Najważniejsze informacje w skrócie

  • Możesz bezpiecznie zablokować pojazd dzięki maksymalnemu obciążeniu 500 kg.
  • Wykonana ze stali, co gwarantuje jej trwałość i niezawodność.
  • Jest uniwersalna, więc pasuje do wielu różnych pojazdów.
  • Dzięki składanej konstrukcji łatwo ją przechowasz i przetransportujesz.
  • Idealna do przyczep kempingowych, samochodów, ciężarówek i kamperów.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

HEYNER® Klin pod koło, składany, do pojazdów, 1 szt.

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

52,31 zł

149,46 zł / 1kg

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

wt. 6 – czw. 8 października
Łap promocję, póki trwa!
Kliny meblowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla UIISEBRT Zestaw plastikowych ramp z 2 klinami pod koła żółty, rampa do przyczepy kempingowej 5T nośność, kliny pod koła z uchwytem, zestaw ramp samochodowych
UIISEBRT Zestaw plastikowych ramp z 2 klinami pod koła żółty, rampa do przyczepy kempingowej 5T nośność, kliny pod koła z uchwytem, zestaw ramp samochodowych
314,99 zł
8% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome
Zdjęcie produktu dla LARS360 2 rampy dla wózków inwalidzkich + 2 kliny pod koła, tworzywo PP, antypoślizgowe, nośność 5 t, zestaw klinów pod koła do samochodów, kamperów, przyczep - czarny + czarny
LARS360 2 rampy dla wózków inwalidzkich + 2 kliny pod koła, tworzywo PP, antypoślizgowe, nośność 5 t, zestaw klinów pod koła do samochodów, kamperów, przyczep - czarny + czarny
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
314,99 zł
8% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome
Zdjęcie produktu dla UISEBRT, zestaw 4 sztuk podkładek trójkątnych, czarne, gumowe kliny do kół z uchwytem, 20x10x15 cm, antypoślizgowe, do samochodów osobowych, kamperów, przyczep, jako kliny hamulcowe, blokady kół
UISEBRT, zestaw 4 sztuk podkładek trójkątnych, czarne, gumowe kliny do kół z uchwytem, 20x10x15 cm, antypoślizgowe, do samochodów osobowych, kamperów, przyczep, jako kliny hamulcowe, blokady kół
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
175,99 zł
8% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome
Zdjęcie produktu dla Zestaw 2 ramp załadunkowych Wiltec do 2 ton na parę, 940 x 310 x 270 mm, rampa załadunkowa do pojazdów, stalowe rampy załadunkowe
Zestaw 2 ramp załadunkowych Wiltec do 2 ton na parę, 940 x 310 x 270 mm, rampa załadunkowa do pojazdów, stalowe rampy załadunkowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
352,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
Zdjęcie produktu dla Plastikowy klin pod koła z rączką - zestaw 2 szt
Plastikowy klin pod koła z rączką - zestaw 2 szt
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
95,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Camping-Freizeitwelt
Zdjęcie produktu dla Da447 Kliny Poziomujące Do Kampera 2Szt
Da447 Kliny Poziomujące Do Kampera 2Szt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
197,97 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
Zdjęcie produktu dla IWH 19605 Klin pod koło IWH z uchwytem, czarny, zestaw 2 szt
