4,9



Na podstawie 17 opinii
Revlon EQUAVE Hydro Instant Detangling Conditioner 200ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
38,99 zł
194,95 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
2h 03m 30s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Odżywki do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml719,95 zł/1l
143,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Revlon Professional Equave Instant Beauty Hydro Nutritive Detangling Conditioner odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 500 ml101,98 zł/1l
50,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Olaplex, No.5 Bond Maintenance , Hair Conditioner, Repairing & Strengthening, 1000 ml212,15 zł/1l
212,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
TRESemme Silky&Smooth Odżywka do włosów puszących się 828 ml48,30 zł/1l
44,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Revlon Equave Detangling Conditioner 50ml
849,80 zł/1l
42,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Revlon Equave Instant Detangling, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy suche, Włosy normalne, Wszystkie kolory, Nawilżający, Odżywiający, Odżywiający, Wygładzający, Zmiękczający, 200 ml
198,75 zł/1l
39,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon, Equave Blonde Detangling, Odzywka do wlosow, 200ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
199,95 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Revlon Pro Equave 3 Phases, Lakier do włosów, Kobiety, Do wszystkich włosów, 200 ml, Przeciw puszeniu się, Nawilżający, Odżywiający, Świecący, Zmiękczający, Butelka ze sprayem
240,30 zł/1l
48,06 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Revlon Equave Curls Definition, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Kręconych włosów, Wszystkie kolory, Rozczesywanie, Nawilżający, Wygładzający, Zmiękczający, 200 ml
245,00 zł/1l
49,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Odżywka Revlon Equave Color Vibrancy do natychmiastowego rozczesywania włosów, 50 ml
424,90 zł/1kg
42,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Revlon Professional Equave Kids Detangling Conditioner odżywka bez spłukiwania dla dzieci 200 ml
238,70 zł/1l
47,74 zł
Sprzedawca: VISO

Revlon Orofluido Radiance Argan, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Rozczesywanie, Nawilżający, Naprawa, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 1000 ml
86,06 zł/1l
86,06 zł
Sprzedawca: MANADA

Lakmé - Lak-2 Instant Hair Conditioner - Odżywka bez spłukiwania zapewniająca miękkość i połysk 300ml
160,03 zł/1l
48,01 zł
Sprzedawca: Tersorte

Revlon Orofluido Odżywka 50 ml
755,40 zł/1l
37,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Revlon Professional UniqOne™
310,53 zł/1l
46,58 zł
Sprzedawca: VISO

