4,3



Na podstawie 3 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
SKIN1004 Madagascar Centella Travel Kit
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
118,47 zł
540,96 zł / 1kg
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacynamid 30 ml159,97 zł/100ml
47,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g180,00 zł/100ml
99,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Więcej informacji o reklamie
(The Hydrating Infused Emulsion) 125ml4 309,42 zł/1kg
1 034,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Valmont Hydra3 Regenetic Cream1 846,40 zł/100ml
923,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

L'Oreal Paris Infaillible Grip Meta Light Automatyczna kredka do oczu Polar White
1 673,00 zł/1kg
33,46 zł
Sprzedawca: MANADA

COSRX Advanced Snail Power Essence 96% 100 ml
61,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Pyunkang Yul Mist Toner tonik 200 ml
199,67 zł/1kg
69,88 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

SPLENDOR 60 redensifying day treatment SPF20 50ml
396,58 zł/100ml
198,29 zł
Sprzedawca: somnia24

Beauty of Joseon Ginseng & Snail Mucin Serum 30 ml
156,63 zł/100ml
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

AGELESS Gel-Tagescreme 50 ml
205,30 zł/100ml
102,65 zł
Sprzedawca: somnia24

Haut Chemists Kolagenowe serum do twarzy 30ml
243,33 zł/100ml
91,97 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
73,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London

Moroccanoil Repair Moisture Travel Trio
124,79 zł/100ml
205,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Anua 3 Ceramide Panthenol Moisture Barrier Cream
113,20 zł/100ml
113,20 zł
Sprzedawca: somnia24

Benzacare Anti-Pimple Moisturiser Spf 30 50 ml
63,74 zł/100ml
63,74 zł
Sprzedawca: apohealth

