4,5



Na podstawie 23 opinii
La Rive, Red Line, Eau De Toilette, For Men, 90 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
54,58 zł
545,80 zł / 1l
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Bvlgari, Pour Homme, Eau De Toilette, For Men, 50 ml5 656,20 zł/1l
282,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Paco Rabanne, Ultraviolet, Eau De Toilette, For Men, 100 ml2 067,00 zł/1l
206,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M3 917,30 zł/1l
391,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Rochas, Eau De Rochas, Eau De Toilette, For Men, 50 ml5 884,80 zł/1l
294,24 zł
Sprzedawca: VogueVista

La Rive Hitfire Woda toaletowa, 90ml
733,33 zł/1l
66,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

La Rive Grey Point Woda toaletowa, 90ml
493,00 zł/1l
44,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

La Rive Heroic Man Woda toaletowa, 100ml
462,70 zł/1l
46,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

La Rive Black Water woda toaletowa 100ml
772,10 zł/1l
77,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

La Rive Extreme Story For Man Woda toaletowa, 75ml
879,73 zł/1l
65,98 zł
Sprzedawca: somnia24

La Rive 315 Prestige Woda toaletowa, 100ml
619,67 zł/1l
55,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

La Rive Cabana For Men Woda toaletowa, 30ml
1 241,67 zł/1l
37,25 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Brutal, Classic Intense, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
462,70 zł/1l
46,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

La Rive Steel Essence For Man Woda toaletowa, 100ml
566,00 zł/1l
56,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

La Rive Distant Wave Woda toaletowa, 100ml
481,80 zł/1l
48,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

La Rive Black Fury Woda toaletowa, 75ml
705,87 zł/1l
52,94 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Bruno Banani Man Woda toaletowa, 50ml
3 007,40 zł/1l
150,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Rochas, Rochas Man, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
2 530,00 zł/1l
126,50 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

J' Fenzi JUUST! Homme red 100ml eau de parfum - woda perfumowana 100 ml
399,90 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: BeautyOK

