5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
28,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Mleczko do ciała Sebamed 50 ml
167,40 zł/1l
8,37 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Ziaja Masło Kakaowe do ciała, 200 ml
141,60 zł/1l
28,32 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
NIVEA 88184, Balsam, 400 ml
86,65 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
34,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Nivea Cocoa Butter Balsam do ciała, 625 ml
45,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-5%
31,99 zł
Sprzedawca: Metler
Glysomed® – balsam do ciała – 500 ml
103,98 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: HabitumPharma
Nawilżający balsam do twarzy i ciała, 470 ml
213,09 zł/1l
100,15 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Brązujący balsam do ciała NIVEA Sun Touch zapewnia Twojej skórze równomierną, naturalnie wyglądającą opaleniznę z mniejszą ilością smug. Formuła z ekstraktem z miłorzębu japońskiego i olejkiem z pestek winogron intensywnie nawilża skórę i pozostawia ją przyjemnie miękką w dotyku, o świeżym zapachu. Brązujący balsam do ciała jest świetny dla jasnej i średniej skóry. Łagodność dla skóry tego balsamu do stopniowego opalania została przetestowana i potwierdzona dermatologicznie.
Korzyści: • Od jasnych do średnich karnacji • Pozostawia skórę przyjemnie miękką w dotyku - dla intensywnie nawilżonej skóry • Zapewnia równomierną, naturalnie wyglądającą opaleniznę z mniejszą ilością smug • Formuła o świeżym zapachu • Z ekstraktem z miłorzębu i olejkiem z pestek winogron - bez sztucznych barwników
Naturalną opaleniznę można uzyskać nawet bez wakacji nad morzem. Wypróbuj balsam do ciała Sun Touch Tinted Body Lotion, który nada Twojej skórze naturalną opaleniznę już po pierwszym użyciu. Dodatkowo zawiera olej z pestek winogron i ekstrakty z miłorzębu japońskiego, które zapewniają skórze głębokie nawilżenie, które utrzymuje się przez cały dzień. Jest łatwy w aplikacji i nie pozostawia plam.
Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(672)Liczba wystawionych ocen: 672
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF
Zestaw wypoczynkowy ogrodowy z polirattanu Merax dla 3-4 osób, 5-częściowy zestaw wypoczynkowy z sofą, stołem, taboretem i poduszkami, meble balkonowe meble ogrodowe, szary
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(100)Liczba wystawionych ocen: 100
1 362,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-30,00 zł
1 332,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX
Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(211)Liczba wystawionych ocen: 211
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings
UISEBRT Ekran prywatności mata PVC ogrodzenie prywatności antracyt Wiatrochron do ogrodu balkon i taras 90x300cm Stabilny kształt litery W
57,40 zł/1m²
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(130)Liczba wystawionych ocen: 130
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(1003)Liczba wystawionych ocen: 1003
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Kynast Solar, lampa wisząca w kształcie kuli, LED, średnica 20 cm, światło ciepłe, 1 sztuka
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(60)Liczba wystawionych ocen: 60
64,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(4595)Liczba wystawionych ocen: 4595
552,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Składane krzesło kempingowe SONGMICS, zestaw 2 sztuk, obciążenie do 150 kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(199)Liczba wystawionych ocen: 199
170,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-5,99 zł
165,00 zł
Sprzedawca: Jurhan
UISEBRT Moskitiera Okno 80 X 100cm Moskitiera Moskitiera Moskitiera z aluminiową ramą bez wiercenia i śrub Antracyt
94,99 zł/1m
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(209)Liczba wystawionych ocen: 209
94,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome
zewnętrzne lampki choinkowe 480 LED 36 m ciepły żółty - Home Styling Collection
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(127)Liczba wystawionych ocen: 127
67,93 zł
Sprzedawca: VISO
200 ml krem do opalania z natychmiastowym efektem, krem do opalania z dżemem - BRONZIE
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
69,04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-4%
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Mobiler Luftkühler mit Wasser Soft | Luftbefeuchter | Verdunstungskühler
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(39)Liczba wystawionych ocen: 39
561,10 zł
Sprzedawca: Crownseller
Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(411)Liczba wystawionych ocen: 411
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl
Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(523)Liczba wystawionych ocen: 523
99,89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-20,00 zł
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Rower dziecięcy Volare Blossom - Dziewczynki - 24 cale - Różowy - Dwa hamulce ręczne
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
1 391,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zipro One S Rower treningowy do domu Rower magnetyczny do 110 kg Magnesy Rower treningowy Rower fitness Hometrainer Rower cardio Komputer Sprzęt fitness w domu
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(244)Liczba wystawionych ocen: 244
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Stosunek jakości do ceny jest świetny,
to dobry kompromis między pielęgnacją a delikatnym efektem.
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.