5,0



Na podstawie 4 opinii
Avon Passion Dance Woda toaletowa, 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
40,99 zł
819,80 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Olene Woda toaletowa, 100 ml7 922,90 zł/1l
792,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Givenchy Irresistible Woda toaletowa, 50 ml4 072,00 zł/1l
203,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Oyedo Woda toaletowa, 50 ml10 353,80 zł/1l
517,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Annayake Kogaï For Him EDT 100 ml M2 673,00 zł/1l
267,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Avon Passion Dance Dark EDT 50 ml
819,80 zł/1l
40,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Woda Toaletowa Avon Woman Celebre 50 Ml
545,80 zł/1l
35,63 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,29 zł
Sprzedawca: EMINI

Elizabeth Arden Sunflower, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Melon, Brzoskwinia, Bergamot,Melon,Peach (fruit), Cyklamen, Jaśmin, Cyclamen,Jasmine
682,40 zł/1l
68,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Avon Summer White Woda Toaletowa 50 Ml Dla Kobiet
359,80 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: EMINI

Avon Imari Naturelle woda toaletowa 50ml
819,80 zł/1l
40,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Avon Summer White Sunset, 50 ml
357,80 zł/1l
17,89 zł
Sprzedawca: EMINI

Avon Musk Rain Woda Toaletowa dla Niego 75 ml
546,53 zł/1l
40,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Shakira, Dance Diamonds, woda toaletowa, dla kobiet, 100 ml
1 399,00 zł/1l
139,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Escada Born in Paradise woda toaletowa spray 30 ml
14 263,33 zł/1l
427,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Lazell Willmen Woda Perfumowana 100 Ml
1 990,00 zł/1l
199,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Escada Turquoise Summer woda toaletowa spray 100 ml
7 359,00 zł/1l
735,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Shakira Dance woda toaletowa spray 50ml
3 125,40 zł/1l
156,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Diptyque Ofresia woda toaletowa dla kobiet 100 ml
6 966,90 zł/1l
696,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lazell Grossier Woda toaletowa, 100ml
2 380,00 zł/1l
238,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Lanvin L'Homme Woda toaletowa, 100ml
1 350,90 zł/1l
135,09 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

