4,3



Na podstawie 4 opinii
meridol Ochrona Dziąseł Płyn do płukania jamy ustnej 400 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
18,77 zł
46,92 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Płyny do płukania jamy ustnej i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
CB12 Płyn do płukania ust, roztwór 500 ml157,01 zł/1kg
89,65 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Biomed Whitening Mouthwash 0,549,98 zł/1l
25,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Chlorhexamed, Płyn do płukania jamy ustnej, 500ml (PRODUKT Z NIEMIEC)94,12 zł/1l
47,06 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
CB12 biały roztwór do płukania jamy ustnej, 500 ml153,13 zł/1kg
88,66 zł
Sprzedawca: apohealth

meridol 77765 meridol Mundspülung
53,61 zł
Sprzedawca: apohealth

meridol 830333 meridol ZAHNFLEISCHSCHUTZ & FRISCHER ATEM Mundspülung 400 ml
119,95 zł/1kg
50,38 zł
Sprzedawca: apohealth

Complete Care Płyn do płukania ust 400 ml
57,97 zł/1l
23,19 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

meridol 2798497 meridol RUNDUMPFLEGE Mundspülung 400 ml
100,05 zł/1l
40,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Płyn do płukania jamy ustnej Meridol Parodont Expert, codzienna pielęgnacja, opakowanie 400 ml
47 210,00 zł/1l
47,21 zł
Sprzedawca: apohealth

Kamistad płyn do płukania jamy ustnej na zapalenie dziąseł i afty, roztwór 150 ml
221,94 zł/1kg
44,61 zł
Sprzedawca: apohealth

Meridol płyn do płukania jamy ustnej ochrona dziąseł 400 ml - 1 szt
373,10 zł/1l
196,21 zł
-46,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
149,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

płyn do płukania jamy ustnej aldiamed do czyszczenia, pielęgnacji i ochrony zębów i dziąseł, roztwór 500 ml
113,50 zł/1l
56,75 zł
Sprzedawca: apohealth

Elmex Płyn do płukania jamy ustnej przeciw próchnicy 400ml
53,17 zł/1l
21,27 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Eludril, płyn do płukania jamy ustnej, kompleksowa ochrona, 500 ml
148,94 zł/1l
74,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

MERIDOL, płyn do płukania jamy ustnej, 100 ml
173 059,99 zł/1l
173,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Lacalut Sensitive płyn do płukania jamy ustnej 300 ml
211,90 zł/1l
63,57 zł
Sprzedawca: somnia24

Colgate Periogard Płyn do płukania jamy ustnej dla ochrony dziąseł i świeżego oddechu 2 x 400 ml
84,91 zł/1kg
76,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pharmacygreek

