4,0



Na podstawie 4 opinii
Nishman - C3 Black - Pomada do włosów 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
29,54 zł
295,40 zł / 1l
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Woski do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
American Crew - Defining Paste 85.0g783,17 zł/1l
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Sassoon Texture Refine 50ml1 977,20 zł/1l
98,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nishman - 08 Styling Wax Matte - Pomada do włosów 150ml
141,80 zł/1l
21,27 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Nishman - 07 Styling Wax Gold One - Pomada do włosów 150ml
141,80 zł/1l
21,27 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Nishman - 05 Keratin Wax - Pomada do włosów 150ml
130,40 zł/1l
19,56 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Nishman - 01 Styling Wax Gumgum - Pomada do włosów 150ml
130,40 zł/1l
19,56 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Pomada Reuzel Red 35 g, pomada do stylizacji włosów
24,17 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Nishman - M9 Fiber Matte Wax - Pomada do włosów 100ml
337,40 zł/1l
33,74 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Nishman - 06 Styling Wax Mystic Gummy - Pomada do włosów 150ml
130,40 zł/1l
19,56 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Redken Brews Maneuver Creme Pomade 100ml
790,20 zł/1l
79,02 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Bluebeards Revenge Pomada do włosów 30ml.
742,00 zł/1kg
37,10 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Reuzel Krem do modelowania włosów, 100ml
380,60 zł/1l
38,06 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Morfose Matujący wosk do stylizacji włosów, 100ml
78,00 zł/1kg
15,60 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell - Stylesign Texture Defining Wax 75ml
708,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

L3VEL3 - Spider Wax - Wosk do włosów 150ml
160,00 zł/1l
25,04 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,00 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Nishman - M6 Matte Finish Wax - Pomada do włosów 100ml
337,40 zł/1l
33,74 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

BarberTime Wosk do włosów Clay Matte Pomade 150ml
939,67 zł/1l
140,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Reuzel - Clay Matte Pomade - Clay hair pomade 35.0g
495,29 zł/1kg
34,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

REF Pomade N°550 85 ml
658,82 zł/1l
56,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BarberTime Fibre Pomade Spider
993,00 zł/1l
148,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nishman – C3 Black – Pomada do włosów 100 ml
Odkryj kosmetyk, który definiuje nowy wymiar stylizacji włosów! Pomada do włosów NISHMAN C3 Black Coloring Wax 100 ml posiada kremową konsystencję, która nie tylko nadaje głęboki, intensywny odcień czerni, ale również zapewnia eleganckie, matowe wykończenie. Jej gładka tekstura umożliwia równomierne rozprowadzenie, dzięki czemu włosy pozostają idealnie ułożone.
Pożegnaj produkty, które sklejają włosy i utrudniają modelowanie! Formuła oferuje średni chwyt, pozwalający na precyzyjną stylizację bez obciążania. Matowe wykończenie podkreśla naturalny i pełen charakteru wygląd, sprawiając, że Twoja fryzura prezentuje się perfekcyjnie przez cały dzień.
Aby uzyskać najlepszy efekt, rozetrzyj niewielką ilość pomady w dłoniach i równomiernie wprowadź ją we włosy. Stylizuj za pomocą dłoni lub grzebienia, a po aplikacji odczekaj 5–7 minut, aby kolor i struktura fryzury w pełni się utrwaliły. To prosty sposób na wyrazistą stylizację dopasowaną do Twojego nastroju.
Nishman C3 zachwyca również rześkim, przyjemnym aromatem, który dodaje świeżości i podnosi komfort codziennej stylizacji. Twoje włosy będą nie tylko świetnie wyglądać, ale również doskonale pachnieć.
Sposób użycia:
Rozetrzeć niewielką ilość w dłoniach i stylizować suche lub wilgotne włosy.
Producent: Asil Group Kozmetik Ltd. Şti.
Środki ostrożności: Unikać kontaktu z oczami. W razie podrażnień – przerwać stosowanie. Tylko do użytku zewnętrznego. Chronić przed dziećmi.
Nishman C3 Black to idealny wybór dla osób pragnących połączyć intensywną koloryzację z naturalnym, matowym wykończeniem i pełną kontrolą nad stylizacją.
- Model
- Nishman - C3 Black
- Wersja
- Pomada do włosów
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Składniki widoczne na etykiecie produktu
- Producent
- Nishman (Türkei)
- Zakres dostawy
- 1 x 100 ml
- EAN
- 8682035082910
- Numer producenta
- NIS-POM-C3-100
- Model
- Nishman - C3 Black
- Wersja
- Pomada do włosów
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Składniki widoczne na etykiecie produktu
- Producent
- Nishman (Türkei)
- Zakres dostawy
- 1 x 100 ml
- EAN
- 8682035082910
- Numer producenta
- NIS-POM-C3-100
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Pomada matująca Extreme Hold, 95 g
830,43 zł/1kg
116,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

American Crew, Matte, Hair Styling Clay, Medium Hold, 85 g
641,65 zł/1kg
54,54 zł
Sprzedawca: Tersorte

Kevin Murphy - Night Rider Maximum Control Texture Paste 100.0g
1 557,30 zł/1l
155,73 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Nishman - M1 Matte Defining Argan Paste - Pomada do włosów 100ml
337,40 zł/1l
33,74 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Marmara - Aqua Wax Tropical - Pomada do włosów 150ml
172,07 zł/1l
25,81 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

