4,0



Na podstawie 5 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Victoria's Secret Midnight Bloom spray do ciała dla kobiet 250 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
81,91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,89 zł-8%
299,56 zł / 1l
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Eau de Soin i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Kobiety, Stany Zjednoczone, 1 szt.369,64 zł/1l
92,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Victoria´s Secret - Pure Seduction Odżywczy spray do ciała 250ml370,80 zł/1l
92,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Victoria's Secret Velvet Petals Body Spray 250 ml W272,80 zł/1l
68,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Victoria´s Secret - Coconut Passion Odżywczy spray do ciała 250ml364,60 zł/1l
91,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Victoria´s Secret - Love Spell Odżywczy spray do ciała 250ml
269,72 zł/1l
67,43 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Victoria´s Secret - Amber Romance Odżywczy spray do ciała 250ml
334,36 zł/1l
83,59 zł
Sprzedawca: Tersorte

Victoria's Secret Temptation tělový sprej 250 ml W
344,00 zł/1l
86,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Victoria's Secret Rush tělový sprej 250 ml W
417,32 zł/1l
104,33 zł
Sprzedawca: Sykz

Victoria´s Secret - Pomegranate Sky Body Spray 250ml
370,20 zł/1l
92,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Victoria´s Secret - Romantic Body Mist 250ml
384,00 zł/1l
105,91 zł
-9,91 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
96,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Victoria's Secret Aqua Kiss – spray do ciała 250 ml (dla kobiet)
484,00 zł/1l
121,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Victoria's Secret Bare Vanilla Shimmer tělový spray pro ženy 250 ml
344,56 zł/1l
86,14 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Victoria's Secret Love Spell Body Spray 250 ml W
448,56 zł/1l
112,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Kobiety, Wanilia, Stany Zjednoczone, 1 szt.
303,60 zł/1l
75,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Victoria`s Secret Pear Glace mgiełka do ciała 250ml
46,47 zł/100ml
116,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Victoria's Secret, Snowdrift, Mist Spray, 250 ml
405,72 zł/1l
101,43 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Victoria's Secret Petal Plush Clouds tělový spray unisex 250 ml
470,16 zł/1l
126,39 zł
-8,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
117,54 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Victoria's Secret 197575027454, 250 ml, Kobiety, Stany Zjednoczone, 1 szt.
314,68 zł/1l
78,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Victoria's Secret Canyon Flora Mgiełka do ciała, 250 ml
46,78 zł/100ml
148,84 zł
-31,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,94 zł
Sprzedawca: Sykz

Victoria's Secret Pure Seduction 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
484,64 zł/1l
121,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dámský tělový sprej
Daj się zaskoczyć w m perfumom damskim Victoria's Secret Midnight Bloom 250 ml i celebruj swoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Victoria's Secret!
- Płeć:
- Kobiety
- Unisex
- Nazwa perfum: Midnight Bloom
- Pojemność: 250 ml
Ważne informacje: Opakowania produktów mogą się różnić w zależności od promocji producenta lub pory roku. Poszczególne opakowania są dostępne .
Otul się aromatyczną mgiełkę do ciała Midnight Bloom od Victoria's Secret. Zapach, który celebruje wszystko to, co indywidualne, niepowtarzalne i aktualne. To zapachowa przygoda, która zaczyna się od Ciebie...
Nuty zapachowe: kwiat księżycowy i kremowe drewno
Victoria's Secret - Midnight Bloom - Brume zapachowe 250ml
Spray do ciała Midnight Bloom marki Victoria's Secret. Wybrany produkt ma pojemność 250 ml.
Victoria's Secret Midnight Bloom mgiełka do ciała w sprayu 250 ml
- Waga
- 0.275 kg
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Perfumy > Linia kąpielowa
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 0667556605037667556605037
- Numer producenta
- 132647
- Waga
- 0.275 kg
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Perfumy > Linia kąpielowa
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 0667556605037667556605037
- Numer producenta
- 132647
Pasuje również do tego

Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Kobiety, Stany Zjednoczone, 1 szt.
369,64 zł/1l
92,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Victoria's Secret 667556605051, 250 ml, Kobiety, Stany Zjednoczone, 1 szt.
286,00 zł/1l
90,65 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Victoria's Secret Rush tělový sprej 250 ml W
417,32 zł/1l
104,33 zł
Sprzedawca: Sykz

Victoria´s Secret - Amber Romance Odżywczy spray do ciała 250ml
334,36 zł/1l
83,59 zł
Sprzedawca: Tersorte

Victoria´s Secret - Love Spell Odżywczy spray do ciała 250ml
269,72 zł/1l
67,43 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Victoria´s Secret - Pure Seduction Odżywczy spray do ciała 250ml
370,80 zł/1l
92,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Victoria´s Secret - Romantic Body Mist 250ml
384,00 zł/1l
105,91 zł
-9,91 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
96,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
187,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
352,08 zł/1l
88,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Kobiety, Wanilia, Stany Zjednoczone, 1 szt.
303,60 zł/1l
75,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Victoria's Secret Bare Vanilla Body Mist Körperspray 250 ml
369,84 zł/1l
92,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

parasol z oświetleniem LED wiszący parasol ogrodowy 300 cm - antracytowy
579,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

lokówka do włosów 5 w 1 o mocy 1000 W z lokówką, szczotką, okrągłą nasadką szczotkową i dyszą do suszenia - DYME
77,67 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
107,79 zł
Sprzedawca: FANEO

