5,0



Na podstawie 1 opinii
Londa Professional Fiber Infusion 5 Minute Treatment 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
32,75 zł
327,50 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Sera do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Olaplex Hair Perfector No.3 100ml + Revlon Uniq One All in One 10 w 1 150ml495,96 zł/1l
123,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L'Oréal SteamPod Ochronne serum wygładzające 50 ml2 459,80 zł/1l
122,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Sérum Protein Chonps 300 Ml - Natureza Cosmeticos519,97 zł/1l
155,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop

Więcej informacji o reklamie
Olaplex No.7 Bonding Oil 60 ml2 295,83 zł/1l
137,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Repair Mending Infusion (20 ml)
1 073,00 zł/1l
21,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Schwarzkopf Professional Root Activating Serum 100 ml
994,80 zł/1l
99,48 zł
Sprzedawca: somnia24

Olaplex Olaplex Pro Scalp Rebalancing Concentrate 10x4ml
4 013,20 zł/1kg
200,66 zł
Sprzedawca: VISO

Schwarzkopf Professional Serum przeciwłupieżowe 100 ml
621,00 zł/1l
62,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BLONDME BOND REPAIR Intensiveö l 50 ml
1 019,80 zł/1l
50,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Londa Professional Scalp Refresh Tonic 150 ml
166,87 zł/1l
25,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex, No.9 Bond Protector, Antioxidants, Hair Serum, For Nourishing, 90 ml
1 448,33 zł/1l
130,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Schwarzkopf Professional Osis+ Glow Serum nabłyszczające do włosów, 50 ml
711,00 zł/1l
35,55 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Alterna Caviar Restructuring Bond Repair Leave-in Overnight Serum sérum pro poškozené vlasy 100 ml
1 189,50 zł/1l
118,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hairwonder Hair Repair Cream Haarcreme, 150 ml Creme
387,93 zł/1l
58,19 zł
Sprzedawca: apohealth

Matarrania - Matarrania Anti-Frizz Nourishing Hair Serum, 30ml
3 783,00 zł/1l
113,49 zł
Sprzedawca: somnia24

Sachajuan Hair Shine Serum 30 ml
2 815,00 zł/1l
97,05 zł
-12,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

KERASILK Specialists Anti-Dandruff Scalp Serum 100 ml
474,95 zł/1kg
145,84 zł
-3,83 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
142,01 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

