4,9



Na podstawie 24 opinii
Revlon Equave Instant Detangling, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy suche, Włosy normalne, Wszystkie kolory, Nawilżający, Odżywiający, Odżywiający, Wygładzający, Zmiękczający, 200 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
39,75 zł
198,75 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Odżywki do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Goldwell, Dualsenses Color, Hair Conditioner, For Repairing, 1000 ml97,99 zł/1l
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml97,99 zł/1l
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Curls & Waves Nawilżająca odżywka do włosów kręconych, 1000 ml91,99 zł/1l
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Bonacure, Kobiety, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Włosy suche, Wszystkie kolory, 1000 ml, Tubka90,99 zł/1l
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Revlon Professional Equave Instant Beauty Hydro Nutritive Detangling Conditioner odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 500 ml
101,98 zł/1l
50,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Revlon Professional Equave Hydro Instant Detangling Conditioner 500 ml
101,36 zł/1l
50,68 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon, Equave Blonde Detangling, Odzywka do wlosow, 200ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
199,95 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Revlon Professional Equave Kids Detangling Conditioner odżywka bez spłukiwania dla dzieci 200 ml
238,70 zł/1l
47,74 zł
Sprzedawca: VISO

Revlon Equave Detangling Conditioner 50ml
849,60 zł/1l
42,48 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Equave Anti-Breakage Conditioner (błyskawiczna odżywka przeciw łamaniu się włosów), 200 ml
491,80 zł/1l
98,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Milk_Shake Spray Natural Care Odżywka bez spłukiwania
331,43 zł/1l
116,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Lakmé - Lak-2 Instant Hair Conditioner - Odżywka bez spłukiwania zapewniająca miękkość i połysk 300ml
160,03 zł/1l
48,01 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lakme L2 Dwufazowa odżywka o podwójnym działaniu, 100 ml
134,67 zł/1kg
20,20 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Redken - Volume Injection Conditioner 300ml
366,67 zł/1l
110,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Włosy puszące się, Wszystkie kolory, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Świecący, Wzmacniający, 250 ml
310,80 zł/1l
77,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Revlon Equave Curls Definition, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Kręconych włosów, Wszystkie kolory, Rozczesywanie, Nawilżający, Wygładzający, Zmiękczający, 200 ml
240,00 zł/1l
48,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Fanola Odżywka bez spłukiwania do włosów, 300ml
73,90 zł/1l
22,17 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon Uniq One All In One Odżywcza Kuracja Do Włosów W Sprayu 150ml
258,27 zł/1l
38,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioning Creme odżywka do włosów zniszczonych 1000 ml
80,08 zł/1l
80,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon Pro Equave 3 Phases, Lakier do włosów, Kobiety, Do wszystkich włosów, 200 ml, Przeciw puszeniu się, Nawilżający, Odżywiający, Świecący, Zmiękczający, Butelka ze sprayem
240,30 zł/1l
48,06 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Model:
- Profesjonalna odżywka do włosów
- Odpowiedni do rodzaju włosów:
- Włosy suche, Włosy normalne
- Nadaje się do koloru włosów:
- Wszystkie kolory
- Działanie odżywki:
- Nawilżający, Odżywiający, Odżywiający, Wygładzający, Zmiękczający
- Pojemność:
- 200 ml
- Typ dozownika:
- Spray
- Bez spłukiwania:
- Tak
- Skład:
- Aqua (Water (Eau)), Cyclopentasiloxane, Dimethicone, PEG-12 Dimethicone, Disiloxane, Gluconolactone, Disodium EDTA-Copper, Polyquaternium-6, Lactic Acid, Polyquaternium-16, Phenyl Trimethicone, Dimethiconol, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Benzophenone-4, Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Citral, Sodium Benzoate, Yellow 5 (CI 19140).
RevlonEquave Instant Detangling | Dwufazowa nawilżająca odżywka w sprayu bez spłukiwania 200ml
Revlon Equave Instant Detangling ConditionerNormal to Dry Hair to dwufazowa nawilżająca odżywka w sprayu. Niezbędny produkt do włosów suchych, szorstkich i matowych, Revlon Equave Instant Detangling Two-Phase Moisturising Conditioner natychmiast nasyca włosy odpowiednią ilością nawilżenia i odżywienia, ułatwiając ich rozczesywanie. Włosy stają się miękkie, elastyczne i nabierają zdrowego połysku. Lekka, wzbogacona keratyną formuła regeneruje i wypełnia luki we włosach, pozostawiając pasma mocniejsze, bardziej sprężyste, nawilżone i mniej podatne na uszkodzenia. Revlon Equave Instant Detangling Conditioner Normal to Dry Hair posiada dwufazową formułę. Przed użyciem należy energicznie wstrząsnąć opakowaniem, aby połączyć oba składniki i zmaksymalizować rezultaty. Produkt bardzo łatwo aplikuje się za pomocą atomizera i nie wymaga spłukiwania. 8 prawdziwych efektów stosowania odżywki Revlon Equave:- nawilżenie, - regeneracja, - łatwiejsze rozczesywanie, - dodaje blasku i sprężystości, - lekka, nieobciążająca formuła, - wzmacnia włosy, - działa kojąco na włosy, pH 3.0 - poprawia kondycjć włosówTen produkt jest odpowiedni dla Ciebie, jeśli:- masz problemy z rozczesywaniem włosów, - Twoje włosy są suche i potrzebują regeneracji, - lubisz produkty bez spłukiwania, które działają natychmiastowo.Zawartość:200ml