Victoria's Secret 667557895406, Lotion (substancja), Kobiety, 236 ml, Tubka, Stany Zjednoczone, 1 szt.
357,33 zł/1l
84,33 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Victoria´s Secret - Rush body veil 250ml
340,00 zł/1l
85,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Leicke Twin Mini New Generation, słuchawki Bluetooth, funkcja głośnomówiąca, prawdziwie bezprzewodowe, Siri, Asystent Google, Bluetooth, wykrywanie ucha, zapobieganie utracie słuchu
217,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LEICKE-Leipzig

Victoria's Secret Aqua Kiss – spray do ciała 250 ml (dla kobiet)
484,00 zł/1l
121,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Victoria's Secret Temptation tělový sprej 250 ml W
344,00 zł/1l
86,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

SodaStream 1047200490, Butelka karbonizowana, Przezroczysty, 0,6 l, 2 szt., CE, 205 mm
71,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Apple MU8F2ZM/A, Tablet, Apple, Biały, Apple 11-inch iPad Pro, Apple 12.9-inch iPad Pro (3rd generation), Okrągły, 20,7 g
399,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Zestaw krzeseł do jadalni z plastikowym siedziskiem, 2 szt.,
745,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

VASAGLE Toaletka z lustrem 2 szuflady 3 otwarte schowki biała Nowoczesna
331,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Apple MLL82ZM/A, 2 m, USB C, USB C, Męska/Męska, Biały
37,70 zł/1m
75,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Szczotka Mopująca do Dyson V7/V8/V10/V11/V15,
Mop elektryczny do odkurzacza, wyjmowany zbiornik na wodę - zestaw z 10 nakładkami
161,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Victoria´s Secret - Pomegranate Sky Body Spray 250ml
370,20 zł/1l
92,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 60% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
60%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
20%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach
Niestety tego typu zapachu praktycznie nigdzie nie można znaleźć. Dziękuję - mam jeszcze jeden tutaj
Oceniono dnia 17 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo, bardzo dobrze
Jestem bardzo zadowolony
Oceniono dnia 9 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Tom Ford Vanilla Sex All Over Body Spray (150 ml)
415,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 769,00 zł/1l

TOM FORD Fucking Fabulous All Over Body Spray, 150 ml, Spray, Dimethyl Ether , Alcohol Denat. , Water\Aqua\Eau , Fragrance (Parfum) , Limonene , Coumarin ,..., Zjednoczone Królestwo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
317,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 117,93 zł/1l

Tom Ford Rose Prick Mgiełka do ciała, 150ml
377,59 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 517,27 zł/1l

Rituals The Ritual of Ayurveda Mgiełka do włosów i ciała 50 ml
127,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 548,80 zł/1l

Aquarius Cosmetic Aqc Fragrances Mgieka do ciaa Amber Touch 200ml
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
75,96 zł/1l

Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Kobiety, Stany Zjednoczone, 1 szt.



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
92,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
369,64 zł/1l

Victoria´s Secret - Pure Seduction Odżywczy spray do ciała 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
92,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
370,80 zł/1l

Victoria´s Secret - Coconut Passion Odżywczy spray do ciała 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
91,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
364,60 zł/1l

Spray do ciała Sunny Fragrance, pojemność 100 ml
49,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
490,80 zł/1l

Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
88,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
352,08 zł/1l

Christina Aguilera By Night spray do ciała dla kobiet 236 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
57,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
243,77 zł/1l

Nuxe - Body Care Reve De The Fragrant Water 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
120,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 209,90 zł/1l

Philipp Plein, No Limits, Body Spray, 150 ml



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
125,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
835,73 zł/1l

Nuxe Spray Nuxe Mgiełka do włosów i skóry Sunset Bliss 100ml
110,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 102,60 zł/1l

Glow By So – mgiełka zapachowa z połyskiem – Glow Getter 140 ml
128,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
921,36 zł/1l

Miss So – spray do ciała – Love Potion 140 ml
124,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
892,79 zł/1l

Louis Cardin – mgiełka do ciała z rumiankiem, 250 ml
54,23 zł
Sprzedawca: PolisElectro
216,92 zł/1l

Louis Cardin Fressia – mgiełka do ciała w sprayu, 250 ml
52,07 zł
Sprzedawca: PolisElectro
208,28 zł/1l

Louis Cardin Orchids – mgiełka do ciała w sprayu, 250 ml
52,07 zł
Sprzedawca: PolisElectro
208,28 zł/1l

Miss So - Spray do ciała - Dolce Vita 140 ml
124,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
892,79 zł/1l