ESSENCE ABSOLUE nä nourishing protectionö l 150 ml
3 111,33 zł/1l
466,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel, SteamPod, Hair Serum, For Smoothening, 50 ml
159,58 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Lador Hydro Lpp Treatment Niskoczsteczkowa odywka do wosw 50ml
377,31 zł/1kg
49,05 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Maska na vlasy s keratinem
LC FIBER INFUSION 5MINUTE TREATMENT 100ML
Dzięki kuracji Londa Professional Visible Repair Fibre Infusion Treatment w mgnieniu oka odbudujesz strukturę włosa. Produkty do pielęgnacji włosów zostały opracowane specjalnie dla włosów zniszczonych strukturalnie, aby zapewnić zdrowszy wygląd każdego dnia. Formuła ze specjalnymi składnikami naprawczymi jest inspirowana keratyną, naturalnym składnikiem włosów i paznokci. Keratyna ma działanie wzmacniające i odbudowujące oraz regeneruje włosy od wewnątrz. Nieobciążająca formuła zapewnia mocniejsze, gładsze włosy i oszałamiający połysk przy każdej aplikacji.
Zalecane użycie Londa Professional Fibre Infusion Treatment
Użyj Visible Restorative Treatment po umyciu włosów szamponem. W zależności od długości włosów rozprowadzić równomiernie do 20 pompek na długości i końcach włosów, a następnie pozostawić odżywkę na włosach przez pięć minut. Jeśli w tym czasie wysuszysz włosy, efekt będzie jeszcze bardziej widoczny. Po upływie czasu aplikacji, włosy można dokładnie spłukać czystą, ciepłą wodą i włosy są gotowe do stylizacji. Najlepsze rezultaty osiąga się przy regularnym stosowaniu kuracji.
Dla mocnych, gładkich i lśniących włosów. Nieobciążająca formuła. Natychmiastowa odbudowa i dogłębne wzmocnienie struktury włosów. Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów. Najlepsze rezultaty osiąga się w połączeniu z szamponem Fiber Infusion i maską Fiber Infusion.
[Aplikacja]
Nałożyć do 20 pompek równomiernie na długości i końce włosów. pozostawić na 5 minut, wysuszyć. Następnie dokładnie spłukać i ułożyć włosy jak zwykle.
Składniki
Aqua, Propylene Glycol, Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Amodimethicone, Quaternium-80, Panthenol, Methylparaben, Parfum, Trideceth-12, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Limone, Linanol, Citric Acid, Citronellol, Alaine, Glycine, Hydrolyzed Keratin, Sorbic Acid
Londa Fiber Infusion 5 Minute Treatment 100ml
Londa Professional Fibre Infusion 5 Minute Treatment zapewnia mocne, gładkie i lśniące włosy.
- Formuła ze specjalnymi składnikami odbudowującymi włosy została zainspirowana keratyną
- Keratyna jest naturalnym składnikiem włosów i paznokci i jest szczególnie znana ze swoich właściwości wzmacniających i odbudowujących.
Właściwości:
- nieobciążająca formuła
- odbudowuje włosy od wewnątrz
- wzmacnia i dodaje blasku
Stosowanie:
- Po umyciu włosów szamponem rozprowadzić do 20 pompek równomiernie na długości i końcach włosów
- Po 5 minutach wysuszyć włosy, aby uzyskać optymalne rezultaty
- Następnie dokładnie spłukać i ułożyć włosy jak zwykle
Dzięki keratynie kuracja rekonstruująca regeneruje i odbudowuje zniszczone włosy. Naprawia uszkodzone struktury włosów i chroni je przed dalszymi uszkodzeniami.
Kuracja infuzyjna z włóknami 100 ml
Kuracja Fiber Infusion Treatment od Londa Professional to wzmacniacz pielęgnacji przeznaczony specjalnie do włosów zestresowanych, zniszczonych i bardzo suchych. Dzięki głębokiemu odżywieniu produkt pielęgnacyjny skutecznie odbudowuje zniszczone włókna włosów i chroni je przed dalszymi szkodliwymi wpływami środowiska. Kuracja Fibre Infusion Treatment jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów włosów i jest idealna, jeśli masz już bardzo zniszczone włosy. Już po kilku zastosowaniach włosy będą bardziej odporne na łamanie. Stosować po oczyszczeniu włosów. Użyj ok. 20 pompek, nałóż na osuszone ręcznikiem włosy i wmasuj. Następnie wysusz włosy, aby zintensyfikować efekt.
Odkryj wysokiej jakości produkty do pielęgnacji włosów, które zapewnią zdrowy wygląd, wzmocnią i odżywią Twoje włosy. Od codziennej pielęgnacji po intensywne zabiegi – nasze starannie wyselekcjonowane produkty dostarczają włosom i skórze głowy cenne składniki odżywcze, nawilżają i wspierają naturalną witalność. Dla wszystkich rodzajów włosów i indywidualnych potrzeb – aby Twoje włosy każdego dnia były miękkie, lśniące i pełne życia.
Londa Fiber Infusion Treatment 100ml 5-minutowy zabieg z keratyną
- Waga
- 149 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Liczba sztuk
- 10
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8005610685168
- Numer producenta
- 21251
- Waga
- 149 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Liczba sztuk
- 10
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8005610685168
- Numer producenta
- 21251
Pasuje również do tego

Londa Professional Fiber Infusion Mask maska odżywcza do włosów suchych i zniszczonych 750 ml
341,40 zł/1l
256,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Londa Professional Fiber Infusion Shampoo odżywczy szampon do włosów zniszczonych 1000 ml
82,00 zł/1l
82,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Londa Professional Fiber Infusion Odbudowujący szampon do włosów, 1000ml
52,17 zł/1l
52,17 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Maska do kuracji odbudowującej włókna włosów, 750 ml
83,99 zł/1l
62,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Londa Professional Velvet Oil odżywczy olejek do włosów 100 ml
346,90 zł/1l
34,69 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional FIBER INFUSION SHAMPOO 250ML
100,72 zł/1l
31,03 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Londa Professional Maska do kuracji odbudowującej włókna włosów, 200ml
193 750,00 zł/1kg
38,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional VISIBLE REPAIR EXPRESS CONDITIONER 1L
102,94 zł/1l
102,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Londa Professional Color Radiance Shampoo odżywczy szampon do włosów farbowanych 1000 ml
42,76 zł/1l
42,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Loreal Absolut Repair Szampon 500ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 500ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Olejek 10w1 90ml NOWOŚĆ
531,98 zł/1l
265,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Londa Professional Protect It Zwiększający objętość spray chroniący przed wysoką temperaturą, 150ml
180,20 zł/1l
27,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Velvet Oil olejek do wszystkich rodzajów włosów 30 ml
550,33 zł/1l
16,51 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment odżywcza maska do włosów suchych i zniszczonych 750 ml
57,57 zł/1l
43,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional, Velvet Oil, Argan Oil & Vitamin E, Hair Cream Treatment, For Repairing, 750 ml
92,40 zł/1l
69,30 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Londa Professional Deep Moisture Nawilżająca odżywka do włosów, 1000ml
50,05 zł/1l
50,05 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Visible Repair Conditioner 1000 ml
54,01 zł/1l
54,01 zł
Sprzedawca: Tersorte

