4,4



Na podstawie 79 opinii
Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
53,09 zł
106,18 zł / 100ml
+ 11,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kremy na dzień i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacynamid 30 ml159,97 zł/100ml
47,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g180,00 zł/100ml
99,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Więcej informacji o reklamie
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml313,00 zł/100ml
313,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Więcej informacji o reklamie
Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 2x30ml113,30 zł/100ml
80,98 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

COSRX Advanced Snail Power Essence 96% 100 ml
61,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

Beauty of Joseon 8809738312728, Kobiety, 30 ml
156,63 zł/100ml
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

AXIS-Y Artichoke Intensive Skin Barrier Ampoule 30 ml - Ampułka intensywnie wzmacniająca barierę skóry z karczochem
275,70 zł/100ml
82,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Beauty of Joseon Ginseng & Snail Mucin Serum 30 ml
156,63 zł/100ml
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

24-godzinny ultra krem do twarzy Kiehl's
389,89 zł/100ml
109,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

SOME BY MI AHA BHA PHA 30 Days Miracle Cream 60 ml
470,29 zł/1kg
70,60 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Axis-Y Cera Heart My Type Duo Cream Nawilżający krem do twarzy, 60 ml
104,97 zł/100ml
75,43 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,98 zł
Sprzedawca: ISEI

Garnier Skin Naturals Vitamin C super Serum na przebarwienia, 30ml
709,00 zł/1kg
35,45 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Etude House - SoonJung 2x Barrier Intensive Cream 60ml - nawilżający krem do twarzy
141,63 zł/100ml
84,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BBCreamShopEU

