5,0



Na podstawie 3 opinii
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Żel pod prysznic, 200 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
140,66 zł
703,30 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
29m 57s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Żele pod prysznic i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml1 112,20 zł/1l
222,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Versace Versense Żel pod prysznic, 200ml343,28 zł/1kg
85,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Laura Biagiotti Roma Żel pod prysznic 150 ml387,73 zł/1l
58,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Żel pod prysznic UreaRepair (żel pod prysznic), 400 ml226,20 zł/1l
90,48 zł
Sprzedawca: apohealth

Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Żel pod prysznic, 150ml
791,93 zł/1l
118,79 zł
Sprzedawca: Tersorte

Jean Paul Gaultier Gaultier Classique, 200 ml żel pod prysznic dla kobiet - Żel pod prysznic 200 ml
1 032,65 zł/1l
206,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Jean Paul Gaultier, Classique, Cleansing, Shower Gel, 200 ml
1 215,10 zł/1kg
121,51 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Żel pod prysznic Dior Miss Dior (175 ml)
1 412,29 zł/1l
247,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sisley Izia Żel Pod Prysznic 250Ml
970,44 zł/1l
242,61 zł
Sprzedawca: VISO

Dior Eau Sauvage, Żel pod prysznic, 200ml
783,12 zł/1kg
195,78 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Żel pod prysznic Mayfair Just Musk 200ml
83,65 zł/1l
16,73 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Żel pod prysznic MONOI 1000 ml
66,38 zł
Sprzedawca: somnia24

Żel pod prysznic AXE Excite, 250 ml
71,40 zł/1l
17,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żel pod prysznic Baldessarini Uomo (200 ml)
447,70 zł/1l
89,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
46,96 zł/1l
14,94 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dior (Christian Dior) Dior Homme żel pod prysznic dla mężczyzn 200 ml
1 039,50 zł/1l
207,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Versace Pour Homme Żel pod prysznic, 250ml
431,76 zł/1l
107,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Floris London Lily Żel do kąpieli i pod prysznic 250 ml
709,76 zł/1l
177,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Żel pod prysznic FEIGEN 1000 ml
63,50 zł/1l
63,50 zł
Sprzedawca: somnia24

Żel pod prysznic L'Occitane Verveine
250,20 zł/1l
125,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg Jean Paul Gaultier Gaultier Divine 200ml SG Jean Paul Gaultier 8435415082921
Żel pod prysznic, który otuli Cię złocistym i boskim zapachem, zapewniając relaksującą kąpiel. Gdy tylko wyjdziesz spod prysznica, Twoja kobiecość zabłyśnie. Twoją skóra stanie się delikatna jak beza i promienna jak lilia, a świeżość słonej morskiej bryzy doda Ci energii. Jak cudownie jest poczuć się wyjątkowo!
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: bergamotka, czerwone jagody, molekuła calypsone
Nuta serca: jaśmin, lilia, ylang-ylang
Nuta bazy: paczula, piżmo, beza
Sprchový gel Divine od značky Jean P. Gaultier. Vámi vybrané balení má objem 200 ml.
Żel pod prysznic Divine marki Jean P. Gaultier. Wybrany produkt ma pojemność 200 ml.
Zapach Gaultier Divine od Jean Paul Gaultier to ambrowo-kwiatowa kompozycja dla kobiet. Ten nowy i urzekający zapach został wprowadzony na rynek w 2023 roku i został stworzony przez utalentowanego perfumiarza, Quentina Bischa. Gaultier Divine to synonim elegancji i zmysłowości, które podkreślają kobiecą urodę i siłę. Początkowe nuty zapachu natychmiast oczarowują świeżą kompozycją Calypsone, czerwonych jagód i bergamotki. Te składniki tworzą lekkie i iskrzące wprowadzenie, które jest świeże i kuszące. Nutami serca jest kwiatowy bukiet, w którym łączą się lilia, ylang-ylang i jaśmin, dodając zapachowi delikatności i egzotycznego piękna. Baza zapachu Gaultier Divine jest bogata i kremowa dzięki obecności irysa, który uzupełniają zmysłowe nuty piżma i głębokie paczuli. Te składniki zapewniają trwały i intensywny efekt, który pozostaje na skórze i w pamięci. Gaultier Divine to idealny wybór dla kobiet, które chcą emanować pewnością siebie i wdziękiem, zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem.
Jean Paul Gaultier Divine Żel pod prysznic 200 ml
- Wymiary
- 10x18x5
- Model
- Gaultier Divine
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Żel pod prysznic, 200 ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 1 x żel pod prysznic
- EAN
- 8435415082921
- Numer producenta
- 65192693
- Wymiary
- 10x18x5
- Model
- Gaultier Divine
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Żel pod prysznic, 200 ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 1 x żel pod prysznic
- EAN
- 8435415082921
- Numer producenta
- 65192693
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Jean Paul Gaultier Divine, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 200 ml, Buteleczka z pompką
909,30 zł/1l
181,86 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Hugo Boss - Ma Vie L´Eau EDT 50ml
2 154,40 zł/1l
107,72 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Jean Paul Gaultier Divine, Kobiety, 100 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Perfumy w płynie, Meringa, Spray
4 626,20 zł/1l
462,62 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Jean Paul Gaultier Gaultier Divine, Kobiety, 200 ml, Butelka do ponownego użytku, Perfumy w płynie, Butelka, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE,...
3 095,45 zł/1l
619,09 zł
Sprzedawca: EasoMagno

