5,0



Na podstawie 3 opinii
Wella Professionals Invigo Nutri-Enrich Conditioner with Goji Berry odżywka do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
115,83 zł
115,83 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Odżywki do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Matrix Biolage Full Rescue Conditioner odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych 1000 ml125,41 zł/1l
125,41 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Ultra Volume Conditioner 1000 ml100,99 zł/1l
100,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml97,99 zł/1l
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Alfaparf SDL Moisture odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 1000ml87,26 zł/1kg
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Nutri Enrich, 1000 ml, Włosy zniszczone, Włosy suche, Nawilżający, Odżywiający, Butelka, Aqua/Water/Eau, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Panthenol, Benzyl..., 1 szt.
100,10 zł/1l
100,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Coarse, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Kolorowe włosy, Grube włosy, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Odżywiający, 1000 ml
77,79 zł/1l
77,79 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals Ultimate Repair Conditioner Odżywcza odżywka do włosów 500 ml
386,66 zł/1l
193,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Intensywnie odbudowująca odżywka do włosów zniszczonych, 200ml
282,60 zł/1l
62,78 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,52 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Schwarzkopf Professional BlondMe All Blondes Odżywka do włosów, 250 ml
193,00 zł/1l
54,11 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,25 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Redken Odżywka Redken Haircare Extreme Conditioner
408,07 zł/1l
122,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lakmé Teknia Deep Care Conditioner odżywka do włosów suchych i zniszczonych 300 ml
165,47 zł/1l
49,64 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Indola Repair Odżywka 300 ml
5 103,33 zł/1l
61,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Balmain Revitalizing Odżywka do włosów zniszczonych i łamliwych, 300ml
493,60 zł/1l
164,36 zł
-16,28 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
148,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner odżywka do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
221,04 zł/1l
221,04 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lakmé Teknia Deep Care Conditioner odżywka do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
99,05 zł/1l
101,54 zł
-2,49 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,05 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lakme K. Odżywka do włosów suchych, 300 ml
157,30 zł/1l
47,19 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Nutricurls Detangling Conditioner 200 ml
345,60 zł/1l
69,12 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Goldwell Dualsenses Bond Odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych, 200ml
213,05 zł/1l
44,80 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,61 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tresemmé | Odżywka - Keratin Repair - Regenerująca i wzmacniająca - Bez parabenów - Do włosów zniszczonych - 828 ml
48,30 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Wella Professionals Odżywka do włosów farbowanych, 1000 ml
111,11 zł/1l
111,11 zł
Sprzedawca: Tersorte
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wella Professionals Invigo Nutri Enrich Odżywka głęboko odżywiająca 1000 ml
Odżywka z kompleksem Nutri-Enrich. Natychmiast odżywia i nawilża suche lub zniszczone włosy.
Invigo Nutri Enrich Conditioner to natychmiastowa, głęboko odżywiająca odżywka do włosów suchych, zniszczonych i zestresowanych. Odżywka z kwasem oleinowym i pantenolem nawilża i odżywia każde pojedyncze pasmo włosów, pozostawiając je gładkie i miękkie. Witamina E chroni włosy przed dalszymi uszkodzeniami. Idealny produkt przeciw puszeniu się włosów, nawilżający i regenerujący włosy, z jagodami goji, pełen witamin, minerałów i peptydów. Nałożyć na wilgotne, czyste włosy po umyciu szamponem, pozostawić na 5 minut i spłukać. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, stosuj Nutri Enrich Shampoo i Nutri Enrich Hair Mask raz w tygodniu. Wspaniały prezent do pielęgnacji włosów.
Właściwości:
- Działa przeciw puszeniu się i zestresowanym włosom
- Odżywia puszące się, suche i matowe włosy bez ich obciążania
- Rozczesuje włosy i ułatwia ich rozczesywanie
- Intensywna pielęgnacja z jagodami goji
Składniki aktywne:
- Jagody goji
- Witamina E
- Kwas oleinowy i pantenol
- Wiążąca lista składników znajduje się na opakowaniu dostarczonego produktu.
Stosowanie:
- Po umyciu włosów szamponem, nałożyć na wilgotne, czyste włosy, pozostawić na 5 minut i spłukać.
- Aby uzyskać najlepsze rezultaty, stosuj Nutri Enrich Shampoo i Nutri Enrich Mask raz w tygodniu.
Aqua/Water/Eau, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Panthenol, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Dicetyldimonium Chloride, Glutamic Acid, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Glycerin, Propyloparaben, glikol propylenowy, EDTA, kwas oleinowy, Quaternium-80, chlorek sodu, limonen, salicylan benzylu, heksylocynamon, ekstrakt z owoców Lycium Barbarum, kwas cytrynowy, benzoesan sodu, kwas mlekowy, sorbinian potasu.