IWH 19605 Klin pod koło IWH z uchwytem, czarny, zestaw 2 szt
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
108,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Klin pod koło samochodowe z hamulcem AMIO-02793
Klin pod koło samochodowe z hamulcem AMIO-02793
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,91 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla IWH 19607 Klin pod koło IWH z uchwytem, czarny
IWH 19607 Klin pod koło IWH z uchwytem, czarny
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Klin Pod Koło
Klin Pod Koło
78,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Zestaw klinów pod koła 2 szt
Zestaw klinów pod koła 2 szt
73,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Plastikowy klin pod koło z uchwytem biały 1 szt. do przyczepy
Plastikowy klin pod koło z uchwytem biały 1 szt. do przyczepy
26,90 zł
Sprzedawca: MC-Sell-GmbH
Zdjęcie produktu dla Zestaw 2 podkładek pod koła Carpoint
Zestaw 2 podkładek pod koła Carpoint
214,45 zł
Sprzedawca: Fieldyards
Zdjęcie produktu dla Równiarka z klinem pod koła czarna - zestaw 2 szt
Równiarka z klinem pod koła czarna - zestaw 2 szt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
269,47 zł
Sprzedawca: MC-Sell-GmbH
Zdjęcie produktu dla Radkeile antypoślizgowe do kół pojazdów, 2 sztuki, gumowe, do samochodów osobowych, przyczep i ciężarówek
Radkeile antypoślizgowe do kół pojazdów, 2 sztuki, gumowe, do samochodów osobowych, przyczep i ciężarówek
260,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
Zdjęcie produktu dla alca® Metalowe kliny pod koła w zestawie po 2 sztuki, każdy o nośności 680 kg
alca® Metalowe kliny pod koła w zestawie po 2 sztuki, każdy o nośności 680 kg
78,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: autoplus360
Zdjęcie produktu dla 4 szt. klin zielony pod koła samochodowe z blokadą i hamulcem
4 szt. klin zielony pod koła samochodowe z blokadą i hamulcem
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
33,00 zł
Sprzedawca: Magazynuj-pl
Zdjęcie produktu dla 2x kliny pod koła Kliny pod koła Przyczepa samochodowa Przyczepa kempingowa czarna z uchwytem
2x kliny pod koła Kliny pod koła Przyczepa samochodowa Przyczepa kempingowa czarna z uchwytem
63,99 zł
Sprzedawca: pro-Styling
Zdjęcie produktu dla Kliny wyrównujące do przyczepy DAK8, 2 szt
Kliny wyrównujące do przyczepy DAK8, 2 szt
122,43 zł
Sprzedawca: T3S_Shop
Zdjęcie produktu dla Kliny Nivofix, niebieskie, 200 sztuk
Kliny Nivofix, niebieskie, 200 sztuk
Używany
91,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Niebezpieczeństwo czyha również podczas wymiany opon: wiele osób polega wyłącznie na podnośniku. To duży błąd, ponieważ podniesiony pojazd może przypadkowo stoczyć się pomimo podnośnika i spowodować poważne uszkodzenia. Składany klin pod koła UltraStop 500 firmy HEYNER® zapewnia bezpieczną podstawę dla wszystkich pojazdów i przyczep. Szczególnie solidna jakość i wysoka jakość wykonania pozwalają na obciążenie osi 500 kilogramów na klin. Kliny do kół premium imponują również szybką i łatwą obsługą. Cecha szczególna tego klina do kół: konstrukcja antypoślizgowa. Opona stoi na "języku" klina, uniemożliwiając poślizg.



