3,8



Na podstawie 4 opinii
Barber Marmara woda kolońska nr 24 spray 400 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
37,10 zł
92,75 zł / 1l
+ 17,18 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody kolońskie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Homme Cologne 2022 EDC 200 ml M3 647,75 zł/1l
729,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Woda kolońska Brut 147 ml408,10 zł/1l
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Hunq 004 Lifeguard, woda perfumowana, unisex, 100 ml3 900,00 zł/1l
390,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Rabanne 1 Million Cologne, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Spray2 840,40 zł/1l
355,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marmara Barber No.1 Eau de Cologne 250 ml vapo
421,76 zł/1l
105,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Barber Marmara woda kolońska nr 23 spray 400 ml
92,75 zł/1l
37,10 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Marmara - No.21 Cologne Grafitti Spray - Aftershave, Woda Po Goleniu 400 ml
37,10 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Marmara Barber Eau De Cologne Splash w szklanym flakonie Woda po goleniu 500ml Nr : 1
125,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Marmara Barber Cologne 40stwo ml, spray. Woda toaletowa nr 22. Woda po goleniu. Męski zapach
92,75 zł/1l
37,10 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Marmara Barber No.3 Woda kolońska 500 ml Splash
266,66 zł/1l
133,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Marmara - No.2 Aftershave Spray - Aftershave, Woda Po Goleniu 250 ml
32,28 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Marmara Barber No.4, woda kolońska, spray dla mężczyzn, 250 ml
470,40 zł/1l
117,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Marmara Barber No.7, woda kolońska, spray dla mężczyzn, 500 ml
119,44 zł/1l
59,72 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Halston Z-14 woda kolońska dla mężczyzn 125 ml
992,96 zł/1l
124,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

4711 After Shave 100ml
1 070,50 zł/1l
107,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Woda po goleniu Szumawa 100 ml
1 497,20 zł/1l
149,72 zł
Sprzedawca: VISO

Halston, Unbond, woda toaletowa, dla mężczyzn, 50 ml
3 192,60 zł/1l
159,63 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

DRILO Woda kolońska 250 ml
197,24 zł/1l
49,31 zł
Sprzedawca: somnia24

Marmara Barber No.3 Creme Cologne 400 ml spender
92,75 zł/1l
37,10 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Proraso - Cypress & Vetyver - Woda Kolońska 100 ml
80,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Produktbeschreibung:8691541003999
Woda kolońska Barber Marmara Eau de Cologne No. 24 oferuje orzeźwiające i męskie nuty, które dodadzą energii i witalności na cały dzień. Ta woda kolońska po goleniu została zaprojektowana, aby ukoić skórę po goleniu, pozostawiając długotrwały, atrakcyjny zapach. Dzięki wygodnej butelce z rozpylaczem o pojemności 400 ml wodę kolońską można łatwo i równomiernie rozprowadzić, pozostawiając skórę natychmiast nawilżoną i odświeżoną.
Stosowanie: Po goleniu rozpyl obfitą ilość na skórę i delikatnie wmasuj, aby równomiernie rozprowadzić produkt. Unikać kontaktu z oczami, aby zapobiec podrażnieniom.
Zapach: Wariant No. 24 charakteryzuje się eleganckim i wyrafinowanym zapachem, który emanuje męskością i stylem oraz utrzymuje się przez cały dzień.
- Waga
- 0.5 kg
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- Kolonia
- Producent
- BARBER
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8691541003999
- Waga
- 0.5 kg
- Zawartość
- 400 ml
- Składniki
- Kolonia
- Producent
- BARBER
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8691541003999
Pasuje również do tego

Marmara - No.21 Cologne Grafitti Spray - Aftershave, Woda Po Goleniu 400 ml
37,10 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Barber Marmara woda kolońska nr 23 spray 400 ml
92,75 zł/1l
37,10 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Nishman - 10 Amber - Aftershave, Woda Po Goleniu 400 ml
47,70 zł/1kg
28,62 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Barber Marmara woda kolońska nr 25 spray 400 ml
318,02 zł/1l
127,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Nishman - 07 Gold One - Aftershave, Woda po goleniu 400ml
71,55 zł/1l
28,62 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Marmara Barber No.1 Eau de Cologne 250 ml vapo
421,76 zł/1l
105,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Marmara Barber Eau De Cologne Splash w szklanym flakonie Woda po goleniu 500ml Nr : 1
125,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Marmara Barber No.4 woda kolońska 500 ml plusk
266,66 zł/1l
133,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Marmara Barber No.3 Woda kolońska 500 ml Splash
266,66 zł/1l
133,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Marmara - No.2 Aftershave Spray - Aftershave, Woda Po Goleniu 250 ml
32,28 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Brut Original, Woda po goleniu, 100ml
468,30 zł/1l
46,83 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 409,00 zł/1l
1 340,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 370,50 zł/1l
137,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marmara Barber Cologne 40stwo ml, spray. Woda toaletowa nr 22. Woda po goleniu. Męski zapach
92,75 zł/1l
37,10 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
848,30 zł/1l
84,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

NISHMAN Balsam po goleniu i woda toaletowa 400 ml - 01 City Senior Black
96,05 zł/1l
44,00 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,42 zł
Sprzedawca: GlossyShopDE

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
1 043,33 zł/1l
62,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Parfums de Marly Layton EDP 75 ml UNISEX
12 267,33 zł/1l
920,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 200 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 105,50 zł/1l
221,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Hayaati, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Nutmeg, Pink Pepper, Ginger and Bergamot, Incense, Cedar, Labdanum and Woody Notes, Amber, Musk and Ambergris
897,10 zł/1l
89,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
961,00 zł/1l
96,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marmara - Aqua Wax Tropical - Pomada do włosów 150ml
172,13 zł/1l
25,82 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Roja Parfums Scandal Pour Homme Woda kolońska, 100 ml
8 121,80 zł/1l
812,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
25%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
25%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Zawartość 0,5 l
Zapach i pielęgnacja skóry dla mojego męża
Oceniono dnia 15 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,4 l
Oceniono dnia 28 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,4 l
Oceniono dnia 5 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,4 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka






Darmowa wysyłka
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.


Pure Perfume 30ml/Pure Perfume Refill 125ml Zestaw upominkowy Hermes Terre D'Hermes



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
502,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 243,87 zł/1l

Carolina Herrera Bad Boy Cobalt EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml + SG 100 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 119,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
373 116,66 zł/1l

Carolina Herrera Good Girl EDP 80 ml + BL 100 ml (kobieta)
717,82 zł
Sprzedawca: Parfumart

Armaf Club de Nuit Untold, woda perfumowana unisex, pojemność 105 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,75 zł
Sprzedawca: AromaVibe
1 235,71 zł/1l

Creed Pure White Cologne woda perfumowana unisex 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 585,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
21 137,87 zł/1l

M.Micallef Mon Parfum Gold, Unisex, 100 ml, Jagody, Śliwkowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Tuberoza, Piżmo, Wanilia, Spray
581,38 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 813,80 zł/1l

Acqua di Parma Note di Colonia I, Unisex, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Neroli, Bergamot, Neroli, Lawenda, Różowy, Fioletowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 757,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
11 716,20 zł/1l

Woda kolońska Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
713,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Myrrh & Tonka Cologne Intense Spray
691,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 916,90 zł/1l

Jo Malone Oud & Bergamot – woda kolońska o intensywnym zapachu w sprayu
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 869,50 zł/1l

Jo Malone Scarlet Poppy Cologne Intense - woda perfumowana
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Penhaligon's ENDYMION, Kobiety, 100 ml, *** Endymion Cologne Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), BUTYL...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
666,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 665,60 zł/1l

Dior Homme Cologne 2022 EDC 200 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
729,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 647,75 zł/1l

Viktor & Rolf Bonbon Spring Summer woda toaletowa spray 50ml
412,14 zł
Sprzedawca: Parfumart
8 242,80 zł/1l

Jo Malone Cypress & Grapevine Cologne Intense Spray (50 ml)
566,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Honeysuckle & Davana Woda kolońska, 100 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
538,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 380,10 zł/1l

Creed, Iris Tuberose, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
1 008,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 089,40 zł/1l

Jo Malone Jasmine Sambac & Marigold Intense Woda kolońska, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
495,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 912,60 zł/1l

Prada Infusion de Fleur d'Oranger edp 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
577,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 778,00 zł/1l

Jo Malone English Pear & Sweet Pea – woda toaletowa w sprayu, opakowanie zbiorcze
507,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 079,50 zł/1l