Anua PDRN Hyaluronic Acid 100 Moisturizing Cream 60 ml
153,57 zł/100ml
92,14 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Missha M Perfect Cover BB Cream SPF42 Wielofunkcyjny krem BB No.21 Light Beige, 50 ml
139,98 zł/100ml
69,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Biotrade Melabel rozjaniajcy krem na dzie SPF 50+ przeciw plamom pigmentacyjnym 50ml
291,38 zł/100ml
145,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Isntree - Hyaluronic Acid Moist Cream - Hydratační pleťový krém 100ml
64,90 zł/100ml
64,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Pharma Développement A313 Vitamin A Retinol Cream 50 g
120,98 zł/100ml
60,49 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Bioderma Sensibio Żel oczyszczający, 500 ml
17,86 zł/100ml
89,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Babor Nawilżające serum do twarzy, 30ml
646,43 zł/100ml
193,93 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
AXIS-Y Dark Spot Correcting Glow Serum 50ml - Promienna cera z 5% niacynamidem i witaminą C
Poznaj potężne działanie AXIS-Y Dark Spot Correcting Glow Serum, opracowanego specjalnie do zwalczania ciemnych plam i przebarwień. To serum do twarzy nie tylko rozjaśnia koloryt skóry, ale także zapewnia głębokie nawilżenie - a wszystko to dzięki wegańskim składnikom.
Dlaczego pokochasz AXIS-Y Dark Spot Correcting Glow Ser um:
- Korygujące: dzięki zawartości 5% niacynamidu i ekstraktu z ryżu serum pomaga zredukować ciemne plamy i przebarwienia, zapewniając promienną i jednolitą cerę.
- Nawilżające: dzięki skwalanowi i rokitnikowi skóra jest głęboko nawilżona bez pozostawiania tłustych śladów.
- Działanie przeciwstarzeniowe: Witamina C zawarta w wiśniach aceroli chroni skórę przed wolnymi rodnikami i minimalizuje widoczność zmarszczek i drobnych linii.
- Łagodzenie: Ekstrakt z nagietka łagodzi skórę i zmniejsza stany zapalne - idealny dla skóry wrażliwej i trądzikowej.
- Lekka konsystencja: Szybko wchłaniająca się, nieklejąca formuła sprawia, że serum jest idealne do codziennego stosowania pod makijaż.
Sposób użycia AXIS-Y Dark Spot Correcting Glow Serum:
- Dokładnie oczyść twarz, a następnie zastosuj ulubiony tonik.
- Nałóż 2-3 krople serum na dłoń.
- Delikatnie wklep w skórę, aż do całkowitego wchłonięcia.
- Zakończ rutynę kremem nawilżającym.
Co sprawia, że AXIS-Y Dark Spot Correcting Glow Serum jest tak wyjątkowe?
- Zawiera silne składniki aktywne, takie jak 5%niacynamid, ekstrakt z ryżu i skwalan, które zapewniają intensywną pielęgnację rozjaśniającą i nawilżającą.
- Glutation i witamina C wspomagają rozjaśnianie skóry, a nagietek koi skórę.
- Wegański i wolny od okrucieństwa: dla skóry i środowiska.
- Szybko wchłaniająca się konsystencja: idealna do włączenia do porannej i wieczornej rutyny.
Najważniejsze cechy serum:
- Redukuje ciemne plamy i przebarwienia dzięki zawartości 5% niacynamidu i ekstraktu z ryżu.
- Intensywnie nawilża skórę dzięki skwalanowi i rokitnikowi, nie pozostawiając tłustej warstwy.
- Chroni skórę przed wolnymi rodnikami i redukuje zmarszczki dzięki witaminie C z wiśni aceroli.
- Łagodzi wrażliwą skórę dzięki nagietkowi i glutationowi.
- Idealny dla wszystkich rodzajów skóry, szczególnie dla skóry z przebarwieniami i wrażliwej
Najczęściej zadawane pytania:
Czy AXIS-Y Dark Spot Correcting Glow Serum jest odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry? Tak, to serum do twarzy jest odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry wrażliwej i trądzikowej.
Jak często należy stosować serum? Serum można włączyć do rutynowej pielęgnacji skóry rano i wieczorem.
Czy serum jest wegańskie i wolne od okrucieństwa? Tak, serum AXIS-Y Dark Spot Correcting Glow Serum jest wegańskie i wolne od okrucieństwa.
Czy mogę stosować serum pod makijaż? Tak, lekka konsystencja szybko się wchłania i idealnie nadaje się jako baza pod makijaż.
Ile serum powinnam stosować? 2-3 krople wystarczą, aby w pełni odżywić skórę twarzy.
Rozpieszczaj swoją skórę z AXIS-Y Dark Spot Correcting Glow Serum! serum
Doświadcz działania silnych składników, takich jak Carica Papaya i Oryza Sativa (ekstrakt z ryżu), które w widoczny sposób poprawiają wygląd skóry. Niacynamid i hialuronian sodu zapewniają intensywne nawilżenie, a alantoina i glutation łagodzą i rozjaśniają skórę. Dzięki przeciwutleniaczom z Malpighia Emarginata (owoc aceroli) i nawilżającej glicerynie skóra jest chroniona przed szkodliwym działaniem środowiska i zyskuje promienny blask.
Serum zwalcza problemy pigmentacyjne i skutecznie niweluje ciemne plamy. Dzięki lekkiej konsystencji serum szybko się wchłania i pozostawia skórę elastyczną - idealną dla wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry tłustej i wrażliwej. Silne ekstrakty roślinne z Rosmarinus Officinalis (olejek z liści rozmarynu) i skwalan intensywnie odżywiają skórę i zapewniają zrównoważoną cerę.