REF Fiber Cream N°323 85 ml
672,94 zł/1l
57,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

6 szt. Got2b Beach Matt Paste 100 ml żel
3 157,70 zł/1l
315,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Pomada do stylizacji Morgan's Pomade
162,57 zł/1kg
56,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Dapper Dan - Matt Clay - Wodna Pomada Do Włosów 100 ml
48,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

GLOVIS Hair Coloring Wax White Biały Wosk Koloryzujący Włosy 120g na Imprezę Bal Przebierańców
224,17 zł/1kg
26,90 zł
Sprzedawca: FiberSpa

Layrite Supershine Cream krem do stylizacji do włosów bez połysku 120 g
507,92 zł/1kg
60,95 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L'Oréal Professionnel Studio Line Out Of Bed Fibre CreamGel 150 ml
479,07 zł/1l
71,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals, Eimi Texture Bold Move, Pasta do stylizacji włosów, definicja i tekstura, średnie utrwalenie, do włosów, 150 ml
246,93 zł/1l
37,04 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L3VEL3 - Sculpting Clay - Glinka do włosów 150ml
260,00 zł/1l
39,00 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Sebastian Paste Sebastian Seb Man Styling The Sculptor - Matte Clay - Glinka matująca
1 510,80 zł/1l
113,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Londa Professional Men Change Over Remoldable Pasta modelująca do włosów, 75ml
281,47 zł/1l
21,11 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Syoss Paste Invisible Hold (100 ml)
279,90 zł/1l
27,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

Slick Gorilla - Hair Styling Powder - Puder Do Stylizacji Włosów 20 g
2 904,00 zł/1l
58,08 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Uppercut Deluxe - Matte Pomade - Wodna pomada do włosów 100g
495,00 zł/1kg
99,00 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

TOTEX Kosmetyczny wosk do stylizacji włosów Strong Matte 150ml
706,00 zł/1l
105,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Guma do żucia Hair Wax Super Marmara Barber Gum 150ml
172,07 zł/1l
25,81 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

1 szt. WAX STRONG HOLD MATTE RED ONE CREATIVE CLAY 100 ml
1 068,20 zł/1l
106,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Not Bad Stuff - Dry Matt Pomade - Pomada do włosów 100ml
690,00 zł/1l
69,00 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Tigi Bed Head After Party Smoothing Cream Krem wygładzająco-nabłyszczający do włosów, 100 ml
908,30 zł/1l
90,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Morfose Pro Hair Wax X5 Men Matte Xtreme Style Wosk do włosów zapewniający wyjątkowo mocne utrwalenie 150 ml
77,07 zł/1l
11,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pacinos - Signature Line Sleek Pomade - Pomada do włosów 118ml
491,53 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Krem FoneX Brillantine
189,13 zł/1l
28,37 zł
Sprzedawca: GlossyShopDE

Murrays 100% czysty czarny wosk pszczeli 3,5 uncji.
184,74 zł/1kg
44,42 zł
-43%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,31 zł
Sprzedawca: HairCosmetics
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
25%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pomada do włosów Charlemagne Concrete Clay – lekkie utrwalenie – zestaw 3 sztuk
199,00 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Pomada do włosów Charlemagne Concrete Clay – 100 ml – lekkie utrwalenie – zestaw 2 sztuk
145,90 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

BASTOUR, aktywator loków do włosów kręconych Ochrona loków do stylizacji z awokado
69,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP

Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
50,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,25 zł/1kg

American Crew, Pomade, Hair Styling Pomade, Medium Hold, 85 g
53,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
438,94 zł/1kg

Orientfashion, Sztyft do włosów, Gładka powierzchnia, Stylizacja włosów, Wosk do stylizacji włosów
43,67 zł
Sprzedawca: NIKCORP
582,27 zł/1l

American Crew - Defining Paste 85.0g
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
783,17 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Flexwax Kremowy wosk do włosów, 85 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
364,59 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Mess Up Pasta matująca, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
26,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
269,90 zł/1l

Wosk w płynie KMS Wachs Hair Play Style



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
141,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 416,30 zł/1l

Moroccanoil Texture Clay, Wosk do włosów, 75 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Słoiczek, Modelowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
131,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 751,87 zł/1l

Sebastian Men The Dandy Pomade 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
108,59 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 447,87 zł/1l

Sebastian Paste Sebastian Seb Man Styling The Sculptor - Matte Clay - Glinka matująca



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
113,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 510,80 zł/1l

American Crew Classic Fiber 85ml Styling



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
89,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 055,29 zł/1l

American Crew Cream Pomade 85ml Stylizacja
89,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
766,67 zł/1kg

American Crew Matte Clay 85ml Stylizacja
89,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
358,80 zł/1kg

Wella EIMI Rugged Texture Krem modelujący75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
84,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 133,07 zł/1l

Goldwell StyleSign Texture Mattifying Paste pasta z formułą matującą 100 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
68,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
520,76 zł/1kg

GUMMY_PROFESSIONAL_Beard_and_ Moustache_wax_50_ml
139,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

American Crew Classic Krem formujący do stylizacji 50ml
61,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 227,40 zł/1l