfumowana spray 30 ml
15 363,33 zł/1l
460,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Vileda 163229, Pokrywa górna deski do prasowania, Bawełna, Pianka, Szary, Obraz, 1300 x 450 mm, 1 szt.
47,91 zł
Sprzedawca: Lumarko

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

La Rive Look Of Woman Woda perfumowana, 75ml
892,27 zł/1l
66,92 zł
Sprzedawca: somnia24

Philips Viva Collection HR1832/00 Sokowirówka, Czarny, LED, 1 l, 0,5 l, 5,5 cm, 0,8 m
373,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 90% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
90%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
6%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
2%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
2%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo przyjemny balsam do rąk i ciała
Balsam do rąk i ciała ma bardzo przyjemny zapach. Ponieważ używam go tylko jako balsamu do rąk, jest bardzo ekonomiczny w użyciu, co oczywiście zależy od indywidualnego użytkownika. Sprawia, że dłonie są jedwabiście miękkie i szybko się wchłania.
Oceniono dnia 9 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Niedostępne nigdzie indziej poza Kauflandem. Super
Oceniono dnia 14 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny balsam od Boss
Moja dziewczyna uwielbia ten zapach, a zwłaszcza balsam!
Oceniono dnia 21 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Uwielbiam ten zapach...
Bardzo zadowolony z balsamu
Oceniono dnia 5 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Raz za razem
Oceniono dnia 21 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wydajność cenowa jest świetna
Zapach jest idealny, ma się go na długo!
Oceniono dnia 19 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ulubiony zapach
Ponieważ po prostu uwielbiam ten zapach.
Oceniono dnia 7 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry
Dobry
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Versace Yellow Diamond balsam do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
212,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 062,25 zł/1l

Avene XeraCalm A.D Balsam uzupełniający lipidy, 400 ml
117,38 zł
Sprzedawca: apohealth
293,45 zł/1l

Artovitel 50 Ml/Bóle Stawów/Zapalenia Stawów



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
140,00 zł
Sprzedawca: UnicornGroup
139 999,99 zł/1l

Palmer's Krem do Rozciągniętych Niedbałych Skutków 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
153,96 zł/1l

Lloyd Alpenkrauter Balsam do masażu 200 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
34,52 zł
Sprzedawca: apohealth
172,60 zł/1l

Vaseline - Balsam do Ciała z Olejkiem Migdałowym 600ml - Intensive Care Almond



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
74,98 zł/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,60 zł
-18,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
205,59 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
205 589,99 zł/1l

Mary Kay TimeWise – tonik o ukierunkowanym działaniu, 236 ml
183,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
741,58 zł/1l

VARITONE – krem do pielęgnacji nóg – 50 ml
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1kg

Varihelp – Krem chłodzący na nogi, łagodzący objawy żylaków i uczucie zmęczenia nóg – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
153,01 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 060,20 zł/1l

Krem Varikosette – wsparcie dla nóg, krążenia krwi i codziennej pielęgnacji skóry, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
154,08 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 081,60 zł/1kg

3 x Balea MED - Balsam do ciała Ultra Sensitive z Morza Martwego (3 x 300 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
165,56 zł/1l

Sisley Soir D'Orient, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
344,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 297,60 zł/1l

Victoria's Secret Temptation Body Lotion 236ml
237,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
899,05 zł/1kg

5 x Balea MED - Mleczko do ciała błyskawiczna pielęgnacja 2w1 z 15% mocznikiem 5 x 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
128,47 zł
Sprzedawca: Kpictiah
102,78 zł/1l

Masło do ciała Declaré Caviar Perfection Luxury Anti-Wrinkle Body Butter (200 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
279,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 398,85 zł/1l

Balsam do ciała Byredo Gypsy Water



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
296,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 316,67 zł/1l

Sisley Izia, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka
288,92 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 926,13 zł/1l

Arthrovia Cream – 50 ml – Orzeźwiający komfort dla stawów
153,01 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 060,20 zł/1kg

Hermès Un Jardin à Cythère BL plnitelný 200 ml UNISEX
289,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 445,40 zł/1l