Sachajuan Thickening Conditioner 990 ml
252,12 zł/1l
249,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sachajuan Moisturizing Conditioner 250 ml
397,40 zł/1l
99,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Schwarzkopf Professional BlondMe All Blondes Odżywka do włosów, 250 ml
193,00 zł/1l
54,11 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,25 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Sassoon Conditioner Sassoon Care Advanced Condition Konditioner 250ml
132,19 zł/1l
132,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Revlon Equave Hydro Instant Detangling Conditioner 200 ml
Rozczesująca odżywka bez spłukiwania do włosów normalnych i suchych
Revlon Equave Hydro Instant Detangling Conditioner to profesjonalna dwufazowa odżywka bez spłukiwania do włosów normalnych i suchych. Natychmiast rozplątuje włosy i działa jak podkład, dzięki czemu jest pierwszym krokiem w rutynowej pielęgnacji włosów. Klasyczny spray rozplątujący włosy ma lekką, dwufazową formułę, która zapewnia wiele natychmiastowych korzyści. Włosy są 9-krotnie łatwiejsze do rozczesania i 2-krotnie bardziej odporne na łamanie, co pomaga zachować zdrowy wygląd długości i końcówek na dłużej. Włosy można bezpiecznie stylizować, ponieważ odżywka chroni je przed wysoką temperaturą do 220°.
Dzięki opracowanej przez ekspertów technologii Kinetic Technology™ odżywka bez spłukiwania łączy ruch z innowacją. Wstrząsając dwufazową odżywką bez spłukiwania, obie fazy mieszają się ze sobą, natychmiast rozplątując i chroniąc włosy.
- Efekt rozczesywania
- Rewitalizacja
- do włosów normalnych i suchych
- Efekt zapobiegający puszeniu się włosów
- Ochrona przed wysoką temperaturą do 220°
- Wzbogacony keratyną
Sposób użycia:
- Wstrząsnąć. Spryskać włosy. Rozczesać. Odżywkę bez spłukiwania z ochroną termiczną można rozpylić na wilgotne lub suche włosy, bez spłukiwania. Rozczesane włosy są o 89% gładsze i bardziej lśniące. Aby zoptymalizować każdy etap profesjonalnej pielęgnacji włosów, odżywkę do włosów normalnych i suchych o pojemności 500 ml, 200 ml lub 50 ml można stosować po użyciu szamponu micelarnego Revlon Professional Equave™ Detox.
O Revlon Equave
Revlon Equave skutecznie łączy rozczesywanie z formułami chroniącymi i pielęgnującymi różne rodzaje włosów. Gama łatwych w użyciu odżywek bez spłukiwania umożliwia indywidualne rozwiązania pielęgnacyjne.
Aqua (Water (Eau)), Cyclopentasiloxane, Dimethicone, PEG-12 Dimethicone, Disiloxane, Gluconolactone, Disodium EDTA-Copper, Polyquaternium-6, Lactic Acid, Polyquaternium-16, Phenyl Trimethicone, Dimethiconol, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Benzophenone-4, Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Citral, Sodium Benzoate, Yellow 5 (CI 19140).
WIĄŻĄCĄ LISTĘ SKŁADNIKÓW MOŻNA ZNALEŹĆ BEZPOŚREDNIO NA OPAKOWANIU DANEGO PRODUKTU!
Dwufazowa odżywka Revlon Professional Equave™ Hydro
Grupa docelowa: do włosów normalnych i suchych
Zawartość: 500ml
Opis produktu:
Revlon Professional Equave™ oferuje:
- Skuteczne połączenie rozczesywania i specyficznej pielęgnacji dla różnych rodzajów włosów.
- Gama odżywek bez spłukiwania dla indywidualnych rozwiązań pielęgnacyjnych.
- Sprawdzona, lekka dwufazowa formuła zapewnia natychmiastowe korzyści:
- 9x łatwiejsze rozczesywanie.
- 2x większa odporność na łamanie.
- Dłuższa ochrona długości i końcówek włosów.
Zastosowanie i korzyści:
- Natychmiastowe rozczesywanie: nasz Equave™ Hydro natychmiast rozczesuje włosy i działa jak podkład.
- Bezpieczeństwo stylizacji: chroni włosy przed wysoką temperaturą do 220°.
- Technologia Kinetic™: dowód innowacyjności. Wstrząśnij odżywką, aby wymieszać dwie fazy i natychmiast rozplątać i chronić włosy.
- Łatwy w użyciu: Spryskaj wilgotne lub suche włosy bez spłukiwania. Rezultat to o 89% gładsze i bardziej lśniące włosy.
- Optymalna rutyna: Aby uzyskać najlepsze rezultaty, używaj po szamponie micelarnym Revlon Professional Equave™ Detox.
Uwagi dotyczące stosowania:
Wstrząśnij, aby aktywować Kinetic Technology™, która zapewnia natychmiastowe odżywienie i kontrolę puszenia się włosów. Wystarczy nałożyć na włosy, przeczesać i cieszyć się. Nie wymaga spłukiwania.
Klasyczny spray rozplątujący włosy, teraz w nowej odsłonie, ma lekką formułę, która natychmiast rozplątuje, odżywia i dodaje wyjątkowej miękkości włosom normalnym i suchym.
[Kluczowe korzyści]
Odżywcza dwufazowa odżywka Hydro rozplątuje i chroni włosy.
[Cechy]
- Większa odporność na łamanie się włosów
- Odżywione i gładsze włosy
- Ochrona przed wysoką temperaturą do 220°
- Kontrola puszenia się włosów
- Rewitalizuje włosy
- Pomaga spowolnić niszczenie długości i końcówek włosów
[Aplikacja]
Wstrząśnij, aby aktywować naszą Technologię Kinetyczną o podwójnym działaniu: natychmiastowe odżywienie i kontrola puszenia się włosów. Nałożyć na wilgotne lub suche włosy i przeczesać. Nie spłukiwać.
Składniki
AQUA/WATER/EAU, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONE, PEG-12 DIMETHICONE, DISILOXANE, GLUCONOLACTONE, DISODIUM EDTA-COPPER, POLYQUATERNIUM-6, LACTIC ACID, POLYQUATERNIUM-16, PHENYL TRIMETHICONE, DIMETHICONOL, COCODIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, COCODIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED KERATIN, BENZOPHENONE-4, PARFUM (ZAPACH), LIMONENE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, BENZYL BENZOATE, CITRAL, SODIUM BENZOATE, YELLOW 5 (CI 19140). B03601.
Equave 2-Phase Instant Detangling Conditioner od Revlon
Do włosów normalnych i suchych.
Lekka dwufazowa formuła, która natychmiast ułatwia rozczesywanie włosów. Suche, zniszczone włosy są naprawione, nawilżone, lśniące i gładkie. Faza biała odżywia i chroni zewnętrzną część włosa. Rozczesuje włosy i nadaje im połysk. Faza niebieska działa wewnątrz włosa i rewitalizuje go. Nawilża i naprawia włókna włosów. Włosy otrzymują składniki odżywcze i stają się elastyczne.
Natychmiast zauważalny rezultat: włosy są sprężyste, łatwe w pielęgnacji i pełne witalności
Sposób użycia
Dobrze wstrząsnąć, aby wymieszać obie fazy. Nałożyć na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Nie spłukiwać! Kontynuować stylizację jak zwykle.
Dwufazowa odżywka bez spłukiwania Equave™ Hydro do włosów normalnych i suchych ułatwia rozczesywanie. Chroni włosy przed wysoką temperaturą do 220°C, dodaje im blasku i sprawia, że są bardziej odporne na łamanie.
Rozczesująca odżywka w sprayu do spłukiwania do włosów normalnych i suchych Lekka formuła, która natychmiast rozczesuje, nawilża, zmiękcza i nabłyszcza włosy.
Dobrze wstrząsnąć, rozpylić na wilgotne lub suche włosy i rozczesać. Nie spłukiwać.
[b]Revlon Equave Hydro Instante Detangler Odżywka 200 ml[/b][br][br]- Efekt rozczesywania[br]- Do włosów normalnych i suchych[br]- Efekt przeciw puszeniu[br]- Ochrona przed wysoką temperaturą do 220°[br]- Wzbogacona keratyną[br]- 2-fazowy spray[br][br][b]Stosowanie[/b][br][br]Rozpylić bezpośrednio na wilgotne włosy po umyciu szamponem i pozostawić. Nie spłukiwać, pozostaje na włosach. Spray bez spłukiwania. Dobrze wstrząsnąć[br][br][br]
Revlon Equave Hydro Instant Detangling Conditioner 200 ml
- natychmiast rozplątuje włosy i nawilża. Na każdą potrzebę włosów
- Model
- Equave
- Waga
- 241 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Aqua
- Producent
- EAN
- 8432225137018
- Numer producenta
- 55048
- Model
- Equave
- Waga
- 241 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Aqua
- Producent
- EAN
- 8432225137018
- Numer producenta
- 55048
Pasuje również do tego

