4,7



Na podstawie 74 opinii
Dettol Środek Dezynfekujący do Czyszczenia – 6x750 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
220,00 zł
55,00 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Pozostałe środki czyszczące i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Płyn uniwersalny odtłuszczacz i dezynfekcja Sgrassatore 600ml - Chante Clair22,45 zł/1l
13,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Chante Clair Odtłuszczacz uniwersalny 600 ml21,48 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
SODA KAUSTYCZNA wodorotlenek sodu do rur syfonu 5kg NUVIO67,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Więcej informacji o reklamie
Środek czyszczący i odtłuszczający w sprayu 400 ml Scotch 1626129,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Izopropanol 5L, czysty technicznie, 99,9%. Środek czyszczący i odtłuszczający do zastosowań przemysłowych, GiDeli
16,00 zł/1l
93,17 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Dan Klorix Środek do czyszczenia,1,5 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
31,76 zł/1l
47,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Oryginalny środek do czyszczenia podłóg Roborock dla Dyad Pro/S7 Max Ultra/S8/Qrevo Pro i innych urządzeń do czyszczenia twardych podłóg (1000 ml)
121,76 zł/1l
121,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Sidolux, Uniwersalny plyn, Mydlo marsylskie, 1l
11,14 zł/1l
11,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bissell 1084N, Środek do czyszczenia dywanów, Płynny, Dywan, Tkanina, 1000 ml, 120 mm, 70 mm
115,55 zł/1l
115,55 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Ludwik, Mleczko do czyszczenia łazienki, 750 ml
22,12 zł/1l
16,59 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Mill Płyn do czyszczenia pralek, 300 ml
90,07 zł/1kg
36,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Dr.Beckmann Spray na plamy z mydła galasowego 250ml
42,94 zł/1kg
19,64 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do czyszczenia zmywarki Stoviglie 250 ml
50,64 zł/1l
12,66 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Odtłuszczacz, 750 ml
13,13 zł/1l
9,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Frosch, Cytrynowe mleczko czyszczące, 500 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
16,38 zł/1l
8,19 zł
Sprzedawca: MANADA

Heitmann kwas cytrynowy 1008288 płyn 500ml
101,26 zł/1l
50,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Sidolux, Profi Środek Odtłuszczacz, 750 ml
26,33 zł/1l
19,75 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Chante Clair Odtłuszczacz Lavanda 600 ml
18,15 zł/1l
15,10 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Meglio Odtłuszczacz uniwersalny cytrynowy 750 ml
20,61 zł/1l
16,56 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,46 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA
Wymagana weryfikacja wieku
Potwierdź swój wiek w zakładce „Moje dane” na koncie klienta.
Clinex MaxDirt 1L do usuwania tłustych zabrudzeń
75,08 zł/1l
75,08 zł
Sprzedawca: evomag
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dettol płyn do dezynfekcji to niezawodne rozwiązanie do codziennego czyszczenia i higieny w całym domu. Dzięki zaawansowanej formule usuwa 99,9% bakterii i wirusów, w tym groźne drobnoustroje takie jak E. coli, salmonella, MRSA i wirus grypy. Unikalna formuła bez chloru gwarantuje skuteczność bez agresywnego działania, co sprawia, że produkt jest bezpieczny zarówno dla powierzchni, jak i dla ubrań.
Środek Dettol może być do czyszczenia kuchni, łazienki, zabawek, podłóg oraz pralni – wystarczy dodać go do cyklu prania, aby nadać tkaninom świeżość i higienę. Pozostawia po sobie delikatny, odświeżający zapach, który długo utrzymuje się w pomieszczeniu i na tkaninach.
Zestaw 6 butelek po 750 ml to ekonomiczne i praktyczne rozwiązanie do każdego domu. Wybierz Dettol – markę zaufaną na całym świecie – i ciesz się czystością oraz ochroną przed drobnoustrojami każdego dnia, bez kompromisów dla zdrowia i środowiska.
- Zawartość
- 4 l
- Producent
- Liczba sztuk
- 6
- Waga
- 3000 g
- EAN
- 5061023100332
- Biocyd
- Nie
- Zawartość
- 4 l
- Producent
- Liczba sztuk
- 6
- Waga
- 3000 g
- EAN
- 5061023100332
- Biocyd
- Nie
Uwaga!
P102: Chronić przed dziećmi.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
H302: Działa szkodliwie po połknięciu.Pasuje również do tego

