5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 4 sztuki w tej cenie
Mivardi Feed Mix V1 Carp 2850g gulasz
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
26,04 zł
9,14 zł / 1kg
+ 25,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Zanęty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Mivardi Feed Mix V1 Carp 2850g karp trawiasty
9,14 zł/1kg
26,04 zł
Sprzedawca: Rybina

Mivardi Mieszanka do karmienia V1 Carp 2850 g – specjalna mieszanka do feederów
9,14 zł/1kg
26,04 zł
Sprzedawca: Rybina

Sensas Krmení 3000 Carp Tasty Scopex 1kg
23,79 zł/1kg
23,79 zł
Sprzedawca: Rybina

MVDE Method Mix Classic 2kg
23,92 zł/1kg
47,84 zł
Sprzedawca: VISO

Carp Servis Václavík Method Mix 1,5kg scopex- vanilka
191,70 zł/1kg
19,17 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Sensas Krmení 3000 Feeder Carp 1kg
27,10 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Rybina

Sensas Feed 3000 Ready Gardons 1,25kg
25,94 zł/1kg
32,42 zł
Sprzedawca: Rybina

MVDE Carp Groundbait Fishmeal 1 Kg
30,75 zł/1kg
30,75 zł
Sprzedawca: VISO

ANACONDA Hookbait Tigernut 220ml / 125g
85,23 zł/1l
20,83 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,75 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Zanęta Jaxon Method Feeder Ready Ochotka 750 g – Gotowa mieszanka
23,33 zł/1kg
17,50 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Żaneta Method Feeder Traper Ready OCHOTKA na płoć, leszcza, 750 g, Ready | 156
33,09 zł/1kg
24,82 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

MVDE Method Sticky Mix 900g
37,53 zł/1kg
33,78 zł
Sprzedawca: VISO

MVDE Carp Groundbait Strawberry 1kg
26,36 zł/1kg
26,36 zł
Sprzedawca: VISO

Sensas Krmení 3000 Feeder Big Fish 1kg
27,10 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Rybina

FeederBait Methodmix Tygří Ořech 800 g
26 560,00 zł/1kg
26,56 zł
Sprzedawca: Rybina

MVDE Method Mix Hi-Pro Carp 2kg
19,21 zł/1kg
38,42 zł
Sprzedawca: VISO

Chytil Foukaná Pšenice 25 g czosnek
269,20 zł/1kg
6,73 zł
Sprzedawca: Rybina

Sensas 3000 Truites – pokarm dla pstrągów, 800 g
26,95 zł/1kg
21,56 zł
Sprzedawca: Rybina

Starbaits Boilie SK30 200g 24mm
14,66 zł
Sprzedawca: Rybina

Cukk Kukurydza bez zalewy 220 ml Kałamarnica
14,31 zł
Sprzedawca: Rybina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nowa generacja karm podstawowych w ekonomicznym opakowaniu 2850 gr. opakowanie. Pasze nadają się do stosowania w karmnikach i do ręcznego nęcenia. Podstawą tych karm są, podobnie jak w najlepszych liniach, zmielone aromatyzowane ciastka, herbatniki, nasiona i inne naprawdę skuteczne składniki. W rezultacie pokarmy V1 mają znacznie wyższą skuteczność niż konwencjonalne pokarmy w podobnej cenie, które są oparte na "aromatyzowanych mosznach". Nawet patrząc na karmę V1 w stanie suchym, oczywiste jest, że zawiera ona prawdziwe składniki o różnych rozmiarach ziaren, zapewniając w ten sposób odpowiednią konsystencję i optymalną wydajność po wrzuceniu do wody. Bardzo gruboziarnista pasza z aktywnymi kawałkami i bardzo skutecznym pikantnym aromatem, który ryby dosłownie uwielbiają. Nadaje się do stosowania przez cały rok. Jednak osiąga również świetne wyniki w zimnych porach roku.
- Producent
- Mivardi s.r.o.
- Waga
- 2.85 kg
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa
- EAN
- 8595712423626
- Numer producenta
- M-GV1CAGOU28
- Producent
- Mivardi s.r.o.
- Waga
- 2.85 kg
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa
- EAN
- 8595712423626
- Numer producenta
- M-GV1CAGOU28
Pasuje również do tego

Mivardi V1 Carp 2850g magic
9,14 zł/1kg
26,04 zł
Sprzedawca: Rybina

Mivardi Mieszanka do karmienia V1 Carp 2850 g Extra
9,14 zł/1kg
26,04 zł
Sprzedawca: Rybina

Mivardi V1 Carp 2850g truskawka
9,14 zł/1kg
26,04 zł
Sprzedawca: Rybina

Mivardi V1 Carp 2850g słodki halibut
9,14 zł/1kg
26,04 zł
Sprzedawca: Rybina

8x zestaw haczyków MIKADO METHOD FEEDER z haczykiem do podajnika z kolcem/igłą 10 / Ø0,23mm / 10cm
17,80 zł
Sprzedawca: Rybina

Mivardi V1 Carp 2850g czarny mix
9,14 zł/1kg
26,04 zł
Sprzedawca: Rybina

8 haczyków MIKADO METHOD FEEDER MF13 Rig z haczykami spike/needle feeder plecionka 6 / Ø0.16mm / 10cm
21,08 zł
Sprzedawca: Rybina

Mikado Przypon Mf S z igłą, haczykiem z zabezpieczeniem przed zacięciem, plecioną żyłką, 10 cm, 8 szt. 10
56,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mivardi Mieszanka do karmienia V1 Carp 2850 g – specjalna mieszanka do feederów
9,14 zł/1kg
26,04 zł
Sprzedawca: Rybina

Mivardi Mieszanka do karmników V1 Carp 2850 g special
9,14 zł/1kg
26,04 zł
Sprzedawca: Rybina

ACRA Outdoor Shelter XXL, parasol 300 cm z bocznymi ściankami i stabilizującymi drążkami
533,82 zł
Sprzedawca: ACRA

Mivardi V1 Carp 2850g Ananas
9,14 zł/1kg
26,04 zł
Sprzedawca: Rybina

Mivardi Feed Mix V1 Carp 2850g karp trawiasty
9,14 zł/1kg
26,04 zł
Sprzedawca: Rybina

Krmivo Fishing Pellet Premium Halibut Black 2,0 mm 9 kg
11,11 zł/1kg
109,00 zł
-9,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

FeederBait Twister Mini Ślimak Wafters 10/7 mm 25 ml Czosnek/Kwas masłowy
17 070,00 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Rybina

8 haczyków MIKADO METHOD FEEDER MF13 Rig z haczykami spike/needle feeder plecionka 10 / Ø0.12mm / 10cm
19,45 zł
Sprzedawca: Rybina

2X Oryginalna szybka ładowarka Huawei USB typu C Kabel do ładowania danych Mate 20 Pro P30 P30 Lite 5A
85,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Mivardi Mieszanka pokarmowa V1 Carp 2850 g miodowa
9,14 zł/1kg
26,04 zł
Sprzedawca: Rybina

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Łóżko tapicerowane Merax 180x200 cm ze stelażem z listew i schowkiem, hydrauliczne łóżko na sprężynach, aksamitne łóżko na sprężynach, łóżko podwójne w kształcie ucha, funkcjonalne łóżko, szare
1 431,99 zł
-60,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 371,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Coppens Halibut Base Pellet - 19kg - 20mm - Pellet rybny - Karma dla karpi / sumów
285,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl
15,05 zł/1kg