5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Tocobo - Cica Calming Sun Serum SPF50+ PA++++ - Serum chroniące przed słońcem 50ml
234,12 zł/100ml
117,06 zł
Sprzedawca: somnia24
Piz Buin Moisturising Sun Lotion SPF 30 200 ml
22,50 zł/100ml
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pleťové sérum
KORZYŚCI:
1. Wysoce skuteczna ochrona przeciwsłoneczna: SPF50+ PA++++ chroni skórę przed promieniami UV i zapobiega przedwczesnemu starzeniu. 2. Wysoki poziom nawilżenia. 3. Łagodzi i tonizuje skórę: Wiązówka azjatycka i ekstrakt z liści zielonej herbaty łagodzą podrażnienia i stany zapalne. 4. Zapobieganie niedoskonałościom: ekstrakt z nasion rukoli tonizuje, łagodzi i zapobiega stanom zapalnym. 5. Naturalny i bez białego osadu: w przeciwieństwie do wielu innych kremów SPF, ten produkt nie pozostawia białego lub lepkiego filmu na skórze.
KLUCZOWE SKŁADNIKI:
filtry chemiczne
wyciąg z azjatyckiej pępowiny
kwas hialuronowy
ekstrakt z liści zielonej herbaty
ekstrakt z brokułów
ZASTOSOWANIE:
Nałożyć obfitą ilość kremu na twarz, szyję i dekolt jako ostatni krok pielęgnacji co najmniej 30 minut przed ekspozycją na słońce. Powtórzyć aplikację w przypadku dłuższej ekspozycji na słońce.
ODPOWIEDNI DLA:
Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.
Zestaw zawiera:
Madagascar Centella Moisturizing Sun Cream (Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum) 2 x 50 ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(1003)Liczba wystawionych ocen: 1003
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Soniczna Szczoteczka Termiczna Do Twarzy 6W1 Geske Z Aplikacją (Szary)
257,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Pampers® 8006540710739 Pampers® Windeln Monatsbox baby-dry™ night pants Größe Gr.6 (15+ kg) für Kids und Teens (4-12 Jahre), 138 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
373,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Fotelik podwyższający Bebeconfort Road Fix i-Size, fotelik dziecięcy ISOFIX, fotelik dziecięcy i-Size, od 3,5 roku do 12 lat, 15-36 kg, 100-150 cm, Grey Mist
373,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Ochraniacz tylnego siedzenia Bebeconfort, ochraniacz fotelika samochodowego, odpowiedni do fotelików samochodowych ISOFIX, podkładki antypoślizgowe, ochrona stopnia ochraniacza tylnego siedzenia samochodu, 0-3,5 roku
160,76 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Lovare Tea "Bouquet", zestaw upominkowy 6 smaków, 30 sztuk
556,19 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
29,20 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz
NUK 10225305 Zestaw startowy NUK Perfect Match, 9 elementów
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
174,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
ANUA Heartleaf 70% Krem intensywnie uspokajający 50 ml
173,70 zł/100ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
86,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Bebeconfort Foggy Buggy, wózek dziecięcy, 0-3,5 lat, przenośny i lekki wózek podróżny, pozycja leżąca dla noworodków, kompaktowy, składany, Mineral Graphite
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
Tomy E73547, Zestaw do zabawy podczas kąpieli, Chłopak, dziewczyna, 1,5 lat(a), Plastik, Wielobarwny
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
106,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Pokémon TCG League Battle Deck Listopad 2023 *wersja niemiecka*
189,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de
Daliya® QUBIX – podwyższenie do fotelika samochodowego i-Size dla dzieci o wzroście 125–150 cm z prowadnicą pasów, miękką wyściółką i zdejmowanym pokrowcem, podwyższenie do fotelika, fotelik samochodowy dla dzieci
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(209)Liczba wystawionych ocen: 209