Dettol Środek Dezynfekujący – Uniwersalny Płyn Czyszczący – 750ML
100,00 zł/1l
75,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Koif

Dettol Środek Dezynfekujący – Uniwersalny Płyn Czyszczący – 3x750ML
57,78 zł/1l
130,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Koif

Dettol Środek Dezynfekujący – Uniwersalny Płyn Czyszczący – 2x750ML
105,00 zł/1l
105,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Koif

Dettol Power & Fresh Do Dużych Powierzchni Odświeżający Zielone Jabłko 1 L
4,42 zł/100ml
22,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
1%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
4%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dettol
Zawartość 2,25 lLiczba sztuk 3Waga 2,25 kg
Bardzo się cieszę, że w końcu udało mi się kupić Dettol w Niemczech, i to w rozsądnej cenie. Poleciła mi go przyjaciółka z RPA jako środek odstraszający komary – wystarczy rozcieńczyć go wodą w proporcji 1:1 i rozpylić. I muszę przyznać, że jest tak samo skuteczny jak Autan, a przy tym ma znacznie przyjemniejszy zapach i nie podrażnia skóry. Mam nadzieję, że nadal będzie można go tu bezpiecznie kupować. Dzięki temu będę mogła zapoznać się z innymi obszarami jego zastosowania. Dezynfekcja to interesujący temat – do tej pory na rany często używałam nadtlenku wodoru, co bywało dość bolesne. Niestety karton uległ uszkodzeniu podczas transportu i musiał zostać przepakowany przez firmę DHL, ale przesyłka dotarła w całości, choć z niewielkim opóźnieniem.
Oceniono dnia 16 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dezynfekuje wszystko
Zawartość 4 lLiczba sztuk 6Waga 3 kg
Dorastałem z Dettolem w Afryce Południowej. Służy nie tylko do dezynfekcji powierzchni. Dezynfekuje skaleczenia, otarcia itp. Nakładka na pokrywkę w wannie jest dobra na infekcje grzybicze w okolicy narządów płciowych. W przypadku kobiet rodzących szybko leczy wszelkie rany. Usuwa również zapach kociego moczu z tapicerki mebli itp Po prostu niezastąpiony!
Oceniono dnia 21 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały Dettol
Zawartość 2,25 lLiczba sztuk 3Waga 2,25 kg
Znam Dettol od 35 lat i jest to wyjątkowy i niezastąpiony środek antyseptyczny o szerokim spektrum działania. Niestety we Włoszech nie mogę go znaleźć i cieszę się, że udało mi się go kupić w Kauflandzie! Zamówienie, czas wysyłki, komunikacja, dostawa... wszystko idealnie. Szkoda, że produkt jest tak drogi, ale jest tego wart.
Oceniono dnia 23 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetnie!
Zawartość 4 lLiczba sztuk 6Waga 3 kg
Jestem naprawdę bardzo zadowolony, zawsze świetna obsługa. Towar jest bez zarzutu, wszystko przebiega bardzo szybko i sprawnie. Nigdy nie ma żadnych problemów, absolutnie łatwy w pielęgnacji, po prostu proszę tak dalej! DZIĘKUJĘ
Oceniono dnia 15 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Czystość i higiena, którą widać i czuć
Zawartość 2,25 lLiczba sztuk 3Waga 2,25 kg
Świetne czyszczenie i dezynfekcja w jednym cyklu. Trzeba lubić ten charakterystyczny zapach, ale zapewnia on niemal kliniczną czystość i higienę. Bardzo mi się to podoba!
Oceniono dnia 1 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Płyn Dettol
Zawartość 1 lLiczba sztuk 2Waga 1,5 kg
Jestem absolutnie bardzo zadowolona – bardzo chętnie używam go do czyszczenia płytek podłogowych. Dezynfekuje i ma przyjemny zapach.
Oceniono dnia 22 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo skuteczny
Zawartość 4 lLiczba sztuk 6Waga 3 kg
Świetny produkt, bardzo skuteczny przeciwko wszelkiego rodzaju bakteriom. Zdecydowanie polecam zakup!
Oceniono dnia 1 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
W jednej butelce jest go mniej, ale nie przecieka.
Zawartość 4 lLiczba sztuk 6Waga 3 kg
Dettol jest bardzo dobry i pachnie bardzo czysto po użyciu; dorastaliśmy z tym zapachem w Anglii i cieszymy się, że mamy go w Niemczech,
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Płyn uniwersalny odtłuszczacz i dezynfekcja Sgrassatore 600ml - Chante Clair