Jean Paul Gaultier Divine, Kobiety, 30 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Perfumy w płynie, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE,...
254,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
7 018,00 zł/1l
350,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 138,70 zł/1l
413,87 zł
Sprzedawca: Sykz

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
619,50 zł/1l
61,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 249,07 zł/1l
168,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
3 622,11 zł/1l
325,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Thierry Mugler Alien Woda perfumowana z możliwością uzupełnienia, 100 ml
3 945,90 zł/1l
394,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,50 zł/1l
139,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife

Choinka Yorbay Choinka ze stojakiem 120 cm, ze sztucznym śniegiem
128,10 zł/1kg
1 050,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent - Libre L'Absolu Platine Parfum 50ml
8 118,00 zł/1l
405,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Jean Paul Gaultier La Belle Le Parfum, Kobiety, 50 ml, Gruszka, Tonkowiec wonny, Wanilia, Spray
18 682,00 zł/1l
934,10 zł
Sprzedawca: VogueVista

Jean Paul Gaultier Divine Edp 100Ml + Edp 10Ml
3 975,00 zł/1l
437,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 965,07 zł/1l
147,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
1 454,44 zł/1l
130,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Edp Spray 75ml/Edp Spray 12,5ml/After Shave Lotion 40ml Zestaw upominkowy Hermes Terre D'Hermes
7 411,60 zł/1l
555,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Numoco Damska sukienka imprezowa Amber beżowa XL
504,90 zł
Sprzedawca: Wayfarer

RÓŻE W PUDEŁKU NA KWIATY PUDEŁKO NA KWIATY SERCE Z RÓŻAMI 18 sztuk
590,00 zł/1kg
241,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pasuje
Bardzo dobry
Oceniono dnia 11 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
79,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
105,33 zł/1l

Marbert Żel do pielęgnacji ciała Bath & Body Classic Żel do kąpieli i pod prysznic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
200,04 zł/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
91,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
364,96 zł/1l

Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
534,47 zł/1l

Naturalne masło CEYLON MANGO
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
222,70 zł/1l

Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
119,20 zł/1l

Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
44,54 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,19 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 687,60 zł/1l

3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
143,33 zł/1l

Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
286,34 zł
-8,28 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
278,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 224,48 zł/1l

Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
222,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 112,20 zł/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
245,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 225,35 zł/1l

Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,78 zł/1l

Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
242,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
809,47 zł/1kg

Molton Brown Gel Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bodywash Refill 400ml
197,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
494,85 zł/1l

Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
209,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
929,60 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic M.Brown Coastal Cypress & Sea Fennel
164,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
410,85 zł/1l

Air-Val Paw Patrol Żel + Szampon 2in1, 400 ml
38,52 zł
Sprzedawca: Bambule
96,30 zł/1l