4,5



Na podstawie 2 opinii
Powerstar 100% CFM WHEY ISOLAT 1000 g | 96,5% białka w suchej masie | Białko serwatkowe w proszku do budowy mięśni | Białko w proszku z mleka z pastwisk | Wanilia
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
673,60 zł
673,60 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Proteiny i białka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kazeina micelarna (2,27 kg)175 443,47 zł/1kg
403,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
Izolat serwatki (1816 g)223 223,10 zł/1kg
479,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
CFM Whey Isolate Protein Pulver 2kg Izolat ERDNUSS HASELNUSS273,55 zł/1l
547,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Czysty izolat serwatki 95 (600 g)252,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Powerstar PREMIUM WHEY 90 | 90% białka w suchej masie | białko serwatkowe w proszku 850 g | 55% izolatu serwatki CFM i 45% koncentratu CFM | naturalne białko w proszku
527,14 zł/1l
448,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Powerstar SUPER HI PRO 128 | Wieloskładnikowy proszek białkowy 1 kg | Najwyższa wartość biologiczna | Koktajl białkowy wspomagający budowę mięśni | Mango
343,19 zł/1l
343,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Czekolada
138,00 zł/1kg
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

100% izolat Gold Standard (930g)
381,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Mammut Nutrition - Whey Protein - 1000 g worek z zamkiem błyskawicznym, 1 x 1000 g worek z zamkiem błyskawicznym, smak: ciasteczka
324,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Kazeina micelarna - 900g : Truskawka I 30 porcji I w proszku I białko mleka I budowa mięśni I efekt sytości I z laktazą I bezglutenowa
211,22 zł/1kg
190,10 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

nutri+ 6K Protein Powder 1000 g - wegańskie białko w proszku - Salted Caramel
349,14 zł/1l
349,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

100% złota serwatka (2,27 kg)
412 854,33 zł/1kg
1 048,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mutant Mass, Gainer 2270g 17865
749,50 zł/1kg
149,90 zł
Sprzedawca: Bionic

CFM Izolat białka serwatkowego w proszku 500 g Izolat ORZECHOWY-LISIECZNY
457,28 zł/1kg
228,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Powerstar VEGAN PROTEIN POWDER 500 g | Bez soi | Wieloskładnikowy proszek białkowy z 10 superfoods | Idealny do budowy mięśni | Wanilia
722,58 zł/1l
361,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Białko serwatkowe - Truskawka 1 kg - Wyprodukowane w Niemczech z regionalnego mleka - BetterProtein® - Białko w proszku do budowy mięśni i utraty wagi
308,19 zł/1kg
308,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Powerstar SOY 90+ | 1kg Izolat Białka Sojowego | Genetycznie Niemodyfikowany i Wolny od GMO | Wegańskie Białko w Proszku do Budowania Mięśni | Wanilia
333,97 zł/1l
333,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