Aby uzyskać najlepsze rezultaty, wystarczy nałożyć niewielką ilość na całą twarz lub tylko na obszary problematyczne i delikatnie wmasować. Już po pierwszym zastosowaniu zauważysz widoczną poprawę wyglądu skóry.
Podaruj swojej skórze to, co najlepsze w koreańskich kosmetykach. Polegaj na skuteczności koreańskiej pielęgnacji skóry i ciesz się różnicą!
Rozświetla i /nawilża
Serum na bazie 5-procentowego niacynamidu koryguje przebarwienia i /wyrównuje koloryt skóry. Dzięki zawartości roślinnego skwalanu serum pomaga zatrzymać wilgoć w /skórze, co czyni ją zdrową i /pełną blasku.
Podczas pracy nad serum marce Axis-Y zależało na uzyskaniu produktu, który zapewniłby członkom naszej społeczności i ich skórze pewność siebie i pełnię blasku z zewnątrz i od środka. Podstawowym celem było stworzenie serum, które zapewni radość z patrzenia na skórę bez makijażu i z obserwowania, jak stan cery poprawia się z każdą aplikacją. Serum zostało wzbogacone o składniki rozjaśniające i korygujące przebarwienia oraz łagodzące szorstką i podrażnioną skórę, dzięki czemu promienieje nie tylko cera, ale także nasze wnętrze.
Rodzaj cery
Każdy rodzaj, skłonna do trądziku, wrażliwa
Problem skórny
Trądzik, przetłuszczanie, nierówna tekstura, hiperpigmentacja
Efekt
Lekkość, nawilżenie
Element serii 6+1+1
Każdy produkt z linii 611 to połączenie sześciu bogatych w substancje odżywcze składników podstawowych, jednego głównego składnika o dedykowanym działaniu oraz jednej skutecznej technologii. Linia 611 została opracowana specjalnie po to, aby spełniać indywidualne potrzeby członków naszej społeczności dzięki użyciu naturalnych składników o wysokiej skuteczności.
6 podstawowych składników:
Skwalan
Utrzymuje młody wygląd skóry, eliminując wolne rodniki
Papaja
Rozjaśnia skórę uszkodzoną działaniem promieni słonecznych i zmniejsza cienie pod oczami
Rokitnik zwyczajny
Rozjaśnia skórę i zmniejsza widoczność przebarwień
Otręby ryżowe
Wygładzają i rozjaśniają skórę
Alantoina
Pobudza proces tworzenia komórek, sprzyjając powstawaniu nowych tkanek
Nagietek
Przyspiesza gojenie blizn potrądzikowych i przebarwień
1 główny składnik:
Niacynamid (5%)
Rozpuszczalna w wodzie witamina współdziałająca z naturalnymi substancjami skórnymi, wyrównując koloryt skóry, przywracając jej blask i wzmacniając jej barierę ochronną
1 /skuteczna technologia:
Niacynamid i /otręby ryżowe
Połączenie rozjaśniających składników — niacynamidu i /otrębów ryżowych — w odpowiednich proporcjach sprawia, że skóra nabiera promiennego wyglądu
SPOSÓB UŻYCIA:
Krok 1: Nałóż niewielką ilość produktu na całą twarz lub tylko na problematyczne obszary.
Krok 2: Wklep do całkowitego wchłonięcia.
- Serum do twarzy
- Z 5% niacynamidem i skwalanem
- Zmniejsza ciemne plamy na skórze
- Działanie rozświetlające i nawilżające
- Lekka konsystencja
Serum Axis-Y Dark Spot z 5% niacynamidem i skwalanem pielęgnuje skórę, nadając jej promienny koloryt i redukując niedoskonałości. Zawiera niacynamid, który koryguje ciemne plamy i wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Dzięki dodanemu skwalanowi skóra jest widocznie zdrowa, błyszcząca i nawilżona.
Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku podrażnienia lub niepożądanych reakcji zaprzestać stosowania produktu i skonsultować się ze specjalistą.
Water, Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Propanediol, Erythritol, Butylene Glycol, Squalane, Oryza Sativa (Rice) Bran Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Malpighia Glabra (Acerola) Fruit Extract, Polyglyceryl-10 Laurate, Chlorphenesin, Arginine, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Glutathione, 1,2- Hexanediol, Hydroxypropyl, Cyclodextrin, Disodium EDTA, Hydroxyethylcellulose, Allantoin, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil
Nałożyć niewielką ilość na całą twarz lub problematyczne obszary. Wklepać do całkowitego wchłonięcia
KORZYŚCI:
1. Rozjaśnia i rozświetla plamy pigmentowe, zapewniając bardziej wyrównany koloryt skóry.
2. Nawilża i odżywia skórę, nadając jej młodzieńczy wygląd.
3. Zawiera silne przeciwutleniacze, które chronią skórę przed negatywnym wpływem środowiska.
4. Lekka, szybko wchłaniająca się konsystencja jest idealna dla wszystkich rodzajów skóry.
5. Zawiera wysokie stężenie składników aktywnych, które faktycznie poprawiają wygląd skóry.
KLUCZOWE SKŁADNIKI:
- niacynamid - wzmacnia barierę ochronną skóry, reguluje wydzielanie sebum, działa antyoksydacyjnie i przeciwzapalnie, rozjaśnia i ściąga rozszerzone pory
- glutation - działa antyoksydacyjnie i przeciwzapalnie, hamuje wydzielanie melaniny, dzięki czemu widocznie rozjaśnia i chroni przed powstawaniem plam pigmentacyjnych
- hialuronian sodu - zapobiega nadmiernej utracie wody ze skóry, chroni, przyspiesza regenerację, zmiękcza, poprawia elastyczność i wygładza skórę