- Przed użyciem energicznie wstrząsnąć pojemnikiem, aby wymieszać obie fazy produktu,
- Nałożyć równomiernie na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy,
- Nie spłukiwać,
- Ciesz się miękkimi, łatwymi do rozczesania włosami.
Revlon Equave Instant Detangling Conditioner 200ml
Następca Revlon Equave Instant Beauty Hydro Nutritive Detangling Conditioner 200ml.
Nawilżający spray do włosów normalnych i suchych. Połączenie naturalnych ekstraktów z winogron i zielonej herbaty oraz filtra przeciwsłonecznego UVA/B zapewnia aktywną ochronę przed utlenianiem, promieniami słonecznymi i zanieczyszczeniami. Wstrząsnąć, aby wymieszać obie fazy. Rozpylić na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Nie spłukiwać.
- nawilża i odżywia wnętrze włosa
- pozostawia włosy elastyczne i gładkie, z lustrzanym połyskiem i efektem kaszmiru
- wygładza łuskę włosa
- zapewnia łatwe rozczesywanie
Stosowanie:
- Wstrząsnąć, aby wymieszać obie fazy.
- Następnie rozpylić na umyte i osuszone ręcznikiem włosy.
- Nie spłukiwać
Aqua (Water (Eau)), Cyclopentasiloxane, Dimethicone, PEG-12 Dimethicone, Disiloxane, Gluconolactone, Disodium EDTA-Copper, Polyquaternium-6, Lactic Acid, Polyquaternium-16, Phenyl Trimethicone, Dimethiconol, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Benzophenone-4, Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Citral, Sodium Benzoate, Yellow 5 (CI 19140).
Equave 2-Phase Instant Detangling Conditioner od Revlon
Do włosów normalnych i suchych.
Lekka dwufazowa formuła, która natychmiast ułatwia rozczesywanie włosów. Suche, zniszczone włosy są naprawione, nawilżone, lśniące i gładkie. Faza biała odżywia i chroni zewnętrzną część włosa. Rozczesuje włosy i nadaje im połysk. Faza niebieska działa wewnątrz włosa i rewitalizuje go. Nawilża i naprawia włókna włosów. Włosy otrzymują składniki odżywcze i stają się elastyczne.
Natychmiast zauważalny rezultat: włosy są sprężyste, łatwe w pielęgnacji i pełne witalności
Sposób użycia
Dobrze wstrząsnąć, aby wymieszać obie fazy. Nałożyć na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Nie spłukiwać! Kontynuować stylizację jak zwykle.
Odżywka Rev lon EquaveHydro Nutritive Detangling Conditioner jest następcą odżywki Revlon Equave 2 Phase Hydro Nutritive Conditioner. Odpowiednia do włosów suchych, farbowanych i rozjaśnianych. Rozczesująca odżywka bez spłukiwania z lekką dwufazową formułą, która natychmiast ułatwia rozczesywanie włosów. Suche, zniszczone włosy są naprawione, nawilżone, lśniące i gładkie.
Stosowanie: Wstrząsnąć, aby wymieszać obie fazy, a następnie rozpylić na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Nie spłukiwać! Zawartość: 200 ml
Revlon Professional Equave Instant Detangling Conditioner 200ml
Odżywka ułatwiająca rozczesywanie włosów - 200ml
Lekka, dwuetapowa, błyskawiczna odżywka bez spłukiwania odżywia włosy i regeneruje ich suchą strukturę,
górna warstwa sprayu dodaje włosom blasku, chroni je i ułatwia rozczesywanie. Dolna część działa w wewnętrznej strukturze włosa,
rewitalizuje, nawilża i wspomaga elastyczność włosów.
Sposób użycia:
Wstrząsnąć, aby połączyć obie fazy. Rozpylić równomiernie na wilgotne, umyte włosy i nie spłukiwać.
Revlon Equave Instant Beauty Hydro Nutritive Detangling Conditioner 200 ml
Optymalna pielęgnacja włosów suchych i zniszczonych!
Odżywka bez spłukiwania, która zapewnia optymalną pielęgnację włosów suchych i zniszczonych. Nawilża włosy, naprawia włókna od wewnątrz i pokrywa włosy ochronnym filmem na zewnątrz. Zapewnia łatwe rozczesywanie i lśniące, gładkie włosy.
Stosowanie odżywki Revlon Equave Instant Beauty Hydro Nutritive Detangling Conditioner
Po umyciu włosów szamponem rozpylić na osuszone ręcznikiem włosy i przeczesać. Nie spłukiwać.
Odżywka w sprayu bez spłukiwania doskonale odżywia i nawilża włosy.
Efekty:
- intensywnie nawilża i odżywia włosy,
- przywraca połysk i miękkość,
- ułatwia rozczesywanie.
Nasza rada
Wypróbuj inne produkty Revlon Professional!
Sposób użycia
Wstrząśnij butelką, aby połączyć 2 fazy. Nałożyć na umyte, osuszone ręcznikiem włosy i przeczesać. Nie spłukiwać.
Revlon Equave Hydro Nutritive Detangling Conditioner Odżywka rozczesująca bez spłukiwania. Lekka formuła natychmiast pozostawia włosy odżywione, miękkie i lśniące. Wstrząsnąć przed użyciem. Nałożyć na wilgotne lub suche włosy i przeczesać. Nie spłukiwać
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Pielęgnacja bez spłukiwania marki Revlon Professional z kolekcji Equave zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających włosy suche.
Revlon Equave Hydro Nutritive Detangling Conditioner - Wszystkie rodzaje włosów. Rozczesująca odżywka w sprayu. Spray ma lekką formułę i zapewnia włosom pielęgnację, miękkość i połysk. Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć, rozpylić na wilgotne lub suche włosy i rozczesać. Nie spłukiwać.
Revlon Professional Equave Detangling Conditioner, 200ml, lekka odżywka w sprayu z 2-fazową formułą, suche i zniszczone włosy szybko stają się ponownie elastyczne, nadaje włosom wspaniałe uczucie, które utrzymuje się nawet po wyschnięciu
Equave Hydro Conditioner
Revlon Professional Equave Instant Detangling Odżywka do włosów normalnych i suchych 200 ml
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- AQUA
- Producent
- EAN
- 8432225076126
- Numer producenta
- 6124
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- AQUA
- Producent
- EAN
- 8432225076126
- Numer producenta
- 6124
Pasuje również do tego