WHEY 80 Wysokobiałkowa odżywka WPC wanilia Activlab
114,29 zł/1kg
80,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Ostrovit 100% Whey Protein - smak wanilia (700 g) BI9078
654,85 zł/1l
130,97 zł
Sprzedawca: FIT1EU
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wzorzec dla białka serwatkowego w proszku
wYSOKA ZAWARTOŚĆ BIAŁKA: 96,5% białka w suchej masie sprawia, że białko w proszku imponuje wyjątkowo wysoką zawartością białka, które składa się z wysokiej jakości izolatu serwatki CFM z mniej niż 1% tłuszczu i węglowodanów na porcję. Dzięki temu shake białkowy jest idealny do budowania i utrzymywania masy mięśniowej.
nIEZAWODNA FORMUŁA: Dzięki 48% niezbędnych aminokwasów i wysokiej zawartości aminokwasów BCAA, nasz izolat serwatki w proszku zapewnia doskonały profil aminokwasowy, który optymalnie wspomaga syntezę białek. Bioaktywne składniki białkowe, takie jak globuliny i laktoferyna, pomagają w ukierunkowanym wchłanianiu substancji budujących mięśnie i regeneracji organizmu.
iDEALNY RANO LUB PO TRENINGU: Białko w proszku jest niezwykle anaboliczne. Jest bardzo szybko i dobrze wchłaniany przez organizm, co skutkuje dodatnim bilansem azotowym, który utrzymuje się przez kilka godzin. Białko w proszku jest zatem idealne po wstaniu z łóżka lub po treningu.
bIAŁKO Z MLEKA PASTWISKOWEGO: Białka serwatkowe w naszym proszku białkowym są pozyskiwane z mleka irlandzkich i nowozelandzkich krów pastwiskowych. Mleko z pastwisk jest szczególnie bogate w kwasy linolowe i zawiera więcej kwasów tłuszczowych omega-3 niż mleko zwierząt hodowlanych.
dOSKONAŁA ROZPUSZCZALNOŚĆ: Białko w proszku jest w 100% instantyzowane. Bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie lub mleku, dzięki czemu jeszcze szybciej dociera do komórek mięśniowych. Wystarczy rozpuścić 30 g proszku w 250 ml płynu.
jAKOŚĆ OD 1993 ROKU: Opracowany przez sportowców dla sportowców, POWERSTAR FOOD opiera się na najlepszych składnikach. Od 1993 roku produkujemy suplementy diety i odżywki dla sportowców w oparciu o wysokiej jakości surowce farmaceutyczne.
100% Izolat Serwatki CFM: Delikatna produkcja dla najwyższej jakości białka
Proszek fitness zawiera 100% izolatu serwatki CFM, który został delikatnie wyprodukowany przy użyciu mikrofiltracji krzyżowej. Jest to wolny od chemikaliów proces filtracji, który działa w niskich temperaturach. Oznacza to, że białka nie ulegają denaturacji, ale zachowują swoją wysoką jakość. Proces ten zapewnia wysoką wartość biologiczną 104.
Przechowywanie: Puszkę należy zawsze przechowywać zamkniętą, w chłodnym i suchym miejscu, niem dla dzieci.
- Producent
- POWERSTAR FOOD Nahrungsergänzungen GmbH
- Waga
- 1000 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- Wanilia
- Zawartość
- 1000 ml
- Lista składników
- Izolat białka serwatkowego* (zawiera emulgator - lecytynę słonecznikową), aromat, substancja słodząca (cyklaminian sodu, sacharyna sodowa, neohesperydyna), kwas askorbinowy (witamina C), niacynamid, octan DL-alfa-tokoferylu (witamina E), D-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy), chlorowodorek pirodoksyny (witamina B6), ryboflawina (witamina B2), chlorowodorek tiaminy (witamina B1), kwas foliowy, biotyna, metylokobalamina (witamina B12) *Produkt pochodzenia mlecznego zawierający laktozę
- Informacja o wartościach odżywczych
- Smak: waniliowy Informacje o wartościach odżywczych i energii (średnia) na 30 g * na 100 g Energia 116 kcal / 486 kJ 386 kcal / 1,616 kJ Tłuszcz 0,30 g 0,90 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,20 g 0,70 g Węglowodany 0,30 g 1,10 g w tym cukier 0,30 g 1,10 g Białko 27,30 g 91,00 g Sól 0,37 g 1,24 g *na porcję w 250 ml wody
- Zalecany sposób podawania
- 1 porcja dziennie. Najlepiej 1 godzinę przed treningiem lub bezpośrednio po ćwiczeniach. 30 g proszku (3 miarki) w 250 ml wody. Jeszcze lepiej smakuje z mlekiem lub substytutami mleka.
- Firma spożywcza
- POWERSTAR FOOD Nahrungsergänzungen GmbH Hauptstr. 152 66424 Homburg
- Nazwa handlowa
- IZOLAT SERWATKI CFM
- EAN
- 4260340158045
- Producent
- POWERSTAR FOOD Nahrungsergänzungen GmbH
- Waga
- 1000 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- Wanilia
- Zawartość
- 1000 ml
- Lista składników
- Izolat białka serwatkowego* (zawiera emulgator - lecytynę słonecznikową), aromat, substancja słodząca (cyklaminian sodu, sacharyna sodowa, neohesperydyna), kwas askorbinowy (witamina C), niacynamid, octan DL-alfa-tokoferylu (witamina E), D-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy), chlorowodorek pirodoksyny (witamina B6), ryboflawina (witamina B2), chlorowodorek tiaminy (witamina B1), kwas foliowy, biotyna, metylokobalamina (witamina B12) *Produkt pochodzenia mlecznego zawierający laktozę
- Informacja o wartościach odżywczych
- Smak: waniliowy Informacje o wartościach odżywczych i energii (średnia) na 30 g * na 100 g Energia 116 kcal / 486 kJ 386 kcal / 1,616 kJ Tłuszcz 0,30 g 0,90 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,20 g 0,70 g Węglowodany 0,30 g 1,10 g w tym cukier 0,30 g 1,10 g Białko 27,30 g 91,00 g Sól 0,37 g 1,24 g *na porcję w 250 ml wody
- Zalecany sposób podawania
- 1 porcja dziennie. Najlepiej 1 godzinę przed treningiem lub bezpośrednio po ćwiczeniach. 30 g proszku (3 miarki) w 250 ml wody. Jeszcze lepiej smakuje z mlekiem lub substytutami mleka.
- Firma spożywcza
- POWERSTAR FOOD Nahrungsergänzungen GmbH Hauptstr. 152 66424 Homburg
- Nazwa handlowa
- IZOLAT SERWATKI CFM
- EAN
- 4260340158045
Pasuje również do tego

