4,8



Na podstawie 4 opinii
Puig Lavender Water Eau De Cologne 750ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
72,30 zł
96,40 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody kolońskie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Homme Cologne 2022 EDC 200 ml M3 648,75 zł/1l
729,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dior - Eau Sauvage Cologne EDC 100ml5 042,60 zł/1l
504,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Woda kolońska Brut 147 ml408,10 zł/1l
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Acca Kappa Spray 1869 woda kolońska3 163,20 zł/1l
316,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Antonio Puig Agua Brava Woda kolońska, 200ml
584,20 zł/1l
116,84 zł
Sprzedawca: somnia24

Heno De Pravia Original Eau De Cologne 780ml
74,54 zł/1l
58,14 zł
Sprzedawca: somnia24

Antonio Puig Agua Brava Woda kolońska, 100 ml
531,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nenuco Cologne - Original Spray 240 ml
230,25 zł/1l
55,26 zł
Sprzedawca: somnia24

Gotas Frescas Eau De Cologne 750ml
70,80 zł/1l
56,89 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bien-être Eau de Cologne Naturelle EDC 500 ml UNISEX
142,12 zł/1l
71,06 zł
Sprzedawca: somnia24

Antonio Puig Brummel woda kolońska dla mężczyzn 250 ml
321,52 zł/1l
80,38 zł
Sprzedawca: somnia24

Nenuco Eau De Cologne 500ml
96,04 zł/1l
48,02 zł
Sprzedawca: somnia24

Instituto Español Fresh Drops Men Eau De Cologne 750ml
93,11 zł/1l
69,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Alvarez Gomez skoncentrowana woda kolońska Orange spray 80ml
921,25 zł/1l
73,70 zł
Sprzedawca: somnia24

BVLGARI Eau Parfumée Au Thé Noir, Unisex, 75 ml
11 607,20 zł/1l
870,54 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Halston 1 - 12 woda kolońska dla mężczyzn 125 ml
417,76 zł/1l
52,22 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

BRUMMEL woda kolońska 500ml
291,20 zł/1l
145,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Denenes Eau De Cologne Spray 200ml
284,00 zł/1l
56,80 zł
Sprzedawca: somnia24