Revlon Professional Equave Instant Beauty Hydro Nutritive Detangling Conditioner odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 500 ml
101,98 zł/1l
50,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Revlon Equave Detox Micellar, 485 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory
152,58 zł/1l
74,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Revlon, Equave Blonde Detangling, Odzywka do wlosow, 200ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
199,95 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
414,34 zł/1l
207,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Revlon Professional Equave Hydro Instant Detangling Conditioner 500 ml
101,36 zł/1l
50,68 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Bateria kuchenna Homelody z 2 rodzajami strumienia, bateria kuchenna rozciągliwa, bateria zlewozmywakowa, bateria kuchenna ze stali nierdzewnej
238,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody

Sony PlayStation VR2, Dedykowany wyświetlacz montowany na głowie, Czarny, Biały, 110°, Monochromatyczny, 110°, 120 Hz
1 983,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Aluminiowe kijki do nordic walking Best Sporting z płynną regulacją w zakresie od 84 do 140 cm
93,68 zł
Sprzedawca: Enero

Medisana HP 405, 30 x 40 cm, 100 W, Niebieski, Biały, 90 min, 225 mm, 325 mm
145,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

6 sztuk kwiatowa ściana różana ściana jedwabny kwiat DIY dekoracja tła ślubnego ulica
434,30 zł
Sprzedawca: Easybuy

Revlon Orofluido Original Elixir, Olejek do włosów, 30 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Odżywianie, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, Butelka
2 721,33 zł/1l
81,64 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Stelaż do łóżka 160x200 Surface Standard PAN MATERAC drewniany regulowany
469,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrMattress

Rękawice winylowe diagnostyczne - bezpudrowe, vinylex® 8% VAT M
20,78 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Poduszka 80 x 80 cm pikowana poduszka z mikrofibry - poduszka dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania biała Poduszka
39,97 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Revlon EQUAVE Hydro Instant Detangling Conditioner 200ml
194,95 zł/1l
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Milk_Shake Spray Natural Care Odżywka bez spłukiwania
331,43 zł/1l
116,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Szampon zwiększający objętość 1000 ml
531,80 zł/1l
531,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella EIMI Dry Me suchy szampon 180ml
524,44 zł/1l
94,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 246,20 zł/1l
312,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Pro Home Carpet - Siatka antypoślizgowa ciemnoszara, wybór: 80 x 150 cm
16,82 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

