EXCIPIAL Repair Wrażliwy krem do rąk, 50 ml Krem
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
53,95 zł
759,86 zł / 1kg
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy do rąk i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Atrix Krem Intensywnie Chroniący150M118,50 zł/100ml
59,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Więcej informacji o reklamie
Declare przeciwzmarszczkowy krem do rąk 75ml163,63 zł/100ml
122,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
BARNÄNGEN Care SOS Intensywny krem do rąk 75ml27,01 zł/100ml
20,26 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Florena 82508 Florena Stärkende Pflege Handcreme 100,0 ml11,86 zł/100ml
11,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

(FR) Excipial Repair Handcreme, 50ml (7612076448339)
944 666,69 zł/1kg
56,68 zł
Sprzedawca: apohealth

Bepanthol Derma regenerujący balsam do rąk, krem 50 ml
829,19 zł/1kg
51,41 zł
Sprzedawca: apohealth

Isdin Ureadin Nawilżający krem do rąk 50ml
56,00 zł/100ml
28,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Krem do rąk Dermasence Adtop 50 ml
67,82 zł/100ml
33,91 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Gerlasan krem do rąk z mocznikiem 40 ml
57,60 zł/100ml
23,04 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Allergika delikatny krem do rąk 50 ml
491,02 zł/1kg
43,21 zł
Sprzedawca: apohealth

EUBOS Sensitive Ultra Repair & Care Krem do rąk, 75 ml Krem
738,33 zł/1kg
66,45 zł
Sprzedawca: apohealth

Krem do rąk z rumiankiem Herbamedicus 125 ml
55,31 zł/1kg
9,79 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

CeraVe Regenerujący krem do rąk, 50ml
84,34 zł/100ml
42,17 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Linola Hand Creme, krem do rąk 75 ml
487,60 zł/1kg
48,76 zł
Sprzedawca: apohealth

Naprawczy krem do rąk Cetaphil, 50 ml
521,71 zł/1kg
36,52 zł
Sprzedawca: apohealth

Krem do rąk Retterspitz, 50 ml Krem
683,12 zł/1kg
43,72 zł
Sprzedawca: apohealth

Weleda Wrażliwy krem do rąk 50ml
37,93 zł/100ml
37,93 zł
Sprzedawca: apohealth

Neutrogena Krem do rąk 75 ml skoncentrowany
38,40 zł/100ml
19,20 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Glysolid Krem do rąk w tubce, 100 ml
19,00 zł/100ml
19,00 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Vianek Odżywczy Krem do rąk 75ml
46,37 zł/100ml
34,78 zł
Sprzedawca: MANADA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- wysokiej jakości medyczna pielęgnacja skóry
- do suchych, zestresowanych dłoni
- krem do stosowania na skórę
- dermokosmetyki z apteki
- Producent: Galderma Laboratorium GmbH, Niemcy (produkt oryginalny z Niemiec)
- PZN: 4853573
Excipial Repair Sensitive Cream 50 ml - Formuła: Krem - Temat: Pielęgnacja rąk i paznokci
- Waga
- 71 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Aqua, Behenyl Alcohol, Limnanthes Alba Seed Oil, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Ethylhexyl Palmitate, Squalane, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Niacinamide, Ceteth-10, Steareth-20, Dimethicone, Tocopherol, Disodium EDTA, Polyaminopropyl Biguanide, Sodium Hydroxide.
- Producent
- Galderma Laboratorium
- EAN
- 761207644503107612076445031
- Numer producenta
- 04853573
- Waga
- 71 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Aqua, Behenyl Alcohol, Limnanthes Alba Seed Oil, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Ethylhexyl Palmitate, Squalane, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Niacinamide, Ceteth-10, Steareth-20, Dimethicone, Tocopherol, Disodium EDTA, Polyaminopropyl Biguanide, Sodium Hydroxide.
- Producent
- Galderma Laboratorium
- EAN
- 761207644503107612076445031
- Numer producenta
- 04853573
Pasuje również do tego

EXCIPIAL Protect Cream, krem 50 ml
1 083,80 zł/1l
54,19 zł
Sprzedawca: apohealth

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

(FR) Excipial Repair Handcreme, 50ml (7612076448339)
944 666,69 zł/1kg
56,68 zł
Sprzedawca: apohealth

Tefal Easy Fry EY1018, Frytkownica na gorące powietrze, 1,6 l, 30 min, Czarny, Przyciski, Suwak, 265 mm
416,88 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Braun ThermoScan 3, Kontaktowy, Biały, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
106,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Krem ochronny do rąk EXCIPIAL Protect, krem 500 ml
277,54 zł/1l
138,77 zł
Sprzedawca: apohealth

Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
180,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Zestaw 2 krzeseł barowych Alightup, obrotowe o 360 stopni, z regulowaną wysokością, idealne jako krzesła do baru, kuchni, czarne
392,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Żel na rany BepanGel, 50 g żelu
537,30 zł/1l
53,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Huawei P30 lite, 15,6 cm (6.15"), 4 GB, 128 GB, 48 MP, Android 9.0, Niebieski
641,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Śnieżynka wisząca biała ciepła Led ICY 16 cm na baterie
52,19 zł
Sprzedawca: AmledPL