NATYCHMIAST ODŻYWIA WŁOSY. DLA ELASTYCZNYCH WŁOSÓW PEŁNYCH WITALNOŚCI.
INVIGO Nutri-Enrich z Nutri-Enrich-Blend: kwas oleinowy i pantenol nawilżają i odżywiają włosy, podczas gdy witamina E chroni przed dalszym stresem. Jagody goji są znane z tego, że są niezwykle bogate w witaminy, minerały i peptydy.
[Z JAGODAMI GOJI]
Natychmiast nawilża, odżywia i rewitalizuje suche lub zniszczone włosy. Z kompleksem Nutri-Enrich.
[ZASTOSOWANIE:]
Nałożyć na umyte, wilgotne włosy i równomiernie rozprowadzić. Dokładnie spłukać.
Składniki
Aqua/Water/Eau, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Panthenol, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Dicetyldimonium Chloride, Glutamic Acid, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Glycerin, Propyloparaben, glikol propylenowy, EDTA, kwas oleinowy, Quaternium-80, chlorek sodu, limonen, salicylan benzylu, heksylocynamon, ekstrakt z owoców Lycium Barbarum, kwas cytrynowy, benzoesan sodu, kwas mlekowy, sorbinian potasu.
Odżywcza odżywka do włosów suchych i zniszczonych Invigo Nutri-Enrich zapewnia włosom niezbędną regenerację i odrodzenie. Specjalnie opracowana dla wszystkich rodzajów suchych i zniszczonych włosów, głęboko je nawilża, wzmacnia i chroni przed uszkodzeniami oraz nadaje im połysk i miękkość. Z jego pomocą włosy można łatwo rozczesać.
Składniki aktywne:
- kwas oleinowy i Pantenol - dla głębokiego nawilżenia,
- witamina E - ochrona przed stresem,
- custard - bogate źródło witamin, minerałów i peptydów.
Właściwości:
- łatwe rozczesywanie,
- głębokie nawilżenie,
- odżywienie włosów,
- dodaje blasku i miękkości.
Sposób użycia
Nałożyć na mokre włosy po umyciu szamponem, pozostawić na kilka minut, a następnie spłukać.
Wella Professionals Invigo Nutri-Enrich Odżywka 1000 ml
Odżywka Wella Invigo Nutri-Enrich Deep Nourishing Conditioner nawilża zestresowane i suche włosy, dodając im witalności.
Zawiera kompleks Nutri-Enrich.
Korzyści
- nawilża włosy
- chroni przed dalszym stresem
- odżywia suche lub zniszczone włosy
Sposób użycia
Nałożyć na wilgotne włosy i wmasować. Pozostawić na włosach na jedną do trzech minut. Dokładnie spłukać. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przepłukać.
- Kuracja do włosów Wella
- Kuracja do włosów Unisex Fryzjer
- WELLA INVIGO NUTRI-ENRICH COND 1000ML (8005610634555)
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Odżywki marki Wella Professionals z kolekcji Invigo zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających włosy zniszczone.
Odżywka Wella Professionals Invigo Nutri Enrich intensywnie odżywia i nawilża suche i zniszczone włosy. Formuła z Nutri-Enrich-Blend™ i pantenolem została specjalnie opracowana, aby nawilżać i odżywiać włosy, zapewniając im większą elastyczność, połysk i witalność. Wzbogacona jagodami goji, składnikiem bogatym w witaminy, minerały i peptydy, odżywka ta natychmiast pomaga zmniejszyć puszenie się włosów, wygładzając je.
INVIGO NUTRI-ENRICH Odżywka głęboko odżywiająca do włosów suchych/zniszczonych 1000 ml
Wella Professionals Invigo Nutri-enrich Odżywka 1000 ml
- Model
- Invigo Nutri-Enrich
- Wersja
- Unisex
- Waga
- 1051 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Aqua/Water/Eau, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Panthenol, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Dicetyldimonium Chloride, Glutamic Acid, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Glycerin, Propyloparaben, glikol propylenowy, EDTA, kwas oleinowy, Quaternium-80, chlorek sodu, limonen, salicylan benzylu, heksylocynamon, ekstrakt z owoców Lycium Barbarum, kwas cytrynowy, benzoesan sodu, kwas mlekowy, sorbinian potasu.
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 4064666585574
- Numer producenta
- 1212/1
- Model
- Invigo Nutri-Enrich
- Wersja
- Unisex
- Waga
- 1051 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Aqua/Water/Eau, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Panthenol, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Dicetyldimonium Chloride, Glutamic Acid, Tocopheryl Acetate, Methylparaben, Glycerin, Propyloparaben, glikol propylenowy, EDTA, kwas oleinowy, Quaternium-80, chlorek sodu, limonen, salicylan benzylu, heksylocynamon, ekstrakt z owoców Lycium Barbarum, kwas cytrynowy, benzoesan sodu, kwas mlekowy, sorbinian potasu.
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 4064666585574
- Numer producenta
- 1212/1
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Wella Invigo Nutri Enrich, 500 ml, Kobiety, Włosy suche, Wszystkie kolory, Przeciw puszeniu się, Odżywianie, Wygładzający, Zmiękczający, Goji
203,06 zł/1l
101,53 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Invigo Nutri Enrich, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy suche, Wszystkie kolory
76,08 zł/1l
76,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Nutri Enrich, 1000 ml, Włosy zniszczone, Włosy suche, Nawilżający, Odżywiający, Butelka, Aqua/Water/Eau, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Panthenol, Benzyl..., 1 szt.
100,10 zł/1l
100,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,15 zł/1kg
97,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Wella Kur Wella Professionals Care Invigo Nutri-Enrich Maska Głęboko Odżywcza
1 327,63 zł/1kg
252,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