Elmex Sensitive Pyn Do Pukania Jamy Ustnej 400Ml
53,17 zł/1l
21,27 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Listerine - Płyn do płukania jamy ustnej Coolmint - 500ml
264,32 zł/1kg
170,59 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
132,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis:
Zadbaj o swoje dziąsła i zęby z płynem do płukania jamy ustnej meridol ochrona dziąseł. Płyn ten został opracowany przez profesjonalistów po to, aby szybko zwalczać główną przyczynę problemów z dziąsłami. Płyn do płukania jamy ustnej pomaga zapobiegać nawrotom, a jego skuteczna, podwójnie aktywnie formuła zapewnia szybkie i długotrwałe działanie antybakteryjne.
Podwójnie aktywna formuła płynu zawiera cynk i aminę, dwa kluczowe składniki, które natychmiast docierając do każdego zakątka jamy ustnej, zapewniają skuteczne działanie antybakteryjne. Działają szybko, aby zwalczać płytkę bakteryjną, która jest główną przyczyną problemów z dziąsłami, oraz wspierać naturalną ochronę dziąseł.
Oprócz utrzymywania higieny zębów i zdrowych dziąseł, płyn pomaga chronić przed:
- Zapaleniem dziąseł
- Krwawiącymi dziąsłami
- Recesją dziąseł
- Paradontozą
- Powstawaniem płytki nazębnej
- Próchnicą
Aby uzyskać optymalną ochronę, używaj w codziennej pielęgnacji płynu do płukania jamy ustnej meridol wraz z pastą do zębów meridol Ochrona Dziąseł i szczoteczką do zębów meridol Ochrona Dziąseł.
Płytka bakteryjna, szybkie i długotrwałe rezultaty potwierdzone badaniami laboratoryjnymi.
Płytka bakteryjna, przy regularnym stosowaniu.
Sposób użycia:
Płukać po umyciu zębów, 2 x dziennie przez 30 sek. (15 ml, nie rozcieńczać). Nie połykać ani nie przepłukiwać wodą.
Nie czekaj, zamów już dziś Meridol i zadbaj o swoje dziąsła! Poczuj ulgę i świeżość!
Opis szczegółowy Płyn do płukania jamy ustnej meridol Ochrona Dziąseł zwalcza przyczyny zapalenia dziąseł - bakterie znajdujące się na ich linii. Płyn do płukania jamy ustnej meridol® dociera z podwójnie aktywną formułą w trudno dostępne miejsca. Klinicznie udowodnione: do 68% mniej gromadzenia się płytki nazębnej dzięki płukaniu jamy ustnej produktem meridol®. *W porównaniu do stosowania wyłącznie pasty do zębów z fluorem 1400 ppmF. Hamad CA, et al. Badania prezentowane podczas EuroPerio 2015. Formuła o podwójnie aktywnym działaniu zapewnia natychmiastową i długotrwałą skuteczność. Wyjątkowe połączenie składników aktywnych o działaniu antybakteryjnym – aminofluorku i fluorku cynawego – selektywnie zwalcza przyczyny zapalenia dziąseł, a nie same objawy. Aminofluorek wiąże jony cyny i transportuje je prosto na linię dziąseł gdzie są one uwalniane i wymieniane na jony wapnia ze śliny. Jony cyny chronią dziąsła przed bakteriami redukując ich liczbę i hamując powstawanie płytki nazębnej wzdłuż linii dziąseł. Główne korzyści: - Skuteczność w przypadku utrudnionej lub ograniczonej higieny jamy ustnej - Utrzymanie równowagi flory w jamie ustnej - Możliwość stosowania produktu przez długi czas - Ułatwia regenerację podrażnionych dziąseł i wspomaga ochronę przed próchnicą; Producent: Colgate-Palmolive Services (Poland) Sp. z o.o. ; Adres producenta: ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, Polska ; Adres elektroniczny producenta: colgatepalmolive.com ; Podmiot odpowiedzialny w UE: Colgate-Palmolive Europe Sarl ; Adres podmiotu odpowiedzialnego w UE: Colgate-Palmolive Europe Sarl, 4106, Therwil/Switzerland ; Adres elektroniczny podmiotu odpowiedzialnego w UE: colgatepalmolive.com Parametry produktu Rodzaj produktu Na zapalenie dziąseł, Bezalkoholowe, Przeciw próchnicy, Świeży oddech Smak Świeży, Łagodny, Lekki, Apteczny Skład Aqua, xylitol, pvp, peg-40 hydrogenated castor oil, olaflur, aroma, stannous fluoride, sodium saccharin, ci 42051. zawiera: olaflur i fluorek cyny (250 ppm). Zawiera fluor Tak Pojemność 400 ml Okres przydatności 23 mies. Waga jednostkowa brutto 0,48 kg Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: colgate-palmolive services (poland) sp. z o.o. ulica i numer: ul. taśmowa 7 kod pocztowy i miasto: 02-677 warszawa pl Krótki opis marketingowy Płyn do płukania pomaga zwalczać przyczyny zapalenia dziąseł docierając z podwójnie aktywną formułą w trudno dostępne miejsca. Nie zawiera alkoholu. Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 52 op. zb. (DU) Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Polska Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń produkt nie wymaga ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa Skład kosmetyku AQUA, XYLITOL, PVP, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, STANNOUS FLUORIDE, SODIUM SACCHARIN, CI 42051 Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 8718951560437 Marka: MERIDOL Kategoria: KOSMETYKI Podkategoria: PŁYNY DO PŁUKANIA UST Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: colgate-palmolive services (poland) sp. z o.o. ulica i numer: ul. taśmowa 7 kod pocztowy i miasto: 02-677 warszawa pl Waga jednostkowa brutto: 0.48 kg
- Waga
- 400 g
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- w Opisie
- Producent
- Meridol
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8718951560437
- Waga
- 400 g
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- w Opisie
- Producent
- Meridol
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8718951560437
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

meridol 77765 meridol Mundspülung
53,61 zł
Sprzedawca: apohealth

REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
105,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Meridol, Płyn do płukania, 100 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
160,00 zł/1l
16,00 zł
Sprzedawca: apohealth

meridol 830333 meridol ZAHNFLEISCHSCHUTZ & FRISCHER ATEM Mundspülung 400 ml
119,95 zł/1kg
50,38 zł
Sprzedawca: apohealth

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
124,90 zł
-5,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Complete Care Płyn do płukania ust 400 ml
57,97 zł/1l
23,19 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
1 745,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Pasta Do Zębów Meridol Dla Zdrowych Dziąseł 75 Ml
124,40 zł/1l
12,44 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

meridol Zahnpasta 20ml
1 220,00 zł/1l
24,40 zł
Sprzedawca: apohealth

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Pokrowiec ochronny Wehncke na meble ogrodowe - pokrowiec na stół ogrodowy - 242x162x100cm
45,39 zł/1m²
177,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Meridol płyn do płukania jamy ustnej 400ml
125,72 zł/1l
50,29 zł
Sprzedawca: VISO