Londa Professional Color Radiance Conditioner odżywcza odżywka do włosów farbowanych 1000 ml
54,75 zł/1l
54,75 zł
Sprzedawca: Tersorte

Londa Professional, Velvet Oil, Argan Oil & Vitamin E, Hair Shampoo, For Repairing, 1000 ml
55,49 zł/1l
55,49 zł
Sprzedawca: Tersorte

Londa Professional Szampon odżywiający skórę głowy, 1000ml
42,19 zł/1l
42,19 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional TonePlex Pearl Blonde Shampoo szampon neutralizujący do włosów blond 1000 ml
56,94 zł/1l
56,94 zł
Sprzedawca: Tersorte

Londa Professional Intensywnie nawilżająca maska do włosów, 200ml
153,70 zł/1l
30,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional - Toneplex Pearl Blonde Shampoo (włosy blond i siwe) 250ml
94,40 zł/1l
23,60 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Nawilżający szampon do włosów, 1000ml
52,22 zł/1l
52,22 zł
Sprzedawca: Tersorte

Wella Color Fresh Mask, Liliowy, Lilac Frost, 150 ml, Damski, Do wszystkich włosów, Tubka
1 502,00 zł/1l
225,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
32,98 zł/1l
16,49 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Londa Professional Scalp Refresh Tonic 150 ml
166,87 zł/1l
25,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Deep Moisture Leave-In Conditioning Spray 250 ml
115,56 zł/1l
28,89 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo przystępna cena
Jakość jest świetna, ogromna przewaga cenowa
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Nioxin | Serum przeciw wypadaniu włosów 70ml - Wzmacnia cebulki włosów - Zmniejsza wypadanie włosów
208,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
298,56 zł/100ml

Alfaparf SDL Essential Oil 12x13ml
474,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
3 044,81 zł/1l

OWAY Nocturnal Nocturnal Hair Remedy serum przeciw wypadaniu włosów 100 ml
334,00 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
3 340,00 zł/1l

Goldwell DS RR Intensive Care Serum 18ml
16,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
943,89 zł/1l

Nanoplastia Felps Resistance Omega Zero 1000ml
540,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
540,99 zł/1l

Oway Silk'N Glow Serum Aksamitne serum do włosów, 50 ml
228,00 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
4 560,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Olejek 10w1 90ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
278,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
371,99 zł/1l

Olaplex Hair Perfector No.3 100ml + Revlon Uniq One All in One 10 w 1 150ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(216)Liczba wystawionych ocen: 216
123,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
495,96 zł/1l

L'Oréal SteamPod Ochronne serum wygładzające 50 ml



2,6Średnia ocena: 2,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
122,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 459,80 zł/1l

Sérum Protein Chonps 300 Ml - Natureza Cosmeticos
155,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
519,97 zł/1l

Biolage Professional Hair Spa Full Rescue Serum 50ml - Serum przeciw wypadaniu włosów
106,94 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 138,80 zł/1l

Loreal Super Dust 2x7g
119,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
8 570,71 zł/1l

KWAS SALICYLOWY 2 & CENTELLA ASIATIC 3% serum do skóry trądzikowej 30 ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,00 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
2 433,33 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Serum, For Repairing, 250 ml



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
102,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
411,96 zł/1l

I.C.O.N. ELIXIR Serum zapobiegające wypadaniu włosów 100ml
185,46 zł
Sprzedawca: mk-tronic
1 854,60 zł/1l

Nioxin Scalp Recovery - Serum do skóry głowy swędzącej i łuszczącej się 100ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
869,90 zł/1l

NEOGEN DERMALOGY Real Niacinamide 15% Serum - wielofunkcyjne serum z niacynamidem (30ml)
156,71 zł
Sprzedawca: BYSARAH
5 223,67 zł/1l

Sebastian Professional Taming Elixir 140 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
78,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
564,14 zł/1l

HaloGrow, serum do wzrostu włosów, 20 ml – serum do pielęgnacji włosów zawierające biotynę, kofeinę i peptydy
134,07 zł
-12,14 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
121,93 zł
Sprzedawca: WR-Products
6 096,50 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Oil Treatment, Anti-Frizz, 125 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
76,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
615,92 zł/1l