Regenerujący krem do rąk (Reparative Hand Cream), 100 ml
5 504,00 zł/100ml
55,04 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay Lipikar Syndet żel-krem 200 ml
26,73 zł/100ml
53,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Avene Cicalfate, Regenerujący krem do rąk, 100 ml
56,32 zł
Sprzedawca: VISO

GOURMETmaxx Cyfrowa frytownica XXL na gorące powietrze 9 litrów Beztłuszczowe smażenie w głębokim tłuszczu, w tym rożen Frytownica, piekarnik Grill obrotowy Frytownica
425,61 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Ekspres do kawy dla baristów z młynkiem i dzbankiem termicznym W zestawie dzbanek termiczny na 10 dużych filiżanek kawy Kawa ziarnista i kawa w proszku Stal nierdzewna
645,75 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Nawilżacz Dyfuzor Aroma Wood Ultradźwiękowy Dyfuzor Olejków LED Lampa Zapachowa Nawilżacz Powietrza Olejki Zapachowe Aromaterapia Nawilżacz Pokoju Biuro Joga Reto
12,49 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 140x200, produkowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
552,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

UNIWERSALNY stolik kawowy
790,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
161,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Zestaw startowy do wypieku chleba na zakwasie z koszyczkiem do wyrastania o średnicy 23 cm, słoikiem do wyrastania o pojemności 650 ml i nożem do ciasta – DOUGHMASTER
142,44 zł
-7,12 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
135,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Siemens VS06A111, 600 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Worek na kurz, 4 l, Mikro
566,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Philips Viva Collection HR1832/00 Sokowirówka, Czarny, LED, 1 l, 0,5 l, 5,5 cm, 0,8 m
373,52 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

Przenośna elektrownia 500W (szczytowa 1000W) Powerstation 518Wh/144000mAh Generator słoneczny Generator słoneczny Magazyn energii z panelami słonecznymi 100W Systemy solarne Ładowarka słoneczna Ogniwo słoneczne Pojemnik na baterie Ładowarka Powerbank Type-C/USB do zasilania awaryjnego / kempingu / awaryjnego / podróży / CPAP / samochodów kempingowych / domu
1 600,00 zł
-50,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 550,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official

Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
444,75 zł/1l
177,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

TePe, Szczoteczki międzyzębowe, czerwone 0,5 mm, rozmiar 2, 6 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
524,50 zł/1kg
20,98 zł
Sprzedawca: MANADA

Tefal Duetto+ G719S735, Zestaw do gotowania, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Bez powłoki, Stal nierdzewna, 250 °C
375,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

PLAYMOBIL City Action 9360, Ciężarówka, 5 lat(a), AAA, Plastik, Wielobarwny
372,48 zł
Sprzedawca: LaniusToys
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw Satin Hands Biała herbata i cytrusowy płyn zmiękczający do rąk
238,20 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
476,40 zł/1kg

Caudalie Resveratrol-Lift Ujędrniający krem na noc - uzupełnienie 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
351,34 zł
Sprzedawca: VogueVista
702,68 zł/100ml

Sisleya L'Integral Anti-Age Concentrate Przeciwstarzeniowy krem do dłoni, 75ml
500,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
667,07 zł/100ml

Farmona velvet hands kremo-maska do dłoni 500 ml
46,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
9,40 zł/100ml

Vaseline | Intensive Care 100ml - Krem do Rąk, z Keratyną, Nawilżający, Mocne Paznokcie, Miękkie Dłonie



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
24,99 zł/100ml

Farmona hands repair nawilżający sorbet do dłoni 500 ml
43,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
8,80 zł/100ml

WEIHRAUCH KAFFERLIMETTE Intensywny krem do rąk
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Estée Lauder Re-Nutriv Intensywnie wygładzający krem do rąk, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
269,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
269,61 zł/100ml

Odbudowujący krem do rąk Sisley Reparatice
270,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
360,35 zł/100ml

Krem do rąk WHITE TUBEROSE
42,31 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
141,03 zł/100ml

Farmona Perfumowany krem do rąk i ciała, 300ml
30,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
10,33 zł/100ml

Krem do rąk LAVENDER NEROLI YLANG
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Intensywnie nawilżający krem do rąk o zapachu grejpfruta i kokosa
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

PINK LOTUS ALMOND - Intensywny krem do rąk z migdałami
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Intensywnie nawilżający krem do rąk SANDALWOOD SPICE
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Krem do rąk CEYLON TEA YLANG
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Krem do rąk NEROLI JASMINE
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Krem do rąk YLANG LAVENDER
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Krem do rąk LEMONGRASS MANDARIN
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Farmona Professional Przeciwstarzeniowe serum do dłoni, 200 ml
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
15,00 zł/100ml