4,1



Na podstawie 8 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Mandarina Duck Vida Loca For Him EDT 100 ml M
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
84,95 zł
849,50 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
X Christian Provenzano II - Parfü m - Pojemność: 100 ml1 750,00 zł/1l
175,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: pttonline

Więcej informacji o reklamie
Hermès H24 EDT plnitelný 175 ml M2 758,11 zł/1l
482,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Penhaligon's Blenheim Bouquet EDT 100 ml M6 487,30 zł/1l
648,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Paco Rabanne 1 Million Edt Spray3 950,30 zł/1l
395,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Mandarina Duck Vida Loca For Her EDT 100 ml W
825,50 zł/1l
82,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mandarina Duck Black Edt Spray
936,70 zł/1l
93,67 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Mandarina Duck Let's Travel To Paris woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
623,60 zł/1l
65,85 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,36 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Mandarina Duck The Duckers Freedomland woda toaletowa unisex 100 ml
1 341,40 zł/1l
134,14 zł
Sprzedawca: somnia24

The Duckers Resort Lovers woda toaletowa spray 100ml
2 339,90 zł/1l
233,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Nautica - Voyage EDT 100ml
606,50 zł/1l
60,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mandarina Duck M+ woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
655,00 zł/1l
65,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Naseem Lamsa EDT W 50 ml
1 494,20 zł/1l
74,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Naseem Bushra EDT U 15 ml
67,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Viktor & Rolf Spicebomb EDT 90 ml M
4 942,78 zł/1l
444,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

A. Banderas The Icon Edt Spray
713,85 zł/1l
142,77 zł
Sprzedawca: Tersorte

Annayake Kogaï For Him EDT 100 ml M
2 733,30 zł/1l
273,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Annayake Kiji for Him EDT 100 ml M
2 974,30 zł/1l
297,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

FCUK Her EDT 100ml
644,60 zł/1l
64,46 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Banderas The Secret EDT 200 ml M
621,00 zł/1l
124,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woda toaletowa dla mężczyzn
ananas, mięta, mandarynka
kokos, szałwia, lawenda, geranium
bób tonka, wanilia, wetyweria madagaskarska
Woda toaletowa Mandarina Duck została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
Mandarina Duck For Him Vida Loca woda toaletowa spray 100 ml
- Model
- Vida Loca For Him
- Waga
- 0.319 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 8058045436935
- Numer producenta
- I05ZA003
- Model
- Vida Loca For Him
- Waga
- 0.319 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 8058045436935
- Numer producenta
- I05ZA003
Pasuje również do tego

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Mandarina Duck Vida Loca For Her EDT 100 ml W
825,50 zł/1l
82,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 200 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 291,95 zł/1l
258,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 004,00 zł/1l
100,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mandarina Duck Black Edt Spray
936,70 zł/1l
93,67 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jean Paul Gaultier Scandal By Night woda perfumowana Intense 50ml
17 358,00 zł/1l
932,29 zł
-64,39 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
867,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Armaf - Odyssey Limoni EDP 100ml
1 134,40 zł/1l
113,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rasasi Fattan Pour Homme EDP 50 ml M
2 516,40 zł/1l
125,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Art Of Universe, Kobiety, 100 ml
1 386,90 zł/1l
138,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
736,10 zł/1l
73,61 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Armaf - Club De Nuit Urban Man Elixir EDP 105ml
1 232,76 zł/1l
129,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
944,00 zł/1l
94,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa The Kingdom, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Lawenda, Mięta, Szałwia, Kwiat pomarańczy, Tytoń, Wanilia
890,00 zł/1l
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Emeer, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Juniper Berries, Clary Sage, Bergamot and Lemon, Sandalwood, Olibanum, White Tea and Cardamom, Patchouli, Ambergris, Cashmeran and Cedarwood
1 762,10 zł/1l
176,21 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Ishq Al Shuyukh Silver, Kobiety, 100 ml
1 639,40 zł/1l
163,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Asad Bourbon, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Lawenda, Śliwka mirabelka, Różowy pieprz, Kakao, Davana, Gałka muszkatołowa
925,00 zł/1l
92,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Montblanc Explorer, Mężczyźni, 60 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Szałwia muszkatołowa, Różowy pieprz, Skóra, Wetiwer, Akigalawood, Ambroxan, Kakao, Paczula
3 011,67 zł/1l
180,70 zł
Sprzedawca: MANADA

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
1 897,78 zł/1l
170,80 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Maison Alhambra Galatea woda perfumowana dla kobiet 100 ml
821,90 zł/1l
82,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Armaf Aura Fresh woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 510,80 zł/1l
151,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Ahmed Al Maghribi Kaaf EDP 100 ml UNISEX
1 012,40 zł/1l
122,09 zł
-20,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,24 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Nusuk Ateeq czyste perfumy unisex 100 ml
1 008,50 zł/1l
100,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
2 170,00 zł/1l
217,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

French Avenue Royal Blend Sequoia woda perfumowana unisex 100 ml
1 682,60 zł/1l
168,26 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MARS-VENUS

French Avenue Spectre Ghost EDP 80 ml M
1 783,75 zł/1l
142,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 63% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
63%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
13%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
13%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przyjemny zapach
Pachnie bardzo przyjemnie – kupuję ten produkt wielokrotnie
Oceniono dnia 20 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mandarina Duck
Już to wiedziałem, więc jestem w pełni usatysfakcjonowany
Oceniono dnia 23 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super
super 3 razy
Oceniono dnia 12 lutego 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Jestem bardzo zadowolony
Oceniono dnia 4 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mandarina Duck l.t. Miami
Średnia
Oceniono dnia 4 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
141,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 820,40 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 625,00 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l