Rochas, L'Homme Rochas, Eau De Toilette, For Men, 60 ml
1 619,17 zł/1l
97,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rochas, Rochas Man, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 411,00 zł/1l
141,10 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woda toaletowa La Rive Red Line 90 ml
La Rive
️
WODA TOALETOWA LA RIVE RED LINE 90 ML
Odkryj esencję męskości z wodą toaletową La Rive Red Line. Ten wyjątkowy zapach podkreśli Twoją pewność siebie i elegancję, dodając Ci energii na każdy dzień. Idealny wybór dla mężczyzn ceniących klasyczne, a zarazem nowoczesne aromaty.
La Rive to polska marka, która od lat zdobywa uznanie na rynku perfumeryjnym. La Rive Red Line to doskonały przykład tego, jak można stworzyć zapach, który idealnie oddaje męski charakter. Wybierając La Rive, wybierasz jakość i styl.
Woda toaletowa La Rive Red Line to idealny wybór dla mężczyzn, którzy chcą podkreślić swoją indywidualność i pewność siebie. Zapach ten doskonale sprawdza się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Możesz go używać w pracy, na spotkaniach biznesowych, randkach czy imprezach. Zawsze będziesz czuł się wyjątkowo i pewnie.
- ️
Kompozycja zapachowa La Rive Red Line została starannie dobrana, aby stworzyć zapach pełen charakteru i elegancji. Nuty zapachowe idealnie się uzupełniają, tworząc harmonijną całość. Zapach ten pozostawia niezapomniane wrażenie i budzi podziw. La Rive Red Line to zapach, który podkreśli Twoją wyjątkowość.
Wybierając La Rive Men Red Line, inwestujesz w swój wizerunek i samopoczucie. Ten zapach sprawi, że poczujesz się pewniej i bardziej atrakcyjnie. Nie czekaj, sięgnij po La Rive Men Red Line i poczuj różnicę! Produkt nowy.
WODA TOALETOWA LA RIVE RED LINE 90 ML
- Trwały i intensywny zapach, który pozostaje z Tobą na długo
- Klasyczny, a zarazem nowoczesny aromat, idealny dla każdego mężczyzny
- Doskonały na co dzień i na specjalne okazje, podkreślający Twoją indywidualność
- Pojemność 90 ml, idealna do codziennego użytku
- Kompozycja pełna charakteru, budząca podziw
- Podkreśla pewność siebie i dodaje elegancji
Najważniejsze dane
- SKU Dostawcy: 106460
️ Informacje o bezpieczeństwie produktu (GPSR)
Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów
Kategoria: Produkty ogólne
**Instrukcja obsługi:** Przed użyciem produktu przeczytaj instrukcję obsługi i zachowaj ją na przyszłość.Dane kontaktowe producenta/importera (GPSR)
Nazwa firmy:CARUNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres:PL. BANKOWY 2, 00-095 WARSZAWA, PL690244214:[email protected] WWW:zakupywgodzine.pl️
- SKU Dostawcy: 106460
- 0%+1.00PLN)] [C=0%]
- Dodatkowe informacje.
Woda toaletowa La Rive Red Line 90 ml
La Rive Numer: 5906735234152, PGD-4B38-106460. Ilośc dzni do wysyłki:3. Waga: 0.25 kg.- ️ Zdrowie i Uroda/Perfumy/Męskie (wody toaletowe, kolońskie)
- ️ Innowacyjne technologie i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że produkt wyznacza nowe standardy na rynku.
- ️ Każdy element został starannie dopracowany, aby zapewnić maksymalną wygodę, trwałość i satysfakcję z użytkowania.
- ️ Wybierając Woda toaletowa La Rive Red Line 90 ml, inwestujesz w produkt, który spełni najwyższe oczekiwania i sprawdzi się w każdej sytuacji.
Red Line For Men to zapach będący ucieleśnieniem energii i dynamiki, skierowany do mężczyzn poszukujących relaksu i odprężenia. /
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: zielone jabłko, tuja, japoński kwiat wiśni
Nuta serca: jaśmin, sosna, cedr
Nuta bazy: piżmo, paczula, wetiwer
Woda toaletowa La Rive Red Line
Woda toaletowa La Rive Red Line została stworzona dla mężczyzn energicznych i pełnych życia. Red Line Eau de Parfum zapewnia doskonałe uczucie relaksu. Zapach otwiera świeże zielone jabłko. Nutę serca Red Line wypełnia delikatny jaśmin, a ciepła nuta bazy składa się z drzewa cedrowego i piżma. Flakon jest prosty i wykonany ze szkła. Butelka lśni ciepłym czerwonym kolorem, który odzwierciedla zmysłowość Red Line.
Specyfikacja:
Kolor: przezroczysty, czerwony
Kolor opakowania: czerwony
Płeć: męska
Materiały opakowania: szkło, plastik, karton
Zapach: świeży, drzewny
Zawartość: 90 ml
Nuty zapachowe:
Nuty głowy: zielone jabłko
Nuty serca: jaśmin
Nuty bazy: Drzewo cedrowe i piżmo
Kolor: czerwony
Zawartość w ml : 90
Język opakowania : angielski
Płeć : męski
Typ zapachu : Drzewny
Typ zapachu : Świeży
Świeży,energetyczny zapach dla mężczyzn
Nuty zapachowe:
- Nuta głowy: zielone jabłko, likier Manzana Verde, mrożona tuja
- Nuta podstawowa: paczula, wetiwera, piżmo
- Nuta serca: liście cedrowe, jaśmin, sosna limba
Zapach uosabiający czystą energię i dynamizm, dla mężczyzn poszukujących relaksu i regeneracji.
Nuta głowy
zielone jabłko
Nuta serca
Jaśmin
Nuta bazy
Drzewo cedrowe, piżmo
La Rive, Red Line, Eau De Toilette, For Men, 90 ml
[b]Kierunek zapachu:[/b] świeży, owocowy[br][br][br][b]Nuty głowy:[/b] zielone jabłko, kwiat japońskiej wiśni, drzewo życia[br][br][b]Nuty serca:[/b] jaśmin, sosna, cedr[br][br][b]Nuty bazy:[/b] piżmo, paczula, wetyweria[br][br][br]Dla prawdziwie ambitnych dżentelmenów nie ma granic. La Rive Red Line łączy w sobie energię i świeżość zielonych jabłek z tajemniczością i niezwykle uwodzicielską mocą jaśminu. Woda toaletowa jest energetyczna, atrakcyjna, zrównoważona i pełna ciepła - zapach z charakterem i mężczyzną, który go nosi.
La Rive Red Line to owocowy, biały, kwiatowy zapach dla mężczyzn La Rive jest wiodącym europejskim producentem perfum z siedzibą w Polsce i m w ponad 50 krajach Zielone jabłko łączy się z japońskim kwiatem wiśni i arborvitae w nucie głowy
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Esencja, skórka cytrynowa, vetiver, paczula, drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, ambraksja, paczuli, nuta morska, piżmo, kokos, goździk, geranium, cynamon, jeżyna, mięta pieprzowa, bergamotka, piwonia, wetiweria, skórka pomarańczowa.
- Producent
- Zakres dostawy
- 90
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 5906735234152
- Numer producenta
- 64901951
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Esencja, skórka cytrynowa, vetiver, paczula, drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, ambraksja, paczuli, nuta morska, piżmo, kokos, goździk, geranium, cynamon, jeżyna, mięta pieprzowa, bergamotka, piwonia, wetiweria, skórka pomarańczowa.
- Producent
- Zakres dostawy
- 90
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 5906735234152
- Numer producenta
- 64901951
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

