5,0



Na podstawie 3 opinii
Fanola No Yellow szampon 2x350ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
67,98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,99 zł-2%
94,27 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
9h 26m 00s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
DERMA Regulate Shampoo 41 178,20 zł/1l
294,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Szampon Fanola No Yellow 2 x 1000 ml srebrny65,00 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Fanola | Care Set Nutri Care - Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml + Maska 1500ml - Intensywna pielęgnacja włosów suchych33,14 zł/1l
115,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Szampon Biolage Colorlast 400ml180,25 zł/1l
72,10 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 350 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Kolorowe włosy, Blond
94,26 zł/1l
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola Keraterm Szampon 300ml + Fanola Keraterm Maska 300ml
91,65 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola Odżywczo-regenerujący zestaw 1000 ml szampon i 1000 ml odżywka
72,99 zł/1l
72,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Swiss-o-Par Silver Shampoo
85,68 zł/1l
21,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fanola - Nourishing Shampoo 1000ml
44,27 zł/1kg
44,27 zł
Sprzedawca: Tersorte

Schauma For Men Szampon do włosów Chmiel, 400 ml
31,07 zł/1kg
13,36 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Fanola Keraterm, 300 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy suche, Niesforne włosy, Wszystkie kolory
83,33 zł/1l
25,00 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Fanola No Yellow szampon 350ml + maska 1000ml
107,99 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola Keraterm Szampon 3x1000ml
46,66 zł/1l
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Aveda Blue Mallow Shampoo 1000ml
273,00 zł/1l
273,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Inebrya Ice Cream Dry-T Shampoo 1000 ml
53,10 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon Plex No Yellow, 1000 ml
20,48 zł/1kg
22,53 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Szampon No Yellow 100 ml
132,52 zł/1kg
17,16 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,24 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Szampon NO-YELLOW 180 ml
676,65 zł/1kg
131,27 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
FanolaNo Yellow | Zestaw minimalizujący żółty odcień włosów blond: Szampon
2x350ml
Uwolnij swoje włosy od żółtych tonów! Szampon Fanola No Yellow dzięki specjalnie dobranej formule zachowuje chłodny kolor włosów na dłużej. Idealny dla posiadaczek włosów blond i siwych, zarówno farbowanych, jak i naturalnych. Pozostawia włosy oczyszczone, lśniące, a dzięki proteinom jedwabiu miękkie i o pięknym chłodnym odcieniu. Chroni również kosmyki przed szkodliwym działaniem promieni UV. Produkt jest odpowiedni dla osób, które: - Farbujesz włosy na blond, - Chcesz uniknąć żółtego odcienia, - Chcesz zachować chłodny odcień koloru na dłużej. Zawartość:
2x350ml
No Yellow | Szampon redukujący żółty odcień włosów blond 350mlUwolnij
swoje włosy od żółtego odcienia! Szampon Fanola No Yellow dzięki specjalnie dobranej formule zachowuje chłodny kolor włosów na dłużej. Idealny dla posiadaczek włosów blond i siwych, zarówno farbowanych, jak i naturalnych. Spowalnia proces wypłukiwania pigmentu z pasm, wzmacnia jasny odcień i pozwala cieszyć się idealnym kolorem przez wiele tygodni po farbowaniu. Pozostawia włosy oczyszczone, lśniące, miękkie dzięki proteinom jedwabiu i o pięknym chłodnym odcieniu. Chroni również pasma przed szkodliwym działaniem promieni UV. Uwaga: kosmetyk ma intensywny fioletowy kolor, ale bez obaw - nie farbuje włosów, a jedynie neutralizuje żółty odcień. Ten produkt jest odpowiedni dla Ciebie, jeśli: - Farbujesz włosy na blond, - Chcesz uniknąć żółtych refleksów, - Chcesz zachować chłodny odcień na dłużej. Zawartość: 350ml Chcesz się przekonać, jak naprawdę działa szampon Fanola No Yellow? Przyjrzyj się temu eksperymentowi:
- Nałożyć na mokre włosy,
- Wmasuj we włosy, aż utworzy się piana,
- Dokładnie spłucz wodą
- Powtórzyć w razie potrzeby.
[b]Fanola No Yellow 2 x 350 ml Szampon do włosów blond Silver Shampoo Set[/b][br][br]Szampon No Yellow to produkt oczyszczający przeznaczony specjalnie do włosów blond, siwych lub bardzo jasnych. Szampon zapewnia neutralizację koloru, niepożądane żółte odcienie na rozjaśnionych lub rozjaśnionych włosach są zagłuszone, a nieestetyczne refleksy są mniej widoczne.[br][br][b]Stosowanie:[/b][br][br]Nałożyć na wilgotne włosy i delikatnie wmasować. Pozostawić szampon na krótko, a następnie dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć.[br][br][br][b]Zawartość:[/b][br][br]2 x 350 ml Fanola No Yellow Shampoo for Blonde Hair Silver Shampoo
2x350ml
Uwolnij swoje włosy od żółtych tonów! Szampon Fanola No Yellow dzięki specjalnie dobranej formule zachowuje chłodny kolor włosów na dłużej. Idealny dla posiadaczek włosów blond i siwych, zarówno farbowanych, jak i naturalnych. Pozostawia włosy oczyszczone, lśniące, a dzięki proteinom jedwabiu miękkie i o pięknym chłodnym odcieniu. Chroni również kosmyki przed szkodliwym działaniem promieni UV. Produkt jest odpowiedni dla osób, które: - Farbujesz włosy na blond, - Chcesz uniknąć żółtego odcienia, - Chcesz zachować chłodny odcień koloru na dłużej. Zawartość:
2x350ml
No Yellow | Szampon redukujący żółty odcień włosów blond 350mlUwolnij
swoje włosy od żółtego odcienia! Szampon Fanola No Yellow dzięki specjalnie dobranej formule zachowuje chłodny kolor włosów na dłużej. Idealny dla posiadaczek włosów blond i siwych, zarówno farbowanych, jak i naturalnych. Spowalnia proces wypłukiwania pigmentu z pasm, wzmacnia jasny odcień i pozwala cieszyć się idealnym kolorem przez wiele tygodni po farbowaniu. Pozostawia włosy oczyszczone, lśniące, miękkie dzięki proteinom jedwabiu i o pięknym chłodnym odcieniu. Chroni również pasma przed szkodliwym działaniem promieni UV. Uwaga: kosmetyk ma intensywny fioletowy kolor, ale bez obaw - nie farbuje włosów, a jedynie neutralizuje żółty odcień. Ten produkt jest odpowiedni dla Ciebie, jeśli: - Farbujesz włosy na blond, - Chcesz uniknąć żółtych refleksów, - Chcesz zachować chłodny odcień na dłużej. Zawartość: 350ml Chcesz się przekonać, jak naprawdę działa szampon Fanola No Yellow? Przyjrzyj się temu eksperymentowi:
- Nałożyć na mokre włosy,
- Wmasuj we włosy, aż utworzy się piana,
- Dokładnie spłucz wodą
- Powtórzyć w razie potrzeby.
[b]Fanola No Yellow 2 x 350 ml Szampon do włosów blond Silver Shampoo Set[/b][br][br]Szampon No Yellow to produkt oczyszczający przeznaczony specjalnie do włosów blond, siwych lub bardzo jasnych. Szampon zapewnia neutralizację koloru, niepożądane żółte odcienie na rozjaśnionych lub rozjaśnionych włosach są zagłuszone, a nieestetyczne refleksy są mniej widoczne.[br][br][b]Stosowanie:[/b][br][br]Nałożyć na wilgotne włosy i delikatnie wmasować. Pozostawić szampon na krótko, a następnie dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć.[br][br][br][b]Zawartość:[/b][br][br]2 x 350 ml Fanola No Yellow Shampoo for Blonde Hair Silver Shampoo
- Model
- No Yellow Shampoo
- Waga
- 350 g
- Zawartość
- 700 ml
- Składniki
- n.d
- Producent
- EAN
- 3238711351594
- Model
- No Yellow Shampoo
- Waga
- 350 g
- Zawartość
- 700 ml
- Składniki
- n.d
- Producent
- EAN
- 3238711351594
Pasuje również do tego

