4,2



Na podstawie 5 opinii
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Serum, For Repairing, 250 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
102,99 zł
411,96 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
9h 24m 50s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Sera do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Goldwell DS RR Intensive Care Serum 18ml943,89 zł/1l
16,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Olaplex Hair Perfector No.3 100ml + Revlon Uniq One All in One 10 w 1 150ml495,96 zł/1l
123,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L'Oréal SteamPod Ochronne serum wygładzające 50 ml2 459,80 zł/1l
122,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Oil Treatment, Anti-Frizz, 125 ml615,92 zł/1l
76,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Bi-Phase Oil 30 ml
4 820,00 zł/1l
144,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Serioxyl Advanced, Hair Serum, Densifying, 90 ml
189,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Serum Spray 150ml
597,00 zł/1l
89,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

L'Oréal Professionnel Série Expert Alpha Sleek Serum 50 ml
1 883,33 zł/1kg
226,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

L'Oreal Professionnel, SteamPod, Hair Serum, For Smoothening, 50 ml
159,58 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Goldwell Dualsenses Serum w ampułkach do włosów zniszczonych, 12x18ml
1 176,39 zł/1l
254,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Stemoxydine5% + Hibiscus Seed, 90 ml
1 430,33 zł/1l
128,73 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Redken Frizz Dismiss Instant Deflate Oil-In Serum 125 ml
925,65 zł/1kg
141,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

KERASILK Specialists Anti-Dandruff Scalp Serum 100 ml
474,95 zł/1kg
145,84 zł
-3,83 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
142,01 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Ducray Neoptide Expert Serum na porost i przeciw wypadaniu, 2 x 50 ml
245,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Serum intensywnie odżywiające 12 x 18 ml
640,32 zł/1l
138,31 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