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
222,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

meridol 2798497 meridol RUNDUMPFLEGE Mundspülung 400 ml
100,05 zł/1l
40,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Philips HX6068/12, 8 szt., Biały
305,97 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

LISTERINE® 5783103001 LISTERINE® COOL MINT ANTI-BAKTERIELL Mundspülung 500 ml
19,13 zł/1l
28,69 zł
Sprzedawca: apohealth

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Crest | Pasta do Zębów, Ochrona przed Próchnicą, Pasta z Fluorem, Na Kamień Nazębny | Cavity Protection - 232g
86,16 zł/1l
20,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
117,50 zł/1kg
58,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Sferyczny, Czarny, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Francuska, Włoski, Android, Fire OS, 4,4 cm
248,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Świeży Oddech, Przeciw Próchnicy | Wybielająca Mięta - 232g
129,27 zł/1l
34,95 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Pudełko na tabletki Relaxdays z etui, 7 dni, 4 przegródki, tygodniowy pojemnik na tabletki na co dzień i w podróży, etui na tabletki, czarne
75,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
25%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
75%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Meridol ochrona dziąseł 400 ml
Bardzo dobry
Oceniono dnia 12 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Działało świetnie
Artykuł jest najlepszy i świetny proces
Oceniono dnia 15 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Meridol
Płyn do płukania ust jest w porządku, ale cena jest trochę wysoka!
Oceniono dnia 28 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

CB12 Płyn do płukania ust, roztwór 500 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
89,65 zł
Sprzedawca: apohealth
157,01 zł/1kg

GUM 6863127, 120 ml, 1 szt.
46,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
391,58 zł/1l

GUM AftaCLEAR, Spray, 15 ml, Spray
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Biomed Whitening Mouthwash 0,5
25,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
49,98 zł/1l

Biomed naturalny płyn do płukania jamy ustnej 500ml wegański
24,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
49,98 zł/1l

Biorepair Płyn do płukania ust - 500ml - Z MicroRepair - Przeciw próchnicy i wrażliwym zębom - Smak miętowy
33,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
67,98 zł/1l

20 sztuk płynu do płukania jamy ustnej, przenośny, delikatny zapach mięty, odświeża oddech, pielęgnacja jamy ustnej, czyszczenie zębów, płyn do płukania jamy ustnej
92,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
368,00 zł/1kg

CB12 spray Spray doustny, roztwór 15 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
24,26 zł
Sprzedawca: apohealth
758,12 zł/1kg

Pudełko ratunkowe na zęby SOS firmy Miradent
130,21 zł
Sprzedawca: apohealth
1 302,10 zł/1l

Woda do płukania gardła Sonnenmoor 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
113,37 zł
Sprzedawca: apohealth
204,27 zł/1kg

Czyścik do języka miedziany 2 sztuki dla świeżego oddechu i lepszej higieny jamy ustnej
202,86 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Nić dentystyczna 340 sztuk patyczków międzyzębowych w kształcie litery Y niebiesko-zielona
198,36 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Biotene Żel Oralbalance - 50GR



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
86,28 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Bawełniane rolki dentystyczne, bawełniane rolki, bawełniane płatki dentystyczne, zatyczka do nosa, bawełniane rolki dentystyczne do ust, waciki dentystyczne
103,50 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Płyn do płukania jamy ustnej PLASMA LIQUID



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
94,99 zł
Sprzedawca: apohealth
379,96 zł/1l

CB12 biały roztwór do płukania jamy ustnej, 500 ml
88,66 zł
Sprzedawca: apohealth
153,13 zł/1kg

10 pudełek wosku dentystycznego Ortho Wax Aroma Relief Zestaw do aparatów ortodontycznych Owocowy zapach na podrażnienia dziąseł
78,60 zł
Sprzedawca: Zanjo24
883,15 zł/1kg

Poidło dla kurczaków, dozownik poidła dla kurczaków, podajnik wody dla kurczaków, podajnik wody dla drobiu, dozownik wody dla drobiu, podajnik wody dla kurczaków z kubkami na wodę
223,60 zł
Sprzedawca: Zanjo24
170,17 zł/1kg

Eludril Classic, Płyn do płukania jamy ustnej, 200 ml
25,25 zł
Sprzedawca: 2soczewki_pl

ultraDEX płyn do płukania jamy ustnej, roztwór 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
73,48 zł
Sprzedawca: apohealth
125,61 zł/1kg