Szczegóły produktu

Maksymalne obciążenie [kg]: 500
Waga [g]: 915
Jednostka miary: sztuka
Rozmiar: 152 x 106 x 125 mm
Kolor: czarny
Materiał: stal
Uniwersalny: tak
Gama produktów: ULTRASTOP500
Model: BLACK EDITION
Cechy: składany
Typ pojazdu: przyczepa kempingowa, samochód, ciężarówka, kamper
Kompatybilny z urządzeniami producentów
HEYNER
Model
UltraStop 500
Producent
HEYNER
Wymiary
13 mm x 190 mm x 70 mm
Waga
0.35 kg
Kolor
Czarny
Materiał
Stal
Zakres dostawy
1 klin pod koło
Liczba sztuk
1
EAN
4028224347486
Numer producenta
347480

Kompatybilny z urządzeniami producentów
HEYNER
Model
UltraStop 500
Producent
HEYNER
Wymiary
13 mm x 190 mm x 70 mm
Waga
0.35 kg
Kolor
Czarny
Materiał
Stal
Zakres dostawy
1 klin pod koło
Liczba sztuk
1
EAN
4028224347486
Numer producenta
347480
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla HEYNER® Kliny podkładowe 500 kg, składane kliny podjazdowe ze stali, zestaw 2 szt.
HEYNER® Kliny podkładowe 500 kg, składane kliny podjazdowe ze stali, zestaw 2 szt.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
82,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: autoplus360
Zdjęcie produktu dla Plastikowy klin pod koła z rączką - zestaw 2 szt
Plastikowy klin pod koła z rączką - zestaw 2 szt
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
95,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Camping-Freizeitwelt
Zdjęcie produktu dla HEYNER® Kliny podkładowe 1000 kg, składane kliny podjazdowe ze stali, zestaw 2 sztuk
HEYNER® Kliny podkładowe 1000 kg, składane kliny podjazdowe ze stali, zestaw 2 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
109,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: autoplus360
Zdjęcie produktu dla Dyon 32 VX, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
Dyon 32 VX, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 143
1 531,63 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: NovaMBSmart
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Podnośnik samochodowy hydrauliczny piesek LEHMANN LEAD udźwig 2500 kg z 2 gumowymi podkładkami, podnośnik żaba, lewarek niskoprofilowy punktowy
Podnośnik samochodowy hydrauliczny piesek LEHMANN LEAD udźwig 2500 kg z 2 gumowymi podkładkami, podnośnik żaba, lewarek niskoprofilowy punktowy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 201
199,00 zł
-30,00 zł
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Kärcher WV 2, Czarny, Żółty, 0,1 l, 28 cm, 50 - 60 Hz, 220 - 240 V, Litowo-jonowa (Li-Ion)
Kärcher WV 2, Czarny, Żółty, 0,1 l, 28 cm, 50 - 60 Hz, 220 - 240 V, Litowo-jonowa (Li-Ion)
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 153
260,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Black-Dragon-Distribution
Zdjęcie produktu dla alca® Metalowe kliny pod koła w zestawie po 2 sztuki, każdy o nośności 680 kg
alca® Metalowe kliny pod koła w zestawie po 2 sztuki, każdy o nośności 680 kg
78,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: autoplus360
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Starlink SLK2534212, 110°, 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Elektroniczny układ fazowy, IP67, 40 mm/h, Prąd przemienny
Starlink SLK2534212, 110°, 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Elektroniczny układ fazowy, IP67, 40 mm/h, Prąd przemienny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 44
1 950,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: quata
Zdjęcie produktu dla HP Autozubehör 10257, 18 bar, 1,4 kg
HP Autozubehör 10257, 18 bar, 1,4 kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 44
182,95 zł
-3,96 zł
178,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Zdjęcie produktu dla SWANEW 4x podnośnik samochodowy podnośnik samochodowy 3T podnośnik samochodowy 285-430mm
SWANEW 4x podnośnik samochodowy podnośnik samochodowy 3T podnośnik samochodowy 285-430mm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 62
319,46 zł
-108,00 zł
211,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Zdjęcie produktu dla Einhell 4511489, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), 4 Ah, 18 V, Einhell, Czarny, Czerwony
Einhell 4511489, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), 4 Ah, 18 V, Einhell, Czarny, Czerwony
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 196
282,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Zestaw uszczelniaczy do opon bezdętkowych "Basic
Zestaw uszczelniaczy do opon bezdętkowych "Basic
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 47
191,95 zł
-13,00 zł
178,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla ALUTEC Aluminiumbox BASIC 80 (750x355x300mm, staub-/spritzwassergeschützt)
ALUTEC Aluminiumbox BASIC 80 (750x355x300mm, staub-/spritzwassergeschützt)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
728,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 312,10 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 248
