Już tylko 4 sztuki w tej cenie
celimax The Real Noni Ultimate Eye Cream 20 ml - wielozadaniowy krem pod oczy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
68,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,69 zł-2%
333,45 zł / 100ml
+ 11,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kremy pod oczy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mary Kay TimeWise Age Minimize 3D krem pod oczy, Augencreme 14 g25 171,00 zł/100ml
251,71 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
MARY KAY Augencreme TimeWise Krem pod oczy 14 g13 155,00 zł/1kg
184,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Haut Chemists Serum pod oczy z kwasem hialuronowym 15ml457,87 zł/100ml
68,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London

Więcej informacji o reklamie
Origins Ginzing Brightening Eye Cream Rozjaśniający krem pod oczy810,80 zł/100ml
121,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

StriVectin Advanced Retinol Multi-Correct Eye Cream 15 ml
962,67 zł/100ml
144,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pyunkang yul Concentrated Eye Cream 25 ml - Skoncentrowany krem pod oczy
211,60 zł/100ml
52,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Purito Seoul Wonder Releaf Centella krem pod oczy
163,00 zł/100ml
48,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Krem pod Oczy z retinolem Numbuzin No.9 NAD Retinol Volumetox Eye 10ml
59,99 zł
Sprzedawca: ISEI

MEDI-PEEL Peptide 9 Hyaluronic Volumy Eye Cream 40 ml - Krem pod oczy z peptydami
188,37 zł/100ml
75,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COSRX - Advanced Snail Peptide Eye Cream 25ml
1 352,80 zł/1kg
67,64 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

MIZON Only One Eye Cream For Face 30 ml - krem do twarzy i pod oczy
163,33 zł/100ml
49,00 zł
Sprzedawca: Skin79

Q+A Retinol Eye Cream, Krem pod oczy z retinolem, 15 ml
519,87 zł/100ml
77,98 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

APLB Glutathione Niacinamide Eye Cream 20 ml
289,95 zł/100ml
57,99 zł
Sprzedawca: somnia24

Medicube Deep Lifting Peptide Eye Cream 30 ml
268,17 zł/100ml
80,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

TIRTIR Collagen lifting eye cream 15 ml - krem pod oczy z aplikatorem
572,67 zł/100ml
119,00 zł
-33,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
85,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Mizon Collagen Power Firming Eye Cream 10 ml - Kolagenowy krem pod oczy
249,90 zł/100ml
24,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Ma:nyo Bifida Biome Concentrate Eye Cream 30 ml – Skoncentrowany krem pod oczy
503,03 zł/100ml
150,91 zł
Sprzedawca: somnia24

HealthLabs Glow On Rozświetlający krem pod oczy, 15ml
198,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

