Zawartość:
295 ml- 295 ml
- 517 ml
- 1000 ml
It's a 10 Silk Express Miracle Silk Shampoo, 295 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Unisex, Ochrona koloru, Odżywiający, Ochrona, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, Buteleczka z pompką
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
53,10 zł
180,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
4h 58m 01s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sisley Revitalising Volumising Shampoo, 500 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Unisex, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory1 095,30 zł/1l
547,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Aveda 18084059777, 1000 ml, Szampon, Kobiety, Kolorowe włosy, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Odżywiający, Świecący441,98 zł/1l
441,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Aveda 18084059739, 1000 ml, Szampon, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Odżywiający433,77 zł/1l
433,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory56,99 zł/1l
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

It's a 10 Miracle Plus Keratin Shampoo, 295 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Unisex, Włosy łamliwe, Kolorowe włosy, Włosy zniszczone, Włosy suche, Przeciw puszeniu się, Ochrona koloru, Nawilżający, Odżywiający, Ochrona, Świecący, Zmiękczający
188,81 zł/1l
55,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kallos LAB35 Shampoo, 500 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Świecący, Buteleczka z pompką
49,18 zł/1l
24,59 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Macadamia Smoothing, 300 ml, Szampon, Unisex, Kręconych włosów, Przeciw puszeniu się, Nawilżający, Ochrona, Świecący, Wygładzający, Butelka
283,33 zł/1l
85,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Kallos Keratin Shampoo, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Odżywianie, Ochrona, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający
12,07 zł/1l
12,07 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tigi Colour Goddess, 400 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Unisex, Włosy farbowane, Ochrona koloru, Orzeźwiający, Świecący, Wygładzający
207,30 zł/1l
82,92 zł
Sprzedawca: somnia24

Biosilk Color Therapy Shampoo, 355 ml, Szampon, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, Wzmacniający
290,39 zł/1l
103,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Grown Alchemist Anti-Frizz, 200 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy normalne, Przeciw puszeniu się, Ochrona, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Zwiększanie objętości
660,95 zł/1l
132,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kallos KJMN Color Shampoo, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy zniszczone, Włosy farbowane, Odżywianie, Ochrona, Świecący, Zmiękczający, Butelka
13,58 zł/1l
13,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pantene Pro-V Color Protect, 300 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Kolorowe włosy, Rozjaśnione włosy, Ochrona koloru, Odżywiający, Ochrona, Oczyszczający, Świecący, Wygładzający, Wzmacniający
108,90 zł/1l
33,76 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,67 zł
Sprzedawca: MANADA

Davines Nounou Shampoo, 75 ml, Szampon, Kobiety, Włosy łamliwe, Nawilżający, Odżywianie, Ochrona, Świecący, Zmiękczający, Butelka
913,87 zł/1l
68,54 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Collistar Phyto-Cheratina, 250 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
297,72 zł/1l
74,43 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Nuggela & Sulé Epigenetic Shampoo, 250 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Unisex, Wszystkie kolory, Przeciw wypadaniu włosów, Przeciwłupieżowy, Przeciw swędzeniu, Świecący, Kojąca,...
441,92 zł/1l
110,48 zł
Sprzedawca: somnia24

SANTE 4055297220927, 950 ml, Szampon, Kobiety, Wszystkie kolory, Świecący, Zmiękczający, Nawilżenie, Buteleczka z pompką
66,94 zł/1l
63,59 zł
Sprzedawca: taleoo

Kallos KJMN Nourishing Shampoo, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy suche, Wzmacniający, Buteleczka z pompką
18,02 zł/1l
18,02 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