- skwalan - nawilża, odżywia i ułatwia przenikanie składników aktywnych w głąb skóry
- arginina - aminokwas; nawilża
ZASTOSOWANIE:
Serum nanieść na oczyszczoną skórę twarzy i pozostawić do wchłonięcia.
ODPOWIEDNIE DLA:
Odpowiednie dla każdego rodzaju skóry, szczególnie skóry z plamami pigmentacyjnymi.
Serum na bazie niacynamidu, które koryguje ciemne plamy i poprawia nierówny koloryt skóry. Dzięki zawartości skwalanu pochodzenia roślinnego, serum zatrzymuje wilgoć, aby skóra była promienna i zdrowa, gdziekolwiek jesteś.
Dzięki zawartości 5% niacynamidu, znanego również jako witamina B3, serum eliminuje typowe problemy pigmentacyjne, takie jak ciemne plamy i nierówny koloryt skóry.
To lekkie serum jest wypełnione silnymi ekstraktami roślinnymi, takimi jak: Hippophae, Rhamnoides Fruit, Rice Bran i Papaya, aby lepiej korygować plamy pigmentacyjne dla czystej, promiennej skóry. Dodatkowo zawiera fitoskwalan, który sprawia, że skóra jest promienna przez cały dzień.
Redukuje problemy pigmentacyjne, takie jak ciemne plamy i nierówny koloryt skóry
Wygładza i rozjaśnia skórę oraz głęboko nawilża
Serum rozjaśniające z niacynamidem odpowiednie dla każdego rodzaju skóry. Redukuje przebarwienia i poprawia nierównomierny koloryt skóry. Zatrzymuje wilgoć w skórze i pozostawia zdrowo wyglądającą cerę. Głębokie i długotrwałe nawilżenie. Zmniejsza widoczność trądziku, łagodzi stany zapalne i pomaga zapobiegać powstawaniu wyprysków. Serum jest odpowiednie do stosowania w gorące i wilgotne dni.
Lekkie serum jest wypełnione silnymi ekstraktami roślinnymi, takimi jak: Owoc Hippophae Rhamnoides, otręby ryżowe i papaja, aby lepiej korygować plamy pigmentacyjne i utrzymać czystą, promienną skórę. Dopełnieniem jest fitoskwalan, który sprawia, że skóra jest promienna przez cały dzień.
Stosowanie: Nałożyć odpowiednią ilość na skórę i delikatnie wklepać.
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Ta marka jest klasyfikowana jako serum do skóry i została stworzona specjalnie dla kobiet. To opakowanie zawiera 50 ml wybranego produktu. Pielęgnacja skóry stała się o krok łatwiejsza!
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki Axis-Y o objętości 50 ml został stworzony specjalnie dla kobiet. Z tym produktem pielęgnacja twarzy stanie się prawdziwą przyjemnością.
Dzięki zawartości 5% niacynamidu, znanego również jako witamina B3, serum to pomaga rozjaśnić różne problemy pigmentacyjne, takie jak ciemne plamy i nierówny odcień skóry. Zawiera bogactwo skutecznych ekstraktów roślinnych, które przyczyniają się do czystej i promiennej skóry.
- Wymiary
- 1 ks
- Model
- Dark Spot
- Waga
- 80 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Woda, gliceryna, niacynamid, hialuronian sodu, propanediol, erytrytol, glikol butylenowy, skwalan, ekstrakt z otrębów Oryza Sativa (ryż), ekstrakt z nagietka lekarskiego (Calendula Officinalis), ekstrakt z owoców papai (Carica Papaya), ekstrakt z owoców hippophae rhamnoides, Malpighia Emarginata (Acerola) Fruit Extract, Polyglyceryl-10 Laurate, Chlorphenesin, Arginine, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Glutathione, 1,2-Hexanediol, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Disodium EDTA, Hydroxyethylcellulose, Allantoin, Rosmarinus Officinalis (Rosemarin) Leaf Oil
- Producent
- Axis-Y
- Zakres dostawy
- 1 × AXIS-Y Dark Spot Correcting Glow Serum 50 ml
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8809634610034
- Numer producenta
- AXIS-Y-Dark-50ml
- Wymiary
- 1 ks
- Model
- Dark Spot
- Waga
- 80 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Woda, gliceryna, niacynamid, hialuronian sodu, propanediol, erytrytol, glikol butylenowy, skwalan, ekstrakt z otrębów Oryza Sativa (ryż), ekstrakt z nagietka lekarskiego (Calendula Officinalis), ekstrakt z owoców papai (Carica Papaya), ekstrakt z owoców hippophae rhamnoides, Malpighia Emarginata (Acerola) Fruit Extract, Polyglyceryl-10 Laurate, Chlorphenesin, Arginine, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Glutathione, 1,2-Hexanediol, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Disodium EDTA, Hydroxyethylcellulose, Allantoin, Rosmarinus Officinalis (Rosemarin) Leaf Oil
- Producent
- Axis-Y
- Zakres dostawy
- 1 × AXIS-Y Dark Spot Correcting Glow Serum 50 ml
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8809634610034
- Numer producenta
- AXIS-Y-Dark-50ml
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Nawilżający krem do twarzy do skóry suchej Pond's 184 g
27,17 zł/100ml
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
4 001,00 zł/1l
120,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Palmer's Skin Success Cream (250 ml)
252,66 zł/1kg
80,60 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