Mary&May Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream 30 ml
176,33 zł/100ml
52,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Krem pod oczy (Eye Cream) 15ml
3 640,67 zł/100ml
546,10 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Celimax The Real Noni Ultimate Eye Cream to skoncentrowany krem pod oczy, który zawiera ekstrakt z owoców Noni oraz Bakuchiol. Produkt działa intensywnie na delikatną skórę wokół oczu, nawilżając ją i zmniejszając widoczność drobnych zmarszczek. Dzięki unikalnej formule z ekstraktami roślinnymi, takim jak Noni, miodla indyjska, kurkuma, krem odżywia skórę, poprawia jej elastyczność i redukuje oznaki zmęczenia. Idealny do codziennego stosowania, skutecznie wygładza skórę wokół oczu, przywracając jej młodszy wygląd.
Korzyści dla skóry:
Intensywne nawilżenie: Dzięki glicerynie i olejom roślinnym, takim jak olej z nasion Noni, krem nawilża skórę, zapobiegając jej przesuszeniu.
Redukcja zmarszczek: Bakuchiol, roślinny odpowiednik retinolu, działa przeciwstarzeniowo, zmniejszając widoczność drobnych zmarszczek i linii mimicznych.
Poprawa elastyczności skóry: Ceramidy i peptydy wspierają naturalną barierę ochronną skóry, poprawiając jej elastyczność i jędrność.
Odżywienie i regeneracja: Ekstrakty roślinne przywracają skórze zdrowy wygląd, pomagając w regeneracji i nawilżeniu.
Sposób użycia:
Nałóż niewielką ilość kremu na skórę wokół oczu po oczyszczeniu twarzy.
Delikatnie wklep opuszkami palców, aby produkt się wchłonął.
Stosuj rano i wieczorem, aby uzyskać najlepsze efekty.
- Zawartość
- 20 ml
- Składniki
- Water, Glycerin, Glyceryl Stearate, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Phenyl Trimethicone, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Morinda Citrifolia Seed Oil, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Beeswax, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Polymethylsilsequioxane, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polyisobutene, Phytosteryl/Isostearyl/Cety/Stearyl/ Behenyl Dimer Dilinoleate, Bakuchiol, Ethylhexylglycerin, Sodium Stearoyl Glutamate, Tocopherol, Capryly/Capryl Glucoside, Sorbitan Oleate, Melia Azadirachta Flower Extract, Adenosine, Melia Azadirachta Leaf Extract, Morinda Citrifolia Fruit Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Disodium EDTA, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Corallina Officinalis Extract, Coocinia Indica Fruit Extract, Ceramide NP, Hydrogenated Lecithin, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Aloe Barbadensis Flower Extract, Dipropylene Glycol, Copper Tripeptide-1, Oligopeptide-32, Oligopeptide-29, Acetyl Hexapeptide-8.
- Producent
- Celimax
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8809606850666
- Numer producenta
- CIM-0005
- Zawartość
- 20 ml
- Składniki
- Water, Glycerin, Glyceryl Stearate, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Phenyl Trimethicone, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Morinda Citrifolia Seed Oil, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Beeswax, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Polymethylsilsequioxane, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polyisobutene, Phytosteryl/Isostearyl/Cety/Stearyl/ Behenyl Dimer Dilinoleate, Bakuchiol, Ethylhexylglycerin, Sodium Stearoyl Glutamate, Tocopherol, Capryly/Capryl Glucoside, Sorbitan Oleate, Melia Azadirachta Flower Extract, Adenosine, Melia Azadirachta Leaf Extract, Morinda Citrifolia Fruit Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Disodium EDTA, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Corallina Officinalis Extract, Coocinia Indica Fruit Extract, Ceramide NP, Hydrogenated Lecithin, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Aloe Barbadensis Flower Extract, Dipropylene Glycol, Copper Tripeptide-1, Oligopeptide-32, Oligopeptide-29, Acetyl Hexapeptide-8.
- Producent
- Celimax
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8809606850666
- Numer producenta
- CIM-0005
Pasuje również do tego

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Celimax The Vita A Retinol Shot Tightening Serum 30ml
2 099,67 zł/1l
65,49 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Dual Barrier Skin Wearable Cream rewitalizująco-nawilżający krem do twarzy 50ml
215,60 zł/100ml
107,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Dual Barrier Creamy Toner kremowy tonik z ceramidami 150ml
69,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

celimax Oil Control Light Sunscreen SPF50+ PA++++ 40 ml - matujący krem przeciwsłoneczny
178,25 zł/100ml
71,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
4 001,00 zł/1l
120,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
963,61 zł/1kg
79,98 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Dr. Althea 147 Barrier Cream 50 ml
783,13 zł/1kg
70,20 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

celimax The Real Noni Energy Repair Cream, 50ml krem kojąco-regenerujący
148,50 zł/100ml
74,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Celimax Pore+Dark Spot Brightening Cream 35 ml
233,31 zł/100ml
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Dual Barrier Mild Gel Cleanser delikatny żel do mycia twarzy 200ml
81,03 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Biodance Bio Collagen Real Deep Mask 4er Pack
406,84 zł/1kg
91,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Arencia Vitamin C Booster Shot 30 ml
393,57 zł/100ml
118,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Skin1004 Hyalu-Cica Water-Fit Serum z filtrem SPF50+
118,44 zł/100ml
59,22 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Medicube AGE-R Booster Pro Pink Edition
770,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Cybertec24

Skin1004 Madagascar, Ampułka, Serum do twarzy, 100% ekstrakt z Centella Asiatica, Dla ukojenia skóry wrażliwej i trądzikowej, 100ml
789,00 zł/1l
78,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

VT Cosmetics Reedle Shot 100, 50 ml
195,58 zł/100ml
97,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BBCreamShopEU