131,21 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Rower elektryczny 28 cali z silnikiem środkowym, 70 Nm, akumulator 18 Ah – rower elektryczny dla mężczyzn i kobiet, rower trekkingowy, rower elektryczny dla kobiet, rower typu pedelec, miejskie rowery elektryczne, czujnik momentu obrotowego
Rower elektryczny 28 cali z silnikiem środkowym, 70 Nm, akumulator 18 Ah – rower elektryczny dla mężczyzn i kobiet, rower trekkingowy, rower elektryczny dla kobiet, rower typu pedelec, miejskie rowery elektryczne, czujnik momentu obrotowego
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
5 769,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore
Zdjęcie produktu dla odtwarzacz MP3 64 GB Bluetooth 5.0 z głośnikiem ▏Odtwarzanie wideo ▏Radio FM ▏Dyktafon ▏Czytnik książek ▏Angielski Niemiecki ▏Klips ▏Odtwarzacz MP3
odtwarzacz MP3 64 GB Bluetooth 5.0 z głośnikiem ▏Odtwarzanie wideo ▏Radio FM ▏Dyktafon ▏Czytnik książek ▏Angielski Niemiecki ▏Klips ▏Odtwarzacz MP3
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
176,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick
Zdjęcie produktu dla Makita E-10883 - Zestaw narzędzi - 221 elementów - w walizce
Makita E-10883 - Zestaw narzędzi - 221 elementów - w walizce
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 40
605,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Bestseller
Zdjęcie produktu dla 12 x bluszcz 75-100 cm (Hedera hibernica): kup 12 / zapłać 7,5 | 12 zimozielonych prawdziwych roślin pnących na 2-metrowy żywopłot zapewniający 100% prywatności
12 x bluszcz 75-100 cm (Hedera hibernica): kup 12 / zapłać 7,5 | 12 zimozielonych prawdziwych roślin pnących na 2-metrowy żywopłot zapewniający 100% prywatności
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
205,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClematisOnline
Zdjęcie produktu dla Varta Energy 20000, 20000 mAh, Litowo-polimerowy (LiPo), 3,7 V, Czarny, Biały
Varta Energy 20000, 20000 mAh, Litowo-polimerowy (LiPo), 3,7 V, Czarny, Biały
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 136
146,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla SWANEW 2x stojak podnośnikowy do ciężarówek stojak podnośnikowy do samochodów stojak podnośnikowy 3T 285-430mm
SWANEW 2x stojak podnośnikowy do ciężarówek stojak podnośnikowy do samochodów stojak podnośnikowy 3T 285-430mm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 62
211,46 zł
-81,00 zł
130,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Zdjęcie produktu dla rozrusznik samochodowy 5 w 1 z kablem rozruchowym i sprężarką powietrza 150PSI Rozrusznik 6000A 12000mAh
rozrusznik samochodowy 5 w 1 z kablem rozruchowym i sprężarką powietrza 150PSI Rozrusznik 6000A 12000mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 197
256,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official
Zdjęcie produktu dla Etui ochronne do iPhone'a 15 Pro Max kompatybilne z przezroczystym silikonowym etui MagSafe
Etui ochronne do iPhone'a 15 Pro Max kompatybilne z przezroczystym silikonowym etui MagSafe
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 117
39,00 zł
Sprzedawca: CoolGadget
Zdjęcie produktu dla Bezbarwny wosk do podwozia Performance 500ml
Bezbarwny wosk do podwozia Performance 500ml
299,20 zł/1l
149,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Wessper ekologiczny odkamieniacz do ekspresów do kawy 2 x 500 ml, ekspresy do kawy, espresso - kompatybilny z Delonghi, Senseo, Saeco, Nespresso, Jura, Siemens, Miele itp
Wessper ekologiczny odkamieniacz do ekspresów do kawy 2 x 500 ml, ekspresy do kawy, espresso - kompatybilny z Delonghi, Senseo, Saeco, Nespresso, Jura, Siemens, Miele itp
76,52 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 46
76,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
49,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
244,99 zł
Sprzedawca: Metler
Zdjęcie produktu dla Śpiwór turystyczny 2w1 Trizand 21084
Śpiwór turystyczny 2w1 Trizand 21084
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
62,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Memfis
Zdjęcie produktu dla Makita E-08713, Czarny, Niebieski, 120 przyb.
Makita E-08713, Czarny, Niebieski, 120 przyb.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
407,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DINOTECH
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Wysokobiałkowa, Masło Orzechowe z Czekoladą
Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Wysokobiałkowa, Masło Orzechowe z Czekoladą
119,80 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
59,90 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store
Zdjęcie produktu dla Einhell Jump-Start - Power Bank CE-JS 8
Einhell Jump-Start - Power Bank CE-JS 8
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
446,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Kreatyna (monohydrat kreatyny) - 500g I proszek I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
Kreatyna (monohydrat kreatyny) - 500g I proszek I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
326,88 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
163,44 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Recenzje klientów