4711 Eau De Cologne
1 257,00 zł/1l
62,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alvarez Gomez Eau De Cologne 750ml
183,67 zł/1l
137,75 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Perfumy unisex Agua Lavanda EDC (750 ml)
- Pojemność: 750 ml
- Płeć: Unisex
- Typ: EDC (woda kolońska)
- Nazwa perfum: Agua Lavanda
Pozwól, aby w Parfum Agua Lavanda EDC (750 ml) zaskoczyły Cię i określiły Twoją osobowość dzięki tym męskim perfumom o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Agua Lavanda!
Puig Water Lavender woda kolońska 750 ml
Puig Agua Lavanda Eau De Cologne 750ml.Puig Lavender Eau de Cologne to delikatny i świeży zapach, który oferuje wykwintny i otulający kwiatowy aromat lawendy oraz inne naturalne nuty, które otulą Cię wyrafinowanym samopoczuciem przez cały dzień. Zapach tej wody lawendowej wzmacnia i koi. Wykonana w 100% z naturalnych produktów. Świeżość wody sprawi, że natychmiast poczujesz się lepiej.
Puig Lavender Water Eau De Cologne 750ml
Wykwintny,
- Waga
- 0.74 kg
- Zawartość
- 750 ml
- Składniki
- AQUA, GLICERYL STEARAN, IZOPROPYL MYRISTAN, PARAFFINUM LIQUIDUM, PEG-40 STEARAN, GLICERYNA, MOCZNIK, CETEARYL ALKOHOL, ETYLHEKSANOAT, CETYL ALKOHOL, TRIGLICERYD KAPRILINOWY/KAPRYNOWY, ALANTOINA, KOPOLIMER AKRYLAMIDU I AKRYLANU SODU, KOPOLIMER AKRYLANÓW I ALKILAKRYLANÓW (C10-C30), BENZYLSALICYLAN, BHT, CYTRAL, CYTRONELOL, KUMARYNA, DIMETYKON, EUGENOL, GERANIOL, HYDROKSYCITRONELLAL, HYDROKSYETYLCELULOZA, KWAS MLECZNY, LIMONEN, LINALOL, TRIDEKETYL 6, 2-BROMO-2-NITROPROPAN-1,3-DIOL, ETYLPARABEN, METYLPARABEN, PROPYLPARABEN.
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8411061025499
- Waga
- 0.74 kg
- Zawartość
- 750 ml
- Składniki
- AQUA, GLICERYL STEARAN, IZOPROPYL MYRISTAN, PARAFFINUM LIQUIDUM, PEG-40 STEARAN, GLICERYNA, MOCZNIK, CETEARYL ALKOHOL, ETYLHEKSANOAT, CETYL ALKOHOL, TRIGLICERYD KAPRILINOWY/KAPRYNOWY, ALANTOINA, KOPOLIMER AKRYLAMIDU I AKRYLANU SODU, KOPOLIMER AKRYLANÓW I ALKILAKRYLANÓW (C10-C30), BENZYLSALICYLAN, BHT, CYTRAL, CYTRONELOL, KUMARYNA, DIMETYKON, EUGENOL, GERANIOL, HYDROKSYCITRONELLAL, HYDROKSYETYLCELULOZA, KWAS MLECZNY, LIMONEN, LINALOL, TRIDEKETYL 6, 2-BROMO-2-NITROPROPAN-1,3-DIOL, ETYLPARABEN, METYLPARABEN, PROPYLPARABEN.
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8411061025499
Pasuje również do tego

Deska sedesowa Gelco Dolce, drewno MDF, różowa, 38x46cm
197,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Gotas Frescas Eau De Cologne 750ml
70,80 zł/1l
56,89 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Instituto Español Fresh Drops Men Eau De Cologne 750ml
93,11 zł/1l
69,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Heno De Pravia Original Eau De Cologne 780ml
74,54 zł/1l
58,14 zł
Sprzedawca: somnia24

Instituto Español Rose Water Eau De Cologne 750ml
70,91 zł/1l
53,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Antonio Puig Agua Brava Woda kolońska, 200ml
584,20 zł/1l
116,84 zł
Sprzedawca: somnia24

Nenuco Cologne - Original Spray 240 ml
230,25 zł/1l
55,26 zł
Sprzedawca: somnia24

Mont St Michel Ambrée Authentique EDC 250 ml UNISEX
135,20 zł/1l
33,80 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Antonio Puig Agua Brava Woda kolońska, 100 ml
531,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rabanne Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Lawenda, Estragon, Tymianek, Goździk, Geranium, Piżmo, Mech dębowy, Tytoń, Spray
1 340,20 zł/1l
134,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Nakładka na mopa CLEAN TWIST M super miękka
40,24 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,18 zł
Sprzedawca: Lumarko

Antonio Puig Quorum Woda toaletowa, 100 ml
588,60 zł/1l
58,86 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Bien-être Eau de Cologne Naturelle EDC 500 ml UNISEX
142,12 zł/1l
71,06 zł
Sprzedawca: somnia24

Marmara Barber No.1 Eau de Cologne 250 ml vapo
421,76 zł/1l
105,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Marmara Barber Eau De Cologne Splash w szklanym flakonie Woda po goleniu 500ml Nr : 1
125,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Aspen Woda kolońska, 118ml
314,66 zł/1l
37,13 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Victor Silvestre woda kolońska spray 100ml
1 735,80 zł/1l
173,58 zł
Sprzedawca: somnia24

Nenuco Classic Agua De Colonia 650ml
92,95 zł/1l
60,42 zł
Sprzedawca: somnia24

4711 Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit Woda kolońska, 170ml
2 005,71 zł/1l
340,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