KERASILK 4021609850083, 250 ml, Szampon, Kobiety, Kolorowe włosy, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Świecący
346,00 zł/1l
86,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kallos GOGO Repair Shampoo, 200 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Włosy łamliwe, Włosy suche, Włosy normalne, Świecący, Wzmacniający
68,90 zł/1l
13,78 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Pojemność:
- 295 ml
- Typ produktu:
- Szampon
- Model:
- Użytkownicy nieprofesjonalni
- Odpowiedni dla:
- Unisex
- Działanie szamponu:
- Ochrona koloru, Odżywiający, Ochrona, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający
- Typ dozownika:
- Buteleczka z pompką
- Główne składniki:
- Olej palmowy
- Kraj pochodzenia:
- Stany Zjednoczone
- Liczba dołączonych produktów:
- 1 szt.
Cechy
Zakres*
295 ml
Rodzaj produktu*
Szampon
Rodzaj*
Nieprofesjonalny
Odpowiedni dla*
Unisex
Działanie szamponu
Ochrona koloru, Odżywianie, Ochrona, Połysk, Wygładzanie, Zmiękczanie, Zmiękczanie
Rodzaj dozownika
Butelka z dozownikiem
Właściwości
Składnik
Olej palmowy de
Kraj pochodzenia
Stany Zjednoczone
Opakowanie
Liczba zawartych produktów
1 sztuka
It's a 10, Silk Express, Hair Shampoo, 295.7 ml
- Model
- Miracle Silk Shampoo
- Waga
- 355 g
- Zawartość
- 295 ml
- Składniki
- Woda (Aqua/Eau), Lauroylmetyl izetionian sodu, Laurylosulfosukcynian disodowy, Dekoglukozyd, Fragrance (Parfum), Kokamid MIPA, Chlorek hydroksypropyltrimoniowy guaru, Lauroyl sarkozynian sodu, Kopolimer akrylanów, Distearynian glikolu, Chlorek diidroksypropylowego PEG-5 linoleamoniowego, Gliceryn-26, Amodimetykon, Polyquaternium-7, Hydroksyd sodu, Alkohol laurylowy, Kopolimer dimetykonu/divinyldimetykonu, Panthenol, Alkohol C11-15, Gliceryna, Laureth-9, Trideceth-12, Alkohol C12-13, Alkohol C12-13, Methylchloroisotiazolinon, Olej *Elaeis Guineensis* (palmowy), Glikol butylenowy, Chlorek cinnamidopropylowy, Methylizotiazolinon, Ekstrakt z nasion słonecznika (*Helianthus Annuus*), Hydrolizowane jedwabie, Ekstrakt z liści morwy białej (*Morus Alba*), Kwas cytrynowy, Glikol propylenowy, Oleinian propylenoglikolu PEG-55, Benzylosalicylan, Linalol
- Producent
- Its a 10
- EAN
- 0898571000495898571000495
- Model
- Miracle Silk Shampoo
- Waga
- 355 g
- Zawartość
- 295 ml
- Składniki
- Woda (Aqua/Eau), Lauroylmetyl izetionian sodu, Laurylosulfosukcynian disodowy, Dekoglukozyd, Fragrance (Parfum), Kokamid MIPA, Chlorek hydroksypropyltrimoniowy guaru, Lauroyl sarkozynian sodu, Kopolimer akrylanów, Distearynian glikolu, Chlorek diidroksypropylowego PEG-5 linoleamoniowego, Gliceryn-26, Amodimetykon, Polyquaternium-7, Hydroksyd sodu, Alkohol laurylowy, Kopolimer dimetykonu/divinyldimetykonu, Panthenol, Alkohol C11-15, Gliceryna, Laureth-9, Trideceth-12, Alkohol C12-13, Alkohol C12-13, Methylchloroisotiazolinon, Olej *Elaeis Guineensis* (palmowy), Glikol butylenowy, Chlorek cinnamidopropylowy, Methylizotiazolinon, Ekstrakt z nasion słonecznika (*Helianthus Annuus*), Hydrolizowane jedwabie, Ekstrakt z liści morwy białej (*Morus Alba*), Kwas cytrynowy, Glikol propylenowy, Oleinian propylenoglikolu PEG-55, Benzylosalicylan, Linalol
- Producent
- Its a 10
- EAN
- 0898571000495898571000495
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Fotelik podwyższający Bebeconfort Road Fix i-Size, fotelik dziecięcy ISOFIX, fotelik dziecięcy i-Size, od 3,5 roku do 12 lat, 15-36 kg, 100-150 cm, Grey Mist
373,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

reer 52483, LED, Chłopak, dziewczyna, Bateria
86,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de

Pampers® 8006540710739 Pampers® Windeln Monatsbox baby-dry™ night pants Größe Gr.6 (15+ kg) für Kids und Teens (4-12 Jahre), 138 St.
373,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Soniczna Szczoteczka Termiczna Do Twarzy 6W1 Geske Z Aplikacją (Szary)
257,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lovare Tea "Bouquet", zestaw upominkowy 6 smaków, 30 sztuk
556,19 zł/1kg
29,20 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Masażer Do Oczu Cool & Warm 6W1 Geske Z Aplikacją (Starlight)
268,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream 50ml
493,10 zł/1kg
76,43 zł
Sprzedawca: ISEI