Revlon Professional Equave Hydro Instant Detangling Conditioner 500 ml
101,36 zł/1l
50,68 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Krzesełko do karmienia Baby Vivo Design 2w1 - Oscar Turquoise
319,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MA-Trading

Revlon Equave Instant Detangling, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy suche, Włosy normalne, Wszystkie kolory, Nawilżający, Odżywiający, Odżywiający, Wygładzający, Zmiękczający, 200 ml
198,75 zł/1l
39,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Czajnik elektryczny bezprzewodowy LEHMANN 1,7 l z regulacją temperatury 45-100°C, z funkcją utrzymywania ciepła i panelem dotykowym, czarny matowy
99,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
1 347,00 zł
-348,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Revlon Equave Detangling Conditioner 50ml
849,80 zł/1l
42,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Revlon Equave Strengthening, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy łamliwe, Mocne włosy, Wszystkie kolory, Rozczesywanie, Nawilżający, Wzmacniający, Objętość, 200 ml
290,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Revlon Professional Equave Instant Beauty Hydro Nutritive Detangling Conditioner odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 500 ml
101,98 zł/1l
50,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Revlon Equave Detox Micellar, 485 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory
162,27 zł/1l
78,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 246,20 zł/1l
312,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Revlon Equave Sun Protection, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Przeciw puszeniu się, Rozczesywanie, Nawilżający, Ochrona, Odżywiający, 200 ml
233,45 zł/1l
46,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Revlon Equave Curls Definition, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Kręconych włosów, Wszystkie kolory, Rozczesywanie, Nawilżający, Wygładzający, Zmiękczający, 200 ml
245,00 zł/1l
49,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Suszarka do paznokci Lampa LED UV do paznokci WYSOKA MOC Wyświetlacz LCD Urządzenie do utwardzania światłem Narzędzie do utwardzania paznokci Odpowiednie do wszystkich żelowych
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Tealighty Nightlight Paraffin ponadprzeciętny czas palenia 50 sztuk
22,92 zł/1kg
48,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Revlon Uniq One All In One Hair Treatment 150 ml
315,60 zł/1l
47,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Tuban Hel Do Balonów Crazy Hel, Pompka do balonów, Wielobarwny, Obraz, Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36. miesiąca życia, Drobne części. Zagrożenie..., 1 szt., Polska
49,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Control HX9044/17 Końcówki Usuwanie Płytki Nazębnej, 4 szt., Biały, Miękki, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
104,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask 15 ml
8 044,67 zł/1l
120,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Intercosmo Il Magnifico Intense 10in1 Intensywna maska w sprayu 10korzyści, 150ml
224,93 zł/1l
33,74 zł
Sprzedawca: Tersorte