BLONDME BOND REPAIR Intensiveö l 50 ml
1 019,80 zł/1l
50,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Nuxe, Prodigieux, Hair Leave-In Cream Treatment, Intensive Nourishing, 100 ml
172,30 zł/1kg
86,15 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Moroccanoil Repair Mending Infusion (20 ml)
1 073,00 zł/1l
21,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Schwarzkopf Professional Serum przeciwłupieżowe 100 ml
621,00 zł/1l
62,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell Serum wygładzające do włosów suchych i zniszczonych, 100ml
559,90 zł/1l
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
L'oréal ProfessionnelAbsolut Repair Molecular | Serum do włosów zniszczonych 250ml
L'Oréal Absolut Repair Molecular Rinse-Off Serum to serum, które oferuje unikalne rozwiązanie dla włosów potrzebujących intensywnej regeneracji. Dzięki unikalnej formule wzbogaconej peptydami i aminokwasami serum wnika głęboko w strukturę włosa i przekształca go od wewnątrz. Jego lekka konsystencja jest natychmiast wchłaniana przez włókno włosa i przeprowadza naprawę molekularną bez obciążania włosów. Po zastosowaniu tego produktu włosy odzyskują siłę, elastyczność i sprężystość. Rezultatem jest wyjątkowa wytrzymałość, zdrowy wygląd i miękkość włosów.
Ważne składniki:
- Aminokwasy - wspomagają proces odbudowy struktury molekularnej włosa.
- Peptydy - odbudowują strukturę molekularną.
Korzyści ze stosowania L'Oréal Absolut Repair Molecular Serum bez spłukiwania:
- Regeneracja,
- Odżywienie,
- Odbudowa,
- Wzmocnienie,
- Siła,
- Elastyczność
- Miękkość,
- Połysk,
- brak stresu.
Pojemność:
250ml
- Nałóż odpowiednią ilość produktu na dłonie.
- Podziel umyte szamponem włosy na dwie sekcje.
- Rozprowadź produkt równomiernie na długości i końcach włosów.
- Pozostaw produkt na włosach przez kilka minut.
- Dokładnie spłucz.
Aqua / Water / Eau, Glycerin, Propylene Glycol, Glycine, Citric Acid, Parfum / Fragrance, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Cetrimonium Chloride, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Glutamic Acid, Quaternium-80, Arginine, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Serine, Linalool, Tyrosine.
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Serum, For Repairing, 250 ml
L'Oréal Absolut Repair Molecular Rinse-Off Serum to serum, które oferuje unikalne rozwiązanie dla włosów potrzebujących intensywnej regeneracji. Dzięki unikalnej formule wzbogaconej peptydami i aminokwasami serum wnika głęboko w strukturę włosa i przekształca go od wewnątrz. Jego lekka konsystencja jest natychmiast wchłaniana przez włókno włosa i przeprowadza naprawę molekularną bez obciążania włosów. Po zastosowaniu tego produktu włosy odzyskują siłę, elastyczność i sprężystość. Rezultatem jest wyjątkowa wytrzymałość, zdrowy wygląd i miękkość włosów.
Ważne składniki:
- Aminokwasy - wspomagają proces odbudowy struktury molekularnej włosa.
- Peptydy - odbudowują strukturę molekularną.
Korzyści ze stosowania L'Oréal Absolut Repair Molecular Serum bez spłukiwania:
- Regeneracja,
- Odżywienie,
- Odbudowa,
- Wzmocnienie,
- Siła,
- Elastyczność
- Miękkość,
- Połysk,
- brak stresu.
Pojemność:
250ml
- Nałóż odpowiednią ilość produktu na dłonie.
- Podziel umyte szamponem włosy na dwie sekcje.
- Rozprowadź produkt równomiernie na długości i końcach włosów.
- Pozostaw produkt na włosach przez kilka minut.
- Dokładnie spłucz.
Aqua / Water / Eau, Glycerin, Propylene Glycol, Glycine, Citric Acid, Parfum / Fragrance, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Cetrimonium Chloride, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Glutamic Acid, Quaternium-80, Arginine, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Serine, Linalool, Tyrosine.
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Serum, For Repairing, 250 ml
- Model
- Serie Expert Absolut Repair Molecular
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Pielęgnacja > Włosy > Pielęgnacja włosów
- Producent
- L'Oréal
- Liczba sztuk
- 26
- EAN
- 3474637188214
- Model
- Serie Expert Absolut Repair Molecular
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Pielęgnacja > Włosy > Pielęgnacja włosów
- Producent
- L'Oréal
- Liczba sztuk
- 26
- EAN
- 3474637188214
Pasuje również do tego

L'Oréal Maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Moleculair Mask 500ml
399,30 zł/1l
199,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml
311,98 zł/1kg
155,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask maseczka bez spłukiwania do włosów zniszczonych 100 ml
1 149,90 zł/1l
114,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oréal Mask L'Oréal Série Expert Absolut Repair Rinse-Off Mask 250ml
616,00 zł/1l
154,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Szampon wzmacniający strukturę włosów, 500 ml
247,98 zł/1l
123,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular posilující šampon pro poškozené vlasy 300 ml
289,97 zł/1l
88,99 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Loreal Professionnel Absolut Repair Molecular Koncentrat do głębokiej odbudowy włosów, 190ml
722,89 zł/1l
137,35 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 246,20 zł/1l
312,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oréal Maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Leave-In Mask 50ml
1 709,60 zł/1l
87,67 zł
-2,19 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
85,48 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Concentrated Pre-Treatment preludium pielęgnacyjne do włosów zniszczonych 190 ml
887,97 zł/1kg
214,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo odżywczy szampon do wzmocnienia włosów 1500 ml
138,20 zł/1l
207,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Rinse-Off Serum serum regenerujące do włosów zniszczonych 250 ml
547,52 zł/1l
136,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo odżywczy szampon do wzmocnienia włosów 300 ml
305,60 zł/1l
91,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Kerastase Genesis Serum do włosów, 90ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
3 144,56 zł/1l
283,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Bi-Phase Oil 30 ml
4 820,00 zł/1l
144,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo odżywczy szampon do wzmocnienia włosów Refill 1000 ml
106,04 zł/1l
114,75 zł
-8,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,04 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Treatment Cream Mask, 250 ml
53,27 zł/100ml
133,18 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Hantla neoprenowa Merco o wadze 3 kg
46,88 zł
Sprzedawca: VISO