AVON Attraction Instinct Woda Toaletowa dla Niego 75 ml
1 006,67 zł/1l
75,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Avon Woda Toaletowa Damska Passion Dance 50 ml
Avon
️
AVON WODA TOALETOWA DAMSKA PASSION DANCE 50 ML
Odkryj esencję kobiecości z wodą toaletową Avon Passion Dance. Ten uwodzicielski zapach został stworzony, aby podkreślić Twoją naturalną charyzmę i energię. Idealny na każdą okazję, Passion Dance dodaje pewności siebie i pozostawia niezapomniane wrażenie. Poczuj rytm pasji i wyraź siebie z każdym krokiem.
Avon to marka z długą tradycją, która od lat dba o piękno kobiet na całym świecie. Produkty Avon są tworzone z pasją i dbałością o detale, co gwarantuje ich wysoką jakość i skuteczność. Avon Passion Dance to więcej niż tylko zapach – to wyraz Twojej osobowości i stylu. Wybierz Avon i poczuj się wyjątkowo każdego dnia.
Passion Dance to zapach, który idealnie sprawdzi się na romantyczną kolację, spotkanie z przyjaciółmi czy ważną uroczystość. Jego zmysłowa kompozycja zapachowa podkreśli Twoją elegancję i kobiecość. Niezależnie od okazji, Passion Dance sprawi, że poczujesz się pewnie i atrakcyjnie.
- ️
Wybierając wodę toaletową Avon Passion Dance, stawiasz na jakość i niezawodność. Avon to marka, której możesz zaufać. Jej produkty są testowane dermatologicznie i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Passion Dance to zapach, który pokochasz od pierwszego użycia.
Passion Dance to kompozycja, która łączy w sobie nuty kwiatowe, owocowe i drzewne. To zapach, który jest zarówno świeży, jak i zmysłowy. Nuty głowy to soczyste owoce, które dodają energii. W sercu zapachu znajdują się delikatne kwiaty, które podkreślają kobiecość. Baza zapachu to ciepłe drzewo, które nadaje mu głębi i trwałości.
AVON WODA TOALETOWA DAMSKA PASSION DANCE 50 ML
- Uwodzicielski zapach dla pewnych siebie kobiet
- Idealny na każdą okazję, zarówno na dzień, jak i na wieczór
- Długotrwały efekt, który utrzymuje się przez wiele godzin
- Podkreśla naturalną charyzmę i dodaje energii
- Wyjątkowa kompozycja zapachowa, która zachwyca
- Elegancki flakon, który pięknie prezentuje się na toaletce
Najważniejsze dane
- SKU Dostawcy: 284313
️ Informacje o bezpieczeństwie produktu (GPSR)
Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów
Kategoria: Produkty ogólne
**Instrukcja obsługi:** Przed użyciem produktu przeczytaj instrukcję obsługi i zachowaj ją na przyszłość.Dane kontaktowe producenta/importera (GPSR)
Nazwa firmy:CARUNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres:PL. BANKOWY 2, 00-095 WARSZAWA, PL690244214:[email protected] WWW:zakupywgodzine.pl️
- SKU Dostawcy: 284313
- 0%+1.00PLN)] [C=0%]
- Dodatkowe informacje.
Avon Woda Toaletowa Damska Passion Dance 50 ml
Avon Numer: 5059018291950, PGD-D363-284313. Ilośc dzni do wysyłki:3. Waga: 0.25 kg.- ️ Zdrowie i Uroda/Perfumy/Damskie (wody perfumowane, toaletowe)
- ️ Innowacyjne technologie i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że produkt wyznacza nowe standardy na rynku.
- ️ Każdy element został starannie dopracowany, aby zapewnić maksymalną wygodę, trwałość i satysfakcję z użytkowania.
- ️ Wybierając Avon Woda Toaletowa Damska Passion Dance 50 ml, inwestujesz w produkt, który spełni najwyższe oczekiwania i sprawdzi się w każdej sytuacji.
AVON PASSION DANCE EDT DLA NIEJ 50ml
- Producent: Avon
- Kod producenta: 18424
- EAN: 5059018291950
- SKU: 00006442
- Pojemność: 50ml
- Produkt niefoliowany przez producenta
Woda toaletowa Passion Dance to ognisty, pełen pasji zapach, który rozgrzeje twoje zmysły i uwolni ogromne pokłady energii.
- Kategoria: kwiatowo-orientalna
- Kompozycja: romantyczny, żywiołowy zapach na lato
- Główne nuty zapachowe: czarny narcyz, róża, drewno sandałowe
Woda toaletowa Passion Dance to żywiołowa kompozycja, która podkreśli pełną namiętności, zmysłową stronę twojej natury. Jej początek tworzą niespokojne, nieodparcie kuszące aromaty czarnego narcyza i sensualnych płatków róż. Dookoła kwiatowego serca Passion Dance rozbrzmiewają cytrusowe nuty grejpfruta i orientalna woń drzewa sandałowego. To zapach, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.
Inspiracja
Spodobał ci się zapach wody toaletowej Passion Dance? Odkryj również pozostałe zapachy z naszej kobiecej linii i przedłuż trwałość aromatu.
Zrodzony w rytmie gorącego latynoskiego tanga, Passion Dance ujawnia namiętną i zmysłową stronę kobiecej duszy, kusząc swoją romantyczną energią tak jak kobieta. Zapach uwodzicielski jak taniec. Jego kompozycja składa się głównie z kwiatowych i owocowych składników, takich jak grejpfrut, papaja, lilia wodna, jaśmin, czarny narcyz i czarna róża na bazie bursztynu, mchu i paczuli. Poddaj się pachnącym kroplom namiętności.
- Waga
- 0 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Eugenol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone
- Producent
- AVON
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 5059018291950
- Numer producenta
- 1223741
- Waga
- 0 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Eugenol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone
- Producent
- AVON
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 5059018291950
- Numer producenta
- 1223741
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Avon Incandessence woda perfumowana 50 ml
623,80 zł/1l
40,54 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,19 zł
Sprzedawca: EMINI