Lotion aérienne NUTRITIOUS 100ml
155,01 zł/100ml
155,01 zł
Sprzedawca: VISO

Topicrem cica aciete cicatrices 100ml
91,79 zł/100ml
91,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Bioderma Hydrabio Moisturising Mask 75 ml
251,28 zł/100ml
188,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Endocare Tensage Spf 30 50 ml
9 953,00 zł/100ml
113,84 zł
-14,31 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,53 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Jeanne Piaubert His Fermes Sérum 50ml
629,52 zł/100ml
314,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zestaw zawiera: Madagascar Centella Soothing Serum (Ampułka) 30 ml Delikatny tonik złuszczający Madagascar Centella (Toning Toner) 30 ml Madagascar Centella Soothing Cream (Krem łagodzący) 30 ml Madagascar Centella (Lekki olejek oczyszczający) 30 ml Lekka pianka oczyszczająca Madagascar Centella (Ampoule Foam) 20 ml
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki Skin1004 o objętości został stworzony specjalnie dla kobiet. Z tym produktem pielęgnacja twarzy stanie się prawdziwą przyjemnością.
- Model
- Madagascar Centella
- Waga
- 219 g
- Zawartość
- 140 ml
- Składniki
- Centella Ampoule Foam (20 ml): Ekstrakt Centella Asiatica (33%), Sodium Cocoyl Isethionate, Gliceryna, Woda, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Betaine, Potassium Cocoyl Glycinate, 1,2-Hexanediol, Chlorek Sodu, Potassium Cocoate, Benzoesan Potasu, Polyquaternium-67, Kwas Cytrynowy, Dekstryna, Wodorowęglan Sodu, Ekstrakt Theobroma Cacao (Kakao), Disodium EDTA, Octan Sodu, Glikol Butylowy, Ekstrakt korzenia Coptis Chinensis, Hialuronan Sodu, Ekstrakt Eclipta Prostrata, Ekstrakt owocu Coccinia Indica. Centella Toning Toner (30 ml): Ekstrakt Centella Asiatica (84%), Woda, Dipropylenglikol, 1,2-Hexanediol, Niacynamid, Gluconolakton, Trometamina, Karbomer, Cytrynian Sodu, Adenozyna, Disodium EDTA, Dyglicyryzynian Dipotasowy, Betaina, Kwas Hialuronowy, Ethylhexylglycerin. Madagascar Centella Ampoule (30 ml): Ekstrakt Centella Asiatica (100%). Centella Soothing Cream (30 ml): Ekstrakt Centella Asiatica (72%), Gliceryna, Propanediol, Dipropylenglikol, Cyclomethicone, Woda, 1,2-Hexanediol, Trehaloza, Caprylyl Methicone, C12-14 Pareth-12, Karbomer, Trometamina, Akryloyldimetyltaurynian Amonu/Kopolimer VP, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Guma Ksantanowa, Ekstrakt liści Mentha Piperita (Mięta), Ekstrakt korzenia Zingiber Officinale (Imbir), Glikol Butylowy, Ethylhexylglycerin, Dyglicyryzynian Dipotasowy, Kwas Traneksamowy, Ekstrakt korzenia Coptis Chinensis, Ekstrakt Theobroma Cacao (Kakao), Dekstryna, Filtrat fermentacji Leuconostoc/korzenia rzodkiewki, Biosacharyd Gum-1, Disodium EDTA, Hialuronan Sodu, Beta-Glukan, Ceramid EOP, Ceramid NS, Ceramid NP, Ceramid AP, Fitosfingozyna, Lecytyna Wodorna, Alkohol Cetearylowy, Kwas Stearynowy, Cholesterol. Light Cleansing Oil (30 ml): Octan Ethylheksylowy, Cetyl Ethylhexanoate, Sorbeth-30 Tetraoleate, Ekstrakt Centella Asiatica (10 000 ppm), Olej z nasion Helianthus Annuus (Słonecznik), Olej z owoców Citrus Aurantium Bergamia (Bergamotka), Olej z owoców Olea Europaea (Oliwka), Olej z nasion Simmondsia Chinensis (Jojoba), Ethylhexylglycerin, Olej z kwiatów Pelargonium Graveolens, Olej z kwiatów Rosa Damascena, Limonen, Linalol.
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8809576261233
- Numer producenta
- SK4-0021
- Model
- Madagascar Centella
- Waga
- 219 g
- Zawartość
- 140 ml
- Składniki
- Centella Ampoule Foam (20 ml): Ekstrakt Centella Asiatica (33%), Sodium Cocoyl Isethionate, Gliceryna, Woda, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Betaine, Potassium Cocoyl Glycinate, 1,2-Hexanediol, Chlorek Sodu, Potassium Cocoate, Benzoesan Potasu, Polyquaternium-67, Kwas Cytrynowy, Dekstryna, Wodorowęglan Sodu, Ekstrakt Theobroma Cacao (Kakao), Disodium EDTA, Octan Sodu, Glikol Butylowy, Ekstrakt korzenia Coptis Chinensis, Hialuronan Sodu, Ekstrakt Eclipta Prostrata, Ekstrakt owocu Coccinia Indica. Centella Toning Toner (30 ml): Ekstrakt Centella Asiatica (84%), Woda, Dipropylenglikol, 1,2-Hexanediol, Niacynamid, Gluconolakton, Trometamina, Karbomer, Cytrynian Sodu, Adenozyna, Disodium EDTA, Dyglicyryzynian Dipotasowy, Betaina, Kwas Hialuronowy, Ethylhexylglycerin. Madagascar Centella Ampoule (30 ml): Ekstrakt Centella Asiatica (100%). Centella Soothing Cream (30 ml): Ekstrakt Centella Asiatica (72%), Gliceryna, Propanediol, Dipropylenglikol, Cyclomethicone, Woda, 1,2-Hexanediol, Trehaloza, Caprylyl Methicone, C12-14 Pareth-12, Karbomer, Trometamina, Akryloyldimetyltaurynian Amonu/Kopolimer VP, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Guma Ksantanowa, Ekstrakt liści Mentha Piperita (Mięta), Ekstrakt korzenia Zingiber Officinale (Imbir), Glikol Butylowy, Ethylhexylglycerin, Dyglicyryzynian Dipotasowy, Kwas Traneksamowy, Ekstrakt korzenia Coptis Chinensis, Ekstrakt Theobroma Cacao (Kakao), Dekstryna, Filtrat fermentacji Leuconostoc/korzenia rzodkiewki, Biosacharyd Gum-1, Disodium EDTA, Hialuronan Sodu, Beta-Glukan, Ceramid EOP, Ceramid NS, Ceramid NP, Ceramid AP, Fitosfingozyna, Lecytyna Wodorna, Alkohol Cetearylowy, Kwas Stearynowy, Cholesterol. Light Cleansing Oil (30 ml): Octan Ethylheksylowy, Cetyl Ethylhexanoate, Sorbeth-30 Tetraoleate, Ekstrakt Centella Asiatica (10 000 ppm), Olej z nasion Helianthus Annuus (Słonecznik), Olej z owoców Citrus Aurantium Bergamia (Bergamotka), Olej z owoców Olea Europaea (Oliwka), Olej z nasion Simmondsia Chinensis (Jojoba), Ethylhexylglycerin, Olej z kwiatów Pelargonium Graveolens, Olej z kwiatów Rosa Damascena, Limonen, Linalol.
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8809576261233
- Numer producenta
- SK4-0021
Pasuje również do tego