L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Bi-Phase Oil 90 ml
1 233,25 zł/1kg
147,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Redken Acidic Bonding Concentrate Kuracja do włosów bez spłukiwania, 150 ml
702,30 zł/1kg
140,46 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Wella Color Fresh Mask, Brązowy, Cool Espresso, 150 ml, Każda płeć, Brązowy, Do wszystkich włosów
238,60 zł/1l
35,79 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Samsung GU50CU7179U, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
8 674,54 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany

L´Oréal Professionnel Serioxyl Advanced Densifying Professional Shampoo szampon wzmacniający do włosów przerzedzających się 1500 ml
136,97 zł/1l
205,45 zł
Sprzedawca: Scentist

Echosline Maska do włosów kręconych i falowanych, 300ml
82,07 zł/1l
24,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Maska odbudowująca do wszystkich rodzajów włosów, 150 ml
354,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

lokówka do włosów 5 w 1 o mocy 1000 W z lokówką, szczotką, okrągłą nasadką szczotkową i dyszą do suszenia - DYME
77,67 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Pompka 1500 ml dla serii Expert
1,04 zł/100ml
15,61 zł
Sprzedawca: Tersorte
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
20%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Nioxin | Serum przeciw wypadaniu włosów 70ml - Wzmacnia cebulki włosów - Zmniejsza wypadanie włosów
208,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
298,56 zł/100ml

Alfaparf SDL Essential Oil 12x13ml
474,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
3 044,81 zł/1l

OWAY Nocturnal Nocturnal Hair Remedy serum przeciw wypadaniu włosów 100 ml
334,00 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
3 340,00 zł/1l

Goldwell DS RR Intensive Care Serum 18ml
16,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
943,89 zł/1l

Nanoplastia Felps Resistance Omega Zero 1000ml
540,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
540,99 zł/1l

Oway Silk'N Glow Serum Aksamitne serum do włosów, 50 ml
228,00 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
4 560,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Olejek 10w1 90ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
278,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
371,99 zł/1l

Olaplex Hair Perfector No.3 100ml + Revlon Uniq One All in One 10 w 1 150ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(216)Liczba wystawionych ocen: 216
123,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
495,96 zł/1l

L'Oréal SteamPod Ochronne serum wygładzające 50 ml



2,6Średnia ocena: 2,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
122,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 459,80 zł/1l

Sérum Protein Chonps 300 Ml - Natureza Cosmeticos
155,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
519,97 zł/1l

Biolage Professional Hair Spa Full Rescue Serum 50ml - Serum przeciw wypadaniu włosów
106,94 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 138,80 zł/1l

Loreal Super Dust 2x7g
119,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
8 570,71 zł/1l

KWAS SALICYLOWY 2 & CENTELLA ASIATIC 3% serum do skóry trądzikowej 30 ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,00 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
2 433,33 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Serum, For Repairing, 250 ml



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
102,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
411,96 zł/1l

I.C.O.N. ELIXIR Serum zapobiegające wypadaniu włosów 100ml
185,46 zł
Sprzedawca: mk-tronic
1 854,60 zł/1l

Nioxin Scalp Recovery - Serum do skóry głowy swędzącej i łuszczącej się 100ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
869,90 zł/1l

NEOGEN DERMALOGY Real Niacinamide 15% Serum - wielofunkcyjne serum z niacynamidem (30ml)
156,71 zł
Sprzedawca: BYSARAH
5 223,67 zł/1l

Sebastian Professional Taming Elixir 140 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
78,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
564,14 zł/1l

HaloGrow, serum do wzrostu włosów, 20 ml – serum do pielęgnacji włosów zawierające biotynę, kofeinę i peptydy
134,07 zł
-12,14 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
121,93 zł
Sprzedawca: WR-Products
6 096,50 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Oil Treatment, Anti-Frizz, 125 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
76,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
615,92 zł/1l