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

VT COSMETICS COLLAGEN REEDLE SHOT 100 2STEP MASK 34.5 g - 2-etapowa maska do twarzy
579,42 zł/1l
19,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Moroccanoil Treatment, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Olej arganowy
2 727,50 zł/1l
272,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Medicube PDRN Różowe serum peptydowe 30 ml
2 562,33 zł/1l
76,87 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Mary&May CICA TeaTree Soothing Wash off Pack 125g - Kojąco-wygładzająca maseczka w kremie
583,20 zł/1l
72,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask odżywcza maska do włosów zniszczonych 500 ml
165,98 zł/1l
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

iHerb Celimax, peeling w płatkach z ekstraktem z listka groszku (Ji Woo GAE Heartleaf BHA Peeling Pad), 60 sztuk, 4,22 ml
13 981,04 zł/1l
59,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Mixa Urea Cica Repair+ Regenerujący krem do twarzy dłoni i ciała, 400ml
88,84 zł/1kg
39,98 zł
Sprzedawca: Metler

Biodance Hydro Cera-nol Real Deep Mask 4er Pack
276,15 zł/1kg
63,79 zł
Sprzedawca: VISO

PURITO SEOUL Wonder Releaf Centella BB #21 Light Beige Cream 30 ml - krem BB
186,30 zł/100ml
55,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Olaplex Bond Intense Moisture Mask No.8 maska odżywcza do włosów bardzo suchych i zniszczonych 100 ml
2 175,40 zł/1l
217,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Biodance Collagen Gel Toner Pads 140 g
67,98 zł
Sprzedawca: LaRoseCare
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

JUVENA JUVELIA, Krem pod oczy, Kobiety, Uniwersalne, Regeneracja, Wygładzający, Słoiczek, 15 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
209,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 395,60 zł/100ml

Remescar Eye & Dark Circles Corrector 8ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
156,73 zł
Sprzedawca: apohealth
15 673,00 zł/100ml

Bobbi Brown Extra Repair Eye Cream - uzupełnienie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
280,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 869,47 zł/100ml

Embryolisse, Soin Regard Lift-Intense, Hyaluronic Acid, Hydrating, Day & Night, Eye Cream, 15 ml
138,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
926,60 zł/100ml

Embryolisse Lait Creme Concentre 75ml + Embryolisse Lait Creme Concentre 30ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,42 zł/100ml

Serum pod oczy na dzień i na noc SAL & SAFFRON
111,35 zł
-5,86 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
105,49 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
527,45 zł/100ml

Dior Prestige Le Concentre Yeux Creme 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
892,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 947,07 zł/100ml

Estée Lauder Revitalizing Supreme+, Balsam do oczu, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający, Słoiczek, 15 ml, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
343,32 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 288,80 zł/100ml

Guerlain Imperial Orchids krem pod oczy i do ust



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
795,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 976,60 zł/100ml

Intensywny krem pod oczy Aqua Mineral 24K
195,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
6 500,00 zł/1kg

Valmont V-Lift regenerační oční krém proti vráskám, váčkům a tmavým kruhům 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
696,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 644,00 zł/100ml

Re-Plasty Age Recovery Eye Bandage 15 ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
817,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 453,27 zł/100ml

Valmont Vital Contour Eyes Cream Rewitalizujący krem pod oczy 15 ml
684,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 563,73 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Age Minimize 3D krem pod oczy, Augencreme 14 g
251,71 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
25 171,00 zł/100ml

La Mer – odmładzający krem pod oczy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
750,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 005,33 zł/100ml

Haut Chemists Serum pod oczy z kwasem hialuronowym 15ml
68,68 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
457,87 zł/100ml

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide, Krem pod oczy, Kobiety, Uniwersalne, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający, Słoiczek, Water\Aqua\Eau, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Butylene Glycol, Dimethicone, Glycerin,...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
232,36 zł
Sprzedawca: Parfumart
1 549,07 zł/100ml

Serum pod oczy GREEN CAVIAR 15 ml
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Caudalie Resveratrol-Lift Ujędrniający krem-żel pod oczy
355,49 zł
Sprzedawca: VogueVista
2 369,93 zł/100ml

Skin Chemists Rose Lavander Krem do twarzy 15 ml
55,72 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
371,47 zł/100ml