Revlon Orofluido Radiance Argan, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory
125,64 zł/1l
31,41 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Bulgarian Rose Perfume Rose Original, 30 ml
2 444,00 zł/1l
73,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Paloma Picasso Woda perfumowana, 100ml
1 312,80 zł/1l
131,28 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Sillar 2× filtr przedni silnika HEPA – zamiennik, kompatybilny z Dyson V11 (SV14, SV15, SV17), zastępuje 970013-02
62,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Irygator do jamy ustnej Bezprzewodowy elektryczny czyścik do zębów zapewniający optymalną pielęgnację zębów i dziąseł Akumulator USB typu C Flosser wodny IPX6 Retoo
130,46 zł/1kg
68,49 zł
Sprzedawca: Retoo

Kora Sortowana PRIMO 20L (10-20 mm) – Ściółka Ogrodowa Wysokiej Jakości
0,90 zł/1l
17,92 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Luckyfine Poly Gel Nail Set, zestaw do zdobienia paznokci, 4X 30ml Poly Gel do przedłużania paznokci, 3 kolory brokatu, 100 sztuk kształtu końcówki paznokcia, baza i top coat (15ml), roztwór poślizgowy 30ml, prezent dla kobiet
84,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife

Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory
56,99 zł/1l
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals EIMI Nutricurls Boost Bounce pianka do włosów falowanych i kręconych 300 ml
806,50 zł/1l
241,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Szybko utrwalający lakier do włosów, 500ml
111,20 zł/1l
55,60 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 94% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
94%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
6%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry produkt
Zawartość 0,5 l
Używam tego produktu od lat, jest bardzo skuteczny, nie znalazłem nic porównywalnego, co tak dobrze rozczesuje włosy bez ich obciążania.
Oceniono dnia 29 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Zawartość 0,5 l
Działa dokładnie tak, jak jest opisane – naprawdę świetny produkt
Oceniono dnia 18 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
świetny produkt
Zawartość 0,5 l
Produkt pielęgnacyjny bardzo wysokiej jakości. Naprawdę godny polecenia.
Oceniono dnia 21 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku
Zawartość 1 l
Dobry produkt, używam od dłuższego czasu. Dobrze nawilża, ułatwia rozczesywanie włosów.
Oceniono dnia 27 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybka dostawa
Zawartość 0,2 l
Zawsze doskonała jakość
Oceniono dnia 9 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra opieka
Zawartość 1 l
Bardzo mi się podoba
Oceniono dnia 19 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,2 l
Oceniono dnia 27 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Matrix Biolage Full Rescue Conditioner odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych 1000 ml
125,41 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
125,41 zł/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner odżywka dla ochrony i blasku włosów 250 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
128,99 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
397,93 zł/1kg

Matrix Food For Soft Conditioner odżywka do włosów suchych i łamliwych 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
95,99 zł/1l

Nioxin Scalp Recovery Moisturizing Conditioner 1000 ml
103,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
103,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure, Kobiety, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Włosy suche, Wszystkie kolory, 1000 ml, Tubka
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,99 zł/1l

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
143,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
719,95 zł/1l

Tresemmé | Odżywka - Przeciw łamliwości - Z witaminą B12 - Pielęgnacja włosów - Odżywka - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
53,13 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów Revitalized Color - 828 ml - Ochrona koloru - Esencja z hibiskusa - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
89,99 zł
-52%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
51,92 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów kręconych - Z olejem kokosowym - Nawilżająca - Pielęgnacja loków - 828ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
97,99 zł/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozświetlająca odżywka do włosów normalnych 1000ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
93,98 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,99 zł/1l

Alfaparf SDL Moisture odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 1000ml
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,26 zł/1kg

Goldwell, Dualsenses Color, Hair Conditioner, For Repairing, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
97,99 zł/1l

TRESemmé Keratin Smooth odżywka 828ml | Odżywka wygładzająca anty-frizz z termoochroną
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Odżywka do włosów farbowanych Vitamino Color Spectrum (Professional Conditioner), 200 ml
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
414,95 zł/1l

Sisley Restructuring Conditioner, Unisex, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Odżywiający, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 500 ml
462,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
925,08 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 250 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
211,96 zł/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-in Conditioner 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
279,95 zł/1l