4,9



Na podstawie 29 opinii
Lattafa Masa, Kobiety, 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
107,90 zł
1 079,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Afeef, Kobiety, 100 ml1 757,50 zł/1l
175,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Zestaw Lattafa Masa Edp 100ml + Edp 20ml + Deodorant 200ml153,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
VERSET woda perfumowana dla kobiet Frenesí 100ml1 130,80 zł/1l
119,36 zł
-6,28 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
113,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Musamam Woda perfumowana, 100 ml1 377,50 zł/1l
137,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Niche Emarati Khalid EDP 80ml
1 716,88 zł/1l
137,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Ajwad Pink To Pink, Kobiety, 60 ml
1 004,17 zł/1l
60,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
1 038,50 zł/1l
103,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 159,90 zł/1l
115,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Emeer, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Juniper Berries, Clary Sage, Bergamot and Lemon, Sandalwood, Olibanum, White Tea and Cardamom, Patchouli, Ambergris, Cashmeran and Cedarwood
1 762,10 zł/1l
176,21 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Gharam, Kobiety, 100 ml
1 384,10 zł/1l
138,41 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Rozkoszuj się luksusem i elegancją dzięki wodzie perfumowanej Lattafa Pride Masa. Ten niesamowity zapach z prestiżowej kolekcji Pride oferuje ciepłą i tajemniczą aurę, w której na początku wyczuwalne są nuty szafranu i cytryny. W miarę rozwoju kompozycji, delikatne akcenty imbiru i kwiatu pomarańczy wnoszą pasję i subtelność. Na koniec woda mineralna hs i zamsz dodają długotrwałego charakteru. Lattafa Pride Masa to prawdziwie wyrafinowany zapach idealny dla osób, które cenią sobie najwyższą jakość w codziennym życiu.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: mango, szafran, cytryna, różowy pieprz
Nuta serca: liść fiołka, imbir, osmantus, kwiat pomarańczy
Nuta bazy: woda mineralna hs, zamsz, paczula, bursztyn
LATTAFA PRIDE MASA 100ML WODA PERFUMOWANA PERFUMY DAMSKIE DLA KOBIET
Nuty zapachowe
Nuty głowy: cytryna, mango, różowy pieprz, szafranNuty serca: kwiat pomarańczy, imbir, liście fiołka, osmantusNuty bazy: ambra, paczula, zamsz
Rodzaj: woda perfumowana
Pojemność: 100ml
Lattafa Masa to nowy, kwiatowo-owocowy zapach dla kobiet i mężczyzn, wydany w 2023 roku. Jest to elegancki i wyrafinowany zapach, który idealnie nadaje się na każdą okazję.
png Lattafa Pride Masa 100ml EDP Lattafa 6290360593050
Producent: Lattafa
Rodzaj: woda perfumowana
Pojemność: 100ml
Premiera zapachu : 2023
Masa marki Lattafa Perfumes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn.
Nuty zapachowe :
- nuty głowy:Mango, Szafran, Różowy pieprz i Cytryna;
- nuty serca: Osmantus, Liść fiołka, Kwiat pomarańczy i Imbir;
- nuty podstawy: Woda mineralna hs, Zamsz, Paczula i Bursztyn.
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 100 ml
- Ilość:
- 1
- Marka: Lattafa Pride
- Zawartość: 100 ml
- Rekomendacja: dla pań
- Nuty głowy: szafran, cytryna, różowy pieprz i mango
- Nuty serca: osmantus, liść fiołka, kwiat pomarańczy i imbir.
- Nuty bazy: kwiat nieśmiertelnika, bursztynowy akord mineralny, paczula i zamsz.
- Flakon z rozpylaczem
- Kraj produkcji: Zjednoczone Emiraty Arabskie
Daj się zaskoczyć w m perfumom damskim Lattafa Pride Masa EDP 100 ml i celebruj swoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Lattafa!
- Płeć:
- Kobiety
- Unisex
- Ważne informacje: Opakowania produktów mogą się różnić w zależności od promocji producenta lub pory roku. Różne opakowania są dostępne .
- Typ: EDP (woda perfumowana)
- Rodzaj zapachu: EDP
- Pojemność: 100 ml
Woda perfumowana Lattafa Pride została stworzona dla kobiet i mężczyzn. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
Woda perfumowana marki Lattafa Pride została stworzona dla kobiet i mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Lattafa Pride Masa EDP w 100 ml
- Model
- Pride Masa
- Waga
- 0.13 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, owocowy
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Alcohol Denat, Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Anise Alcohol, Hexyl Cinnamal, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Evernia Prunastri Extract, Evernia Furfuracea Extract, Benzyl Cinnamate, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Alcohol.
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6290360593050
- Numer producenta
- 2022741
- Model
- Pride Masa
- Waga
- 0.13 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, owocowy
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Alcohol Denat, Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Anise Alcohol, Hexyl Cinnamal, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Evernia Prunastri Extract, Evernia Furfuracea Extract, Benzyl Cinnamate, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Alcohol.
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6290360593050
- Numer producenta
- 2022741
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 159,90 zł/1l
115,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 544,50 zł/1l
154,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Royal Blend Sequoia woda perfumowana unisex 100 ml
1 682,60 zł/1l
168,26 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Dynasty woda perfumowana unisex 100 ml
990,90 zł/1l
99,09 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
1 391,90 zł/1l
139,19 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

French Avenue Spectre Ghost EDP 80 ml M
1 783,75 zł/1l
142,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Perfumes - Ajayeb Dubai EDP 100ml
897,00 zł/1l
89,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
996,67 zł/1l
59,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
618,00 zł/1l
61,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Perfumes - Ajayeb Dubai Portrait EDP 100ml
840,10 zł/1l
84,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
723,50 zł/1l
72,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Collection Prestige SULTAN No 9 Woda perfumowana: 50 ml Wybierz rozmiar: 50 ml
2 760,80 zł/1l
138,04 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 90% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
90%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 10% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
10%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cóż za wspaniały zapach, który przynosi ciepło i zmysłowość zimnej jesieni!!!
Masa to perfumy, o których obecnie niewiele się mówi. Khamrah i spółka mają tendencję do wielkiego szumu. Ale myślę, że Masa jest jednym z najlepszych zapachów Lattafy. Nie tylko butelka przypomina mi Nische.
Oceniono dnia 20 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lattafa Pride Masa
Dzień dobry, perfumy są świetne, dostawa była szybka - jestem bardzo zadowolona i mogę tylko polecić. Wszystko jest super!
Oceniono dnia 28 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Idealny
Niezwykle trwały zapach
Oceniono dnia 3 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Masa lattafa
Piękne perfumy, polecam dla kobiet
Oceniono dnia 6 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Bestseller
Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżki

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 040,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 401,10 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
960,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 602,30 zł/1l