Skin1004 Madagascar Centella Serum Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF 50+ PA++++ 15 ml
475,40 zł/100ml
71,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

SKIN1004 Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Ampoule 30 ml
1 833,00 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Anua Heartleaf Pore Control Olejek oczyszczający 200 ml
374,70 zł/1l
74,94 zł
Sprzedawca: VISO

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
144,00 zł/100ml
72,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

SKIN1004 Centella Ampoule Foam, Pianka oczyszczająca, Kobiety, Skóra normalna, Skóra wrażliwa, Nawilżający, Kojąca, Tubka, 125 ml
41,83 zł/100ml
52,29 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream 50ml
493,10 zł/1kg
76,43 zł
Sprzedawca: ISEI

SKIN1004 Madagascar Centella Light Cleansing Oil 30 ml - lekki olejek do demakijażu i oczyszczania twarzy
27,00 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
273,33 zł/100ml
82,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Skinkura-Koreanskincare

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
4 001,00 zł/1l
120,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

COSRX Advanced Snail 92% krem typu "wszystko w jednym
54,85 zł/100ml
57,75 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COSRX Advanced Snail Power Essence 96% 100 ml
61,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

vidaXL vidaXL 5-częściowy stół do jadalni biały
1 087,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
-14,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,63 zł
Sprzedawca: Lumarko

Amazon Echo Pop, Amazon Alexa, Okrągły, Antracyt, Android, Fire OS, iOS, 4,95 cm, Przyciski
335,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Fujifilm 16386016, 20 szt.
2 320,25 zł/1m
111,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Just Perfecto JL-28: Zestaw naczyń kuchennych imitujących granit w kolorze beżowym, 15 elementów
476,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lebula

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
173,98 zł/100ml
86,99 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Skin1004 Madagascar, Ampułka, Serum do twarzy, 100% ekstrakt z Centella Asiatica, Dla ukojenia skóry wrażliwej i trądzikowej, 100ml
1 020,00 zł/1l
102,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Skinkura-Koreanskincare

Lampa sufitowa LED Lampa sufitowa 6067-8 100x80x17cm LED 148W pilot zdalnego sterowania kolor światła/jasność regulowana ściemnialna biała lakierowana metalowa rama lampy
650,43 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Eurotondisplay

Kinetic Sand 6068385, Piasek kinetyczny dla dzieci, 5 lat(a), Plastik, Wielobarwny
67,23 zł
Sprzedawca: Spinkids

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Stor 75020, Pojemnik na lunch, Niebieski, Plastik, Obraz, Prostokątny, Chłopak, dziewczyna
27,61 zł
Sprzedawca: VISO

Guerlain Intense, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Jasmine, Vanilla, Lavender, Sandalwood, Patchouli, Spray, Alcohol, parfum (fragrance), aqua (water), linalool, limonene, hydroxycitronellal, ethylhexyl...
7 857,33 zł/1l
235,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

SKIN1004 Madagascar Centella Lekki olejek oczyszczający 200 ml
56,23 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

SKIN1004 Madagascar Centella Ampoule 30 ml
1 499,67 zł/1l
44,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Skin1004 Madagascar Centella Toning Toner (duy)
90,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Sferyczny, Biały, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Francuska, Włoski, Android, Fire OS, 4,4 cm
260,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
33%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mały
Zbyt mały
Oceniono dnia 16 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 6 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(55)Liczba wystawionych ocen: 55
191,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
85,33 zł/100ml

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
584,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
116,96 zł/100ml

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 896,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 958,66 zł/100ml

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
896,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
179,22 zł/100ml

Strivectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
316,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
632,46 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
806,02 zł/100ml

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml

CHEPLAPHARM PC 30 krem pielęgnacyjny do skóry suchej i zestresowanej, 75 ml
58,09 zł
Sprzedawca: apohealth
691,55 zł/1kg

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 275,83 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
822,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 645,24 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg

41S701 La Mer Tonik równoważący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
668,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
445,43 zł/100ml

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

SKIN79 BB Cream Golden Snail Intensive Beblesh Balm Cream SPF50+ PA+++ 45g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Skin79
220,00 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
386,34 zł/100ml

Limba Cosmetics INSTANT TRANSFORMATION Peptide Hair Mask 30 ml
99,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
333,30 zł/100ml