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 350 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Kolorowe włosy, Blond
94,26 zł/1l
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow szampon 350 ml i 350 ml maska do włosów Zestaw do pielęgnacji włosów z żółtymi plamami
211,40 zł/1l
73,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 350 ml, Kobiety, Kolorowe włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Korekta kolorów, Odżywiający, Świecący, Butelka
125,69 zł/1l
43,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Hermia Concept, BNMPOLYAS24-51217, pudełka do przechowywania, zestaw pudełek do przechowywania (24 sztuki), antracyt, tworzywo sztuczne, 10 x 10 x 24,5 cm
175,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Czajniczek 1,2 l z sitkiem ze stali nierdzewnej i podgrzewaczem Szklany czajniczek Zestaw do herbaty Czajniczek
119,02 zł
Sprzedawca: Sendez_GmbH

Zestaw stołowy Verso 921353 „La Musica”, biały, dla 6 osób, 30-częściowy
1 303,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Redkey R10 robot odkurzający, stacja odsysania kurzu 4L, 4000Pa moc ssania, robot odkurzający z funkcją mopowania, 150 min robot odkurzający, nawigacj
686,32 zł
-216,33 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
469,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MC-Smart-Store

Leżaczek Bujaczek Elektryczny - MoMi KENANI Ciemnoszary - Bluetooth, Muzyka, Pilot
319,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MoMi

SONGMICS Stojak na buty z 12 półkami na 48-60 par butów, czarny
479,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
459,00 zł
Sprzedawca: homerci

Hermia Concept, BNMPOLYWS18-51217, pudełka do przechowywania, zestaw pudełek do przechowywania (18 sztuk), biały, tworzywo sztuczne, 10 x 10 x 9,5 cm
157,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Organiczny zestaw nasion warzyw (10 odmian) - organiczny zestaw nasion warzyw idealny na taras, balkon i do ogrodu
18 015,00 zł/1kg
180,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Fanola - Botugen Mask 1000ml
46,08 zł/1l
46,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Ipae-Progarden Adige, Biały, Polipropylen (PP), Kształt kwadratowy, 4 x noga, 440 mm, 440 mm
79,99 zł
Sprzedawca: homerci

Rower dziecięcy Volare Gradient - chłopięcy - 26 cali - czarno-niebieski - 7 biegów - Prime Collection
2 539,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Oczyszczacz porów Elektryczny środek do usuwania zaskórników Odkurzacz Środek do czyszczenia porów Czyszczenie twarzy z ekranem LED i 4 sondami oraz 3
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia

Malatec 21157 Torba plażowa/piknikowa
63,63 zł
Sprzedawca: QIKtech

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
308,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

XXL Drzewo oliwne, wiek 25–30 lat, Olea Europaea, wysoka odmiana, wysokość 160–200 cm, formowane. Obwód pnia ok. 20 cm. Drzewo oliwne pochodzące z regionu śródziemnomorskiego
732,86 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

FableKids MIKA fotelik samochodowy dla niemowlątRóżowy | 76-150 cm | Od 15 miesięcy | ECE R129/03
290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny
65,00 zł/1l
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml
1 114,26 zł/1l
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow Szampon chłodzący i niwelujący żółty odcień, 100ml
179,90 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow szampon 3x350ml
282,83 zł/1l
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml
299,97 zł/1l
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Szampon Fanola No Yellow 2 x 1000 ml srebrny
65,00 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,35 l
Oceniono dnia 18 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,35 l
Oceniono dnia 24 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,35 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

FOLTENE PHARMA Szampon wzmacniający do przerzedzających się włosów dla kobiet 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
95,76 zł
-33%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,69 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
227,46 zł/1kg

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
263,99 zł
-7,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
256,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
273,39 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,27 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
185,99 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
180,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,32 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
184,99 zł
-7,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
257,96 zł/1l

Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
142,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,00 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(616)Liczba wystawionych ocen: 616
1 120,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
317,99 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
138,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
252,71 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Vitamino Colour Szampon 300ml + Loreal Vitamino Colour Maska 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
130,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
232,71 zł/1l

Pantovigar szampon dla kobiet wzmacniający zdrowe włosy, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,12 zł
Sprzedawca: apohealth
305,60 zł/1kg

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l