vidaXL vidaXL 5-częściowy stół do jadalni biały
1 087,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Movit Neoprenowe ciężarki mankiety odblaskowe - 2 x 2 kg
67,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Powerstar 100% CFM WHEY ISOLAT 1000 g | 96,5% białka w suchej masie | Białko serwatkowe w proszku do budowy mięśni | Białko w proszku z mleka z pastwisk | Podwójna czekolada
573,77 zł/1l
573,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Klasa 10, 25 MB/s, Odporny na wstrząsy, Odporny na temperaturę, Wodoodporny, Odporny na promieniowanie rentgenowskie, Czarny
72,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pościel mako-satynowa Bureau Artistique 135 x 200 cm, motyw lwa
148,31 zł
Sprzedawca: kk-shopping

Składana bieżnia do domu, 1400 W Bieżnia elektryczna 1-12 km/h Ze składaną pochyloną podstawą Głośnik Bluetooth, wyświetlacz LED, biuro
892,03 zł
Sprzedawca: mindsupply

Kreatyna (monohydrat kreatyny) - 500g I proszek I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
326,88 zł/1kg
163,44 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Powerstar SUPER HI PRO 128 | Wieloskładnikowy proszek białkowy 1 kg | Najwyższa wartość biologiczna | Koktajl białkowy wspomagający budowę mięśni | Mango
343,19 zł/1l
343,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Apple MQGJ2ZM, 1 m, Lightning, USB C, Biały, Prosty, Prosty
49,95 zł/1m
49,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

TRADA łóżko na sprężynach 180x200 Palermo z szufladami z materacem z topperem w komplecie łóżko tapicerowane Bonell H3 Beige
2 945,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TRADA

Powerstar PREMIUM WHEY 90 | 90% białka w suchej masie | białko serwatkowe w proszku 850 g | 55% izolatu serwatki CFM i 45% koncentratu CFM | naturalne białko w proszku
527,14 zł/1l
448,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Czekolada
138,00 zł/1kg
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

100% izolat Gold Standard (930g)
381,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Mutant Mass, Gainer 2270g 17865
749,50 zł/1kg
149,90 zł
Sprzedawca: Bionic

