Profesjonalny, płynny koncentrat do produkcji bańek mydlanych, odpowiedni do wszystkich urządzeń do tworzenia baniek. Całkowicie bezpieczny i ekologiczny koncentrat do przygotowania płynu do dużych i małych baniek mydlanych. Idealny do tworzenia gigantycznych baniek, ale również do napełniania innych zabawek lub dmuchańców, które wymagają wysokiej jakości, sprawdzony płyn do baniek. Zestaw zawiera: kanister z koncentratem do rozcieńczania wodą. Parametry: Wiek: 3+ Wymiary opakowania: 44 x 19 x 6 cm Opakowane w kolorowym kartonowym pudełku. Jest to koncentrat. Jedna butelka wystarcza do przygotowania 10 litrów płynu, który zapewni długą i bezpieczną zabawę. Produkt przeznaczony do użytku zewnętrznego.
Napełnianie urządzenia do produkcji baniek mydlanych Bavytoy o pojemności 10 litrów
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
53,84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,29 zł-8%
4,93 zł / 1l
+ 27,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
pt. 2 – wt. 6 października
Nasze najlepszeoferty
Bańki mydlane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
Kosiarka do baniek mydlanych do generatora baniek mydlanych
364,41 zł/1l
43,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik
Więcej informacji o reklamie
Lebula płyn do dużych baniek mydlanych 5l
97,27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-4,79 zł
92,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lebula
Więcej informacji o reklamie
Koncentrat płynu do robienia baniek mydlanych, 3 l na letnią zabawę
Pistolet na bańki mydlane maszyna do baniek jednorożec różdżka światło dźwięk
259,90 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,99 zł
Sprzedawca: ZakupyTV
Urządzenie do produkcji baniek, wielokrotnego użytku.
Urządzenie do produkcji baniek, wielokrotnego użytku.
Świetlny pokaz LED, wielokrotnego użytku.
Urządzenia do produkcji baniek – BUBBLEXPLODER
195,80 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
53,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-4%
51,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zestaw Bavytoy Megabubble - Opony
219,30 zł/1l
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
70,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-6%
65,79 zł
Sprzedawca: Easytoys
Maszyna do baniek Bavytoy - biedronka, ładowanie przez USB
459,90 zł/1l
50,62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-9%
45,99 zł
Sprzedawca: Easytoys
Płyn do baniek mydlanych Pustefix w kanistrze 2,5 l
39,25 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
98,13 zł
Sprzedawca: somnia24
Płyn do Gigantycznych Baniek Mydlanych Mc 1000 ml
16,79 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zabawka do baniek mydlanych COIL, płyn do baniek mydlanych, duże bańki mydlane, kanister 5l, średnica baniek ponad 2 metry
13,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
65,01 zł
Sprzedawca: Seleo
Simba Toys 107282270, 240 ml, 3 lat(a), Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 r.ż.
84,96 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Bambule
Maszyna do baniek Bavytoy - ciągnięcie
985,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
109,56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-60,27 zł
49,29 zł
Sprzedawca: Easytoys
OA Pistolet do baniek mydlanych LED, 59 ml
727,90 zł/1l
72,79 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Czarny
13 118,00 zł/1l
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
69,04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-4%
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Profesjonalny, płynny koncentrat do produkcji bańek mydlanych, odpowiedni do wszystkich urządzeń do tworzenia baniek. Całkowicie bezpieczny i ekologiczny koncentrat do przygotowania płynu do dużych i małych baniek mydlanych. Idealny do tworzenia gigantycznych baniek, ale również do napełniania innych zabawek lub dmuchańców, które wymagają wysokiej jakości, sprawdzony płyn do baniek. Zestaw zawiera: kanister z koncentratem do rozcieńczania wodą. Parametry: Wiek: 3+ Wymiary opakowania: 44 x 19 x 6 cm Opakowane w kolorowym kartonowym pudełku. Jest to koncentrat. Jedna butelka wystarcza do przygotowania 10 litrów płynu, który zapewni długą i bezpieczną zabawę. Produkt przeznaczony do użytku zewnętrznego.
alldoro - Bubble Fun Soap Suds, 5-litrowy kanister uzupełniający
34,89 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
231,17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-56,74 zł
174,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Pistolet na bańki mydlane maszyna do baniek jednorożec różdżka światło dźwięk
259,90 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,99 zł
Sprzedawca: ZakupyTV
Płyn do baniek mydlanych Pustefix w kanistrze 2,5 l
39,25 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
98,13 zł
Sprzedawca: somnia24
Zestaw zawierający 3 butelki płynu do baniek mydlanych (po 1 litrze), butelka do uzupełniania, do maszyny do baniek mydlanych, pistolet do baniek mydlanych
25,30 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
75,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Urządzenie do produkcji baniek, wielokrotnego użytku.
Urządzenie do produkcji baniek, wielokrotnego użytku.
Świetlny pokaz LED, wielokrotnego użytku.
Urządzenia do produkcji baniek – BUBBLEXPLODER
195,80 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
53,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-4%
51,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Czarny
13 118,00 zł/1l
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
69,04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-4%
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zabawka do baniek mydlanych COIL, płyn do baniek mydlanych, duże bańki mydlane, kanister 5l, średnica baniek ponad 2 metry
13,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
65,01 zł
Sprzedawca: Seleo
Bestway 58497, Filtr do piasku, Czarny, Pomarańczowy, Biały, Nad basenem naziemnym, 5700 l, 1100 l, 42300 l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(191)Liczba wystawionych ocen: 191
1 011,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Relaxdays 10042393, 1 szt.
33,45 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
194,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MAGOSHOP
Projektor gwiaździstego nieba w planetarium, projektor Galaxy na sufit w sypialni, projektor LED gwiaździstego nieba dla dzieci, prezent dla dorosłych
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(204)Liczba wystawionych ocen: 204
152,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kauf-CR07
Maszyna do baniek Bavytoy - ciągnięcie
985,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
109,56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-60,27 zł
49,29 zł
Sprzedawca: Easytoys
Simba Toys 107282270, 240 ml, 3 lat(a), Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 r.ż.
84,96 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Bambule
Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(52)Liczba wystawionych ocen: 52
2 405,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: NovaMBSmart
Flexot® F-2045 | Walizka 24 cale, rozmiar L, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, bagaż podróżny, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(490)Liczba wystawionych ocen: 490
196,77 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24
Płyn do baniek mydlanych Relaxdays, butelka uzupełniająca o pojemności 1 litra, do maszynki do baniek mydlanych, pistoletu do baniek mydlanych, kolorowy
57,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
57,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
BERLINGERHAUS Zestaw naczyń z marmurową powłoką, 15 elementów, kolor różowe złoto, seria Metallic Line, model BH-1224
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(61)Liczba wystawionych ocen: 61
866,39 zł
Sprzedawca: Eoshop
SES Creative Mega bubbles, 200 ml, 5 lat(a), Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 r.ż.
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
48,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Bestseller
Intex 28270NP, 1662 l, Basen ramowy, Niebieski, 15,5 kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(67)Liczba wystawionych ocen: 67