Na podstawie 2 opinii
Oceniono dnia 15 listopada 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Niezawodna i szybka dostawa
Oceniono dnia 7 stycznia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wbijane kliny
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla LARS360 2 rampy dla wózków inwalidzkich + 2 kliny pod koła, tworzywo PP, antypoślizgowe, nośność 5 t, zestaw klinów pod koła do samochodów, kamperów, przyczep - czarny + czarny
LARS360 2 rampy dla wózków inwalidzkich + 2 kliny pod koła, tworzywo PP, antypoślizgowe, nośność 5 t, zestaw klinów pod koła do samochodów, kamperów, przyczep - czarny + czarny
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
314,99 zł
Darmowa wysyłka8% zniżki
Sprzedawca: BojiaHome
Zdjęcie produktu dla LARS360 2 rampy dla wózków inwalidzkich + 2 kliny pod koła, tworzywo PP, antypoślizgowe, nośność 5 t, zestaw klinów pod koła do samochodów, kamperów, przyczep - żółty + czarny
LARS360 2 rampy dla wózków inwalidzkich + 2 kliny pod koła, tworzywo PP, antypoślizgowe, nośność 5 t, zestaw klinów pod koła do samochodów, kamperów, przyczep - żółty + czarny
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
314,99 zł
Darmowa wysyłka8% zniżki
Sprzedawca: BojiaHome
Zdjęcie produktu dla XINZI 2 rampy najazdowe + 2 kliny pod koła, plastikowe rampy samochodowe i antypoślizgowe ograniczniki opon, do 5T do samochodu/samochodu/garażu/warsztatu, czarne
XINZI 2 rampy najazdowe + 2 kliny pod koła, plastikowe rampy samochodowe i antypoślizgowe ograniczniki opon, do 5T do samochodu/samochodu/garażu/warsztatu, czarne
314,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HKGaga
Zdjęcie produktu dla XINZI 2 rampy najazdowe + 2 kliny pod koła, plastikowe rampy samochodowe i antypoślizgowe ograniczniki opon, do 5T do samochodu / przyczepy kempingowej / przyczepy kempingowej / garażu / warsztatu, żółty
XINZI 2 rampy najazdowe + 2 kliny pod koła, plastikowe rampy samochodowe i antypoślizgowe ograniczniki opon, do 5T do samochodu / przyczepy kempingowej / przyczepy kempingowej / garażu / warsztatu, żółty
314,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HKGaga
Zdjęcie produktu dla UIISEBRT Zestaw plastikowych ramp z 2 klinami pod koła żółty, rampa do przyczepy kempingowej 5T nośność, kliny pod koła z uchwytem, zestaw ramp samochodowych
UIISEBRT Zestaw plastikowych ramp z 2 klinami pod koła żółty, rampa do przyczepy kempingowej 5T nośność, kliny pod koła z uchwytem, zestaw ramp samochodowych
314,99 zł
Darmowa wysyłka8% zniżki
Sprzedawca: BojiaHome
Zdjęcie produktu dla UIISEBRT Zestaw plastikowych ramp najazdowych z 2 klinami pod koła w kolorze czarnym, rampa do przyczepy kempingowej o nośności 5T, kliny pod koła z uchwytem, zestaw ramp samochodowych
UIISEBRT Zestaw plastikowych ramp najazdowych z 2 klinami pod koła w kolorze czarnym, rampa do przyczepy kempingowej o nośności 5T, kliny pod koła z uchwytem, zestaw ramp samochodowych
314,99 zł
Darmowa wysyłka8% zniżki
Sprzedawca: BojiaHome
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Zestaw 4 klinów ślizgowych Wiltec, pomoc w załadunku do holowania do 1814 kg na klin, kliny wbijane wykonane z HDPE, idealne do holowników, transporterów samochodowych, ramp załadunkowych
Zestaw 4 klinów ślizgowych Wiltec, pomoc w załadunku do holowania do 1814 kg na klin, kliny wbijane wykonane z HDPE, idealne do holowników, transporterów samochodowych, ramp załadunkowych
251,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
Zdjęcie produktu dla YRHome, zestaw 4 trójkątnych klinów pod kółka, czarne, gumowe kliny z uchwytem, wymiary 20x10x15 cm, antypoślizgowe kliny hamulcowe do samochodów osobowych, kamperów i przyczep
YRHome, zestaw 4 trójkątnych klinów pod kółka, czarne, gumowe kliny z uchwytem, wymiary 20x10x15 cm, antypoślizgowe kliny hamulcowe do samochodów osobowych, kamperów i przyczep
175,99 zł
Darmowa wysyłka8% zniżki
Sprzedawca: BojiaHome
Zdjęcie produktu dla UISEBRT, zestaw 4 sztuk podkładek trójkątnych, czarne, gumowe kliny do kół z uchwytem, 20x10x15 cm, antypoślizgowe, do samochodów osobowych, kamperów, przyczep, jako kliny hamulcowe, blokady kół
UISEBRT, zestaw 4 sztuk podkładek trójkątnych, czarne, gumowe kliny do kół z uchwytem, 20x10x15 cm, antypoślizgowe, do samochodów osobowych, kamperów, przyczep, jako kliny hamulcowe, blokady kół
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
175,99 zł
Darmowa wysyłka8% zniżki