db-tronic Raspberry Pi 3 B+ zestaw startowy edycja 64GB 1 GB RAM
255,14 zł/1kg
561,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy suche, Włosy osłabione, Wszystkie kolory
144,67 zł/1l
144,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
49,60 zł/1kg
38,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wella Invigo Nutri-Enrich Maska głęboko odżywiająca 150 ml
1 836,67 zł/1l
275,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex, No.5 Bond Maintenance , Hair Conditioner, Repairing & Strengthening, 1000 ml
208,65 zł/1l
208,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Invigo Nutri-Enrich Shampoo with Goji Berry odżywczy szampon do włosów suchych i zniszczonych 500 ml
431,80 zł/1kg
44,20 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
43,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Maria Nila True Soft Shampoo bezsiarczanowy szampon przeciw puszeniu się włosów 1000 ml
251,47 zł/1l
251,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Wella Invigo Nutri-Enrich Deep Nourishing Conditioner 200 ml
249,55 zł/1l
49,91 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Coarse, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Kolorowe włosy, Grube włosy, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Odżywiający, 1000 ml
77,79 zł/1l
77,79 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Szampon do włosów farbowanych Invigo Color Brilliance (Szampon chroniący kolor), 500 ml
202,16 zł/1l
101,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Fusion, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
116,59 zł/1l
116,59 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Cool BLonde Wella Invigo - Blonde Recharge Colour Refr. Shampoo
171,70 zł/1l
171,70 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioning Creme odżywka do włosów zniszczonych 1000 ml
80,08 zł/1l
80,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Conditioner odżywka do włosów bardzo zniszczonych 750 ml
203,07 zł/1l
152,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Invigo Nutri Enrich, 150 ml, Kobiety, Włosy suche, Wszystkie kolory, Przeciw puszeniu się, Odżywianie, Wygładzający, Zmiękczający, Goji
351,80 zł/1l
52,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
83,31 zł/1l
124,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals SP Color Save Shampoo szampon do włosów farbowanych 1000 ml
71,12 zł/1l
71,12 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo Szampon do włosów zniszczonych 1000 ml
204,20 zł/1l
204,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixer, Olejek do włosów, 30 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Ochrona, Świecący, Wygładzający
715,67 zł/1l
21,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Zawartość 1 l
Używam tej gamy produktów do pielęgnacji skóry od lat i jestem bardzo zadowolona.
Oceniono dnia 7 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,2 l
Oceniono dnia 7 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Matrix Biolage Full Rescue Conditioner odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych 1000 ml
125,41 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
125,41 zł/1l

Nioxin Scalp Recovery Moisturizing Conditioner 1000 ml
103,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
103,99 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
95,99 zł/1l

Goldwell, Dualsenses Color, Hair Conditioner, For Repairing, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
102,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
102,99 zł/1l

Alfaparf SDL Moisture odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 1000ml
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,26 zł/1kg

Schwarzkopf Bonacure, Kobiety, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Włosy suche, Wszystkie kolory, 1000 ml, Tubka
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,99 zł/1l

Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
97,99 zł/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
93,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
93,99 zł/1l

Matrix Food For Soft Conditioner odżywka do włosów suchych i łamliwych 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozświetlająca odżywka do włosów normalnych 1000ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
93,98 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,99 zł/1l

Odżywka do włosów farbowanych Vitamino Color Spectrum (Professional Conditioner), 200 ml
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
414,95 zł/1l

Sisley Restructuring Conditioner, Unisex, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Odżywiający, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 500 ml
461,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
923,44 zł/1l

Tresemmé | Odżywka - Przeciw łamliwości - Z witaminą B12 - Pielęgnacja włosów - Odżywka - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
53,13 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów Revitalized Color - 828 ml - Ochrona koloru - Esencja z hibiskusa - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
89,99 zł
-52%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
51,92 zł/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-in Conditioner 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
279,95 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 250 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
211,96 zł/1l

Odżywka z błotem z Morza Martwego Olejek arganowy Keratyna do włosów zniszczonych i suchych Wzmocnienie Naprawa Przeciw puszeniu się Loki Pielęgnacja włosów
81,90 zł
Sprzedawca: TotesMeerProdukte
234,00 zł/1l

TRESemmé Keratin Smooth odżywka 828ml | Odżywka wygładzająca anty-frizz z termoochroną
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów kręconych - Z olejem kokosowym - Nawilżająca - Pielęgnacja loków - 828ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Philip B Oud Royal Forever Odżywka nabłyszczająca 178ml
335,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 882,81 zł/1l