5,0



Na podstawie 5 opinii
Nenuco Eau De Cologne 500ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
48,02 zł
96,04 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody kolońskie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Homme Cologne 2022 EDC 200 ml M3 648,75 zł/1l
729,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Jo Malone Myrrh & Tonka Cologne Intense Spray6 918,80 zł/1l
691,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Perris cacao aztèque epv 100ml6 239,50 zł/1l
623,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Woda kolońska Brut 147 ml408,10 zł/1l
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Nenuco Cologne - Original Spray 240 ml
230,25 zł/1l
55,26 zł
Sprzedawca: somnia24

Mustela Odświeżający Spray ułatwiający rozczesywanie włosów, 200 ml
22,35 zł/100ml
44,70 zł
Sprzedawca: VISO

Denenes Very Soft woda kolońska 600ml
83,30 zł/1l
49,98 zł
Sprzedawca: somnia24

Bien-être Eau de Cologne Naturelle EDC 500 ml UNISEX
142,12 zł/1l
71,06 zł
Sprzedawca: somnia24

Nenuco Peppa Pig Eau De Cologne Spray 240ml Zestaw 2 sztuk
35 005,00 zł/1l
70,01 zł
Sprzedawca: somnia24

Suavinex Woda kolońska dla niemowląt 100ml
1 146,40 zł/1l
114,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Marmara Barber No.1 Eau de Cologne 250 ml vapo
421,76 zł/1l
105,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Picu Baby Infantil Colonia Suave Spray 500ml
14,12 zł/100ml
70,61 zł
Sprzedawca: somnia24

Instituto Español Rose Water Eau De Cologne 750ml
70,91 zł/1l
53,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Marmara Barber Eau De Cologne Splash w szklanym flakonie Woda po goleniu 500ml Nr : 1
125,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Puig Lavender Water Eau De Cologne 750ml
96,40 zł/1l
72,30 zł
Sprzedawca: somnia24

Tous Baby 100 ml, Dzieci, 100 ml, Butelka jednorazowa
1 117,40 zł/1l
111,74 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

BABY COLOGNE SENSE edc vapo 100ml
1 146,40 zł/1l
114,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Instituto Español Fresh Drops EDC 250 ml UNISEX
108,88 zł/1l
27,22 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Heno De Pravia Original Eau De Cologne 780ml
74,54 zł/1l
58,14 zł
Sprzedawca: somnia24

Malizia Bon Bons Milky Cupcake woda toaletowa 50 ml vapo
997,40 zł/1l
49,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
NENUCO KÖLN WASSER 500 ml
Nenuco Col Original Infantil 500ml
Nenuco Eau De Cologne 500ml
Nenuco Col Original Infantil 500ml
Nenuco Eau De Cologne 500ml
- Waga
- 0.5 kg
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- NIE DOTYCZY
- Producent
- Big Buy Cooking
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8428076006658
- Waga
- 0.5 kg
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- NIE DOTYCZY
- Producent
- Big Buy Cooking
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8428076006658
Pasuje również do tego

Mustela Odświeżający Spray ułatwiający rozczesywanie włosów, 200 ml
22,35 zł/100ml
44,70 zł
Sprzedawca: VISO

Łóżeczko dla lalek Bayer Chic 2000 z ruchomym wózkiem - Kolor: Puntos szary; 510 91
432,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Brita 1023120, 3 szt., Brita, Kartridż
159,19 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Mustela Musti Eau de Soin Parfumée 50 ml
1 897,20 zł/1l
94,86 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Mustela Gentle Shampoo 200ml, 200 ml, Przetestowane dermatologicznie
193,40 zł/1l
38,68 zł
Sprzedawca: VISO

Nenuco Cologne - Original Spray 240 ml
230,25 zł/1l
55,26 zł
Sprzedawca: somnia24

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Nenuco Classic Agua De Colonia 650ml
92,95 zł/1l
60,42 zł
Sprzedawca: somnia24

Denenes Very Soft woda kolońska 600ml
83,30 zł/1l
49,98 zł
Sprzedawca: somnia24

Lionelo Pascal babywippe babyschauke babynest baby wippe kinder schaukel bouncer Grau
297,12 zł
Sprzedawca: T3S_Shop

Suwaki do zasłon 7 mm (50 sztuk) do szyn zasłonowych, uniwersalne rolki do zasłon, rolki wewnętrzne do wszystkich popularnych szyn zasłonowych
8,49 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
1 459,10 zł/1l
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

NUK Smoczek uspokajajcy Star silikonowy jasnoniebieski rozmiar 1 - 0-6 miesicy
30,20 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,10 zł
Sprzedawca: Katomix

Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
32,98 zł/1l
16,49 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Braun ThermoScan 3, Kontaktowy, Biały, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
106,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Klorane woda perfumowana Petit Brin 50ml
1 548,00 zł/1l
77,40 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lekki aluminiowy rollator AREBOS | Składany rollator podróżny z 6-stopniową regulacją wysokości | Z uchwytem na laskę i torbą na zakupy | Pomoc w chodzeniu czarny
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Dywan na taras 80x150cm, czarno kremowy dwustronny, sznurkowy płasko tkany
149,00 zł
Sprzedawca: DywanyOMEGA

Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Mont St Michel Ambrée Authentique EDC 250 ml UNISEX
135,20 zł/1l
33,80 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Morfose Milk Therapy Milky Two Phase Conditioner odżywka chroniąca włosy przed wysoką temperaturą i wilgocią 220 ml
79,59 zł/1l
17,51 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Sztuczne drzewko świąteczne ALIGHTUP, wysokość 213 cm, 870 gałęzi wykonanych z materiału PVC, białe wierzchołek
55,57 zł/1kg
305,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Duża tablica edukacyjna dwustronna: magnetyczna i kredowa - suchościeralna, drewniana
228,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion

Stölzle Lausitz Power Weißweinkelch 402 ml 6er Set Weißweingläser spülmaschinenfest bleifreies Kristallglas hochwertige Qualität elegant und
268,00 zł
Sprzedawca: TR8

Bien-être Eau de Cologne Naturelle EDC 500 ml UNISEX
142,12 zł/1l
71,06 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
917,50 zł/1l
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

MATA EDUKACYJNA DLA NIEMOWLĄT 2w1 - MoMi PASTEL - BASEN ZABAWKI SENSORYCZNE
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MoMi

TOALETKA kosmetyczna LUSTRO 12 LED TABORET
593,54 zł
Sprzedawca: Aga24

Wózek wielofunkcyjny 3w1 Kiduku
879,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Zestaw 3 w 1 wspomagający powrót do formy po porodzie – pas brzuszny na czas ciąży i macierzyństwa – pas modelujący sylwetkę dla kobiet – pas modelujący, rozmiar M
80,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Woda kolońska!
Moja partnerka jest zadowolona z tej wody kolońskiej.
Oceniono dnia 23 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka






Darmowa wysyłka

Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Rabat 2% od 2 szt.

Pure Perfume 30ml/Pure Perfume Refill 125ml Zestaw upominkowy Hermes Terre D'Hermes



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
502,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 244,77 zł/1l

Carolina Herrera Bad Boy Cobalt EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml + SG 100 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 119,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
373 116,66 zł/1l

Carolina Herrera Good Girl EDP 80 ml + BL 100 ml (kobieta)
717,82 zł
Sprzedawca: Parfumart

M.Micallef Mon Parfum Gold, Unisex, 100 ml, Jagody, Śliwkowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Tuberoza, Piżmo, Wanilia, Spray
581,38 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 813,80 zł/1l

Armaf Club de Nuit Untold, woda perfumowana unisex, pojemność 105 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,75 zł
Sprzedawca: AromaVibe
1 235,71 zł/1l

Acqua di Parma Note di Colonia I, Unisex, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Neroli, Bergamot, Neroli, Lawenda, Różowy, Fioletowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 757,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
11 719,40 zł/1l

Creed Pure White Cologne woda perfumowana unisex 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 585,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
21 143,87 zł/1l

Woda kolońska Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
713,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Myrrh & Tonka Cologne Intense Spray
691,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 918,80 zł/1l

Jo Malone Oud & Bergamot – woda kolońska o intensywnym zapachu w sprayu
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 869,50 zł/1l

Jo Malone Scarlet Poppy Cologne Intense - woda perfumowana
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Abercrombie&Fitch Fierce Cologne Woda kolońska spray, 200 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(85)Liczba wystawionych ocen: 85
301,14 zł
Sprzedawca: pttonline
1 505,70 zł/1l

Dior Homme Cologne 2022 EDC 200 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
729,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 648,75 zł/1l

Jo Malone Cypress & Grapevine Cologne Intense Spray (50 ml)
566,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Honeysuckle & Davana Woda kolońska, 100 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
538,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 381,60 zł/1l

Jo Malone Lime Basil & Mandarin EDC 100 ml UNISEX
524,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 249,30 zł/1l

Viktor & Rolf Bonbon Spring Summer woda toaletowa spray 50ml
412,14 zł
Sprzedawca: Parfumart
8 242,80 zł/1l

Jo Malone English Pear & Sweet Pea – woda toaletowa w sprayu, opakowanie zbiorcze
507,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 076,60 zł/1l

Jo Malone Jasmine Sambac & Marigold Intense Woda kolońska, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
495,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 915,40 zł/1l

Jo Malone Blackberry & Bay – woda toaletowa w sprayu – opakowanie zbiorcze
498,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 980,30 zł/1l