COSRX Advanced Snail Power Essence 96% 100 ml
61,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

Dr. Althea 147 Barrier Cream 50 ml
783,13 zł/1kg
70,20 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
273,33 zł/100ml
82,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Skinkura-Koreanskincare

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

AXIS-Y Wegańskie serum kolagenowe pod oczy 10 ml
669,90 zł/100ml
66,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

COSRX Advanced Snail 92% krem typu "wszystko w jednym
54,45 zł/100ml
57,75 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacynamid 30 ml
159,97 zł/100ml
47,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Mydło rozjaśniające skórę Kojie San z kwasem kojowym – 2 kostki (65 g)
1 307,54 zł/1kg
84,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Amzteam-pro

Tabac - Tabac Original Shower Gel 400ml
112,05 zł/1l
44,82 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Anua Heartleaf Pore Control Olejek oczyszczający 200 ml
374,70 zł/1l
74,94 zł
Sprzedawca: VISO

Anua Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum 30 ml
325,57 zł/100ml
97,67 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Medicube Collagen Overnight Wrapping Peel Off 75 ml
1 090,67 zł/1l
81,80 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Łagodzący tonik Anua Heartleaf
126,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Skin1004 Madagascar, Ampułka, Serum do twarzy, 100% ekstrakt z Centella Asiatica, Dla ukojenia skóry wrażliwej i trądzikowej, 100ml
1 020,00 zł/1l
102,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Skinkura-Koreanskincare