JOOP! Homme, Balsam po goleniu, Skóra normalna, 75 ml, Odżywiający, Kojąca, Allantoina, 36 mies.
977,07 zł/1l
73,28 zł
Sprzedawca: Glampact

BRUT Original, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
460,00 zł/1l
46,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

4711 Original 800ml, Unisex, 800 ml, Bergamot, Lemon, Orange, Lavender, Rosemary, Neroli
195,96 zł/1l
156,77 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Aramis Woda toaletowa, 240 ml
1 083,29 zł/1l
259,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
131,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Baldessarini Concentree Woda kolońska, 50ml
6 892,80 zł/1l
344,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hermès Eau de Basilic Pourpre - Refillable woda kolońska unisex 50 ml
3 266,00 zł/1l
163,30 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Woda kolońska Ambrée Authentique 500 - Mont St Michel
106,00 zł/1l
53,00 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Hugo Boss - Dark Blue EDT 75ml
1 596,67 zł/1l
119,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

PETIT CHERI woda kolońska 750ml
56,77 zł/1l
42,58 zł
Sprzedawca: EasoMagno

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 047,00 zł/1l
104,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top ;-)
... Dziękuję wszystko jest w porządku ... ;-)
Oceniono dnia 26 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka






Darmowa wysyłka

Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Rabat 2% od 2 szt.

Pure Perfume 30ml/Pure Perfume Refill 125ml Zestaw upominkowy Hermes Terre D'Hermes



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
502,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 244,77 zł/1l

Carolina Herrera Bad Boy Cobalt EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml + SG 100 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 119,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
373 116,66 zł/1l

Carolina Herrera Good Girl EDP 80 ml + BL 100 ml (kobieta)
717,82 zł
Sprzedawca: Parfumart

M.Micallef Mon Parfum Gold, Unisex, 100 ml, Jagody, Śliwkowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Tuberoza, Piżmo, Wanilia, Spray
581,38 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 813,80 zł/1l

Armaf Club de Nuit Untold, woda perfumowana unisex, pojemność 105 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,75 zł
Sprzedawca: AromaVibe
1 235,71 zł/1l

Acqua di Parma Note di Colonia I, Unisex, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Neroli, Bergamot, Neroli, Lawenda, Różowy, Fioletowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 757,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
11 719,40 zł/1l

Creed Pure White Cologne woda perfumowana unisex 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 585,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
21 143,87 zł/1l

Woda kolońska Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
713,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Myrrh & Tonka Cologne Intense Spray
691,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 918,80 zł/1l

Jo Malone Oud & Bergamot – woda kolońska o intensywnym zapachu w sprayu
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 869,50 zł/1l

Jo Malone Scarlet Poppy Cologne Intense - woda perfumowana
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Abercrombie&Fitch Fierce Cologne Woda kolońska spray, 200 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(85)Liczba wystawionych ocen: 85
301,14 zł
Sprzedawca: pttonline
1 505,70 zł/1l

Dior Homme Cologne 2022 EDC 200 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
729,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 648,75 zł/1l

Jo Malone Cypress & Grapevine Cologne Intense Spray (50 ml)
566,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Honeysuckle & Davana Woda kolońska, 100 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
538,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 381,60 zł/1l

Jo Malone Lime Basil & Mandarin EDC 100 ml UNISEX
524,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 249,30 zł/1l

Viktor & Rolf Bonbon Spring Summer woda toaletowa spray 50ml
412,14 zł
Sprzedawca: Parfumart
8 242,80 zł/1l

Jo Malone English Pear & Sweet Pea – woda toaletowa w sprayu, opakowanie zbiorcze
507,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 076,60 zł/1l

Jo Malone Jasmine Sambac & Marigold Intense Woda kolońska, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
495,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 915,40 zł/1l

Jo Malone Blackberry & Bay – woda toaletowa w sprayu – opakowanie zbiorcze
498,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 980,30 zł/1l