4,0



Na podstawie 1 opinii
atrix 82020 atrix INTENSIVE Handcreme 100,0 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
40,31 zł
40,31 zł / 100ml
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy do rąk i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Baktolan protect+ pure 350 ml239,60 zł/1l
83,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
(FR) Excipial Repair Handcreme, 50ml (7612076448339)943 500,02 zł/1kg
56,61 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Atrix Krem Intensywnie Chroniący150M118,50 zł/100ml
59,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Więcej informacji o reklamie
Kamill 105475 Kamill Kamill CLASSIC Handcreme 150 ml223,60 zł/1kg
11,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Atrix Intensive skuteczny krem ochronny do rąk puszka150ml 4-pak
7,35 zł/100ml
44,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Florena 87515 Florena Intensive Soforthilfe Handcreme 50,0 ml
163 600,00 zł/1kg
16,36 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Ducray Ictyane Handcreme 50ml
134,44 zł/100ml
67,22 zł
Sprzedawca: somnia24

elkos Intensive Pflege Handcreme 30 ml
337,37 zł/100ml
101,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Florena 82508 Florena Stärkende Pflege Handcreme 100,0 ml
11,86 zł/100ml
11,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krem do rąk Dermasence Adtop 50 ml
67,82 zł/100ml
33,91 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Kamill Handcreme Men 75ml
14,91 zł/100ml
11,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Repavar Regenerujący krem do rąk 75 ml
67,87 zł/100ml
55,05 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
50,90 zł
Sprzedawca: Scentist

Alcina Handcreme N°1 50 ml
96,00 zł/100ml
48,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

elkos 5611581003 elkos Intensive Pflege Handcreme 100 ml
42,56 zł/100ml
42,56 zł
Sprzedawca: somnia24

Isdin Ureadin Nawilżający krem do rąk 50ml
2 800,00 zł/100ml
28,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Kneipp Kneipp Handcreme 75 ml
24,92 zł/100ml
18,69 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Krém na ruce Indulona, měsíčková, 75 ml
14,47 zł/100ml
10,85 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Kneipp Kneipp Handcreme 75 ml
410,00 zł/1kg
32,80 zł
Sprzedawca: apohealth

Dr.konopka' s Repair Cream 75Ml
77,83 zł/100ml
58,37 zł
Sprzedawca: somnia24

Bepanthol Derma regenerujący balsam do rąk, krem 50 ml
102,86 zł/100ml
51,43 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Atrix intensywnie pielęgnujący krem do rąk z ekstraktem z rumianku i B5, doskonale radzi sobie z szorstką skórą dłoni - już po kilku dniach stosowania skóra jest gładka i dobrze nawilżona. Krem ma lekką konsystencję, szybko się wchłania pozostawiając delikatną powłokę ochronną. Posiada przyjemny, bardzo delikatny zapach.
Atrix krem intensywnie ochronny tubka 100 ml - Prezentacja: Krem - Temat: Pielęgnacja skóry i ciała
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Atrix, Intensive, Krem do rąk z rumiankiem, 100ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Producent
- Atrix
- EAN
- 4006000057330
- Numer producenta
- 4006000057330 h2
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Atrix, Intensive, Krem do rąk z rumiankiem, 100ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Producent
- Atrix
- EAN
- 4006000057330
- Numer producenta
- 4006000057330 h2
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Atrix Krem Intensywnie Chroniący150M
118,50 zł/100ml
59,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Pasta do zębów Violette – dla białych zębów, korygująca przebarwienia i usuwająca osady
934,17 zł/1l
59,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Atrix Intensive skuteczny krem ochronny do rąk puszka150ml 4-pak
7,35 zł/100ml
44,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Atrix Intensive, krem do rk z rumiankiem, 250 ml
186 366,66 zł/1kg
55,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Atrix Intensive skuteczny krem ochronny do rąk z rumiankiem 150ml puszka
38,21 zł/100ml
57,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Cacharel, Noa, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
1 485,00 zł/1l
148,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
132,90 zł/1kg
95,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Elektryczny koc grzewczy 150 x 80 cm z 3 ustawieniami ciepła 60 watów
219,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

PKM 50622, 297 m³/h, Kanałowe / obiegowe, C, A, G, 68 dB
473,33 zł
-38,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
434,34 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Stuebinger-Online

Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Hofgut Delikatess kapusta czerwona klasyczna gotowa do spożycia w słoiku 720ml
9,37 zł/1l
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gorenje F39EPW4, 61 l, 3 kg/24h, N-T, 39 dB, E, Biały
1 223,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon 8809738312728, Kobiety, 30 ml
149,97 zł/100ml
44,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

fotelik samochodowy 2 w 1, i-Size standard ECE R129 dla dzieci od 100-150 cm, fotelik z regulacją wysokości, niebieski |Basic by PETEX
303,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Pollin-Electronic

Wtyczkowy termowentylator Brandson 500 W, mini grzejnik ceramiczny z pilotem zdalnego sterowania, zabezpieczenie przed przegrzaniem, automatyczne wyłączanie, czarny
176,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Ekspres do kawy MEDION z termosem i minutnikiem (ekspres do kawy z filtrem, 8 filiżanek, 1,2 litra, 900 W, 3 poziomy mocy, funkcja utrzymywania ciepła, minutnik, zabezpieczenie przed kapaniem, wyświetlacz, MD18458) stal nierdzewna
305,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Regał do dużych obciążeń AREBOS 200x90x60 cm | 875 kg | 5 półek MDF | system wtykowy
210,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24

Worek na kompost PAPSTAR 14186, 10 litrów, brązowy, 50 szt
182,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Kaptur Gorenje TH64E4BG
613,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Od A+++ do DSprzedawca: HAI-END

Samoprzylepna przezroczysta folia GLASDEKOR TULIA 45x200 cm
184,67 zł/1m²
166,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Hisense H20MOWP1, Blat, Mikrofalówka Solo, 20 l, 700 W, Przyciski, Obrotowy, Biały
381,57 zł
Sprzedawca: egenta-shop

Radio słoneczne, radio na korbkę z latarką LED, awaryjne radio pogodowe AM/FM, akumulator 2000 mAh, dynamo na korbkę, power bank do smartfona
130,74 zł
-45,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zelurxx

Oral-B D2010 AdvancePower Kids, Wielobarwny, 5600 ruchów na minutę, 2 min
93,53 zł/1kg
93,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Kawa cykoria do filtrowania - worek uzupełniający 500g
97,42 zł/1kg
48,71 zł
Sprzedawca: taleoo

Jacobs Kawa Mielona Krönung 100 g
199,70 zł/1kg
19,97 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw Satin Hands Biała herbata i cytrusowy płyn zmiękczający do rąk
238,20 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
476,40 zł/1kg

Caudalie Resveratrol-Lift Ujędrniający krem na noc - uzupełnienie 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
351,34 zł
Sprzedawca: VogueVista
702,68 zł/100ml

Vaseline | Intensive Care 100ml - Krem do Rąk, z Keratyną, Nawilżający, Mocne Paznokcie, Miękkie Dłonie



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
24,99 zł/100ml

Farmona velvet hands kremo-maska do dłoni 500 ml
46,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
9,40 zł/100ml

WEIHRAUCH KAFFERLIMETTE Intensywny krem do rąk
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Farmona hands repair nawilżający sorbet do dłoni 500 ml
43,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
8,80 zł/100ml

Krem do rąk WHITE TUBEROSE
42,31 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
141,03 zł/100ml

Krem do rąk LAVENDER NEROLI YLANG
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Intensywnie nawilżający krem do rąk o zapachu grejpfruta i kokosa
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

PINK LOTUS ALMOND - Intensywny krem do rąk z migdałami
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Intensywnie nawilżający krem do rąk SANDALWOOD SPICE
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Krem do rąk CEYLON TEA YLANG
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Krem do rąk NEROLI JASMINE
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Krem do rąk YLANG LAVENDER
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Krem do rąk LEMONGRASS MANDARIN
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Odbudowujący krem do rąk Sisley Reparatice
269,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
359,81 zł/100ml

Estée Lauder Re- Nutrix v Intensywne wygładzanie krem kolor kobieta



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
269,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
269,21 zł/100ml

Farmona Perfumowany krem do rąk i ciała, 300ml
30,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
10,33 zł/100ml

Farmona Professional Przeciwstarzeniowe serum do dłoni, 200 ml
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
15,00 zł/100ml

Vichy Liftactiv Pigment Specialist B3 Krem na przebarwienia z czystym retinolem na noc, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
181,94 zł
Sprzedawca: apohealth
18 194,00 zł/100ml