Beauty of Joseon Relief Sun Aqua-Fresh Rice + B5 (SPF50+ PA++++)
111,30 zł/100ml
55,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
144,00 zł/100ml
72,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Celimax The Vita A Retinol Shot Tightening Serum 30ml
1 859,67 zł/1l
65,49 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,79 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

ANUA Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam, 150ml - oczyszczająca pianka do twarzy
80,93 zł
Sprzedawca: somnia24

SKIN1004 Centella Tone Brightening Ampoule, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra sucha, Skóra normalna, 100 ml
799,90 zł/1l
79,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Medicube Deep Vitamin C Capsule Cream 55 g
420,09 zł/1kg
89,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 71% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
71%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 15% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
15%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
3%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
3%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
9%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękne serum na każdy dzień
Dobrze układa się na skórze. Jestem bardzo zadowolona z produktu, a wysyłka była bardzo szybka
Oceniono dnia 27 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny krem!
Moja córka jest bardzo zadowolona.
Oceniono dnia 18 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra
Bardzo dobra jakość
Oceniono dnia 26 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry
Bardzo dobra jakość
Oceniono dnia 23 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Podziękowania są dobre
Oceniono dnia 24 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Super jak zawsze :)
Oceniono dnia 15 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dziękuję, wszystko na najwyższym poziomie
Bardzo dobrze
Oceniono dnia 29 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry
Dobry
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

RevitaLash Advanced Sensitive serum na rzęsy Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
261,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
13 099,50 zł/100ml

Olay Complete + Sensitive krem do twarzy na dzień z filtrem SPF 40, 177 ml, opakowanie 2 szt
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
87,56 zł/100ml

OWAY Sublime Hair Milk mleczko przeciw puszeniu się włosów 100 ml
162,84 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
162,84 zł/100ml

RevitaLash RevitaBrow Advanced serum Eyebrow Conditioner 1,5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
218,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
14 599,33 zł/100ml

Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
99,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS
180,00 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Day Cream – krem na dzień z filtrem SPF 30



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,72 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 619,17 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 2x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
80,98 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
113,30 zł/100ml

MARY KAY Krem na dzień TimeWise Daytime Defender Ochrona przed promieniowaniem UVA SPF 30 Krem na dzień 29 ml
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
666,10 zł/100ml

Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 40 ml, Krem, Uniwersalne, Kojąca, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
477,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 194,60 zł/100ml

Flexihorin Forte – krem zapewniający elastyczność stawów i swobodę ruchów – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1l

Kedma ODBUDOWUJĄCY KREM NA DZIEŃ
138,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 760,00 zł/1kg

Vorifex - krem pielęgnacyjny zapewniający komfort nóg na co dzień - 50 ml
153,26 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
306,52 zł/100ml

TransGlow – Krem powiększający piersi MTF – Pielęgnacja piersi o działaniu feminizującym – 50 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

EUDALIE – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
153,79 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 075,80 zł/1kg

Pond's Cold Cream Płyn do demakijażu - 99 ml - Delikatne oczyszczanie - Pielęgnacja skóry - Do codziennego demakijażu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
37,36 zł/100ml

NIAPET – ujędrniający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

Sisley Hair Rituel Olejek pielęgnacyjny do włosów, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
343,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 437,90 zł/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(332)Liczba wystawionych ocen: 332
313,00 zł
Sprzedawca: LOGNOW
313,00 zł/100ml

TITAN Gel GOLD - Najwyższej jakości żel do masażu dla mężczyzn | 50 ml
161,39 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 586,44 zł/1kg

Dr.Ceuracle - Hyal Reyouth Moist Sun, 50ml - krem przeciwsłoneczny
96,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
192,00 zł/100ml