Sprzedawca: BojiaHome
Zdjęcie produktu dla Kompletny zestaw do poziomowania i podpierania pojazdów rekreacyjnych Wiltec: 10 podkładek do poziomowania (maks. obciążenie 13,5 t) oraz 4 podpory o wymiarach 218 x 110 x 25 (14) mm, wykonane z HDPE
Kompletny zestaw do poziomowania i podpierania pojazdów rekreacyjnych Wiltec: 10 podkładek do poziomowania (maks. obciążenie 13,5 t) oraz 4 podpory o wymiarach 218 x 110 x 25 (14) mm, wykonane z HDPE
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
182,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
Zdjęcie produktu dla YRHome, zestaw 4 sztuk podkładek pod koła, czarne, wytrzymałe plastikowe kliny do kół z uchwytem i antypoślizgową powierzchnią, przeznaczone do samochodów, przyczep, kamperów, caravanów i ciężarówek
YRHome, zestaw 4 sztuk podkładek pod koła, czarne, wytrzymałe plastikowe kliny do kół z uchwytem i antypoślizgową powierzchnią, przeznaczone do samochodów, przyczep, kamperów, caravanów i ciężarówek
130,99 zł
Darmowa wysyłka8% zniżki
Sprzedawca: BojiaHome
Zdjęcie produktu dla Zestaw 2 ramp załadunkowych Wiltec do 2 ton na parę, 940 x 310 x 270 mm, rampa załadunkowa do pojazdów, stalowe rampy załadunkowe
Zestaw 2 ramp załadunkowych Wiltec do 2 ton na parę, 940 x 310 x 270 mm, rampa załadunkowa do pojazdów, stalowe rampy załadunkowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
352,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
Zdjęcie produktu dla TRMLBE Kliny do kół przyczepy 2 sztuki gumowe kliny do przyczepy z uchwytem 20x10x15cm antypoślizgowe kliny hamulcowe, blokada koła do garażu blokada koła samochodu kempingowego
TRMLBE Kliny do kół przyczepy 2 sztuki gumowe kliny do przyczepy z uchwytem 20x10x15cm antypoślizgowe kliny hamulcowe, blokada koła do garażu blokada koła samochodu kempingowego
103,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HKGaga
Zdjęcie produktu dla alca® Metalowe kliny pod koła w zestawie po 2 sztuki, każdy o nośności 680 kg
alca® Metalowe kliny pod koła w zestawie po 2 sztuki, każdy o nośności 680 kg
78,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: autoplus360
Zdjęcie produktu dla HEYNER® Kliny podkładowe 500 kg, składane kliny podjazdowe ze stali, zestaw 2 szt.
HEYNER® Kliny podkładowe 500 kg, składane kliny podjazdowe ze stali, zestaw 2 szt.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
82,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: autoplus360
Zdjęcie produktu dla HEYNER® Kliny podkładowe 1000 kg, składane kliny podjazdowe ze stali, zestaw 2 sztuk
HEYNER® Kliny podkładowe 1000 kg, składane kliny podjazdowe ze stali, zestaw 2 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
109,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: autoplus360
Zdjęcie produktu dla HEYNER® Klin pod koło, składany, do pojazdów, 1 szt.
HEYNER® Klin pod koło, składany, do pojazdów, 1 szt.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
52,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: autoplus360
149,46 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zestaw 2 gumowych klinów do kół LZQ, antypoślizgowe, stabilne kliny do kół z uchwytem do samochodu, przyczepy kempingowej, kampera i przyczepy
Zestaw 2 gumowych klinów do kół LZQ, antypoślizgowe, stabilne kliny do kół z uchwytem do samochodu, przyczepy kempingowej, kampera i przyczepy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
103,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HKGaga
Zdjęcie produktu dla UISEBRT trójkątne kliny do kół zestaw 2, czarne, gumowe kliny do kół z uchwytem, 20x10x15 cm, antypoślizgowe do samochodów, kamperów, przyczep, kliny hamulcowe, stopery do kół
UISEBRT trójkątne kliny do kół zestaw 2, czarne, gumowe kliny do kół z uchwytem, 20x10x15 cm, antypoślizgowe do samochodów, kamperów, przyczep, kliny hamulcowe, stopery do kół
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
103,99 zł
Darmowa wysyłka8% zniżki
Sprzedawca: BojiaHome
Zdjęcie produktu dla Wiltec zestaw 4 klinów pod koła 205 x 125 x 100 mm wykonanych z gumy, klin hamulcowy ze śrubą oczkową, gumowy klin do przyczep, kamperów, samochodów i łodzi
Wiltec zestaw 4 klinów pod koła 205 x 125 x 100 mm wykonanych z gumy, klin hamulcowy ze śrubą oczkową, gumowy klin do przyczep, kamperów, samochodów i łodzi
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
112,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec