5,0



Na podstawie 5 opinii
Krem do ciała Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops Citron Freesia
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
89,68 zł
17,94 zł / 100ml
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
10h 39m 28s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Kremy nawilżające i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml648,19 zł/100ml
972,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Sisley Le Sculpteur Intensive Contouring Care 200 ml305,00 zł/100ml
609,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Sorion Creme 50 g1 224,26 zł/1kg
83,25 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Thierry Mugler Alien, Krem do ciała, 200ml140,89 zł/100ml
281,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden - White Tea Body Cream 225ml
46,15 zł/100ml
103,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Kojąca, Skóra sucha, 250 ml, 238 g
37,08 zł/100ml
92,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Krem do ciała z zieloną herbatą (Honey Drops Body Cream) 100 ml
47,16 zł/100ml
47,16 zł
Sprzedawca: Scentist

Jo Malone English Pear & Freesia krem do ciała 175 ml
1 691,43 zł/1l
296,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Optolind Sensitive Skin Light Cream, krem 50 ml
208,62 zł/100ml
104,31 zł
Sprzedawca: apohealth

Elemis Frangipani Monoi krem do ciała 200 ml
59,80 zł/100ml
119,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dr. Hauschka Migdałowy kojący krem do ciała, 145ml
425,00 zł/1kg
68,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bioderma Creme Atoderm Crme Nourrissante
33,93 zł/100ml
169,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Synchroline Aknicare Creme 50 ml
4 700,00 zł/100ml
47,00 zł
Sprzedawca: apohealth

Byredo Gypsy Water Body Cream 200ml
151,50 zł/100ml
303,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

L'Erbolario 3 Krem do ciala ROSA
284,50 zł/100ml
568,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyParfumerie

Rosa Mosqueta Cream 300ml
11,67 zł/100ml
45,23 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Balsam Do Ciała Green Pharmacy Róża Damascena I Masło Shea 400 Ml
14,09 zł/100ml
56,35 zł
Sprzedawca: somnia24

Bepanthol Sensicontrol Creme 400ml
42,58 zł/100ml
170,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr.Grandel Timeless Body Cream
96,76 zł/100ml
193,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Crabtree & Evelyn, Pomegranate & Argan, Nourishing, Body Cream, 225 ml
37,65 zł/100ml
84,71 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Odżywczy krem do ciała Green Tea Citron Freesia Honey Drops zapewnia długotrwałe doznania zapachowe przez cały dzień. Słodko pachnąca frezja o aromatycznej mieszance kwiatów kłącza, jaśminu sambac i bergamotki. Zwiewne nuty kwiatowe są podkreślone absolutem maté, brzozą i piżmem, tworząc kojącą równowagę.
[b]Zapach:[/b] cytrusowy, świeży[br][br]Ten wysoce skuteczny krem nawilżający jest wzbogacony optymalną mieszanką zielonej herbaty z odmianą Citron Freesia. Rozprowadź krem na całym ciele, aby rozpieścić suchą skórę.
- Waga
- 560 g
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- Składniki: Woda (Aqua), Gliceryna, Dimetikon, Izodekane, Olej z nasion jojoba (Simmondsia Chinensis), Dietylheksyl Eter, Alkohol cetearylowy, Propanediol, Lauryl Laurat, Stearynian gliceryny, Cytrynian stearynianu gliceryny, Masło shea (Butyrospermum Parkii), Olej arganowy (Argania Spinosa). "Prosimy pamiętać, że lista składników dla produktów naszej marki jest regularnie aktualizowana. Aby uzyskać najbardziej aktualną listę składników, prosimy sprawdzić etykietę produktu. Upewnij się, że składniki są odpowiednie dla Twoich indywidualnych potrzeb." (Dla produktów sprzedawanych na wagę, najaktualniejszą listę składników należy uzyskać w miejscu sprzedaży po ponownym napełnieniu produktu)
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobietyKobiety
- EAN
- 858052544900085805254490085805254490
- Numer producenta
- EAA0133233
- Waga
- 560 g
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- Składniki: Woda (Aqua), Gliceryna, Dimetikon, Izodekane, Olej z nasion jojoba (Simmondsia Chinensis), Dietylheksyl Eter, Alkohol cetearylowy, Propanediol, Lauryl Laurat, Stearynian gliceryny, Cytrynian stearynianu gliceryny, Masło shea (Butyrospermum Parkii), Olej arganowy (Argania Spinosa). "Prosimy pamiętać, że lista składników dla produktów naszej marki jest regularnie aktualizowana. Aby uzyskać najbardziej aktualną listę składników, prosimy sprawdzić etykietę produktu. Upewnij się, że składniki są odpowiednie dla Twoich indywidualnych potrzeb." (Dla produktów sprzedawanych na wagę, najaktualniejszą listę składników należy uzyskać w miejscu sprzedaży po ponownym napełnieniu produktu)
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobietyKobiety
- EAN
- 858052544900085805254490085805254490
- Numer producenta
- EAA0133233
Pasuje również do tego

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Kremowy, Kobiety, Uspokajający, Nawilżający, Skóra sucha, 500 ml, 480 g
0,14 zł/1kg
68,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden - Green Tea Coconut Breeze Krem do ciała z kroplami miodu 500ml
84,96 zł/1kg
84,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Zagęszczona magiczna ściereczka czyszcząca z mikrofibry, ściereczki czyszczące z mikrofibry, cudowna ściereczka bez smug do domu, kuchni, szyb samochodowych, 30*30 cm, 10 sztuk
90,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Elizabeth Arden Green Tea Citron Freesia Woda toaletowa, 100 ml
475,00 zł/1l
47,50 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Ładowarka Sieciowa Pd Usb-C Samsung Ep-Ta845Ebe 45W Czarny Box
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Elizabeth Arden Green Tea krem do ciała dla kobiet 400 ml
149,75 zł/1l
59,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden White Tea, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 400 ml, Słoiczek
236,00 zł/1l
94,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ELIZABETH ARDEN White Tea Mandarin Blossom BODY CREAM 384g
224,20 zł/1l
89,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Kojąca, Skóra sucha, 250 ml, 238 g
37,08 zł/100ml
92,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden White Tea woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 042,00 zł/1l
104,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden Balsam do ciała z zieloną herbatą 500ml
128,92 zł/1l
64,46 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Elizabeth Arden White Tea Woda perfumowana, 100 ml
1 426,00 zł/1l
142,60 zł
Sprzedawca: Tersorte

Elizabeth Arden Green Tea Lychee Lime Woda toaletowa, 100 ml
649,20 zł/1l
64,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden Green Tee, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Cytryna, Pomarańczowy, Bergamot,Lemon,Orange, Goździk, Jaśmin, Herbata, Carnation,Jasmine,Tea
816,00 zł/1l
81,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
2 032,84 zł/1l
136,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Sunflower, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Melon, Brzoskwinia, Bergamot,Melon,Peach (fruit), Cyklamen, Jaśmin, Cyclamen,Jasmine
689,00 zł/1l
68,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden Sunflowers HoneyDaze woda toaletowa dla kobiet 100 ml
581,10 zł/1l
58,11 zł
Sprzedawca: Tersorte

Elizabeth Arden My Fifth Avenue woda perfumowana dla kobiet 50 ml
1 480,80 zł/1l
74,04 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Damska woda toaletowa Green Tea Pistachio Crunch, 100 ml
581,10 zł/1l
58,11 zł
Sprzedawca: Tersorte

Elizabeth Arden, Green Tea Lavender, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
654,80 zł/1l
65,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden Green Tea Lotus, Woda toaletowa, 100ml
611,20 zł/1l
61,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden - Green Tea Summer EDT 100ml
717,30 zł/1l
71,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Abercrombie & Fitch, Fierce, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
715,00 zł/1l
71,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Elizabeth Arden Ardenbeauty, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamot,Green note, Lotus (flower), Bursztyn, Piżmo, Drzewo sandałowe
713,30 zł/1l
71,33 zł
Sprzedawca: Tersorte

Elizabeth Arden Splendor, Kobiety, 125 ml, Butelka jednorazowa, Jabłko, Bergamotka, Frezja, Piwonia, Ananas, Jaśmin, Lilia, Magnolia, Orchidea, Różowy, Spray
686,40 zł/1l
85,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

DKNY Women Energizing, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
1 531,50 zł/1l
153,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Szałwia muszkatołowa, Mandarynka, Morski, Irys, Kumpel, Różowy, Herbata, Ambrette, Piżmo, Tonkowiec wonny, Drewniany
2 733,00 zł/1l
81,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Abercrombie&Fitch Naturally Fierce Woda perfumowana, 30 ml
1 684,33 zł/1l
50,53 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Guess Guess 1981 Dla Kobiet Spray Do Ciała 250ml
180,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super zapach, świetna konsystencja i świetny efekt. Skóra jest bardzo elastyczna.
Jestem bardzo zadowolona z produktu.
Oceniono dnia 15 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko idealnie
Jeszcze raz bardzo dziękuję
Oceniono dnia 25 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Deumavan maść ochronna lawendowa puszka 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
85,91 zł
Sprzedawca: apohealth
85,91 zł/100ml

Sorion krem terapeutyczny do pielęgnacji skóry, 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
183,57 zł
Sprzedawca: apohealth
1 154,53 zł/1kg

Deumavan maść ochronna tuba neutralna, 125 ml tłusta maść



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
75,46 zł
Sprzedawca: apohealth
60,37 zł/100ml

Cetaphil | Krem nawilżający - 48g - Bezzapachowy - Intensywne nawilżenie - Skóra wrażliwa
109,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
229,15 zł/100ml

Estée Lauder Revitalizing Supreme Light+, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra normalna, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający,..., 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
430,85 zł
Sprzedawca: Parfumart
861,70 zł/100ml

Krem Steplex Forte - 300 ml, opakowanie 3 sztuki



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
325,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
317,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
105,67 zł/100ml

Tallow Naturals – Krem regenerujący z lawendą
172,57 zł
-11,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
161,14 zł
Sprzedawca: WR-Products
134,28 zł/100ml

Hondrofrost Forte Krem - 200 ml, Opakowanie 2 Szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
231,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
115,50 zł/100ml

Sorion Creme 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
83,25 zł
Sprzedawca: apohealth
1 224,26 zł/1kg

Vaseline | Maść nawilżająca - 368 g - Masło kakaowe - Galaretka lecznicza - Pielęgnacja skóry
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
10,87 zł/100ml

Kedma Collagen Neck & Décolleté Cream 50g
129,55 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 591,00 zł/1kg

RETTERSPITZ krem na urazy sportowe, krem 100 g
69,21 zł
Sprzedawca: apohealth
520,38 zł/1kg

Fleboxin Krem - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
159,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
151,00 zł/100ml

Vagisan krem nawilżający na suchość pochwy, 25 g kremu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
56,00 zł
Sprzedawca: apohealth
1 513,51 zł/1kg

Pond's krem nawilżający do skóry suchej 111 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
56,90 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
363,55 zł/100ml

SINOZ Hydrapro Intense Repair Balsam nawilżający - 400 ml
117,44 zł
Sprzedawca: mk-tronic
29,36 zł/100ml

MARY KAY Nawilżający krem do skóry normalnej i suchej 85 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
121,12 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 424,94 zł/1kg

NARS - Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF 30 - Barwiący krem nawilżający 50 ml
245,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
245,43 zł/1kg

ENSBONA maść diabelska gorąca, 200 ml maść



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
47,65 zł
Sprzedawca: apohealth
211,78 zł/1kg

Dr.Grandel Timeless Body Cream
193,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
96,76 zł/100ml