5,0



Na podstawie 3 opinii
NIVEA 88417, Balsam, 200 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
14,07 zł
70,35 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Balsamy do ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
NUTRASKIN 4URbum - 100 ml2 740,70 zł/1l
274,07 zł
Sprzedawca: Nutralash

Więcej informacji o reklamie
Regenerujący balsam do ciała Bepanthol Derma, 400 ml263,87 zł/1kg
125,60 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
EXCIPIAL 2 U Hydrolotio Emulsion, 500 ml Lotion225,85 zł/1kg
125,12 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Dermasence Adtop Creme 250 ml317,87 zł/1kg
96,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Nivea, Lavendel, Balsam do ciala, 400ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
46,92 zł/1l
21,70 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

NIVEA Soft Milk, Mleko, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 400 ml, Masło shea
57,72 zł/1l
23,09 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

NIVEA 84395, Balsam, 200 ml
7,68 zł/100ml
15,35 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

NIVEA 88184, Balsam, 400 ml
86,65 zł/1l
34,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

NIVEA 80315, Balsam, 250 ml
148,76 zł/1l
37,19 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Balsam do ciała Sebamed
134,72 zł/1l
101,04 zł
Sprzedawca: somnia24

NIVEA 88268 NIVEA VITAL Babylotion 250,0 ml
236,08 zł/1l
59,02 zł
Sprzedawca: somnia24

Sebamed Lotion 50 ml
380,95 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: apohealth

Glysomed® – balsam do ciała – 500 ml
103,98 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: HabitumPharma

sebamed Lotion Feuchtigkeitspflege Kamillenextrakt 200ml
116,71 zł/1kg
28,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nivea mleczko do ciała 625ml
84,51 zł/1l
52,82 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Nivea Odżywcze mleczko do ciała, 400ml
39,50 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Balsam pielęgnacyjny Dexeryl 200 ml
54,52 zł
Sprzedawca: apohealth

KERACNYL Spray do ciała, 150 ml
880,13 zł/1l
132,02 zł
Sprzedawca: somnia24

Aveeno Dermexa Tä gliche krem emolientowy
413,05 zł/1kg
82,61 zł
Sprzedawca: VISO

CeraVe Moisturising Lotion 236 ml
220,38 zł/1l
52,01 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Model:
- Balsam
- Pojemność:
- 200 ml
Wzbogacony o cenny olejek migdalowy, balsam pielegnacyjny zamienia sucha skore w zauwazalnie jedrna i zapewnia 24 godziny nawilzenia..
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Skladniki: Woda, Gliceryna, Olej Parafinowy, Alkohol Cetylowy, Octan Izopropylu, Olejek z Kwiatu Migdalka, Ekstrakt z Kwiatu Migdalka, Parafina Ciekla, Glicerol Stearynian, Lanolina, Ceresyna, Cera Mikrokrystaliczna, Kaolin, Cetyl Palmitate, Olejek Zawierajacy Wosk pszczeli, Alantoina, Cytrynian Miedzi, Cytrynian Magnezu, Cytrynian Manganu, Cytrynian Cynku.
- Producent
- EAN
- 4005900812155
- Numer producenta
- 88417
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Skladniki: Woda, Gliceryna, Olej Parafinowy, Alkohol Cetylowy, Octan Izopropylu, Olejek z Kwiatu Migdalka, Ekstrakt z Kwiatu Migdalka, Parafina Ciekla, Glicerol Stearynian, Lanolina, Ceresyna, Cera Mikrokrystaliczna, Kaolin, Cetyl Palmitate, Olejek Zawierajacy Wosk pszczeli, Alantoina, Cytrynian Miedzi, Cytrynian Magnezu, Cytrynian Manganu, Cytrynian Cynku.
- Producent
- EAN
- 4005900812155
- Numer producenta
- 88417
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Nivea, Lavendel, Balsam do ciala, 400ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
46,92 zł/1l
21,70 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

NIVEA Soft Milk, Mleko, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 400 ml, Masło shea
57,72 zł/1l
23,09 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Nawilżający balsam do ciała Lawenda 400 ml
67,62 zł/1l
27,05 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Balsam do ciała Nivea 250 ml Vital
2 224,00 zł/1l
111,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Esstisch >Naperville< in Strukturbeton Nachbildung - 138x74x80cm (BxHxT)
611,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando

Muller Textiles 30032.68.08, Koc do nakrycia w zestawie, Poszewka na poduszkę dołączona
118,48 zł
Sprzedawca: Dekbeddengoed

HOROW Inteligentna deska sedesowa z funkcją prysznica Podgrzewana deska sedesowa Lampka nocna Suszenie ciepłym powietrzem Regulowana temperatura i ciśnienie wody
899,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HOROWbathseller

Sztuczny Bambus W Doniczce, 80 Cm Lumarko!
35,66 zł/1kg
106,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Sprzedawca: vidaXL

Świecznik stołowy biały CELINE 700446 Markslojd
149,05 zł
Sprzedawca: ilove-lighting

Pilot PANASONIC N2QAYB000829, N2QAYB000928
101,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UO-Company

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Braun ThermoScan 3, Kontaktowy, Biały, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
106,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Świeca LED z prawdziwego wosku z timerem i migoczącym knotem Taupe Wysokość 10cm
30,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Plecak szkolny dziewczęcy chłopięcy motyw LILO&STITCH 4 T zestaw plecak piórnik worek na buty mega zestaw Paso
285,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MAGOSHOP

Essence Cosmetics Caring Shine Lipstick Con Colgeno Vegano 205-My Love 3,5g
3 516,92 zł/1kg
45,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Best Season LED-Weeping Willow 150 cm ok. 150x50 cm, 144 ciepłe białe diody LED, f.d.Außenb, 860-16
165,30 zł
Sprzedawca: Marketsupply

Armani Emporio She EDP 100ml
2 003,60 zł/1l
200,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
![Zdjęcie produktu dla [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
36,84 zł
Sprzedawca: TR8

Lampy solarne ogrodowe 8 sztuk Latarki ogrodowe LED z realistycznym efektem płomienia IP65 Lampy solarne do ogrodu zewnętrznego Retoo
48,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Lampa LED na drzewo z drutu miedzianego Biała sztuczna lampka nocna na drzewo Bonsai Zasilana bateryjnie Dekoracja wnętrz
107,05 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Przenośny mini wentylator N15 z wyświetlaczem LED, 5 prędkości nawiewu, odchylany o 90 stopni, może służyć jako uchwyt na telefon komórkowy, z paskiem na szyję (wbudowany akumulator litowy), zielony
109,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Makita DUB185Z, Dmuchawa ręczna, 192 m³/h, Czarny, Niebieski, Prąd elektryczny, Bateria, 18 V
247,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Salvador Dalí Dali EDP 30 ml W
3 464,67 zł/1l
103,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24

Samsung Galaxy S26+ , 17 cm (6.7"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Biały
4 555,34 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Shop-Mediarado

Kaemingk 001090046
42,21 zł/1kg
30,39 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Samsung Galaxy S26+ , 17 cm (6.7"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Fioletowy
3 730,25 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: JANADO

Suszarka obrotowa EASYmaxx składany koń do ubrań do wewnątrz na zewnątrz odporna na warunki atmosferyczne lekka 4-stopniowa regulacja wysokości aluminium 140x101x121cm
147,19 zł
-16,33 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,86 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Essence KISS BOMB shiny lipgloss & lip balm, Różowy, Strawberry Sweetie, Zmiękczający, Kobiety, Krem, Połysk
28,87 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gorąco polecam
Miałam już ten produkt wcześniej i byłam z niego bardzo zadowolona. Dlatego koniecznie chciałam go mieć ponownie. Natychmiast się wchłania i nie klei się. Świetny produkt
Oceniono dnia 26 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko było wspaniałe
Wszystko poszło wspaniale, a dostawa była szybka. Balsam jest idealny na lato, lekki i ma delikatny zapach.
Oceniono dnia 4 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt – dzięki olejkowi migdałowemu skóra staje się gładka, gorąco polecam
Jakość znakomita
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Versace Yellow Diamond balsam do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
212,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 061,95 zł/1l

Avene XeraCalm A.D Balsam uzupełniający lipidy, 400 ml
117,38 zł
Sprzedawca: apohealth
293,45 zł/1kg

Artovitel 50 Ml/Bóle Stawów/Zapalenia Stawów



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
140,00 zł
Sprzedawca: UnicornGroup
139 999,99 zł/1l

Palmer's Krem do Rozciągniętych Niedbałych Skutków 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
153,96 zł/1l

Lloyd Alpenkrauter Balsam do masażu 200 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
34,52 zł
Sprzedawca: apohealth
172,60 zł/1l

Vaseline - Balsam do Ciała z Olejkiem Migdałowym 600ml - Intensive Care Almond



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
74,98 zł/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,60 zł
-18,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
205,59 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
3 426,50 zł/1kg

Mary Kay TimeWise – tonik o ukierunkowanym działaniu, 236 ml
183,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
741,58 zł/1l

VARITONE – krem do pielęgnacji nóg – 50 ml
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg

VariHelp – chłodzący krem do pielęgnacji nóg i żył dla zmęczonych nóg – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
153,01 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 060,20 zł/1kg

Krem Varikosette – wsparcie dla nóg, krążenia krwi i codziennej pielęgnacji skóry, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
154,08 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 081,60 zł/1kg

3 x Balea MED - Balsam do ciała Ultra Sensitive z Morza Martwego (3 x 300 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
165,56 zł/1l

Sisley Soir D'Orient, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
344,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 297,00 zł/1l

Victoria's Secret Temptation Body Lotion 236ml
237,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
899,05 zł/1kg

5 x Balea MED - Mleczko do ciała błyskawiczna pielęgnacja 2w1 z 15% mocznikiem 5 x 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
128,47 zł
Sprzedawca: Kpictiah
102,78 zł/1l

Masło do ciała Declaré Caviar Perfection Luxury Anti-Wrinkle Body Butter (200 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
279,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 398,50 zł/1l

Balsam do ciała Byredo Gypsy Water



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
296,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 316,31 zł/1l

Sisley Izia, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka
288,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 925,67 zł/1l

Arthrovia Cream – 50 ml – Orzeźwiający komfort dla stawów
152,72 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 054,40 zł/1kg

Hermès Un Jardin à Cythère BL plnitelný 200 ml UNISEX
289,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 445,00 zł/1l