Avon Passion Dance Dark EDT 50 ml
819,80 zł/1l
40,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Woda Toaletowa Avon Woman Celebre 50 Ml
545,80 zł/1l
35,63 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,29 zł
Sprzedawca: EMINI

AVON Incandessence Lotus Woda perfumowana dla niej 50 ml
863,80 zł/1l
43,19 zł
Sprzedawca: EMINI

AVON Little Black Dress EDP spray 50ml
1 100,00 zł/1l
55,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Woda toaletowa AVON Pur Blanca Elegance
1 800,00 zł/1l
90,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Avon Summer White Sunset, 50 ml
357,80 zł/1l
17,89 zł
Sprzedawca: EMINI

Avon Rare Gold 50 ml woda perfumowana
1 019,80 zł/1l
50,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Avon Perceive Dew Woda Toaletowa Dla Kobiet 50ml EDT
1 000,00 zł/1l
50,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Avon Pur Blanca woda toaletowa 50 ml
519,40 zł/1l
25,97 zł
Sprzedawca: EMINI

Avon Little Black Dress 100 Ml Woda Perfumowana
775,00 zł/1l
77,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Woda perfumowana Avon Luck dla Niej 50 ml
1 510,00 zł/1l
75,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Avon Today Tomorrow Always Tomorrow Woda perfumowana, 50 ml
1 511,80 zł/1l
75,59 zł
Sprzedawca: EMINI

AVON Pur Blanca Sunshine Bloom woda toaletowa dla kobiet
1 298,80 zł/1l
64,94 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Cichy Osuszacz Climative DH-035 Luxe UV 1200ml UV + LED Cichy Wydajny Biały Pochłaniacz Wilgoci do Domu Higrometr Termometr Dezynfekuje Powietrze
199,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Wentsystem

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Avon Perceive Woman Woda perfumowana, 50 ml
686,00 zł/1l
34,30 zł
Sprzedawca: EMINI

Odkurzacz piorący do dywanów Olvy 17 000 PA - Wydajny odkurzacz na mokro do sof, samochodów i dywanów z akcesoriami i środkiem czyszczącym
269,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Full Speed Sky Jump EDT 100 ml
1 364,20 zł/1l
136,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Avon Viva La Vita 50 ml woda perfumowana
1 819,80 zł/1l
90,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,15 zł/1kg
95,87 zł
Sprzedawca: somnia24

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
1 347,00 zł
-348,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: EveMotionGmbH

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Paco Rabanne Miniature Gift Set Lady Million Woda perfumowana 5 ml + Olympea Woda perfumowana 6 ml + Fame Woda perfumowana 4 ml + Fame Perfumy, 4 ml
231,78 zł
Sprzedawca: MANADA

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 251,50 zł/1l
225,15 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Avon Far Away Rebel woda perfumowana 50ml
1 600,00 zł/1l
80,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
+++++
Zawartość 0,05 l
Ich liebe diesen Duft!
Oceniono dnia 28 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 11 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 10 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda toaletowa Elite marki Floris



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
481,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 816,10 zł/1l

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Dior Dune, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Piwonia, Wanilia



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(83)Liczba wystawionych ocen: 83
479,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 799,90 zł/1l

Korres Eau De Toilette Perfumy męskie "Black Pepper" 10ml
44,76 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,41 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
4 241,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
141,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 820,80 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,50 zł/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(87)Liczba wystawionych ocen: 87
522,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 225,50 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
928,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 374,53 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
233,80 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 896,67 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l