5,0



Na podstawie 2 opinii
Zawartość:
5000 ml- 1200 ml
- 5000 ml
alldoro - Bubble Fun Soap Suds, 5-litrowy kanister uzupełniający
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
231,17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
174,43 zł-56,74zł
34,89 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Bańki mydlane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Relaxdays 10042393, 1 szt.33,45 zł/1l
66,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Więcej informacji o reklamie
Zabawka helikopter bańkowy z wyrzutnią i butelką baniek81,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Więcej informacji o reklamie
Tuban TU3641, Bubble wand242,58 zł
Sprzedawca: MATFEL

Więcej informacji o reklamie
Pustefix 420869620 - Maszyna do baniek mydlanych KURBELIX 1/4l155,60 zł/1l
38,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tuban TU3603, Przezroczysty
12,44 zł/1l
62,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Urządzenie do produkcji baniek, wielokrotnego użytku.
Urządzenie do produkcji baniek, wielokrotnego użytku.
Świetlny pokaz LED, wielokrotnego użytku.
Urządzenia do produkcji baniek – BUBBLEXPLODER
195,80 zł/1l
53,49 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
51,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Płyn do baniek mydlanych Pustefix w kanistrze 2,5 l
39,25 zł/1l
98,13 zł
Sprzedawca: somnia24

Zabawka do baniek mydlanych COIL, płyn do baniek mydlanych, duże bańki mydlane, kanister 5l, średnica baniek ponad 2 metry
13,00 zł/1l
65,01 zł
Sprzedawca: Seleo

PUSTEFIX® 420869872 PUSTEFIX® Seifenblasenflüssigkeit Nachfüllflasche XXL-Bubbles 1000 ml
47,74 zł/1l
47,74 zł
Sprzedawca: TR8

Napełnianie urządzenia do produkcji baniek mydlanych Bavytoy o pojemności 10 litrów
4,93 zł/1l
53,84 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,29 zł
Sprzedawca: Easytoys

Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Czarny
13 118,00 zł/1l
69,04 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Maszyna do baniek Bavytoy - Dino
379,15 zł/1l
117,81 zł
-68,52 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,29 zł
Sprzedawca: Easytoys

Maszyna do baniek Bavytoy - biedronka, ładowanie przez USB
459,90 zł/1l
50,62 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,99 zł
Sprzedawca: Easytoys

Gigantyczny zestaw do baniek z 4 pierścieniami do baniek - bańki XXL z nadmuchiwanym zbiornikiem i 1 litrem płynu do baniek - letnia zabawa dla dzieci i rodziny
68,50 zł/1l
68,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maszyna do baniek Bavytoy Party
274,13 zł/1l
75,69 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,79 zł
Sprzedawca: Easytoys

Bublifuk WD Cars 300 ml (display 12 szt.)
80,90 zł/1l
24,27 zł
Sprzedawca: VISO

Zewnętrzna aktywna maszyna do baniek
1 126,61 zł/1l
132,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de

PUSTEFIX® 420869475 PUSTEFIX® Seifenblasen Bubblegator
53,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Butelka uzupełniająca PUSTEFIX 500 ml, 1 szt
105,00 zł/1l
52,50 zł
Sprzedawca: somnia24

Pustefix Bubble-Megafon
101,24 zł
Sprzedawca: KLS-Distribution
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
płyn do baniek alldoro - 5-litrowy kanister uzupełniający do długotrwałej zabawy z bańkami
5-litrowy kanister uzupełniający od alldoro to idealne rozwiązanie dla każdego, kto nigdy nie ma wystarczającej ilości płynu do baniek. Gotowy do użycia roztwór jest idealny do różnych zabawek bańkowych, takich jak patyczki, pierścienie lub maszyny - bez konieczności mieszania lub rozcieńczania.
Czy to w ogrodzie, parku czy na imprezie - dzięki temu opakowaniu zbiorczemu nic nie stoi na przeszkodzie, aby przedłużyć czas zabawy. Kanister jest praktycznym towarzyszem, zwłaszcza na imprezach takich jak urodziny dzieci, wesela, letnie imprezy lub wieczory kawalerskie.
Cechy produktu w skrócie:
- 5 litrów gotowego do użycia płynu do baniek
- Odpowiedni do różdżek, pierścieni i maszyn do baniek
- Idealny do ciągłego użytku w domu lub na imprezach
Dzięki kanistrowi uzupełniającemu alldoro zawsze masz wystarczający zapas - dla niekończącej się zabawy z bańkami dla młodszych i starszych.
- EAN
- 4251357606582
- Zawartość
- 5000 ml
- Zawiera baterie
- Nie
- Numer producenta
- 60658
- Waga
- 0.1 kg
- Zalecenia dotyczące wieku
- od 3 lat
- Producent
- alldoro
- Kolor
- Niebieski
- EAN
- 4251357606582
- Zawartość
- 5000 ml
- Zawiera baterie
- Nie
- Numer producenta
- 60658
- Waga
- 0.1 kg
- Zalecenia dotyczące wieku
- od 3 lat
- Producent
- alldoro
- Kolor
- Niebieski
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Urządzenie do produkcji baniek, wielokrotnego użytku.
Urządzenie do produkcji baniek, wielokrotnego użytku.
Świetlny pokaz LED, wielokrotnego użytku.
Urządzenia do produkcji baniek – BUBBLEXPLODER
195,80 zł/1l
53,49 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
51,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Ansmann HD70B, Latarka czołowa, Czarny, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Plastik, IP44, LED, 1 lamp(y)
51,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Funtech

HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
112,60 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

Płyn do baniek mydlanych Pustefix w kanistrze 2,5 l
39,25 zł/1l
98,13 zł
Sprzedawca: somnia24

Tuban TU3603, Przezroczysty
12,44 zł/1l
62,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zabawka do baniek mydlanych COIL, płyn do baniek mydlanych, duże bańki mydlane, kanister 5l, średnica baniek ponad 2 metry
13,00 zł/1l
65,01 zł
Sprzedawca: Seleo

Relaxdays 10042393, 1 szt.
33,45 zł/1l
66,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Miska do mieszania Excellent Houseware, polipropylen, 26x16 cm, czarna/biała
45,20 zł
Sprzedawca: Homedo

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Trąbka wielopęcherzykowa Pustefix
55,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Zestaw 20 worków próżniowych na ubrania z hermetycznym zaworem i ręczną pompką - STORAGEBAG
99,26 zł
-4,96 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
94,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Zestaw do makijażu wodnego z instrukcjami krok po kroku
343,66 zł/1kg
154,89 zł
-3,68 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,21 zł
Sprzedawca: M_plus_L

BeamZ 160.582, Gotowy do użycia płyn, 5000 ml, Żółty, Kanister
36,89 zł/1l
184,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Carrera PUSTEFIX Bubble-Blaster 420869638
65,93 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Clementoni Clementoni Glitzer-Tattoos 18513
88,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Choinka Yorbay Choinka ze stojakiem 120 cm, ze sztucznym śniegiem
128,10 zł/1kg
1 050,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Projektor gwiaździstego nieba w planetarium, projektor Galaxy na sufit w sypialni, projektor LED gwiaździstego nieba dla dzieci, prezent dla dorosłych
152,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kauf-CR07

alldoro – płyn do mycia Bubble Fun, kanister uzupełniający o pojemności 1,2 litra
101,64 zł/1l
156,54 zł
-34,57 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
121,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Czarny
13 118,00 zł/1l
69,04 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

PUSTEFIX® 420869872 PUSTEFIX® Seifenblasenflüssigkeit Nachfüllflasche XXL-Bubbles 1000 ml
47,74 zł/1l
47,74 zł
Sprzedawca: TR8

PUSTEFIX 869750, 5000 ml, 4 lat(a), Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 r.ż.
29,91 zł/1l
149,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Napełnianie urządzenia do produkcji baniek mydlanych Bavytoy o pojemności 10 litrów
4,93 zł/1l
53,84 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,29 zł
Sprzedawca: Easytoys

Maszyna do baniek Bavytoy - biedronka, ładowanie przez USB
459,90 zł/1l
50,62 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,99 zł
Sprzedawca: Easytoys

Maszyna do baniek Bavytoy - Dino
379,15 zł/1l
117,81 zł
-68,52 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,29 zł
Sprzedawca: Easytoys

Maszyna do baniek Bubblez i zabawkowa kosiarka z płynem do baniek - zabawka do zabawy na świeżym powietrzu dla dzieci w wieku 3+ - niebieska/zielona/pomarańczowa
54,24 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
52,73 zł
Sprzedawca: MATFEL

Zewnętrzna aktywna maszyna do baniek
1 126,61 zł/1l
132,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de

Olvy Magnetyczne klocki konstrukcyjne 120 elementów - magnetyczna zabawka Montessori dla dzieci w wieku 3+, kompatybilna z Magna Tiles i Magnetic Tiles, magnetyczne klocki konstrukcyjne
171,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Pustefix XXL-Bubbles
97,98 zł
Sprzedawca: somnia24

HOME DELUXE - Piaskownica MATSCHEKISTE - Żaglowiec z dachem i podłogą - Wymiary: 160 x 78 x 103 cm - wraz z materiałem montażowym I Drewniana piaskownica łódź piracka
606,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Paradiso Toys T02423, 3 lat(a), Zielony, Pomarańczowy
264,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 2,5 l
Oceniono dnia 1 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 2,5 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Dudu-Osun Czarne mydło afrykańskie, 150g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
8,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
59,93 zł/1kg

Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Pink



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
70,30 zł
Sprzedawca: Mormark
14 060,00 zł/1l

Maszynka do baniek mydlanych automat generator kwiatek bańki światła



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
46,00 zł
Sprzedawca: EwaToys

Samochód śmieciarka Kiddygo z podświetleniem i dźwiękami, 19,5 cm
95,09 zł
Sprzedawca: Bambule

Zestaw do dmuchania baniek mydlanych, duży, 53,3 cm, 12 sztuk, z płynem do baniek mydlanych dla dzieci
269,47 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Orbico Bing Przytulony
113,19 zł
Sprzedawca: 3DToys

Tuban TU3641, Bubble wand



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
242,58 zł
Sprzedawca: MATFEL

Relaxdays 10042393, 1 szt.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
66,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
33,45 zł/1l

Zabawkowy pistolet do baniek mydlanych, dmuchawa do baniek mydlanych, zabawka do robienia baniek mydlanych, wytwarza setki bąbelków - Bubblegun
39,00 zł
Sprzedawca: OnetDigital
78,00 zł/1l

Zestaw baniek JOYIN, 18-częściowa różdżka i 6 rozwiązań dla dzieci na imprezy plenerowe
248,43 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Dziecięca maszyna do baniek z aparatem na szelkach, zabawka do baniek na świeżym powietrzu z muzyką świetlną
77,99 zł
Sprzedawca: Ladenza
1 949,75 zł/1l

Fru Blu Róża do robienia baniek mydlanych z płynem 2 x 40 ml
53,12 zł
Sprzedawca: MATFEL
664,00 zł/1l

TMT FRU BLU zest traktor+płyn 0,4l DKF0396 00039
75,77 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,58 zł
Sprzedawca: MATFEL
178,95 zł/1l

Maszyna do baniek mydlanych w kształcie różdżki księżniczki
81,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Bańki mydlane ptaszek maszynka do robienia baniek + płyn
33,80 zł
Sprzedawca: MALIS
338,00 zł/1l

Ślubne bańki mydlane, 24 szt.
72,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Kosiarka Dla Dzieci Na Bańki Mydlane Pchacz Jeździ Puszcza Bańki Płyn



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
53,90 zł
Sprzedawca: MALIS
456,78 zł/1l

Lebula płyn do dużych baniek mydlanych 5l
97,27 zł
-4,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,48 zł
Sprzedawca: Lebula

Pistolet do baniek mydlanych „Jednorożec” z podświetleniem – nie wymaga baterii



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,11 zł
Sprzedawca: Volksfestartikel-Berlin
562,38 zł/1l

Zabawka helikopter bańkowy z wyrzutnią i butelką baniek
81,99 zł
Sprzedawca: Netsilla