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,45 zł/1l

Szczotka do dywanów Glissimo do rozczesywania włókien odpowiednia dla zwierząt domowych do naprawy spłaszczonych dywanów ergonomiczna konstrukcja
116,60 zł
Sprzedawca: Glissimo
116,60 zł/1l

Chante Clair Odtłuszczacz uniwersalny 600 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(34)Liczba wystawionych ocen: 34
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,48 zł/1l

SODA KAUSTYCZNA wodorotlenek sodu do rur syfonu 5kg NUVIO



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(50)Liczba wystawionych ocen: 50
67,00 zł
Sprzedawca: FonderhillSp

SODA KAUSTYCZNA wodorotlenek sodu do rur syfonu 5x1kg NUVIO



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(50)Liczba wystawionych ocen: 50
69,00 zł
Sprzedawca: FonderhillSp

Kwas Octowy 4L Esencja Octowa 80% Nuvio



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
52,49 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
13,12 zł/1l

Zestaw do czyszczenia grilla Elbow Grease | - 500 ml - W zestawie rękawice i torba - Skuteczne głębokie czyszczenie
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
39,98 zł/1l

Rowenta XD5310F0, Detergent, Odkurzacz kanałowy, Biały, 1000 ml, Rowenta, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
68,20 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
61,38 zł
Sprzedawca: PG-Service
61,38 zł/1l

3 x Stardrops The Pink Stuff Miracle Multi Purpose Cleaner 750ml każdy Cruelty Free



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
59,87 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
26,61 zł/1l

Electrolux M3SCS301, Piekarnik, Sprej, 500 ml, Szary, Butelka ze sprayem, 1 szt.
48,13 zł
Sprzedawca: PG-Service
96,26 zł/1l

Pure Chemical | Witamina C - 1 Kg - Proszek - 100% Zawartości - Doypak
43,53 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
43,53 zł/1l

Glade Electric Oil Refill Sensual 20ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
31,09 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 452,50 zł/1l

Nuvio Nadwęglan Sodu 5 kg Aktywny Tlen Odplamiacz Tlenowy Do Prania



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
69,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
13,99 zł/1kg

Chante Clair Odtłuszczacz Limone 600 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
11,15 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,58 zł/1l

Chante Clair Marsiglia odtłuszczacz 600 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
12,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
20,48 zł/1l

Olej parafinowy czysta ciekła parafina 4L Flexol
76,00 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
19,00 zł/1l

Chante Clair Odtłuszczacz Lavanda 600 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,10 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,15 zł/1l

Chante Clair Odtłuszczacz Trigger Aloni 625ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,22 zł/1l

Odtłuszczacz Chante Clair Candeggina 625 ml
10,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,43 zł/1l

Duzzit | Środek do czyszczenia pralek - 250 ml - Zapach cytrynowy - Skuteczne czyszczenie i pielęgnacja



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
39,56 zł/1l