BaByliss Air Style 1000, Zestaw do stylizacji włosów, Ciepły, W kształcie stożka, Suche/Mokre włosy, Czarny, Miedziany, Pallad, Chiny
196,76 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Lampa Biurkowa Lampa Stołowa LED Z Dotykowym Ściemniaczem 3 Jasności Lampa Biurkowa Światło Biurowe Poziomy Jasności Lampka Nocna Do Czytania Biała Retoo
11,89 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Retoo

Revlon Professional Equave Kids Princess Look Shampoo 2 in 1 300 ml
123,93 zł/1l
37,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

MONZANA® Walizka podróżna, seria Baseline, wymiary dopuszczalne jako bagaż podręczny, obudowa z tworzywa ABS, gumowane kółka, teleskopowa rączka, zamek szyfrowy, walizka twarda, czarna
304,80 zł
-39,87 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
264,93 zł
Sprzedawca: artbook-service

Lakmé - Lak-2 Instant Hair Conditioner - Odżywka bez spłukiwania zapewniająca miękkość i połysk 300ml
160,03 zł/1l
48,01 zł
Sprzedawca: Tersorte

Ogrodowa Poduszka 40X40X8Cm Ita Home & Garden Lisa
41,27 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

PAW Patrol PAW DCT DieCast Launch N Hauler UPCX GML, Zestaw pojazdów i torów, 3 lat(a), Plastik, Niebieski, Czerwony, Biały
235,29 zł
-10,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
224,59 zł
Sprzedawca: Humbi

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super odżywka
Zawartość 0,2 l
Moja żona od dawna jest fanką tego produktu i jego rezultatów
Oceniono dnia 18 września 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka i niezawodna dostawa,
Zawartość 0,2 l
Lakier do włosów Leichtkam uratował włosy moich dzieci. Ułatwia rozczesywanie, wygładza suche włosy
Oceniono dnia 13 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo pozytywnie
Zawartość 0,2 l
Wszystko ok - super szybka dostawa - super. Z przyjemnością ponownie.
Oceniono dnia 16 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa!
Zawartość 0,2 l
Produkt sprawdzony i niedrogi!
Oceniono dnia 24 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przedmiot zgodny z opisem. Wszystko OK
Zawartość 0,2 l
Wszystko jest w porządku. Jakość jak zawsze na najwyższym poziomie.
Oceniono dnia 5 lutego 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
TOP produkt
Zawartość 0,2 l
Sprawia, że włosy są pięknie miękkie i elastyczne. Jestem więcej niż zadowolona
Oceniono dnia 15 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetna obsługa + super jakość
Zawartość 0,2 l
Świetna jakość
Oceniono dnia 17 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Łatwe czesanie
Zawartość 0,2 l
Kupuję ten produkt wielokrotnie. Inaczej nie byłabym w stanie rozczesać moich długich, raczej cienkich włosów.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Matrix Biolage Full Rescue Conditioner odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych 1000 ml
125,41 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
125,41 zł/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner odżywka dla ochrony i blasku włosów 250 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
128,99 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
397,93 zł/1kg

Matrix Food For Soft Conditioner odżywka do włosów suchych i łamliwych 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
95,99 zł/1l

Nioxin Scalp Recovery Moisturizing Conditioner 1000 ml
103,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
103,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure, Kobiety, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Włosy suche, Wszystkie kolory, 1000 ml, Tubka
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,99 zł/1l

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
143,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
719,95 zł/1l

Tresemmé | Odżywka - Przeciw łamliwości - Z witaminą B12 - Pielęgnacja włosów - Odżywka - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
53,13 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów Revitalized Color - 828 ml - Ochrona koloru - Esencja z hibiskusa - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
89,99 zł
-52%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
51,92 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów kręconych - Z olejem kokosowym - Nawilżająca - Pielęgnacja loków - 828ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
97,99 zł/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozświetlająca odżywka do włosów normalnych 1000ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
93,98 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,99 zł/1l

Alfaparf SDL Moisture odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 1000ml
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,26 zł/1kg

Goldwell, Dualsenses Color, Hair Conditioner, For Repairing, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
97,99 zł/1l

TRESemmé Keratin Smooth odżywka 828ml | Odżywka wygładzająca anty-frizz z termoochroną
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Odżywka do włosów farbowanych Vitamino Color Spectrum (Professional Conditioner), 200 ml
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
414,95 zł/1l

Sisley Restructuring Conditioner, Unisex, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Odżywiający, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 500 ml
462,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
924,82 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 250 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
211,96 zł/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-in Conditioner 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
279,95 zł/1l