Powerstar 100% CFM WHEY ISOLAT 1000 g | 96,5% białka w suchej masie | Białko serwatkowe w proszku do budowy mięśni | Białko w proszku z mleka z pastwisk | Truskawka
573,77 zł/1l
573,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

CFM Whey Isolate Protein Pulver 2kg Izolat ERDNUSS HASELNUSS
273,55 zł/1l
547,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mammut Nutrition - Whey Protein - 1000 g worek z zamkiem błyskawicznym, 1 x 1000 g worek z zamkiem błyskawicznym, smak: ciasteczka
324,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Powerstar SUPER HI PRO 128 | Wieloskładnikowy proszek białkowy 1kg | Najwyższa wartość biologiczna | Shake białkowy do budowy mięśni | Bananowy
346,03 zł/1l
346,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Kazeina micelarna - 900g : Truskawka I 30 porcji I w proszku I białko mleka I budowa mięśni I efekt sytości I z laktazą I bezglutenowa
211,22 zł/1kg
190,10 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
9 573,68 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany

JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
129,00 zł
Sprzedawca: x-planet

Szafa 2-drzwiowa z 2 szufladami i drążkiem na ubrania, wys. 180 cm - KOPENHAGA
2 051,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CALICOSY

Kreatyna (kreatyna) alkaliczna - 150 kapsułek I z buforem kwasowym I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
448,09 zł/1l
98,58 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Ergonomiczne materace 160x200 zapewniające spokojny sen – wygodny materac z pianki komfortowej
429,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Dres Nike CU8374-010 dla Dziecięce
313,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FactoryMora

Materac 160x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
899,99 zł
Sprzedawca: hatservice

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
50%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Rule1 | R1 Protein | 100% Izolat Serwatki i Hydrolizat Serwatki Truskawka i Banan
767,03 zł
Sprzedawca: FIT1EU

MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
713,43 zł
Sprzedawca: FIT1EU
279,23 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Isolate Natural Vanilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
713,43 zł
Sprzedawca: FIT1EU
279,23 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Protein Strawberry



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
464,46 zł
Sprzedawca: FIT1EU
181,29 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Protein Vanilia



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
464,46 zł
Sprzedawca: FIT1EU
185,78 zł/1l

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistachios
432,81 zł
Sprzedawca: FIT1EU
238,33 zł/1l

Polleo 1st Whey, 2270 g - Czekolada z bananem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
393,53 zł
Sprzedawca: PolleoSport
173,36 zł/1kg

Potwierdzony Program Przyrostu Wagi - Mass Advanced 2,5kg Banana Split - Hardcore Creatine 1,5kg Tropical - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

Advanced Dry Muscle Program - 100% Whey Proteine Advanced 900g Cookies - Créa Max
444,75 zł
Sprzedawca: FITADIUM
317 678,58 zł/1kg

Kevin Levrone | Gold Iso Whey | Whey Protein Isolate Snickers
572,09 zł
Sprzedawca: FIT1EU
286,05 zł/1l

Kevin Levrone Anabolic Mass - 7 kg - torba Snickers



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
501,53 zł
Sprzedawca: FIT1EU
71,65 zł/1kg

OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
350,66 zł
Sprzedawca: FIT1EU
175,33 zł/1kg

100% Whey Protein Advanced (2Kg)
399,31 zł
Sprzedawca: FITADIUM
199,66 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

100% hydroizolat (2kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
525,54 zł
Sprzedawca: FITADIUM
262,77 zł/1l

WHEY PROTEIN COMPLEX 100% (1,8 kg)
395,48 zł
Sprzedawca: FITADIUM
219,71 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
289,81 zł
Sprzedawca: FIT1EU
277,86 zł/1l

Kevin Levrone | Gold Line / Gold Whey Strawberry
393,24 zł
Sprzedawca: FIT1EU
196,62 zł/1l

Kevin Levrone | Gold Line / Gold Whey Snickers
393,24 zł
Sprzedawca: FIT1EU
196,62 zł/1l