La Rive Grey Point Woda toaletowa, 90ml
493,00 zł/1l
44,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Słuchawki bezprzewodowe Grundig Bluetooth – bezprzewodowe słuchawki douszne z mikrofonem – sterowanie dotykowe – dioda LED wskazująca poziom naładowania – 7 godzin odtwarzania – 2 godziny ładowania
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

La Rive In Love Woda perfumowana, 90ml
731,00 zł/1l
65,79 zł
Sprzedawca: somnia24

La Rive Pearl Woman Woda perfumowana, 75ml
706,13 zł/1l
52,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

La Rive Hitfire Woda toaletowa, 90ml
733,33 zł/1l
66,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Słuchawki Bluetooth 5.0 TWS Wireless Wireless In-Ear True Wireless Earbuds Przenośne etui ładujące Stereofoniczny zestaw słuchawkowy z mikrofonem dla Android iPhone Samsung Retoo
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Xiaomi 28592 Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic schwarz
127,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

La Rive Ironstone For Man Woda toaletowa, 100ml
569,50 zł/1l
56,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Rowenta Swift Power RO2933, 750 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,2 l, Filtr higieniczny
364,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

La Rive Prestige Brown The Man Woda perfumowana, 75ml
1 053,33 zł/1l
79,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

2 x bateria litowa guzikowa CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, średnica 24x5,0mm, typ DL2450
145,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Lampa biurkowa LED USB Eaxus® - składana, elegancka, ściemniana lampa biurkowa LED, biała
59,21 zł
Sprzedawca: Trade4less

Lattafa Perfumes - Najdia Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
506,50 zł/1l
50,65 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Hayaati, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Nutmeg, Pink Pepper, Ginger and Bergamot, Incense, Cedar, Labdanum and Woody Notes, Amber, Musk and Ambergris
737,50 zł/1l
73,75 zł
Sprzedawca: Tersorte

Nautica - Voyage EDT 100ml
607,00 zł/1l
60,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Rive Cash For Men Woda toaletowa, 100ml
462,70 zł/1l
46,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

NIKOS Sculpture, Mężczyźni, 100 ml
1 481,90 zł/1l
148,19 zł
Sprzedawca: somnia24

Versace Blue Jeans Man Edt Spray
1 048,50 zł/1l
83,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Reyane Tradition Insurrection II Pure EDT 90 ml M
1 034,44 zł/1l
93,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Rive Extreme Story For Man Woda toaletowa, 75ml
879,73 zł/1l
65,98 zł
Sprzedawca: somnia24

La Rive Grey Line Woda toaletowa, 90ml
633,56 zł/1l
57,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

La Rive Aqua For Man Woda toaletowa, 90ml
493,00 zł/1l
44,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

La Rive Heroic Man Woda toaletowa, 100ml
462,70 zł/1l
46,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lacoste Red woda toaletowa dla mężczyzn 125 ml
1 297,04 zł/1l
167,14 zł
-5,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
162,13 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

La Rive Black Water woda toaletowa 100ml
772,10 zł/1l
77,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
622,00 zł/1l
62,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Rive, Password, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
758,53 zł/1l
56,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 78% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
78%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
9%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Happy...
Zawartość 0,09 l
Oryginał jest już prawie niedostępny, ale La Rive Grey Line w niczym mu nie ustępuje i pachnie równie dobrze!
Oceniono dnia 26 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetnie
Zawartość 0,09 l
Mogę polecić ten produkt.
Oceniono dnia 5 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super zapach
Zawartość 0,09 l
Dokładnie to, czego szukałem
Oceniono dnia 18 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Zawartość 0,09 l
Uwielbiam ten produkt
Oceniono dnia 19 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobre i tanie perfumy
Zawartość 0,1 l
Dobra jakość
Oceniono dnia 4 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Czerwona linia La Rive
Zawartość 0,1 l
bardzo dobry
Oceniono dnia 27 grudnia 2018 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Zawartość 0,09 l
Bardzo dobry za tę cenę
Oceniono dnia 15 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry
Zawartość 0,1 l
Kciuki w górę
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 815,40 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 057,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 643,55 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
926,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 351,33 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 986,50 zł/1l

Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
567,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 671,40 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
557,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 579,00 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l