Edurino Asa, 4 lat(a), Wielobarwny
273,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

NUK 10225305 Zestaw startowy NUK Perfect Match, 9 elementów
174,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Philips Sonicare DiamondClean Prestige 9900 series Prestige 9900 HX9992/42 Soniczna szczoteczka do zębów z SenseIQ, Dorosły, Soniczna szczoteczka do zębów, Delikatny, Pielęgnacja dziąseł, Głębokie czyszczenie, Wybielający, 62000 ruchów na minutę, Niebieski, 2 min, 4 x 30 sec
7 364,15 zł/1kg
1 559,54 zł
-86,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 472,83 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

PLAYMOBIL Dinos 71523, Akcja/Przygoda, 4 lat(a), Wielobarwny, Plastik
225,00 zł
Sprzedawca: PIASECZNOZABAWKI

Ochraniacz tylnego siedzenia Bebeconfort, ochraniacz fotelika samochodowego, odpowiedni do fotelików samochodowych ISOFIX, podkładki antypoślizgowe, ochrona stopnia ochraniacza tylnego siedzenia samochodu, 0-3,5 roku
160,76 zł
Sprzedawca: M_plus_L

ANUA Heartleaf 70% Krem intensywnie uspokajający 50 ml
173,70 zł/100ml
86,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dermacol Infinity Make-Up & Corrector makijaż i korektor 04 Bronze 20 g
2 898,50 zł/1kg
57,97 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Tomy E73547, Zestaw do zabawy podczas kąpieli, Chłopak, dziewczyna, 1,5 lat(a), Plastik, Wielobarwny
106,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Popsockets 113022, antypoślizgowy, niebieski, czerwony, srebrny, uniwersalny, 1 szt., 38,8 mm, 38,8 mm
146,00 zł
Sprzedawca: MyCoolcase

Bebeconfort Foggy Buggy, wózek dziecięcy, 0-3,5 lat, przenośny i lekki wózek podróżny, pozycja leżąca dla noworodków, kompaktowy, składany, Mineral Graphite
305,85 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Philips Power Flosser 3000 HX3826/33 Irygator do zębów, Irygator Do Jamy Ustnej, 0,25 l, Czarny, Bezprzewodowy irygator do jamy ustnej, Bateria, Built-in
338,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Daliya® QUBIX – podwyższenie do fotelika samochodowego i-Size dla dzieci o wzroście 125–150 cm z prowadnicą pasów, miękką wyściółką i zdejmowanym pokrowcem, podwyższenie do fotelika, fotelik samochodowy dla dzieci
108,65 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24

PopSockets 806828, Uchwyt, Czarny, Brak wzorca, Apple, iPhone 12+, 1 szt.
123,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pampers® 8006540711828 Pampers® Windeln Monatsbox baby-dry™ night pants Größe Gr.5 (12-17 kg) für Babys und Kleinkinder (4-18 Monate), 160 St.
374,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lusterko wsteczne Bebeconfort, lusterko wsteczne, regulowane lusterko wsteczne, tylne siedzenie, bezpieczne lusterko wsteczne, od urodzenia
130,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Tepe nawilżający płyn do płukania jamy ustnej jabłko/miód 500 ml
39,91 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Kekz DE-K23-9892, Zabawka grająca, 150 g, Czerwony
490,34 zł
Sprzedawca: M_plus_L

InvisiBobble Disney Princess Tiana Oryginalna spiralna gumka do włosów - zestaw
55,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PLAYMOBIL 71418, Akcja/Przygoda, 4 lat(a), Wielobarwny, Plastik
192,59 zł
Sprzedawca: conquestgmbh

Wet n Wild Puder i Żel do brwi Neutral Brown, 4,3 ml
62,08 zł
Sprzedawca: somnia24

PopSockets 806827, Uchwyt, Przezroczysty, Apple, iPhone 12+, 1 szt.
123,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pokémon TCG League Battle Deck Listopad 2023 *wersja niemiecka*
189,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
207,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,28 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,00 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(613)Liczba wystawionych ocen: 613
1 121,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,28 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
141,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
258,16 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
120,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,98 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l